Yeni Akit Cem Küçük’ü gömdü : ‘İçimizdeki siyonist!’

25.04.2017

242 Kişi Okumuş

0 Yorum

Yeni Akit Cem Küçük’ü gömdü : ‘İçimizdeki siyonist!’

İktidara yakın kalemlerden Cem Küçük, Mavi Marmara açıklaması sebebiyle zorda. En sert tepkiyi kendi camiasından alan Cem Küçük, Yeni Akit tarafından da ‘siyonist’ suçlamasına maruz kaldı.

Cem Küçük’ün “Radikal İslamcılarla ve Mavi Marmara’daki manyak tiplerle yolların ayrılması gerek” sözlerine ağır tepki veren Akit,  “İçimizdeki Siyonist deşifre oldu! Mavi Marmara için skandal sözler” başlıklı bir haber yayımladı.

Yukardaki fotoğrafla verilen haberde, “Siyonistlerin sözcüsü gibi konuşan ve Müslüman düşmanları ile aynı dili kullanan Cem Küçük” ifadesi kullanılırken, Küçük’e İHH Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Sönmez’in de tepki verdiği belirtildi. Sönmez’in “Seni dava manyağı yapacağız içimizdeki İsrailli Cem Küçük” ifadelerini kullandığı kaydedildi.

Yeni Akit, Cem Küçük için, “pek çok sefer ipin ucunu kaçıran Cem Küçük isimli gazeteci gerçek yüzünü deşifre etti” yorumunda bulundu. Cem Küçük için ‘operasyon gazetecisi’ tanımında bulunan Yeni Akit, onu Fethullah Gülen üzerinden de vurdu. Akit ‘Cem Küçük’ün Fetullah Gülen güzellemesi’ diyerek bir başka haberi de sitesinden yayınladı.

CEM KÜÇÜK NE DEDİ?

Cem Küçük katıldığı televizyon kanalında canlı yayında Mavi Marmara için olay bir yorumda bulundu. Cem Küçük sonrasında da özür diledi. Ayrıntıları aşağıdaki habere tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlgili Terimler : , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ