Sosyal medya bunu konuşuyor! İnsan siluetine bürünmüş…

23.04.2017

602 Kişi Okumuş

0 Yorum

Sosyal medya bunu konuşuyor! İnsan siluetine bürünmüş…

Son zamanların adından en çok söz ettiren sitelerinden olan Reddit’e yayınlanan bir fotoğraf gündem konusu oldu. İnsan siluetine benzeyen arı kovanına yorumlar yağdı. Fotoğrafı paylaşan  “CountBubs”  isimli kullanıcı konu hakkında açıklama yaptı.

İnsan sureti gibi görünen bu nesne, aslında bir dönem arılara yuva olmuş bir kovan. Arıların kovanı inşa ederken böyle bir şekil ortaya çıkması, fotoğrafı gören herkes tarafından çok tuhaf karşılanmıştı. Fotoğrafı internete yükleyen “CountBubs” isimli Reddit kullanıcısı, IFLscience’a verdiği röportajda “Bu cismi artık kullanmadığımız eski bir kulübede buldum” ifadeleriyle olayı anlatmaya başladı.

Yüzüklerin Efendisi atmosferinden fırlamış gibi görünen bu arı kovanı, Reddit’te şaşkınlık yaratmış ve yüzlerce yorum gelmesine sebep olmuştu. Bir ork veya mumyayı andıran cisim, aslında küçük bir arı topluluğuna yalnızca kış için misafirlik etmiş. Bahar geldiğinde ise kovan yeni bir yere göç etmiş.

PEK GİZEMLİ BİR YANI YOK

 

CountBubs da yılın tam ilkbahar zamanı eski kulübelerine gidince bu manzara ile karşılaşmış. CountBubs “Aslında eski bir tahta maske ile arıların yaptığı kovanın birleşmesiyle oluşan bir cisim, pek de gizemli bir yanı yok” diyerek durumu özetliyor. CountBubs cisme hiç dokunmamış, hala olduğu yerde durduğunu söylüyor.

 

 

 

İlgili Terimler : , , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ