Şartlı Evet

18.04.2017

175 Kişi Okumuş

0 Yorum

Şartlı Evet

Gelecek sezon Mircea Lucescu ile çalışmak isteyen Galatasaray yönetimine tecrübeli hocanın, ‘Oğlumla birlikte gelirim’ dediği ortaya çıktı.

Rumen teknik adamın telefonla birkaç kez görüştüğü Başkan Dursun Özbek’i yüz yüze konuşmak için St Petersburg’a davet ettiği iddiası kulislerde gün boyu konuşuldu.

Detaylar da ortaya çıktı…

Henüz Zenit’ten ayrılıp ayrılmayacağı belli olmasa da Lucescu’nun Galatasaray’a gelmesi halinde çok farklı bir planlama düşündüğü belirtiliyor.

Fotomaç’ın iddiasına göre 71 yaşındaki Lucescu, G.Saray’da teknik direktörlük değil CEO’luk görevini istiyor. Rumen teknik adam Yunanistan’ın Xanthi takımını çalıştıran oğlu Razvan Lucescu ile birlikte göreve gelmeyi planlıyor.

Razvan G.Saray’ı çalıştırırken, parayı ve transferi Lucescu yönetecek. Tecrübeli hoca, özellikle transferde Shakhtar’a getirdiği sistemi G.Saray’a uygulayacak.

Lucescu, öncelikle Güney Amerika’dan yıldız adayı futbolcuları transfer edecek. Bu futbolcular tıpkı Shakhtar’da olduğu gibi parlatılacak sonra da astronomik rakamlara Avrupa piyasasına sunulacak Böylece G.Saray sadece para harcayan değil transferden büyük paralar kazanan bir kulüp olacak. Tabii tüm bunlar Özbek’in Luce ile yapacağı görüşmenin olumlu geçmesine bağlı.

İlgili Terimler : , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ