Sadettin Saran, Hülya Avşar’a mesaj attı

02.10.2017

750 Kişi Okumuş

0 Yorum

Sadettin Saran, Hülya Avşar’a mesaj attı

 

 

 

2012 yılında nikah masasına oturduğu Emek Külür ile 20 Eylül’de anlaşmalı olarak tek celsede yollarını ayıran Sadettin Saran, boşanır boşanmaz Hülya Avşar’a mesaj attı.

Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt, bugünkü yazısında Saran’ın Hülya Avşar’a dönme çabasından bahsetti.

İşte Cankurt’un o yazısı…

Emek Külür ile evli kaldığı beş yıllık dönemde katıldığı davet sayısı beşi geçmeyen ancak son dönemdeki neredeyse her davette boy gösteren Saran ile ilgili bomba bir haberim var. Henüz 10 gün önce bekar kalan Sadettin Saran, Emek Külür’den önce evliliğin eşiğinden döndüğü Hülya Avşar’ın gönlünü tekrar almak için girişimde bulunmuş!

UMDUĞUNU BULAMAMIŞ!

Evet, yanlış okumadınız… Sadettin Saran, dört yıl büyük aşk yaşadığı, nikah masasının eşiğinden döndüğü Hülya Avşar ile tekrar o eski mutlu günlerine dönmek istiyormuş. Hülya Avşar’ın nabzını ölçmek için ilk girişimde bulunup ona bir SMS atmış. Hülya Avşar, Saran’ın SMS’ine cevap vermiş ama bu hiç de umduğu gibi bir cevap olmamış. Üstelik Saran’ı, sosyal medyada her mecrada engellemiş.

Hatırlarsanız Hülya Avşar, katıldığı bir televizyon programında, ilişkilerinde hep terk eden tarafın kendisi olduğunu, sadece Saran tarafından terk edildiğini itiraf etmişti. İlk denemesinde umduğunu bulamayan Sadettin Saran’ın cesaretine şaşır

 

İlgili Terimler : , , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ