Metiner’den olay yaratacak sözler! Kimi kastetti?

25.04.2017

241 Kişi Okumuş

0 Yorum

Metiner’den olay yaratacak sözler! Kimi kastetti?

Metiner yaptığı açıklamada “Kişisel olarak benim için Bülent Arınç’ın ve de Suat Kılıç gibi başkaca isimlerin bugün geldiğimiz yer itibarı ile gönül dünyamızda zerrece bir yeri yoktur” demişti.

Mehmet Metiner’e yanıt Fehmi Koru’dan gelmiş, Koru internet sitesinde Metiner’in sözlerinin ardından kaleme aldığı yazıda, “Ya aynı kişiler referandumda sürüden ayrı oy kullanacakları mesajını alenen verseler, bu tercihlerini sevenlerine duyurmak için çaba sarf etselerdi ne olurdu? Düşünün bakalım, referandum sonucu o zaman ne olurdu?” ifadelerini kullanması dikkat çekmişti.

“ERDOĞAN DÜŞMANI CEPHENİN…”

AK Parti Milletvekili ve Star gazetesi yazarı Metiner bugünkü köşesinde tartışmayı devam ettirerek şu satırları kaleme aldı: “Partideki ve

Abdullah Gül’e yapılanlar! Dost düşman olmak üzere

 hükümetteki görevlerinden ayrıldıktan sonra sabah akşam Reis’in arkasından atıp tutanlar, partinin “tek adam” tarafından “diktatörce” yönetildiğini söyleyecek kadar ileri gidenler, tarihi referandum sürecinde dahi Reis’in arkasından kumpas kuranlar nedense fitneci olmuyorlar da, biz onları eleştirdiğimiz zaman mı oluyoruz? Pensilvanya’nın mutemet adamı F. Koru anında bana “AK Partili’li vekil” diyerek cevap verdi. Bu vesileyle bir konuya da açıklık kazandırmış oldu Koru.

MALUM ZEVAT HAYIR DEMİŞ

Kimin sesi olduğu bilinen Koru’dan öğreniyoruz ki malûm zevat “hayır” demiş referandumda. Erdoğan düşmanı cephenin içine kendilerini yerleştiren malum zevatın sahaya “hayır” için inmemiş olmasını da bizim hanemize “nimet” olarak yazdırmış!Meğer ne çok şey borçluymuşuz malum zevata! Bir de diyet çıkartıyor bize bu kurnaz adam ya baksanıza!”

Abdullah Gül’den referandumdan sonraki ilk paylaşım!

İlgili Terimler : , , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ