Kızkardeşin ablasına yaptığına bakın

25.04.2017

352 Kişi Okumuş

0 Yorum

Kızkardeşin ablasına yaptığına bakın
Tam bir felaket! Kızkardeşin ablasına yaptığına bakınBATMAN’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Yolda yürüyen iki kız kardeşin tartışması bir anda bıçaklı kavgaya dönüştü. Olayın görgü tanıkları yaşadıkları karşısında şoke oldu. Edip Solmaz bulvarı üzerinde yürüyen Küçük kız kardeş ablasını bıçakla yaralarken, çevre esnafının ayırdığı kardeşlerin kavga anı güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Tam bir felaket! Kızkardeşin ablasına yaptığına bakınMerkezde bulunan Edip Solmaz Bulvarı’nda bugün sabah saatlerinde yürüyen H.D. ve ablası B.D. öğrenilemeyen bir nedenle tartıştı. Tartışmanın kısa sürede büyümesiyle H.D. ve ablası B.D., bir birlerinin saçlarını çekerek tekme tokat kavgaya tutuştu

Tam bir felaket! Kızkardeşin ablasına yaptığına bakınDaha sonra H.D., elindeki bıçak ile ablası B.D.,’yi bıçakladı. Esnaf ve yoldan geçen vatandaşlar kı kardeşlerin kavgasını ayırırken, aldığı bıçak darbesi ile yere düşen abla B.D., çağrılan ambulansla hastaneye kaldırıldı.

 Tam bir felaket! Kızkardeşin ablasına yaptığına bakın

H.D. kaçıp ortadan kaybolurken, kavga bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

Tam bir felaket! Kızkardeşin ablasına yaptığına bakınOlayın görgü tanıklarından esnaf Kerim Erdem, kavgayı gördüklerinde şaşırdıklarını belirterek, “İşyerimin bitişiğinde birden kız kardeşlerin kavgasına şahit olduk. Ne olduğunu anlamadık, biz araya girmek istediğimiz anda küçük kardeşin ablasını bıçakladığını gördük. Gerçekten şok oldum. Erkeklerin kavgasına çok şahit olduk, ancak kızların bıçaklı kavgasına şahit olmamıştım” dedi.

Tam bir felaket! Kızkardeşin ablasına yaptığına bakın
İlgili Terimler : ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ