Kebapçı, stadyumdaki şubesini kapattı

09.08.2017

316 Kişi Okumuş

0 Yorum

Kebapçı, stadyumdaki şubesini kapattı

 

 

Adana Yüzevler Kebap’ın sahibi Selahaddin Aydoğdu ile Türkiye Eski Futbol Direktörü Fatih Terim arasında yaşanan tartışmadan sonra, ne olacağı merak edilen Türk Telekom Stadyumu’ndaki Adana Yüzevler Kebap kapandı.

Restoranın yerine ise ortak çalışma alanları sektöründe faaliyet gösteren Workinton markası faaliyete başladı.

 

“KAPATMAMIZIN FATİH TERİM’LE ALAKASI YOK”

Hürriyet gazetesinden Ceyhun Kuburlu’nun haberine göre; restoranı, Fatih Terim ile yaşananlardan dolayı kapatmadıklarını anlatan Selahaddin Aydoğdu, şunları söyledi: “Türk Telekom Arena Stadyumu’ndaki restoranı 2011’de yani stadın faaliyete başladığı gün açtık. Burada ilk etapta ciddi başarılar elde ettik. Dönemin Galatasaray Başkanı Adnan Polat ile de iyi ilişkilerimiz vardı.

“SON YILLARDA TARAFTARLAR MAÇ İZLEMEYİ BIRAKTI”

Galatasaray yeşil sahalarda başarıyı yakaladıkça stadyum full çekiyordu. Ancak son iki yıldır bu başarı bir türlü gelmedi ve taraftar da maç izlemeyi bıraktı. 2015-2016 sezonunda da zarar etmiştik. Ancak bir yıl daha dayanma kararı aldık. 2016-2017 sezonunda zararımız 400 bin liraya çıktı.

“ÖNÜMÜZDEKİ YIL DA BAŞARININ GELECEĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM”

Önümüzdeki yıl da başarının geleceğini düşünmüyorum. Bu kadar çok transfer yapıldı ama sezon öncesi yine başarısızlık var. Bir yıl daha süremiz olmasına rağmen Türk Telekom Arena’daki şubemizi kapatma kararı aldık.”

İlgili Terimler : , , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ