İkinci dudak silikonu faciası o da aynı kişiye yaptırmış!

04.05.2017

1.067 Kişi Okumuş

0 Yorum

İkinci dudak silikonu faciası o da aynı kişiye yaptırmış!

ADANA’da Merve Keleş, internetten tanıştığı estetik uzmanına dudaklarını yaptırdı. Dudaklarını kaybetmek üzere olan Merve Keleş’e benzer ikinci bir vaka daha yaşandı. Hem de aynı estetik uzmanına!

Adana’da kendisini medikal estetik uzmanı olarak tanıtıp silikon faciasına yol açtığı öne sürülen kuaför Soner G.’nin, başka mağdurları da ortaya çıkmaya başladı.

Habertürk’te yer alan habere göre; ‘estetik’ kurbanı hemşire Merve Keleş’in şikâyetçi olduğu Soner G.’ye 20 gün önce bin TL karşılığında silikon dolgu yaptırdığını belirten 30 yaşındaki Z.U. da dudaklarını kaybetmemek için tedavi görüyor.

Merve Keleş’in başına gelenlerin duyulmasının ardından Z.U. da savcılığa suç duyurusunda bulundu. Merve hemşireye ulaşan 3 kişi, daha Soner G.’nin kendilerine de estetik operasyon yaptığını ve mağdur olduklarını ifade etti.

 

‘KLİNİK TADİLATTA’

Adana’da yaşayan ev kadını Z.U.’nun başına gelenleri anlatan ablası A.U., şunları söyledi:

“Kardeşimin bir arkadaşı kalçasına ve göğsüne silikon dolgu yaptıracaktı. İnternetten Soner G.’yi bulmuş. İnstagram’da ‘Medical Estetik Uzmanı’ diye sayfası varmış. Telefonda konuşmuşlar. Adam kardeşime ve arkadaşına kendini doktor olarak tanıtıp 3 yıl bu işin eğitimini gördüğünü söylemiş. Onlara da kliniğinin tadilatta olduğunu, isterlerse evde uygulayabileceğini anlatmış. Kardeşimin arkadaşının evinde buluşmuşlar.”

İlgili Terimler : , , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ