Hayat karartan ilan ‘Bir çok seksi yeteneği olan…’

01.05.2017

354 Kişi Okumuş

0 Yorum

Hayat karartan ilan ‘Bir çok seksi yeteneği olan…’

Yaşlı adam internet üzerinden para karşılığı ilişkiye girmek için bir kadınla anlaştı. Kadınla buluşan yaşlı adam bir anda neye uğradığını şaşırdı. Adam elleri  ve ayakları bağlı, pislik ve rutubet içinde sadece yerde bir yatağın olduğu Bodrum katında kendini buldu.

Adamı kandıran kişi ise 53 yaşındaki Susan Garside isimli kadındı. Bir eskort sitesine üye olan kadın kendini, “Bir çok seksi yetenekleri olan olgun bir kadın” olarak tarif etmişti.  Profilinde de “Beyler bana gelin. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız” yazıyordu.

Susan Garside’ın tuzağına düşen yaşlı adam kadınla buluştuğu sırada yüzü maskeli  2 adam tarafından bıçak zoruyla kaçırıldı. 3 saat boyunca bodrumda tutulan adamın bütün parasını ve kredi kartlarını alan dolandırıcılar bankalara giderek adamın bütün parasına el koydu.

YAŞLI ADAMI ÖLÜME TERK ETTİLER!

Yaşlı adamı ölüme terk edip kaçtılar. Yaşlı adam komşular sayesinde evden kurtarıldı. Susan Garside ve sevgilisi Anthony Miller ise 2 gün sonra polis tarafından bir otelde yakalandı.

Mahkemeye çıkarılan Susan Garside 15, Anthony Miller ise 12 yıl hapse mahkum edildi. Çift cezalarının en az üçte ikisini hapishanede geçirmek zorunda…

 

İlgili Terimler : , , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ