1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Vakıfbank bir adım önde

Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Trakya
    Konular
    3714

Post Vakıfbank bir adım önde

alıntıdır

Vakıfbank, Avrupa Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Kupası şampiyonluklarının ardından Türkiye Ligi'nde de yoluna kayıpsız devam ediyor.

NTV Spor ve NTVSpor.net'ten canlı yayınlanan karşılaşmada Vakıfbank, Eczacıbaşı'nı 3-1 mağlup ederek seride 1-0 öne geçti.

Beş maç üzerinden oynanan ve üç maç kazanan tarafın kupayı müzesine götüreceği final serisinin ilk maçında VakıfBank, çekişmeli geçen ilk seti 25-23 alarak 1-0 öne geçti. İkinci seti 25-10 kaybeden VakıfBank, sonraki seti ise 25-10 önde tamamlayarak setlerde 2-1’i buldu. Final setine de hızlı başlayan ve sete ağırlığını koyan VakıfBank 25-23 ile galibiyete ulaştı.
    Bu sezon Eczacıbaşı Vitra’yı altıncı kez mağlup eden sarı-siyahlıların hücumda en etkili ismi 22 sayıyla oynayan Jovana Brakocevic olurken, 14 sayıyla Glinka ve 11 sayıyla kaptan Gözde Sonsırma da galibiyette önemli rol oynadı.

Final serisinin ikinci maçı Cumartesi günü saat 15:30'da oynanacak ve NTV Spor ile NTVSpor.net'ten canlı yayınlanacak.

VAKIFBANK: 3 – ECZACIBAŞI VİTRA: 1
    Salon: Burhan Felek
    Hakemler: Aziz Yener, Tayfun Şener
    Vakıfbank: Naz Aydemir, Gözde Sonsırma, Bahar Toksoy, Brakocevic, Glinka, Fürst (Gizem Güreşen, Güldeniz Önal, Polen Uslupehlivan, Melis Gürkaynak, Tuğçe Hocaoğlu, Ergül Avcı)
    Eczacıbaşı VitrA: Esra Gümüş, Büşra Cansu, Neslihan Darnel, Senna, Maja Poljak, Asuman Karakoyun (Gülden Kuzubaşoğlu, Shashkova, Özge Çemberci, Gözde Yılmaz)
    Setler: 25-23, 10-25, 25-10, 25-23
    Süre: 106 dakika (31, 22, 21, 32)

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Vakıfbank bir adım önde

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler