1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 09 HAZİRAN 2013 Günlü Burç Yorumunuz

Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Trakya
    Konular
    3714

Post 09 HAZİRAN 2013 Günlü Burç Yorumunuz

alıntıdır

Koç burcu, 9 Haziran 2013 için burç yorumu
    21 Mart - 20 Nisan
    Anlık kararlar almaktan kaçınmanızda fayda var. Endişeli olmak seçimlerinizden etkilenebilecek kişilerle ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir. Öğrenmeye, sorular sormaya ve önünüzdeki manzarayı netleştirmeye ihtiyacınız var. Aksi takdirde harekete geçmemelisiniz. Tüm burçlar için haftasonu geneli: Bu haftasonu, beklenmedik gelişmeler, ilginç zikzaklı hareketler veya doğru yoldan sapmalar söz konusu olursa dahi, kusurlu kişilere karşı olumlu bir tavır alınması ve sportif bir tarz benimsenmesi faydalı olacaktır. Jüpiter’le olumlu bir açıda meydana gelecek olan İkizler burcundaki yeni ay, iletişim, medya, halkla ilişkiler, yayıncılık, bilişim, öğretim, eğitim v.b konular başta olmak üzere, yeni başlangıçlar yapabileceğimiz on beş günlük bir sürece gireceğimizi gösteriyor. Ancak, 4 gün boyunca etkin olacak Merkür Uranüs karesi iletişimde aksaklıklara, fikir çatışmalarına, yanlış davranışlara veya yanlış anlaşılmalara neden olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa burcu, 9 Haziran 2013 için burç yorumu
    21 Nisan - 21 Mayıs
    Pratik hareketler ve mantıklı istekler gelecekle ilgili konularda ve işinizde iyi yerlerde konumlanmanızı sağlayabilir. İlişkilerinizi bozmadan size borçlu kişiler üzerinde bazı konularda baskı kurabilirsiniz. Dürüst konuşmalar bir ilişkinizin istikrar kazanmasını sağlayabilir. Tüm burçlar için haftasonu geneli: Bu haftasonu, beklenmedik gelişmeler, ilginç zikzaklı hareketler veya doğru yoldan sapmalar söz konusu olursa dahi, kusurlu kişilere karşı olumlu bir tavır alınması ve sportif bir tarz benimsenmesi faydalı olacaktır. Jüpiter’le olumlu bir açıda meydana gelecek olan İkizler burcundaki yeni ay, iletişim, medya, halkla ilişkiler, yayıncılık, bilişim, öğretim, eğitim v.b konular başta olmak üzere, yeni başlangıçlar yapabileceğimiz on beş günlük bir sürece gireceğimizi gösteriyor. Ancak, 4 gün boyunca etkin olacak Merkür Uranüs karesi iletişimde aksaklıklara, fikir çatışmalarına, yanlış davranışlara veya yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler burcu, 9 Haziran 2013 için burç yorumu
    22 Mayıs - 21 Haziran
    Diğerlerinin ne yaptığınızı anlamasına izin vermeniz sizi zayıf ya da korunmaya muhtaç pozisyona düşürebilir. Agresif davranışlarınız eleştirilerle ve muhalefetle karşılaşmanıza neden olabilir. Olayların beklenmedik bir yönde ilerlemesi yeteneklerinizi doğru aktardıysanız, lehinize sonuçlar doğurabilir. Tüm burçlar için haftasonu geneli: Bu haftasonu, beklenmedik gelişmeler, ilginç zikzaklı hareketler veya doğru yoldan sapmalar söz konusu olursa dahi, kusurlu kişilere karşı olumlu bir tavır alınması ve sportif bir tarz benimsenmesi faydalı olacaktır. Jüpiter’le olumlu bir açıda meydana gelecek olan İkizler burcundaki yeni ay, iletişim, medya, halkla ilişkiler, yayıncılık, bilişim, öğretim, eğitim v.b konular başta olmak üzere, yeni başlangıçlar yapabileceğimiz on beş günlük bir sürece gireceğimizi gösteriyor. Ancak, 4 gün boyunca etkin olacak Merkür Uranüs karesi iletişimde aksaklıklara, fikir çatışmalarına, yanlış davranışlara veya yanlış anlaşılmalara neden olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç burcu, 9 Haziran 2013 için burç yorumu
    22 Haziran - 22 Temmuz
    İlerlemek istemediğiniz bir yöne doğru yönlendirilebilirsiniz, hatta bu konuda baskı görebilirsiniz. Herkesin yararına sonuçlar doğuracak öneriler getirmeniz gerekiyor. Alışılmadık yönlere yapılacak seyahatler yeni fırsat ve olasılıklar hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayabilir. Ufukta aşk ya da sevgi dolu ilişkilerinizde artış var! Tüm burçlar için haftasonu geneli: Bu haftasonu, beklenmedik gelişmeler, ilginç zikzaklı hareketler veya doğru yoldan sapmalar söz konusu olursa dahi, kusurlu kişilere karşı olumlu bir tavır alınması ve sportif bir tarz benimsenmesi faydalı olacaktır. Jüpiter’le olumlu bir açıda meydana gelecek olan İkizler burcundaki yeni ay, iletişim, medya, halkla ilişkiler, yayıncılık, bilişim, öğretim, eğitim v.b konular başta olmak üzere, yeni başlangıçlar yapabileceğimiz on beş günlük bir sürece gireceğimizi gösteriyor. Ancak, 4 gün boyunca etkin olacak Merkür Uranüs karesi iletişimde aksaklıklara, fikir çatışmalarına, yanlış davranışlara veya yanlış anlaşılmalara neden olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan burcu, 9 Haziran 2013 için burç yorumu
    23 Temmuz - 23 Ağustos
    Belli konulara derhal dahil olabilir ve yardım teklifinde bulunabilirsiniz. Bonkörlüğünüz etkileyici olabilir. Bir yer değişikliği ya da farklı kişilerle bir araya gelmeniz yeteneklerinizi veya bilginizi test etmenizi, yeni fırsatlarla karşılaşmanızı ya da imajınızı güçlendirmenizi sağlayabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Başak burcu, 9 Haziran 2013 için burç yorumu
    24 Ağustos - 22 Eylül
    Geçmiş deneyimlerinize güvenmeniz eleştirilerden ve şikayetlerden kurtulmanıza yardım edebilir. Size karşı çıkan ya da alternatif oluşturan kişilerle ilişkilerde, imajınızı korumalı ve bilginizi sunmalısınız. Kendinizi şımartmanız strese iyi gelebilir. Tüm burçlar için haftasonu geneli: Bu haftasonu, beklenmedik gelişmeler, ilginç zikzaklı hareketler veya doğru yoldan sapmalar söz konusu olursa dahi, kusurlu kişilere karşı olumlu bir tavır alınması ve sportif bir tarz benimsenmesi faydalı olacaktır. Jüpiter’le olumlu bir açıda meydana gelecek olan İkizler burcundaki yeni ay, iletişim, medya, halkla ilişkiler, yayıncılık, bilişim, öğretim, eğitim v.b konular başta olmak üzere, yeni başlangıçlar yapabileceğimiz on beş günlük bir sürece gireceğimizi gösteriyor. Ancak, 4 gün boyunca etkin olacak Merkür Uranüs karesi iletişimde aksaklıklara, fikir çatışmalarına, yanlış davranışlara veya yanlış anlaşılmalara neden olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi burcu, 9 Haziran 2013 için burç yorumu
    23 Eylül - 23 Ekim
    Harekete geçmelisiniz. Olaylar üzerinde düşündüğünüzden daha fazla kontrolünüz var. İsteklerinizi zorlamalı, seyahat etmeli ve başarınıza katkısı olacaksa daha fazla iletişim kurmalısınız. Kimsenin sizi engellemesine veya yavaşlatmasına izin vermemelisiniz. İhtiyaçlarınızı ön planda tutun. Tüm burçlar için haftasonu geneli: Bu haftasonu, beklenmedik gelişmeler, ilginç zikzaklı hareketler veya doğru yoldan sapmalar söz konusu olursa dahi, kusurlu kişilere karşı olumlu bir tavır alınması ve sportif bir tarz benimsenmesi faydalı olacaktır. Jüpiter’le olumlu bir açıda meydana gelecek olan İkizler burcundaki yeni ay, iletişim, medya, halkla ilişkiler, yayıncılık, bilişim, öğretim, eğitim v.b konular başta olmak üzere, yeni başlangıçlar yapabileceğimiz on beş günlük bir sürece gireceğimizi gösteriyor. Ancak, 4 gün boyunca etkin olacak Merkür Uranüs karesi iletişimde aksaklıklara, fikir çatışmalarına, yanlış davranışlara veya yanlış anlaşılmalara neden olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep burcu, 9 Haziran 2013 için burç yorumu
    24 Ekim - 22 Kasım
    Yaratıcı kişilerle yapacağınız sohbetler kendinize olan güveninizi arttırmanızı sağlayabilir. Sezgileriniz sizi yanıltmayacak. Kalbinizin sesini dinlemeniz karşılaşacağınız kişileri etkilemenizi sağlayabilir. Aşk ve sevgi içerikli ilişkileriniz de ön planda. Tüm burçlar için haftasonu geneli: Bu haftasonu, beklenmedik gelişmeler, ilginç zikzaklı hareketler veya doğru yoldan sapmalar söz konusu olursa dahi, kusurlu kişilere karşı olumlu bir tavır alınması ve sportif bir tarz benimsenmesi faydalı olacaktır. Jüpiter’le olumlu bir açıda meydana gelecek olan İkizler burcundaki yeni ay, iletişim, medya, halkla ilişkiler, yayıncılık, bilişim, öğretim, eğitim v.b konular başta olmak üzere, yeni başlangıçlar yapabileceğimiz on beş günlük bir sürece gireceğimizi gösteriyor. Ancak, 4 gün boyunca etkin olacak Merkür Uranüs karesi iletişimde aksaklıklara, fikir çatışmalarına, yanlış davranışlara veya yanlış anlaşılmalara neden olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay burcu, 9 Haziran 2013 için burç yorumu
    23 Kasım - 21 Aralık
    İkili ilişkilerinize daha fazla önem vermelisiniz. Hiçbirşeyi şansa bırakmayın. Kafanızdakileri açıkça söylemeli ve pozisyonunuzu doğrular ve güven üzerine oturtmalısınız. Planlardaki bir değişiklik kaçırmak istemeyeceğiniz bir maceranın önünü açabilir. Tüm burçlar için haftasonu geneli: Bu haftasonu, beklenmedik gelişmeler, ilginç zikzaklı hareketler veya doğru yoldan sapmalar söz konusu olursa dahi, kusurlu kişilere karşı olumlu bir tavır alınması ve sportif bir tarz benimsenmesi faydalı olacaktır. Jüpiter’le olumlu bir açıda meydana gelecek olan İkizler burcundaki yeni ay, iletişim, medya, halkla ilişkiler, yayıncılık, bilişim, öğretim, eğitim v.b konular başta olmak üzere, yeni başlangıçlar yapabileceğimiz on beş günlük bir sürece gireceğimizi gösteriyor. Ancak, 4 gün boyunca etkin olacak Merkür Uranüs karesi iletişimde aksaklıklara, fikir çatışmalarına, yanlış davranışlara veya yanlış anlaşılmalara neden olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak burcu, 9 Haziran 2013 için burç yorumu
    22 Aralık - 20 Ocak
    Harekete geçmeden önce dinlemelisiniz. Toplayacağınız bilgilerden kazanacağınız şeyler var. Küçük bir katılımınız ve yaratıcılığınız içine dahil olan herkese kazandırabilecek bir ilişki veya iş birliği kurmanızı sağlayabilir. Aşk hayatınıza ve sevdiğiniz kişilere zaman ayırmanız gerekiyor. Tüm burçlar için haftasonu geneli: Bu haftasonu, beklenmedik gelişmeler, ilginç zikzaklı hareketler veya doğru yoldan sapmalar söz konusu olursa dahi, kusurlu kişilere karşı olumlu bir tavır alınması ve sportif bir tarz benimsenmesi faydalı olacaktır. Jüpiter’le olumlu bir açıda meydana gelecek olan İkizler burcundaki yeni ay, iletişim, medya, halkla ilişkiler, yayıncılık, bilişim, öğretim, eğitim v.b konular başta olmak üzere, yeni başlangıçlar yapabileceğimiz on beş günlük bir sürece gireceğimizi gösteriyor. Ancak, 4 gün boyunca etkin olacak Merkür Uranüs karesi iletişimde aksaklıklara, fikir çatışmalarına, yanlış davranışlara veya yanlış anlaşılmalara neden olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova burcu, 9 Haziran 2013 için burç yorumu
    21 Ocak - 18 Şubat
    Kişisel gelişimize ayıracağınız zaman iltifatlara ve yeni fırsatlara yol açabilir. Ne kadar aktif olursanız ve mücadeleden ne kadar kaçmazsanız o kadar kontrol ve güç sağlayacaksınız. Genişleme ve büyüme ası amacınız olmalı. Sandığınızdan daha fazla sunacağınız şeyler var. Tüm burçlar için haftasonu geneli: Bu haftasonu, beklenmedik gelişmeler, ilginç zikzaklı hareketler veya doğru yoldan sapmalar söz konusu olursa dahi, kusurlu kişilere karşı olumlu bir tavır alınması ve sportif bir tarz benimsenmesi faydalı olacaktır. Jüpiter’le olumlu bir açıda meydana gelecek olan İkizler burcundaki yeni ay, iletişim, medya, halkla ilişkiler, yayıncılık, bilişim, öğretim, eğitim v.b konular başta olmak üzere, yeni başlangıçlar yapabileceğimiz on beş günlük bir sürece gireceğimizi gösteriyor. Ancak, 4 gün boyunca etkin olacak Merkür Uranüs karesi iletişimde aksaklıklara, fikir çatışmalarına, yanlış davranışlara veya yanlış anlaşılmalara neden olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık burcu, 9 Haziran 2013 için burç yorumu
    19 Şubat - 20 Mart
    Sizi tartışmaya çeken kişilere izin vermemelisiniz. Evinize, sevdiklerinize ya da ait olduğunuz yere daha fazla zaman ayırmanız gerekiyor. Ailesel bir konuya özgün yaklaşımınız mevcut yaşam tarzınızı geliştirmenizi sağlayabilir. Romantizm ve sevgi bağları ön planda. Tüm burçlar için haftasonu geneli: Bu haftasonu, beklenmedik gelişmeler, ilginç zikzaklı hareketler veya doğru yoldan sapmalar söz konusu olursa dahi, kusurlu kişilere karşı olumlu bir tavır alınması ve sportif bir tarz benimsenmesi faydalı olacaktır. Jüpiter’le olumlu bir açıda meydana gelecek olan İkizler burcundaki yeni ay, iletişim, medya, halkla ilişkiler, yayıncılık, bilişim, öğretim, eğitim v.b konular başta olmak üzere, yeni başlangıçlar yapabileceğimiz on beş günlük bir sürece gireceğimizi gösteriyor. Ancak, 4 gün boyunca etkin olacak Merkür Uranüs karesi iletişimde aksaklıklara, fikir çatışmalarına, yanlış davranışlara veya yanlış anlaşılmalara neden olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

09 HAZİRAN 2013 Günlü Burç Yorumunuz

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler