1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 02 HAZİRAN 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 02 HAZİRAN 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 2 Haziran 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Yaratıcılığınıza güvenebilirsiniz. Derinliğiniz ve yaratıcılığınız amaçlarınıza ulaşmanızı kolaylaştırabilir. Dış görünüşünüzü, belli konuları ele alış biçiminizi veya gün akışınızı yenilemenizi sağlayacak değişiklikler üzerine çalışmalısınız. Romantik jestler olumlu algılanabilir.

  Boğa burcu, 2 Haziran 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  İhtiyacı olan kişiler için normalin dışında şeyler yapabilirsiniz. Zerafetiniz ve bonkörlüğünüz imajınızı güçlendirmenizi sağlayabilir. Neler yapılması gerektiği konusunda tartışmak yerine uygulamaya geçmenizde fayda var. Alışılmadık bağlantılar veya iş birlikleri kurulabilecek bir gün.

  İkizler burcu, 2 Haziran 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bir sonraki adımınızdan bahsetmemenizde fayda var. Aksi takdirde, işinize karışan kişiler olabilir. Sempatikliğiniz ve yardıma yatkınlığınız çok fazla eleştiren kişilerden sakınmanıza yardım edebilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.

  Yengeç burcu, 2 Haziran 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Rekabetci veya mücadele gerektiren ortamlar sözkonusu olabilir ya da geçmişte yaptığınızdan farklı işlerle uğraşabilir ve o kanalla ortaya çıkan yeni şeylere siz de şaşırabilirsiniz. Duygusallık, tutkular, sizin için özel bir kişiyle geçirilecek zaman ve yaratıcılık size ufaklı büyüklü ödüller getirebilir.

  Aslan burcu, 2 Haziran 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Önerilerde ve yardımlarda bulunabilirsiniz, ancak para harcamak zorunda değilsiniz. Bonkör olmanız durumunda sizden faydalanmaya çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Zamanınızı ve enerjinizi harcamaktan çekinmeyin, yardımınıza değen kişiler yardımlarınız nedeniyle size minnettar kalacaktır.

  Başak burcu, 2 Haziran 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Planlarınızı meslektaşlarınızla paylaşmamalısınız. Sizi geçmek isteyen veya başarılarınızdan pay biçmeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bir yatırım size güvenli görünse bile, kendi payınıza düşen kısmı iki kere incelemenizde fayda var. Risklerin yaratacağı stresten uzak kalmanızda fayda var.

  Terazi burcu, 2 Haziran 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bugünlerde, iyi dinlemeli, araştırmalı ve daha katılımcı olmalısınız. Özgün fikirleriniz ve bakış açınızla herkesi etkileyebilirsiniz. Renkli sosyal planlar yapabilir, özel bir kişiyle zaman geçirebilirsiniz. Ufukta aşk var! Size imkansız şeylerden bahseden kişilere şüpheyle yaklaşmanızda fayda var.

  Akrep burcu, 2 Haziran 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Biraz da, kendi kendinize kalmak veya kendi zevklerinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Alışılmadık şeylere zaman geçirebilir veya bazı yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Bir anlaşma, yatırım, düzenleme ya da planlamada meydana gelecek değişiklikler sizin yararınıza sonuçlar doğurabilir. Aşk hayatınıza zaman ayırmalısınız.

  Yay burcu, 2 Haziran 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  İkili ilişkileriniz ön planda. Gerçek duygularınızı ifade etmeniz, mevcut ilişkilerinizi geliitirebileceği gibi daha iyi ilişkilerin önünü de açabilir. Romantik planlar yapabilirsiniz.

  Oğlak burcu, 2 Haziran 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Neden bu şekilde hissettiğinizi açıklamanız, kendinize uyan bir yaşam tarzı için gerekli değişiklikleri yapabilmenizin önünü açabilir. Tutkunuz amaçlarınıza ulaşmanızı sağlayacaktır.

  Kova burcu, 2 Haziran 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek için planlar yapabilir, sözler verebilirsiniz. Kişisel gelişim projelerinin ya da alınan eğitimlerin faydasını görebilir, popülaritenizi ya da özgüveninizi arttırabilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda.

  Balık burcu, 2 Haziran 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Daha az konuşup daha çok dinlemenizde fayda var. Aşırılıklar veya abartılı cümleler söz konusu olabilir. Ön tedbirler almanız olumsuzlukları olumluya çevirmenizi sağlayacaktır. Hayal gücünüzü kullanmalı ve olumlu değişimleri destekleyen planlar yapmalısınız.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  02 HAZİRAN 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •