1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 01 nİsan 2013 gÜnlÜ burÇ yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 01 nİsan 2013 gÜnlÜ burÇ yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 1 Nisan 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı şeylerin üzerinden geçebilir, yeniden yazabilir, düzenleyebilir eksiklikleri gidermeye odaklanabilirsiniz. Bu sayede yanlış yapma veya yanlış karar alma ihtimali azalabilir. İçinden çıkılması zor durumlarla başa çıkma isteğiniz azalmak üzereyse, kendinize gelin ve kararlı şekilde ilerleyin derim Niobe’ce.

  Boğa burcu, 1 Nisan 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bazı konuların detaylı değerlendirmesini yapabilir, en ufak nüansı dahi kaçırmama çabasında olabilirsiniz. Özgürce düşüneceğiniz ve kısıtlamaları kabul etmeyeceğiniz, değişikliklere açık bir gün. Mevcut durumlara veya isteklerinize uyum sağlayan yeni bakış açıları geliştirebilirsiniz. Yabancı uyruklu kişiler, eğitim, bilişim veya halkla ilişkilerle ya da yurtdışıyla bağlantılı konular gündeme gelebilir.

  İkizler burcu, 1 Nisan 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Duygusal iniş çıkışlarla, öfkeli tiplerle veya sizden adil olmayan beklentileri olan kişilerle karşı karşıya kalabilir ya da siz bunlardan biri haline dönüşebilirsiniz. Tavsiyelerde bulunmak isterseniz politik davranmanızda fayda var. Anlayışlı olmalı yüzleşmekten kaçınmalısınız. Aşırı normal karşılanan veya tam tersi fazla tepki gösterilen durumlarda poker yüzünüzü kullanarak duygusal dengeyi kurmaya çalışmanız sağlıklı olur.

  Yengeç burcu, 1 Nisan 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Gizli işler, sırlar veya entrikalar günün saatlerinden rol çalabilir. Bilgi toplayabilirsiniz, ama yarın öğleden sonrya kadar harekete geçmemelisiniz. Karışıklıklar veya karmaşa söz konusu olabilir. Duygu dengenizi bozmamalısınız.Değişmesi veya düzenlenmesi gereken şeyleri mevcut halinde tutmak ileride sorun olabilir.

  Aslan burcu, 1 Nisan 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Ufak tefek maddi şanslar ya da karlı alışverişler söz konusu olabilir. Güçlü hissedeceğiniz bir gün, bu esnada bazı kişileri kırmamaya özel öenm göstermeniz gerekebilir. Bazı konularda veya önceden üzerinde anlaşılmış şeylerde yeni düzenlemeler yapmak veya bazı planlarınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu değişikliklere karşı çıkan kişiler olabilir.

  Başak burcu, 1 Nisan 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Değişmesi gereken şeylerin olduğu gibi kalmasında inat etmemekte fayda var. Gerçek şu ki, bazı şeylerle vedalaşmanız gerekebilir. Belli bir plan ya da projenin tamamlanması gerekiyor. Hayatınızda belli şeylerin nereye gittiğini sorgulayabilirsiniz. Değecek konularda bağışlar yapabilir veya yardımlarda bulunabilirsiniz.

  Terazi burcu, 1 Nisan 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  İlişkilerinizin(özel ya da profesyonel) yumuşak karnını veya zayıflıklarını keşfedebileceğiniz günler. Bu durumun fazla hafife alınmaması ve üzerinde detaylı şekilde durulması gerekiyor olabilir. Mental açıdan aktif olduğunuz diğerleri için dahi hızlı çözümler üretebileceğiniz bir gün. Başkalarının önemsemediği bağlantılar kurabilirsiniz. Değişim ve değişiklik yapmak ön planda.

  Akrep burcu, 1 Nisan 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Hız yapmak arabanın gücünden çok yol durumuna bağlıdır. Hayatınızda önemli değişiklikler yapmak istiyor olabilirsiniz, çok hoş. Ama, acaba gerçekten yapılabilir değişiklikler peşinde misiniz? Veya(belli durumlar dahilinde söylüyorum) yakışık alır mı? İyi düşünmekte fayda var.

  Yay burcu, 1 Nisan 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Banka hesabınız, istekleriniz ve yaratıcılığınız arasındaki dengeyi sağlamanız gerekli. Önemli olan şu ki: Bu dengeyi sağlama şansınız yüksek olabilir! Hayal gücünüzün ve yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir gün. Bazı konulara yaklaşımınız ve davranışlarınız günün seyri üzerinde etkili olabilir. Yanılsamalara, yanlış yönlendirilmelere ve yanlış kararlara dikkat!

  Oğlak burcu, 1 Nisan 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Ne kadar dirensenizde güç mücadelesi gerektiren durumlardan kaçamayabilirsiniz. Ancak, rekabetten kaçmamanız uzun zamandır üzerinde durduğunuz ya da çalıştığınız konularda iyi niyetli bir platform oluşmasına da yardım edebilir. Metodlu çalışmalı ve yeni yapılanma içine girebilmek için eski yapılardan kurtulmalısınız. Tepkilerinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

  Kova burcu, 1 Nisan 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Tüm şikayetlerinize ve sınırlanmalarınıza rağmen rutini devam ettirip, hala gerçekten ilerleyebileceğinize veya genişleyebileceğinize inanıyor musunuz? Ne demek istediğim üzerinde biraz düşünebileceğiniz bir gün. Farklı yerlerde zaman geçirebilirsiniz, fikirleriniz sınırsız ve yaratıcılığınız yüksek.

  Balık burcu, 1 Nisan 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Daha çok neler yapmak veya neleri değiştirmek istediğiniz üzerine konuşuyorsunuz, ama uygulamaya geçerken ağır davranıyorsunuz. Bugünlerde, bu değişimi uygulamaya da sokabilirsiniz. Başkalarına yardım edebilir, ziyaret edebilir, tavsiyelerde bulunabilir veya destek olabilirsiniz. Ancak, yanılsama, yanıltma ya da yanıltılma ihtimallerine karşı hazırlıklı olmak lazım. Kafa karışıklıkları da söz konusu olabilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  01 nİsan 2013 gÜnlÜ burÇ yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •