1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 22 MART 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 22 MART 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

  Değişimlere hazır olun. Ani tepkilerden uzak kalmalısınız. Sürprizlerle dolu bir gün içindesiniz. Duygusal takıntılarınızın size zararlı olacağını bildiğiniz halde; vazgeçemediğiniz tutkular söz konusu. Ailenizle yapacağınız kombinasyon çalışmalarda; sizin ön planda olacağınız işlerin altına imza atmalısınız. Güven duygunuz çok önemli.


  Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Duygusal konularda sizinle aynı fikirde olan insanlarla uyum içinde olacaksınız.. . İçinizde duygusal bir boşluk hissedebilirsiniz. Geçmişle gelecek arasında yaşamı irdelerken, içinizde açıklayamadığınız burukluklar yaşıyorsunuz. İş konusunda rakiplerinizin olduğunu unutmamalı ve tavırlarınızı planlı bir şekilde sürdürmelisiniz..


  İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

  İş ilişkilerinizi yoğun tutmak zorundasınız. En küçük kopukluklar performans düşüklüğüne neden oluyor. Yengeç'te ilerleyen Ay, araştırmacı tarafınızı ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olmanızı sağlayacak ve geçmiş bilgi birikiminizi kullanacaksınız. Finans konularında yaşadığını pürüzleri en kısa sürede toparlayabilirsiniz.


  Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal yönlerinizin ağır bastığı konular gündeme gelecektir. Yaşam enerjiniz güçlü ve bu özelliğinizi ikili ilişkilerinize yansıtacaksınız. Partnerinizle ortak fikir birliği içinde olacağınız bu günde, bazı kararlar alacaksınız. Onun fikirlerinden yola çıkarak, yeni bir vizyon geliştireceksiniz..


  Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Sabit düşünceler içinde hareket etmediğiniz zaman, çok daha başarılı oluyorsunuz. Bugün özünüze dönerek, bazı hatalarınız konusunda yeniden olayları irdelemeli ve yeni durumunuzu gözden geçirmelisiniz. Yaşadığınız aksilikler konusunda başkalarını suçlamaktan vazgeçmeli ve kendinizi bir günah keçisi olarak görmemelisiniz.


  Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

  Kişisel ve sosyal ilişkilerinizde ön planda olmaktan yanasınız. Bugün & ; paylaşım içinde olduğunuz kişilerin duygusal problemlerinden etkilenmeniz söz konusu. Kendi olanaklarınızı onların yararı için kullanabilirsiniz. Yardım etme duygunuzun yoğun olmasından dolayı, çevrenizden takdir alacaksınız.


  Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

  Bugün Ay & ';ın konumu, sizin olumlu yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Sosyal yaşantınızda kararlı ve istikrarlı bir tablo çiziyor olmanız, doğru yolda olduğunuzu gösteriyor. Çevrenizle istediğiniz iletişimi kurabileceksiniz. Duygusal konularda kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz.. Partnerinizle birlikte akılcı bir tutum izleyeceksiniz.


  Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

  Bugün, uzak yollarla ilgili bağlantılarınızın gündeme gelmesi, beklediğiniz gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Olaylara akılcı bir şekilde yaklaşmasını biliyor fakat yanlış seçimleriniz yüzünden zorluklar yaşıyorsunuz. Bugün, takıntılı düşüncelerinizden sıyrılmalı ve kendinizle ilgili değişimleri takip etmelisiniz.


  Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

  Bugün, sevdiğiniz işleri yapmaktan yanasınız & ; Ele aldığınız konuları sonuna kadar sabırla çalışarak, ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. İnatçı yapınızı daha belirgin bir hale getirmekten hoşlanıyorsunuz. Bugün, olayların üstesinden gelebilecek yeterli enerjiye sahipsiniz. Liderlik özelliklerinizi ön plana çıkarmaktan hoşlanacaksınız.


  Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

  Ay, karşıt evinizde ilerliyor. Sosyal aktivitelerle ilgili başarınızın tartışılmayacağı bir gerçek. Bugün, bir çok arkadaşınızın ortak katkılarıyla kendiniz farklı bir çalışma ortamı içinde bulabilirsiniz. Başarıyı mıknatıs gibi çeken bir yönünüz var fakat hiçbir şeyin kolay olmadığını da sizden iyi bilen yok. . Bugün mesleğinizle ilgili çalışmalara gereken değeri vereceksiniz


  Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

  Toplumsal konularda istediğiniz performansı, duygusal ihtiyaçlarınızı da, ön plana alarak ortaya çıkarıyorsunuz.. Hızlı gelişen olaylara karşı kendinizi & ; koruma altına almalı ve gücünüzü bölmemelisiniz. Bugün çevresel koşullarınızı değerlendirirken, sizden beklenmeyen bir tutuculukla ortaya çıkıyor ve arkadaşlarınızı şaşırtıyorsunuz.


  Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

  Bugün; Ay & ';ın konumu bilinçaltınızı etkiliyor ve olaylara kuşku ile bakmanıza neden oluyor. İçsel sıkıntılarınızın nedeni; bir çok & ; farklı şeyleri aynı anda düşünmenizden kaynaklanıyor. Çevrenizdeki kişilerin değişik fikirlerinden etkileneceğiniz bir gün. Rafine düşünmek size çok şey kazandıracak. Duygusal konularda kendinizi gizlemekten vazgeçmelisiniz.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  22 MART 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •