1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 22 ŞUBAT 2015 Günlük Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 22 ŞUBAT 2015 Günlük Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 22 Şubat 2015 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Sizi endişelendiren adımları atmanız gerekebilecek günler, ama bu köşeye sıkışacağınız anlamına gelmiyor. Aşk hayatınız yenileniyor, heyecan verici ilişkiler söz konusu olabilir. Maddi durumunuzu yenilemenize yardım edebilecek bir fırsat stresi azaltabilir. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çok çalışmanın faydasını görebileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevme ve sevilme ihtiyacımızın arttığı günlerdeyiz. İlişkilerimizi renklendirebilecek programlar yapabiliriz. Aşk hayatımızda veya sosyal yaşamımızda yeni kararlarımızı devreye sokabiliriz. Bu hafta sonu, cinsel çekim, kıskançlık, rekabet hepsi birarada! Geceye doğru saatlerde ise, gerilim ve asabiyet içeren enerjiler söz konusu. Mücadeleci ortamlara girebiliriz. Ani gelişmeler veya beklenmedik yöne ilerleyen durumlar ya da ilişkiler söz konusu olabilir.

  Boğa burcu, 22 Şubat 2015 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Belli grup veya organizasyonlara yardımlarınız sonucunda fırsatlar söz konusu olabilir. Sizinle aynı endişe veya ilgi alanlarını paylaşan kişilerle bir araya gelebilir ve kendinize güveninizi arttıracak veya huzur bulmanızı sağlayacak işler ortaya koyabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevme ve sevilme ihtiyacımızın arttığı günlerdeyiz. İlişkilerimizi renklendirebilecek programlar yapabiliriz. Aşk hayatımızda veya sosyal yaşamımızda yeni kararlarımızı devreye sokabiliriz. Bu hafta sonu, cinsel çekim, kıskançlık, rekabet hepsi birarada! Geceye doğru saatlerde ise, gerilim ve asabiyet içeren enerjiler söz konusu. Mücadeleci ortamlara girebiliriz. Ani gelişmeler veya beklenmedik yöne ilerleyen durumlar ya da ilişkiler söz konusu olabilir.

  İkizler burcu, 22 Şubat 2015 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Paranızı doğru alanlarda kullanmalısınız. Ortaya çıkan duygusal durumlara tepki verirken dikkatli olun. Bazı kişilerden korunmak için gerçekleri çarpıtmamalısınız. Bazı bilgileri ya da haberleri saklamakla veya başkalarının işlerine karışmakla suçlanabilirsiniz. Dürüst olmak en iyisi. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevme ve sevilme ihtiyacımızın arttığı günlerdeyiz. İlişkilerimizi renklendirebilecek programlar yapabiliriz. Aşk hayatımızda veya sosyal yaşamımızda yeni kararlarımızı devreye sokabiliriz. Bu hafta sonu, cinsel çekim, kıskançlık, rekabet hepsi birarada! Geceye doğru saatlerde ise, gerilim ve asabiyet içeren enerjiler söz konusu. Mücadeleci ortamlara girebiliriz. Ani gelişmeler veya beklenmedik yöne ilerleyen durumlar ya da ilişkiler söz konusu olabilir.

  Yengeç burcu, 22 Şubat 2015 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  İhtiyaçlarınızdan ödün vermeden de, özel veya işle ilgili amaçlarınıza ulaşabilirsiniz. Alışılmadık kişiler veya alışılmadık şeyler veya yerler ilginizi çekebilir. Maddi tüyolar verecek bazı kişiler maddi planlarınızda etkili olabilir. Romantizm veya sevgi temalı ilişkiler iyi hissetmenizi sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevme ve sevilme ihtiyacımızın arttığı günlerdeyiz. İlişkilerimizi renklendirebilecek programlar yapabiliriz. Aşk hayatımızda veya sosyal yaşamımızda yeni kararlarımızı devreye sokabiliriz. Bu hafta sonu, cinsel çekim, kıskançlık, rekabet hepsi birarada! Geceye doğru saatlerde ise, gerilim ve asabiyet içeren enerjiler söz konusu. Mücadeleci ortamlara girebiliriz. Ani gelişmeler veya beklenmedik yöne ilerleyen durumlar ya da ilişkiler söz konusu olabilir.

  Aslan burcu, 22 Şubat 2015 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Karşınıza çıkabilecek her şeye hazırlıklısınız veya kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Bonkörlüğünüzden faydalanmaya çalışan kişilere izin vermemelisiniz. Paranızı size getirisi olacak şekilde harcamalı veya değerlendirmelisiniz. Seyahatler, kurslar, satış pazarlama, bilişim, yaratıcı işler hepsinde başarılı olabileceğiniz bir süreçtesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevme ve sevilme ihtiyacımızın arttığı günlerdeyiz. İlişkilerimizi renklendirebilecek programlar yapabiliriz. Aşk hayatımızda veya sosyal yaşamımızda yeni kararlarımızı devreye sokabiliriz. Bu hafta sonu, cinsel çekim, kıskançlık, rekabet hepsi birarada! Geceye doğru saatlerde ise, gerilim ve asabiyet içeren enerjiler söz konusu. Mücadeleci ortamlara girebiliriz. Ani gelişmeler veya beklenmedik yöne ilerleyen durumlar ya da ilişkiler söz konusu olabilir.

  Başak burcu, 22 Şubat 2015 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bugünlerde, pazarlıklar esnasında, ilişkilerinizde veya maddi konularda dikkatli olmalısınız. Diğerlerinin ne yapmak istediğini doğru anlamaya çalışmanızda fayda var. Bilgi veya haber saklamanız ya da bazı konuları zorlamanız sizi zor durumda bırakabilir. Sözlerinizin arkasında durmanız gerekiyor. Bunun dışında aklınızı kullanarak ilerleyeceğiniz zamanlardasınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevme ve sevilme ihtiyacımızın arttığı günlerdeyiz. İlişkilerimizi renklendirebilecek programlar yapabiliriz. Aşk hayatımızda veya sosyal yaşamımızda yeni kararlarımızı devreye sokabiliriz. Bu hafta sonu, cinsel çekim, kıskançlık, rekabet hepsi birarada! Geceye doğru saatlerde ise, gerilim ve asabiyet içeren enerjiler söz konusu. Mücadeleci ortamlara girebiliriz. Ani gelişmeler veya beklenmedik yöne ilerleyen durumlar ya da ilişkiler söz konusu olabilir.

  Terazi burcu, 22 Şubat 2015 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Zamanınızı ve enerjinizi iş hayatınız ve kariyeriniz için kullanmalısınız. Küçük iş planlarınızı büyütebilirsiniz. Aynı an da iki iş de çalışmak daha güçlü bir gelecek kurmanıza yardım edebilir. Aşk hayatınızda veya diğer ilişkilerinizde çaba göstermeniz durumunda hoş gelişmeler söz konusu. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevme ve sevilme ihtiyacımızın arttığı günlerdeyiz. İlişkilerimizi renklendirebilecek programlar yapabiliriz. Aşk hayatımızda veya sosyal yaşamımızda yeni kararlarımızı devreye sokabiliriz. Bu hafta sonu, cinsel çekim, kıskançlık, rekabet hepsi birarada! Geceye doğru saatlerde ise, gerilim ve asabiyet içeren enerjiler söz konusu. Mücadeleci ortamlara girebiliriz. Ani gelişmeler veya beklenmedik yöne ilerleyen durumlar ya da ilişkiler söz konusu olabilir.

  Akrep burcu, 22 Şubat 2015 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Aynı an da çok fazla sayıda işle uğraşıyor olabilirsiniz. İletişim ağınızı genişletmek veya seyahat etmek için olanak sağlayan fırsatları boşa harcamamalısınız. Bugünlerde tanışacağınız kişilerle ileriki dönemde birlikte çalışabilirsiniz. Evde meydana gelebilecek alışılmadık değişiklikler rekabet içerse de, yenilikler işinize yarayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevme ve sevilme ihtiyacımızın arttığı günlerdeyiz. İlişkilerimizi renklendirebilecek programlar yapabiliriz. Aşk hayatımızda veya sosyal yaşamımızda yeni kararlarımızı devreye sokabiliriz. Bu hafta sonu, cinsel çekim, kıskançlık, rekabet hepsi birarada! Geceye doğru saatlerde ise, gerilim ve asabiyet içeren enerjiler söz konusu. Mücadeleci ortamlara girebiliriz. Ani gelişmeler veya beklenmedik yöne ilerleyen durumlar ya da ilişkiler söz konusu olabilir.

  Yay burcu, 22 Şubat 2015 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından hareketli ve renkli bir hafta sonundasınız! Ortaya çıkan bazı durumlar veya gerçekler karşısında duygularınızı kontrol altında tutmanızda fayda var. Kendinize veya fiziksel durumunuza odaklanmalısınız. Çevrenizi güzelleştirmek, geleceğinizi garanti altına almak veya kendinizi geliştirmek için enerji harcamanın olumlu geri dönüşleri olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevme ve sevilme ihtiyacımızın arttığı günlerdeyiz. İlişkilerimizi renklendirebilecek programlar yapabiliriz. Aşk hayatımızda veya sosyal yaşamımızda yeni kararlarımızı devreye sokabiliriz. Bu hafta sonu, cinsel çekim, kıskançlık, rekabet hepsi birarada! Geceye doğru saatlerde ise, gerilim ve asabiyet içeren enerjiler söz konusu. Mücadeleci ortamlara girebiliriz. Ani gelişmeler veya beklenmedik yöne ilerleyen durumlar ya da ilişkiler söz konusu olabilir.

  Oğlak burcu, 22 Şubat 2015 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda ikna yeteneğiniz mucizeler yaratabilir. Ani tepkiler veren, tutarsız tavırları olan veya kafası karışık kişilerden uzak durmalısınız. Bildiğiniz yoldan gitmeli ve kafanızı karıştırmadan, hangi seçimleri yaparak istediğinizi elde edecekseniz o taraftan ilerlemelisiniz. Geçmiş tecrübeleriniz iş hayatınız veya özel yaşamınızla ilgili kayıpların önüne geçebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevme ve sevilme ihtiyacımızın arttığı günlerdeyiz. İlişkilerimizi renklendirebilecek programlar yapabiliriz. Aşk hayatımızda veya sosyal yaşamımızda yeni kararlarımızı devreye sokabiliriz. Bu hafta sonu, cinsel çekim, kıskançlık, rekabet hepsi birarada! Geceye doğru saatlerde ise, gerilim ve asabiyet içeren enerjiler söz konusu. Mücadeleci ortamlara girebiliriz. Ani gelişmeler veya beklenmedik yöne ilerleyen durumlar ya da ilişkiler söz konusu olabilir.

  Kova burcu, 22 Şubat 2015 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Sınırsız sayıda yaratıcı ve yeni fikriniz var. Aralarından birisini seçip üzerine gitmeniz durumunda oldukça tatminkar sonuçlar elde edebilirsiniz. Özel bir kişi yeteneklerinizi veya ortaya koyduklarınızı takdir edebilir ya da size bazı önerilerde bulunabilir. Maddi kazançlar söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevme ve sevilme ihtiyacımızın arttığı günlerdeyiz. İlişkilerimizi renklendirebilecek programlar yapabiliriz. Aşk hayatımızda veya sosyal yaşamımızda yeni kararlarımızı devreye sokabiliriz. Bu hafta sonu, cinsel çekim, kıskançlık, rekabet hepsi birarada! Geceye doğru saatlerde ise, gerilim ve asabiyet içeren enerjiler söz konusu. Mücadeleci ortamlara girebiliriz. Ani gelişmeler veya beklenmedik yöne ilerleyen durumlar ya da ilişkiler söz konusu olabilir.

  Balık burcu, 22 Şubat 2015 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Verdiğiniz sözleri tutmamanız veya sözlerinizin arkasında durmamanız sorun yaratabilir. Sorunlardan uzak kalabilmek için duygularınızı kontrol altında tutmanız gereken günlerdesiniz. Başkalarını memnun etme çabanız, farklı beklentileri olan kişilerin sizden faydalanmaya çalışması anlamına gelebilir. Aşk hayatınız kafa karışıklıklarına veya güven başlıklı konularda yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Daha fazla soru sorulması gerekiyor olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevme ve sevilme ihtiyacımızın arttığı günlerdeyiz. İlişkilerimizi renklendirebilecek programlar yapabiliriz. Aşk hayatımızda veya sosyal yaşamımızda yeni kararlarımızı devreye sokabiliriz. Bu hafta sonu, cinsel çekim, kıskançlık, rekabet hepsi birarada! Geceye doğru saatlerde ise, gerilim ve asabiyet içeren enerjiler söz konusu. Mücadeleci ortamlara girebiliriz. Ani gelişmeler veya beklenmedik yöne ilerleyen durumlar ya da ilişkiler söz konusu olabilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  22 ŞUBAT 2015 Günlük Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •