1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 17 ŞUBAT 2015 Günlük Burç Yorumunuz

  1. #1
    Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2013
    Yer
    Trakya
    Mesajlar
    3.748
    Konular
    3714

    Post 17 ŞUBAT 2015 Günlük Burç Yorumunuz

    alıntıdır


    Koç burcu, 17 Şubat 2015 için burç yorumu
    21 Mart - 20 Nisan
    Bazı konulara şüpheci yaklaşmanın faydasını görebilirsiniz. Duygusal yaşamınıza, önemli projelerinize veya hedeflerinize iyimser bakabilir ve büyük düşünebilirsiniz. Gezegenler sizi destekliyor. Tüm burçlar için gün geneli: Ciddi düşündüğümüz, ciddi işlere zaman ayırabileceğimiz, sağlam adımlar atıp, olumlu ilişkiler kurabileceğimiz motive ve oldukça enerjik bir gündeyiz. İlerlemek, tamamlamak ya da üstesinden gelmek istediğimiz işlerde yol kat edebileceğimizi söylememe gerek yoktur sanırım. Ay’ın Oğlak’ta olması iki gündür, toprak veya gayrimenkulle ilgili konulara zaman ayırma veya yüzeysel kişilerden uzak durma eğilimimize de işaret ediyor.

    Boğa burcu, 17 Şubat 2015 için burç yorumu
    21 Nisan - 21 Mayıs
    Konu veya üzerine yoğunlaştığınız amaç ne kadar önemli olursa olsun kendinizi feda etmeniz gerekmiyor. Şu günlerde uzlaşmacı olmanın önemini hissettiğiniz bazı başlıklar yakın gelecekte sizin için önem arz etmeyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ciddi düşündüğümüz, ciddi işlere zaman ayırabileceğimiz, sağlam adımlar atıp, olumlu ilişkiler kurabileceğimiz motive ve oldukça enerjik bir gündeyiz. İlerlemek, tamamlamak ya da üstesinden gelmek istediğimiz işlerde yol kat edebileceğimizi söylememe gerek yoktur sanırım. Ay’ın Oğlak’ta olması iki gündür, toprak veya gayrimenkulle ilgili konulara zaman ayırma veya yüzeysel kişilerden uzak durma eğilimimize de işaret ediyor.

    İkizler burcu, 17 Şubat 2015 için burç yorumu
    22 Mayıs - 21 Haziran
    Her ne kadar bugünlerde yeni şeyler deneme havanızda olmasanızda, yeniliklere veya değişime açık olmanın faydasını göreceğiniz günlerdesiniz. Öte yandan değişkenlik sizin en önemli özelliklerinizden değil miydi? Yeniliklere açık olun! Tüm burçlar için gün geneli: Ciddi düşündüğümüz, ciddi işlere zaman ayırabileceğimiz, sağlam adımlar atıp, olumlu ilişkiler kurabileceğimiz motive ve oldukça enerjik bir gündeyiz. İlerlemek, tamamlamak ya da üstesinden gelmek istediğimiz işlerde yol kat edebileceğimizi söylememe gerek yoktur sanırım. Ay’ın Oğlak’ta olması iki gündür, toprak veya gayrimenkulle ilgili konulara zaman ayırma veya yüzeysel kişilerden uzak durma eğilimimize de işaret ediyor.

    Yengeç burcu, 17 Şubat 2015 için burç yorumu
    22 Haziran - 22 Temmuz
    Bazı konularda boşa pedal çevirdiğinizi veya kendinizi önemsiz nedenlerle yorduğunuzu hissedebileceğiniz günlerdesiniz. Enerjinizi harcamak için yeni ve daha verimli ilişkiler, işler, girişimler veya alanlar bulmanız gerekiyor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ciddi düşündüğümüz, ciddi işlere zaman ayırabileceğimiz, sağlam adımlar atıp, olumlu ilişkiler kurabileceğimiz motive ve oldukça enerjik bir gündeyiz. İlerlemek, tamamlamak ya da üstesinden gelmek istediğimiz işlerde yol kat edebileceğimizi söylememe gerek yoktur sanırım. Ay’ın Oğlak’ta olması iki gündür, toprak veya gayrimenkulle ilgili konulara zaman ayırma veya yüzeysel kişilerden uzak durma eğilimimize de işaret ediyor.

    Aslan burcu, 17 Şubat 2015 için burç yorumu
    23 Temmuz - 23 Ağustos
    Üzerinde yoğunlaştığınız konu(ev, iş, aktivite, aşk v.b) her ne olursa olsun aklınızı bu alana yoğunlaştırmanız ve büyük düşünmeniz gerekiyor. Önemli planlar yapabileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ciddi düşündüğümüz, ciddi işlere zaman ayırabileceğimiz, sağlam adımlar atıp, olumlu ilişkiler kurabileceğimiz motive ve oldukça enerjik bir gündeyiz. İlerlemek, tamamlamak ya da üstesinden gelmek istediğimiz işlerde yol kat edebileceğimizi söylememe gerek yoktur sanırım. Ay’ın Oğlak’ta olması iki gündür, toprak veya gayrimenkulle ilgili konulara zaman ayırma veya yüzeysel kişilerden uzak durma eğilimimize de işaret ediyor.

    Başak burcu, 17 Şubat 2015 için burç yorumu
    24 Ağustos - 22 Eylül
    Bazı konularda ödün vermenizi ya da kendinizi çok fazla yormanızı gerektirse de, alışık olduğunuz yöntemleri kullanmanızda, alışık olduğunuz işlerle uğraşmanızda veya alışkanlıklarınıza bağlı kalmanızda fayda var. Nasıl olsa, alışılmış şeylere farklı yaklaşımlar getirmekte mümkün her zaman. Öyle değil mi? Tüm burçlar için gün geneli: Ciddi düşündüğümüz, ciddi işlere zaman ayırabileceğimiz, sağlam adımlar atıp, olumlu ilişkiler kurabileceğimiz motive ve oldukça enerjik bir gündeyiz. İlerlemek, tamamlamak ya da üstesinden gelmek istediğimiz işlerde yol kat edebileceğimizi söylememe gerek yoktur sanırım. Ay’ın Oğlak’ta olması iki gündür, toprak veya gayrimenkulle ilgili konulara zaman ayırma veya yüzeysel kişilerden uzak durma eğilimimize de işaret ediyor.

    Terazi burcu, 17 Şubat 2015 için burç yorumu
    23 Eylül - 23 Ekim
    Eğlenceye zaman ayırmanızın veya farklı şeyler denemek için bazı konularda ufak tefek değişiklikler yapmanızın size veya üzerinde çalıştığınız işlere bir zararı dokunmayacaktır. Herkesin biraz eğlenmeye ihtiyacı vardır. Tüm burçlar için gün geneli: Ciddi düşündüğümüz, ciddi işlere zaman ayırabileceğimiz, sağlam adımlar atıp, olumlu ilişkiler kurabileceğimiz motive ve oldukça enerjik bir gündeyiz. İlerlemek, tamamlamak ya da üstesinden gelmek istediğimiz işlerde yol kat edebileceğimizi söylememe gerek yoktur sanırım. Ay’ın Oğlak’ta olması iki gündür, toprak veya gayrimenkulle ilgili konulara zaman ayırma veya yüzeysel kişilerden uzak durma eğilimimize de işaret ediyor.

    Akrep burcu, 17 Şubat 2015 için burç yorumu
    24 Ekim - 22 Kasım
    Artık işinize yaramayan iş, ilişki, iş birliği veya düzenlemelerden vazgeçmek eğiliminde olabilirsiniz. Bu durumun yaratabileceği riskleri, bedelleri ya da gerektireceği diplomatik hamleleri iyi hesaplamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ciddi düşündüğümüz, ciddi işlere zaman ayırabileceğimiz, sağlam adımlar atıp, olumlu ilişkiler kurabileceğimiz motive ve oldukça enerjik bir gündeyiz. İlerlemek, tamamlamak ya da üstesinden gelmek istediğimiz işlerde yol kat edebileceğimizi söylememe gerek yoktur sanırım. Ay’ın Oğlak’ta olması iki gündür, toprak veya gayrimenkulle ilgili konulara zaman ayırma veya yüzeysel kişilerden uzak durma eğilimimize de işaret ediyor.

    Yay burcu, 17 Şubat 2015 için burç yorumu
    23 Kasım - 21 Aralık
    Farkındalığınız yüksek veya bazı konularda her zamankinden daha hassassınız. Şu an içerisine dahil olduğunuz bazı oluşumlardaki gelecek vaat eden yerleri görebilir ve kendinizi bu alana yoğunlaştırabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ciddi düşündüğümüz, ciddi işlere zaman ayırabileceğimiz, sağlam adımlar atıp, olumlu ilişkiler kurabileceğimiz motive ve oldukça enerjik bir gündeyiz. İlerlemek, tamamlamak ya da üstesinden gelmek istediğimiz işlerde yol kat edebileceğimizi söylememe gerek yoktur sanırım. Ay’ın Oğlak’ta olması iki gündür, toprak veya gayrimenkulle ilgili konulara zaman ayırma veya yüzeysel kişilerden uzak durma eğilimimize de işaret ediyor.

    Oğlak burcu, 17 Şubat 2015 için burç yorumu
    22 Aralık - 20 Ocak
    Sağlam ve olumlu adımlar atabileceğiniz günlerdesiniz. Rastlantısal olaylar sonucunda kendinizi sağlıksız giden iş veya konularda sıyrılıp, yerine daha ayağı yere basan planlar yaparken bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ciddi düşündüğümüz, ciddi işlere zaman ayırabileceğimiz, sağlam adımlar atıp, olumlu ilişkiler kurabileceğimiz motive ve oldukça enerjik bir gündeyiz. İlerlemek, tamamlamak ya da üstesinden gelmek istediğimiz işlerde yol kat edebileceğimizi söylememe gerek yoktur sanırım. Ay’ın Oğlak’ta olması iki gündür, toprak veya gayrimenkulle ilgili konulara zaman ayırma veya yüzeysel kişilerden uzak durma eğilimimize de işaret ediyor.

    Kova burcu, 17 Şubat 2015 için burç yorumu
    21 Ocak - 18 Şubat
    Bazı kişilerin hayatlarını kolaylaştırmak veya rahatlatmak adına ileride pişmanlık duyabileceğiniz düzenlemelere veya anlaşmalara onay vermek üzeresiniz. Bağlayıcı sözler vermeden ya da girişimlerde bulunmadan önce iyi düşünün. Tüm burçlar için gün geneli: Ciddi düşündüğümüz, ciddi işlere zaman ayırabileceğimiz, sağlam adımlar atıp, olumlu ilişkiler kurabileceğimiz motive ve oldukça enerjik bir gündeyiz. İlerlemek, tamamlamak ya da üstesinden gelmek istediğimiz işlerde yol kat edebileceğimizi söylememe gerek yoktur sanırım. Ay’ın Oğlak’ta olması iki gündür, toprak veya gayrimenkulle ilgili konulara zaman ayırma veya yüzeysel kişilerden uzak durma eğilimimize de işaret ediyor.

    Balık burcu, 17 Şubat 2015 için burç yorumu
    19 Şubat - 20 Mart
    Bir süredir kafanızı kurcalayan bir fikir ya da planın başarıya ulaşma olasılığının yüksek olduğunu görebilirsiniz. Şu günlerde sizi kısıtlayan veya zorlayan konulara dikkatle yaklaşmanız ileride daha rahat hareket etmenizi sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ciddi düşündüğümüz, ciddi işlere zaman ayırabileceğimiz, sağlam adımlar atıp, olumlu ilişkiler kurabileceğimiz motive ve oldukça enerjik bir gündeyiz. İlerlemek, tamamlamak ya da üstesinden gelmek istediğimiz işlerde yol kat edebileceğimizi söylememe gerek yoktur sanırım. Ay’ın Oğlak’ta olması iki gündür, toprak veya gayrimenkulle ilgili konulara zaman ayırma veya yüzeysel kişilerden uzak durma eğilimimize de işaret ediyor.

  • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

    17 ŞUBAT 2015 Günlük Burç Yorumunuz


    Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •