1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 14 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 14 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 14 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Uğraşılması gereken konularla ilgili çok sayıda fikir, öneri veya teklif söz konusu olsa da, aralarından çok azı gerçekten işe yarar görünüyor. Buna göre yol almalısınız. Sosyal açıdan hareketli ve eğlenceli iki günlük süreçtesiniz. Gelen davet, öneri veya teklifleri doğru değerlendirmenizde fayda var. Keyifli aktivitelere katılabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Heyecan verici karşılaşmalara veya ilişkilere açık ya da farklı alanlarda sürprizler yaşayabileceğimiz, yaratıcılığımızın artacağı ve bunu gerekli işlerimize yansıtabileceğimiz iki günlük süreçteyiz. Sadece, öğle saatleri civarında rekabet teması, tartışmalı ortamlar, güç mücadeleleri veya genel bir huzursuzluk ve gerilim hakim olabilir o kadar. Dolayısıyla, önemli toplantı veya görüşmeleri öğle saatleri dışında bir saate alarak olumlu sonuçlar alabiliriz. Aksi takdirde bizim dışımızda gelişen olaylar bazı adımlarımızı veya kendimizi sorgulamamıza neden olabilir.

  Boğa burcu, 14 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bazı plan ya da projelere onay vermeden ya da imza atmadan önce detaylı şekilde düşünmelisiniz. Zira, ileride kötü bir karar aldığınızı düşüncenizde geri dönme şansınız olmayabilir. İş hayatınızı veya kariyerinizi ilgilendiren konularda olumlu gelişmelere veya anlara açık iki günlük süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Heyecan verici karşılaşmalara veya ilişkilere açık ya da farklı alanlarda sürprizler yaşayabileceğimiz, yaratıcılığımızın artacağı ve bunu gerekli işlerimize yansıtabileceğimiz iki günlük süreçteyiz. Sadece, öğle saatleri civarında rekabet teması, tartışmalı ortamlar, güç mücadeleleri veya genel bir huzursuzluk ve gerilim hakim olabilir o kadar. Dolayısıyla, önemli toplantı veya görüşmeleri öğle saatleri dışında bir saate alarak olumlu sonuçlar alabiliriz. Aksi takdirde bizim dışımızda gelişen olaylar bazı adımlarımızı veya kendimizi sorgulamamıza neden olabilir.

  İkizler burcu, 14 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Rahatsız edici bazı konuların ya da olayların tamamen ve bir daha gündeme gelmeyecek şekilde ortadan kalkmasını sağlayabilecek tavsiye, öneri ya da teklifler söz konusu olabilir. Açık fikirli olmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Heyecan verici karşılaşmalara veya ilişkilere açık ya da farklı alanlarda sürprizler yaşayabileceğimiz, yaratıcılığımızın artacağı ve bunu gerekli işlerimize yansıtabileceğimiz iki günlük süreçteyiz. Sadece, öğle saatleri civarında rekabet teması, tartışmalı ortamlar, güç mücadeleleri veya genel bir huzursuzluk ve gerilim hakim olabilir o kadar. Dolayısıyla, önemli toplantı veya görüşmeleri öğle saatleri dışında bir saate alarak olumlu sonuçlar alabiliriz. Aksi takdirde bizim dışımızda gelişen olaylar bazı adımlarımızı veya kendimizi sorgulamamıza neden olabilir.

  Yengeç burcu, 14 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bazı kişiler veya bazı konular hakkındaki fikirlerinizi açıklama konusunda kararlı olabilirsiniz. Ancak, gezegensel konumlar bazı şeyleri görmezden gelmenin olayların büyümesini önlemenin tek yolu olabileceğine işaret ediyor. Tüm burçlar için gün geneli: Heyecan verici karşılaşmalara veya ilişkilere açık ya da farklı alanlarda sürprizler yaşayabileceğimiz, yaratıcılığımızın artacağı ve bunu gerekli işlerimize yansıtabileceğimiz iki günlük süreçteyiz. Sadece, öğle saatleri civarında rekabet teması, tartışmalı ortamlar, güç mücadeleleri veya genel bir huzursuzluk ve gerilim hakim olabilir o kadar. Dolayısıyla, önemli toplantı veya görüşmeleri öğle saatleri dışında bir saate alarak olumlu sonuçlar alabiliriz. Aksi takdirde bizim dışımızda gelişen olaylar bazı adımlarımızı veya kendimizi sorgulamamıza neden olabilir.

  Aslan burcu, 14 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Bazı kararlarınızı açıklamadan önce, bir gün daha üzerinde düşünmenizde fayda var. Yarın, çok daha faydalı şekliyle diğerlerini bu konuda bilgilendirebilirsiniz. Aşk hayatınız, sosyal yaşamınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu iki günlük süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Heyecan verici karşılaşmalara veya ilişkilere açık ya da farklı alanlarda sürprizler yaşayabileceğimiz, yaratıcılığımızın artacağı ve bunu gerekli işlerimize yansıtabileceğimiz iki günlük süreçteyiz. Sadece, öğle saatleri civarında rekabet teması, tartışmalı ortamlar, güç mücadeleleri veya genel bir huzursuzluk ve gerilim hakim olabilir o kadar. Dolayısıyla, önemli toplantı veya görüşmeleri öğle saatleri dışında bir saate alarak olumlu sonuçlar alabiliriz. Aksi takdirde bizim dışımızda gelişen olaylar bazı adımlarımızı veya kendimizi sorgulamamıza neden olabilir.

  Başak burcu, 14 Ocak 2015 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Belli bazı projelerin ya da planların hemen açıklanmamasında veya gizli yürütülmesinde fayda var ya da hatta bazılarının tamamen rafa kaldırılması gerekiyor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Heyecan verici karşılaşmalara veya ilişkilere açık ya da farklı alanlarda sürprizler yaşayabileceğimiz, yaratıcılığımızın artacağı ve bunu gerekli işlerimize yansıtabileceğimiz iki günlük süreçteyiz. Sadece, öğle saatleri civarında rekabet teması, tartışmalı ortamlar, güç mücadeleleri veya genel bir huzursuzluk ve gerilim hakim olabilir o kadar. Dolayısıyla, önemli toplantı veya görüşmeleri öğle saatleri dışında bir saate alarak olumlu sonuçlar alabiliriz. Aksi takdirde bizim dışımızda gelişen olaylar bazı adımlarımızı veya kendimizi sorgulamamıza neden olabilir.

  Terazi burcu, 14 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  İnsanlar bazı konulara yaklaşımınızı ya da yapacağınız sunumları görmek için sabırsızlanıyor olabilirler. Bu kişileri bekletmeye çalışmamalısınız. Sosyal hayatınız, aşk yaşamınız, sevgiyle bağlı olduğunuz kişilerle ilişkileriniz veya yaratıcılık gerektiren işler açısından olumlu gelişmelere açık iki günlük süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Heyecan verici karşılaşmalara veya ilişkilere açık ya da farklı alanlarda sürprizler yaşayabileceğimiz, yaratıcılığımızın artacağı ve bunu gerekli işlerimize yansıtabileceğimiz iki günlük süreçteyiz. Sadece, öğle saatleri civarında rekabet teması, tartışmalı ortamlar, güç mücadeleleri veya genel bir huzursuzluk ve gerilim hakim olabilir o kadar. Dolayısıyla, önemli toplantı veya görüşmeleri öğle saatleri dışında bir saate alarak olumlu sonuçlar alabiliriz. Aksi takdirde bizim dışımızda gelişen olaylar bazı adımlarımızı veya kendimizi sorgulamamıza neden olabilir.

  Akrep burcu, 14 Ocak 2015 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Bazı kişilere bazı konularda yanlış yaptıklarını anlatmaya çalışmanızın kimseye hiçbir faydası olamayabilir. Bırakın kendileri anlasınlar. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda olumlu gelişmelere açık veya bu alanlara zamanınızı kaydırmaktan keyif alabileceğiniz iki günlük süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Heyecan verici karşılaşmalara veya ilişkilere açık ya da farklı alanlarda sürprizler yaşayabileceğimiz, yaratıcılığımızın artacağı ve bunu gerekli işlerimize yansıtabileceğimiz iki günlük süreçteyiz. Sadece, öğle saatleri civarında rekabet teması, tartışmalı ortamlar, güç mücadeleleri veya genel bir huzursuzluk ve gerilim hakim olabilir o kadar. Dolayısıyla, önemli toplantı veya görüşmeleri öğle saatleri dışında bir saate alarak olumlu sonuçlar alabiliriz. Aksi takdirde bizim dışımızda gelişen olaylar bazı adımlarımızı veya kendimizi sorgulamamıza neden olabilir.

  Yay burcu, 14 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Her ne kadar bakış açınızı değiştirmek istememe konusunda ısrarcı olsanız da, esnek görünmenizde fayda var derim Niobe’ce. Medya, halkla ilişkiler, iletişim, ulaştırma veya eğitim başlıklı konularda olumlu gelişmelere açık ve kalıcı sözler verilebilecek iki günlük süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Heyecan verici karşılaşmalara veya ilişkilere açık ya da farklı alanlarda sürprizler yaşayabileceğimiz, yaratıcılığımızın artacağı ve bunu gerekli işlerimize yansıtabileceğimiz iki günlük süreçteyiz. Sadece, öğle saatleri civarında rekabet teması, tartışmalı ortamlar, güç mücadeleleri veya genel bir huzursuzluk ve gerilim hakim olabilir o kadar. Dolayısıyla, önemli toplantı veya görüşmeleri öğle saatleri dışında bir saate alarak olumlu sonuçlar alabiliriz. Aksi takdirde bizim dışımızda gelişen olaylar bazı adımlarımızı veya kendimizi sorgulamamıza neden olabilir.

  Oğlak burcu, 14 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Garip olarak nitelendirilebilecek gelişmelere açık olduğu kadar, aynı zamanda, maddi konularda olumlu gelişmelere açık, aynı zamanda destekçi kişilerle karşılaşabileceğiniz veya sizin yakın çevrenizden kişilere ya da ailenize destek olabileceğiniz, güzel Tüm burçlar için gün geneli: Heyecan verici karşılaşmalara veya ilişkilere açık ya da farklı alanlarda sürprizler yaşayabileceğimiz, yaratıcılığımızın artacağı ve bunu gerekli işlerimize yansıtabileceğimiz iki günlük süreçteyiz. Sadece, öğle saatleri civarında rekabet teması, tartışmalı ortamlar, güç mücadeleleri veya genel bir huzursuzluk ve gerilim hakim olabilir o kadar. Dolayısıyla, önemli toplantı veya görüşmeleri öğle saatleri dışında bir saate alarak olumlu sonuçlar alabiliriz. Aksi takdirde bizim dışımızda gelişen olaylar bazı adımlarımızı veya kendimizi sorgulamamıza neden olabilir.

  Kova burcu, 14 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Mantıklı ve takdire değer öneri, teklif veya davetlerle, sadece yüksek sesle dile getirilen, ama incelendiğinde fazla cazip gelmeyecek olanları birbirinden ayırmak gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Heyecan verici karşılaşmalara veya ilişkilere açık ya da farklı alanlarda sürprizler yaşayabileceğimiz, yaratıcılığımızın artacağı ve bunu gerekli işlerimize yansıtabileceğimiz iki günlük süreçteyiz. Sadece, öğle saatleri civarında rekabet teması, tartışmalı ortamlar, güç mücadeleleri veya genel bir huzursuzluk ve gerilim hakim olabilir o kadar. Dolayısıyla, önemli toplantı veya görüşmeleri öğle saatleri dışında bir saate alarak olumlu sonuçlar alabiliriz. Aksi takdirde bizim dışımızda gelişen olaylar bazı adımlarımızı veya kendimizi sorgulamamıza neden olabilir.

  Balık burcu, 14 Ocak 2015 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Maddi başlıklı konularda olumlu gelişmelere açık iki günlük süreçtesiniz. Bazı konularda aylar sürebilecek maceralara atılmak üzere olabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Heyecan verici karşılaşmalara veya ilişkilere açık ya da farklı alanlarda sürprizler yaşayabileceğimiz, yaratıcılığımızın artacağı ve bunu gerekli işlerimize yansıtabileceğimiz iki günlük süreçteyiz. Sadece, öğle saatleri civarında rekabet teması, tartışmalı ortamlar, güç mücadeleleri veya genel bir huzursuzluk ve gerilim hakim olabilir o kadar. Dolayısıyla, önemli toplantı veya görüşmeleri öğle saatleri dışında bir saate alarak olumlu sonuçlar alabiliriz. Aksi takdirde bizim dışımızda gelişen olaylar bazı adımlarımızı veya kendimizi sorgulamamıza neden olabilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  14 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •