1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 13 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 13 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 13 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Önümüzdeki 6 hafta içinde, önemsediğiniz bazı konularda zaman zaman yaşanabilecek ufak tefek aksilikler(yasal problemler, gizli işler peşinde koşan veya arkanızdan konuşan kişiler v.b) özgüven kaybına neden olabilir. Ancak, kafanızda en iyi tabloları oluşturarak tüm bu aksilikleri faydaya çevirmeyi başaracaksınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün itibariyle Balık burcuna geçecek ve 20 Şubat’a kadar bu burçta kalacak olan Mars, bu burçta saldırgan ve agresif tutumunu hafifletebilir, ama rekabet içeren ortamlar veya pasif agresif kişiler ya da gruplar yine de devrede olacaktır. Bu sefer mücadelelerimiz haksızlığa uğramış veya zayıf kişiler veya daha onurlu nedenler için olabilir. Mars’ın Balık burcunda olduğu süreçte psikolojik ve ruhsal anlamda iniş çıkışlı günlerimiz olabileceği gibi, bu ruh durumunda kişilerle de karşılaşabiliriz. Sıvı tüketimine veya sıvılara bağlı problemlere karşı tedbirli olmak gerekebilir. Konsantrasyon bozuklukları, kendini işe verememe gibi durumlarla karşılaşırsanız nedeni Balık’taki Mars olacaktır. Hemen Alzheimer testine koşmaya gerek yok, 20 Şubat sonrası kendinize dönebilirsiniz.

  Boğa burcu, 13 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Önümüzdeki 6 haftalık süreçte yaşanabilecek gelişmeler, sizin, tam olarak istediğiniz alana yerleşmenize yardım edebilir. Uzun zamandır severek yaptığınız ve önemsediğiniz konularda ilerleme sağlayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün itibariyle Balık burcuna geçecek ve 20 Şubat’a kadar bu burçta kalacak olan Mars, bu burçta saldırgan ve agresif tutumunu hafifletebilir, ama rekabet içeren ortamlar veya pasif agresif kişiler ya da gruplar yine de devrede olacaktır. Bu sefer mücadelelerimiz haksızlığa uğramış veya zayıf kişiler veya daha onurlu nedenler için olabilir. Mars’ın Balık burcunda olduğu süreçte psikolojik ve ruhsal anlamda iniş çıkışlı günlerimiz olabileceği gibi, bu ruh durumunda kişilerle de karşılaşabiliriz. Sıvı tüketimine veya sıvılara bağlı problemlere karşı tedbirli olmak gerekebilir. Konsantrasyon bozuklukları, kendini işe verememe gibi durumlarla karşılaşırsanız nedeni Balık’taki Mars olacaktır. Hemen Alzheimer testine koşmaya gerek yok, 20 Şubat sonrası kendinize dönebilirsiniz.

  İkizler burcu, 13 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Kariyerinizi, iş hayatınızı, imajınızı veya ait olduğunuz topluluklardaki duruşunuzu ilgilendiren konuların ön plana çıkabileceği 6 haftalık sürece giriyorsunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün itibariyle Balık burcuna geçecek ve 20 Şubat’a kadar bu burçta kalacak olan Mars, bu burçta saldırgan ve agresif tutumunu hafifletebilir, ama rekabet içeren ortamlar veya pasif agresif kişiler ya da gruplar yine de devrede olacaktır. Bu sefer mücadelelerimiz haksızlığa uğramış veya zayıf kişiler veya daha onurlu nedenler için olabilir. Mars’ın Balık burcunda olduğu süreçte psikolojik ve ruhsal anlamda iniş çıkışlı günlerimiz olabileceği gibi, bu ruh durumunda kişilerle de karşılaşabiliriz. Sıvı tüketimine veya sıvılara bağlı problemlere karşı tedbirli olmak gerekebilir. Konsantrasyon bozuklukları, kendini işe verememe gibi durumlarla karşılaşırsanız nedeni Balık’taki Mars olacaktır. Hemen Alzheimer testine koşmaya gerek yok, 20 Şubat sonrası kendinize dönebilirsiniz.

  Yengeç burcu, 13 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Yeni maceralara atılma, seyahatlere çıkma, eğitim, hukuk, yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla ilişkiler, bilişim, medya başlıklarına daha fazla zaman ayırabileceğiniz 6 haftalık sürece giriyorsunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün itibariyle Balık burcuna geçecek ve 20 Şubat’a kadar bu burçta kalacak olan Mars, bu burçta saldırgan ve agresif tutumunu hafifletebilir, ama rekabet içeren ortamlar veya pasif agresif kişiler ya da gruplar yine de devrede olacaktır. Bu sefer mücadelelerimiz haksızlığa uğramış veya zayıf kişiler veya daha onurlu nedenler için olabilir. Mars’ın Balık burcunda olduğu süreçte psikolojik ve ruhsal anlamda iniş çıkışlı günlerimiz olabileceği gibi, bu ruh durumunda kişilerle de karşılaşabiliriz. Sıvı tüketimine veya sıvılara bağlı problemlere karşı tedbirli olmak gerekebilir. Konsantrasyon bozuklukları, kendini işe verememe gibi durumlarla karşılaşırsanız nedeni Balık’taki Mars olacaktır. Hemen Alzheimer testine koşmaya gerek yok, 20 Şubat sonrası kendinize dönebilirsiniz.

  Aslan burcu, 13 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Ortak kaynak kullanımı gerektiren konuların(nafaka, miras, kredi, vergi, hukuk, sponsorluk, burs, prim v.b) ön planda olabileceği 6 haftalık sürece giriyorsunuz. Bu alanda profesyonellerle çalışmak veya danışmanlardan destek almak isteyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün itibariyle Balık burcuna geçecek ve 20 Şubat’a kadar bu burçta kalacak olan Mars, bu burçta saldırgan ve agresif tutumunu hafifletebilir, ama rekabet içeren ortamlar veya pasif agresif kişiler ya da gruplar yine de devrede olacaktır. Bu sefer mücadelelerimiz haksızlığa uğramış veya zayıf kişiler veya daha onurlu nedenler için olabilir. Mars’ın Balık burcunda olduğu süreçte psikolojik ve ruhsal anlamda iniş çıkışlı günlerimiz olabileceği gibi, bu ruh durumunda kişilerle de karşılaşabiliriz. Sıvı tüketimine veya sıvılara bağlı problemlere karşı tedbirli olmak gerekebilir. Konsantrasyon bozuklukları, kendini işe verememe gibi durumlarla karşılaşırsanız nedeni Balık’taki Mars olacaktır. Hemen Alzheimer testine koşmaya gerek yok, 20 Şubat sonrası kendinize dönebilirsiniz.

  Başak burcu, 13 Ocak 2015 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Önümüzdeki 6 hafta boyunca, partnerinizin, ortaklarınızın veya iş birliği içerisinde olduğunuz kişilerin artan talepleri, yüksek sesle dile getirebilecekleri şikayet ve eleştirileri veya ortamı geren hareketleri ön plana çıkabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün itibariyle Balık burcuna geçecek ve 20 Şubat’a kadar bu burçta kalacak olan Mars, bu burçta saldırgan ve agresif tutumunu hafifletebilir, ama rekabet içeren ortamlar veya pasif agresif kişiler ya da gruplar yine de devrede olacaktır. Bu sefer mücadelelerimiz haksızlığa uğramış veya zayıf kişiler veya daha onurlu nedenler için olabilir. Mars’ın Balık burcunda olduğu süreçte psikolojik ve ruhsal anlamda iniş çıkışlı günlerimiz olabileceği gibi, bu ruh durumunda kişilerle de karşılaşabiliriz. Sıvı tüketimine veya sıvılara bağlı problemlere karşı tedbirli olmak gerekebilir. Konsantrasyon bozuklukları, kendini işe verememe gibi durumlarla karşılaşırsanız nedeni Balık’taki Mars olacaktır. Hemen Alzheimer testine koşmaya gerek yok, 20 Şubat sonrası kendinize dönebilirsiniz.

  Terazi burcu, 13 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  İş hayatınızı ilgilendiren konular, işinizle ilgili yöntemler, çalışma arkadaşlarınız, sağlığınız veya ruhsal durumunuz önümüzdeki 6 hafta boyunca yoğunluk yaşanacak alanlar. Ardından bu süreçteki kazanımlarınızı daha rahat paraya çevirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün itibariyle Balık burcuna geçecek ve 20 Şubat’a kadar bu burçta kalacak olan Mars, bu burçta saldırgan ve agresif tutumunu hafifletebilir, ama rekabet içeren ortamlar veya pasif agresif kişiler ya da gruplar yine de devrede olacaktır. Bu sefer mücadelelerimiz haksızlığa uğramış veya zayıf kişiler veya daha onurlu nedenler için olabilir. Mars’ın Balık burcunda olduğu süreçte psikolojik ve ruhsal anlamda iniş çıkışlı günlerimiz olabileceği gibi, bu ruh durumunda kişilerle de karşılaşabiliriz. Sıvı tüketimine veya sıvılara bağlı problemlere karşı tedbirli olmak gerekebilir. Konsantrasyon bozuklukları, kendini işe verememe gibi durumlarla karşılaşırsanız nedeni Balık’taki Mars olacaktır. Hemen Alzheimer testine koşmaya gerek yok, 20 Şubat sonrası kendinize dönebilirsiniz.

  Akrep burcu, 13 Ocak 2015 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Önümüzdeki 6 hafta boyunca, hobileriniz, tutkularınız, aşk hayatınız, yaratıcılık gerektiren işleriniz veya meraklarınızı ilgilendiren konular normalden fazla zaman ayıracağınız yaşam alanları olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün itibariyle Balık burcuna geçecek ve 20 Şubat’a kadar bu burçta kalacak olan Mars, bu burçta saldırgan ve agresif tutumunu hafifletebilir, ama rekabet içeren ortamlar veya pasif agresif kişiler ya da gruplar yine de devrede olacaktır. Bu sefer mücadelelerimiz haksızlığa uğramış veya zayıf kişiler veya daha onurlu nedenler için olabilir. Mars’ın Balık burcunda olduğu süreçte psikolojik ve ruhsal anlamda iniş çıkışlı günlerimiz olabileceği gibi, bu ruh durumunda kişilerle de karşılaşabiliriz. Sıvı tüketimine veya sıvılara bağlı problemlere karşı tedbirli olmak gerekebilir. Konsantrasyon bozuklukları, kendini işe verememe gibi durumlarla karşılaşırsanız nedeni Balık’taki Mars olacaktır. Hemen Alzheimer testine koşmaya gerek yok, 20 Şubat sonrası kendinize dönebilirsiniz.

  Yay burcu, 13 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Evinizi, ailenizi, gayrimenkullerinizi veya diğer mal varlıklarınızı ilgilendiren konularda ufak tefek gerilimlere açık ve bu alanlara daha fazla yönelmenizi gerektirebilecek 6 haftalık sürece giriyorsunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün itibariyle Balık burcuna geçecek ve 20 Şubat’a kadar bu burçta kalacak olan Mars, bu burçta saldırgan ve agresif tutumunu hafifletebilir, ama rekabet içeren ortamlar veya pasif agresif kişiler ya da gruplar yine de devrede olacaktır. Bu sefer mücadelelerimiz haksızlığa uğramış veya zayıf kişiler veya daha onurlu nedenler için olabilir. Mars’ın Balık burcunda olduğu süreçte psikolojik ve ruhsal anlamda iniş çıkışlı günlerimiz olabileceği gibi, bu ruh durumunda kişilerle de karşılaşabiliriz. Sıvı tüketimine veya sıvılara bağlı problemlere karşı tedbirli olmak gerekebilir. Konsantrasyon bozuklukları, kendini işe verememe gibi durumlarla karşılaşırsanız nedeni Balık’taki Mars olacaktır. Hemen Alzheimer testine koşmaya gerek yok, 20 Şubat sonrası kendinize dönebilirsiniz.

  Oğlak burcu, 13 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Sosyal yaşamınızı veya arkadaşlık ilişkilerinizi sorgulayabileceğiniz, günlük rutin akışınızın verimliliği üzerine düşünebileceğiniz bir gün. Bazı teklif, öneri veya davetleri değerlendirirken size veya hedeflerinize katkısı olup olmayacağı konusunu daha fazla irdeleyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün itibariyle Balık burcuna geçecek ve 20 Şubat’a kadar bu burçta kalacak olan Mars, bu burçta saldırgan ve agresif tutumunu hafifletebilir, ama rekabet içeren ortamlar veya pasif agresif kişiler ya da gruplar yine de devrede olacaktır. Bu sefer mücadelelerimiz haksızlığa uğramış veya zayıf kişiler veya daha onurlu nedenler için olabilir. Mars’ın Balık burcunda olduğu süreçte psikolojik ve ruhsal anlamda iniş çıkışlı günlerimiz olabileceği gibi, bu ruh durumunda kişilerle de karşılaşabiliriz. Sıvı tüketimine veya sıvılara bağlı problemlere karşı tedbirli olmak gerekebilir. Konsantrasyon bozuklukları, kendini işe verememe gibi durumlarla karşılaşırsanız nedeni Balık’taki Mars olacaktır. Hemen Alzheimer testine koşmaya gerek yok, 20 Şubat sonrası kendinize dönebilirsiniz.

  Kova burcu, 13 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Maddi gelişmelerin istediğiniz gibi olmadığının veya önceki harcamalarınız nedeniyle kısıtlandığınızın farkına varabilirsiniz. Bu durum sizi ek iş, yeni müşteri, finansal danışman arayışlarına veya bütçe yapmaya zorlayabilir 6 haftalık süreçte. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün itibariyle Balık burcuna geçecek ve 20 Şubat’a kadar bu burçta kalacak olan Mars, bu burçta saldırgan ve agresif tutumunu hafifletebilir, ama rekabet içeren ortamlar veya pasif agresif kişiler ya da gruplar yine de devrede olacaktır. Bu sefer mücadelelerimiz haksızlığa uğramış veya zayıf kişiler veya daha onurlu nedenler için olabilir. Mars’ın Balık burcunda olduğu süreçte psikolojik ve ruhsal anlamda iniş çıkışlı günlerimiz olabileceği gibi, bu ruh durumunda kişilerle de karşılaşabiliriz. Sıvı tüketimine veya sıvılara bağlı problemlere karşı tedbirli olmak gerekebilir. Konsantrasyon bozuklukları, kendini işe verememe gibi durumlarla karşılaşırsanız nedeni Balık’taki Mars olacaktır. Hemen Alzheimer testine koşmaya gerek yok, 20 Şubat sonrası kendinize dönebilirsiniz.

  Balık burcu, 13 Ocak 2015 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Önümüzdeki 6 hafta boyunca sağlığınızı ihmal etmemeli ve ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara karşı tedbirli olmalısınız.Bazı kişiler bazı konularda sizin hızınızı yakalamakta zorlanıyor olabilir. Ancak, bu aslında onların yavaş olduğunun değil, birazda, sizin fazla hızlı gittiğinizin göstergesi olabilir mi? Ne dersiniz? Tüm burçlar için gün geneli: Bugün itibariyle Balık burcuna geçecek ve 20 Şubat’a kadar bu burçta kalacak olan Mars, bu burçta saldırgan ve agresif tutumunu hafifletebilir, ama rekabet içeren ortamlar veya pasif agresif kişiler ya da gruplar yine de devrede olacaktır. Bu sefer mücadelelerimiz haksızlığa uğramış veya zayıf kişiler veya daha onurlu nedenler için olabilir. Mars’ın Balık burcunda olduğu süreçte psikolojik ve ruhsal anlamda iniş çıkışlı günlerimiz olabileceği gibi, bu ruh durumunda kişilerle de karşılaşabiliriz. Sıvı tüketimine veya sıvılara bağlı problemlere karşı tedbirli olmak gerekebilir. Konsantrasyon bozuklukları, kendini işe verememe gibi durumlarla karşılaşırsanız nedeni Balık’taki Mars olacaktır. Hemen Alzheimer testine koşmaya gerek yok, 20 Şubat sonrası kendinize dönebilirsiniz.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  13 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •