1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 12 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 12 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 12 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bilinçaltınızı rahatsız eden konuların ortaya çıkabileceği, sağlınızı veya ruhsal durumunuzu ilgilendiren konulara yoğunlaşabileceğiniz ya da kapalı kapılar ardında yürütülen işlerin veya arkadan yapılan konuşmaların artabileceği 6 haftalık süreç başlıyor Tüm burçlar için gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın olumlu açıları daha rahat sosyalleşmemiz, estetikle ilgili konularda kararlar almamız, sevgi temalı ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz veya evimizde ya da ailemizle iyi vakit geçirmemiz için olanak sağlayacaktır. Yarın Balık burcuna geçecek Mars ise, bir taraftan daha fazla çalışmamızı gerektirebilecek koşulları oluştururken, diğer taraftan tembel ruh halinin ve konsantrasyon bozukluklarının artmasına neden olabilir. Sıvı tüketimine bağlı sorunlar ya da sular ve sıvılarla ilgili problemler yaşanabilir. Aramızdan bazı kişilerin ruhen rahat hissetmesi zorlaşabilir veya psikolojik destek almak isteyen kişiler bu anlamda adımlar atabilirler. 20 Şubat’ a kadar.

  Boğa burcu, 12 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  20 Şubat’ a kadar, arkadaşlık ilişkileriniz, sosyal çevreniz veya sosyal fayda taşıyan organizasyonlarla ilgili işlerde farklı mücadelelerin söz konusu olma ihtimali yüksek. Bu süreçte, kendinizi istediğiniz alanlara kaydırma şansı da bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın olumlu açıları daha rahat sosyalleşmemiz, estetikle ilgili konularda kararlar almamız, sevgi temalı ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz veya evimizde ya da ailemizle iyi vakit geçirmemiz için olanak sağlayacaktır. Yarın Balık burcuna geçecek Mars ise, bir taraftan daha fazla çalışmamızı gerektirebilecek koşulları oluştururken, diğer taraftan tembel ruh halinin ve konsantrasyon bozukluklarının artmasına neden olabilir. Sıvı tüketimine bağlı sorunlar ya da sular ve sıvılarla ilgili problemler yaşanabilir. Aramızdan bazı kişilerin ruhen rahat hissetmesi zorlaşabilir veya psikolojik destek almak isteyen kişiler bu anlamda adımlar atabilirler. 20 Şubat’ a kadar.

  İkizler burcu, 12 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Şubat ayının son haftasına kadar, iş hayatınızı ilgilendiren konularda mücadeleler veya rekabet artıyor. Bu süreçte ani tepkilerden ve hareketlerden kaçınmanız ve mantıklı düşünerek hareket etmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın olumlu açıları daha rahat sosyalleşmemiz, estetikle ilgili konularda kararlar almamız, sevgi temalı ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz veya evimizde ya da ailemizle iyi vakit geçirmemiz için olanak sağlayacaktır. Yarın Balık burcuna geçecek Mars ise, bir taraftan daha fazla çalışmamızı gerektirebilecek koşulları oluştururken, diğer taraftan tembel ruh halinin ve konsantrasyon bozukluklarının artmasına neden olabilir. Sıvı tüketimine bağlı sorunlar ya da sular ve sıvılarla ilgili problemler yaşanabilir. Aramızdan bazı kişilerin ruhen rahat hissetmesi zorlaşabilir veya psikolojik destek almak isteyen kişiler bu anlamda adımlar atabilirler. 20 Şubat’ a kadar.

  Yengeç burcu, 12 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  20 Şubat’a kadar, yabancılarla bağlantılı ya da uzaklık içeren konularda veya işlerde ya da seyahatler esnasında bazı zorluklar yaşanabilir. Ancak, bu süreçte fikirlerinizi daha rahat paylaşabilir, bilinir olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın olumlu açıları daha rahat sosyalleşmemiz, estetikle ilgili konularda kararlar almamız, sevgi temalı ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz veya evimizde ya da ailemizle iyi vakit geçirmemiz için olanak sağlayacaktır. Yarın Balık burcuna geçecek Mars ise, bir taraftan daha fazla çalışmamızı gerektirebilecek koşulları oluştururken, diğer taraftan tembel ruh halinin ve konsantrasyon bozukluklarının artmasına neden olabilir. Sıvı tüketimine bağlı sorunlar ya da sular ve sıvılarla ilgili problemler yaşanabilir. Aramızdan bazı kişilerin ruhen rahat hissetmesi zorlaşabilir veya psikolojik destek almak isteyen kişiler bu anlamda adımlar atabilirler. 20 Şubat’ a kadar.

  Aslan burcu, 12 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Maddi başlıklı konularda(alacak verecek, kredi, nafaka, miras, yatırım, lüks tüketim v.b)daha dikkatli hareket etmenizi gerektirebilecek veya yoğunluk yaşayabileceğiniz 6 haftalık süreç başlıyor. Tüm burçlar için gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın olumlu açıları daha rahat sosyalleşmemiz, estetikle ilgili konularda kararlar almamız, sevgi temalı ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz veya evimizde ya da ailemizle iyi vakit geçirmemiz için olanak sağlayacaktır. Yarın Balık burcuna geçecek Mars ise, bir taraftan daha fazla çalışmamızı gerektirebilecek koşulları oluştururken, diğer taraftan tembel ruh halinin ve konsantrasyon bozukluklarının artmasına neden olabilir. Sıvı tüketimine bağlı sorunlar ya da sular ve sıvılarla ilgili problemler yaşanabilir. Aramızdan bazı kişilerin ruhen rahat hissetmesi zorlaşabilir veya psikolojik destek almak isteyen kişiler bu anlamda adımlar atabilirler. 20 Şubat’ a kadar.

  Başak burcu, 12 Ocak 2015 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  İş hayatınızda veya özel yaşamınızda ikili ilişkileriniz, evlilik veya ortaklık başlıklı konular açısından mücadele gerektirebilecek, ufak tefek gerilimlere açık 6 haftalık bir sürece giriyorsunuz. Karşınızdaki kişileri alttan almanız veya politik davranmanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın olumlu açıları daha rahat sosyalleşmemiz, estetikle ilgili konularda kararlar almamız, sevgi temalı ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz veya evimizde ya da ailemizle iyi vakit geçirmemiz için olanak sağlayacaktır. Yarın Balık burcuna geçecek Mars ise, bir taraftan daha fazla çalışmamızı gerektirebilecek koşulları oluştururken, diğer taraftan tembel ruh halinin ve konsantrasyon bozukluklarının artmasına neden olabilir. Sıvı tüketimine bağlı sorunlar ya da sular ve sıvılarla ilgili problemler yaşanabilir. Aramızdan bazı kişilerin ruhen rahat hissetmesi zorlaşabilir veya psikolojik destek almak isteyen kişiler bu anlamda adımlar atabilirler. 20 Şubat’ a kadar.

  Terazi burcu, 12 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  20 Şubat’a kadar çalışma koşullarınız, iş arkadaşlarınız, meslektaşlarınız veya verdiğiniz ya da aldığınız hizmetlerle ilgili konularda mücadeleci ortamlar artıyor. Sağlığınızı da ihmal etmemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın olumlu açıları daha rahat sosyalleşmemiz, estetikle ilgili konularda kararlar almamız, sevgi temalı ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz veya evimizde ya da ailemizle iyi vakit geçirmemiz için olanak sağlayacaktır. Yarın Balık burcuna geçecek Mars ise, bir taraftan daha fazla çalışmamızı gerektirebilecek koşulları oluştururken, diğer taraftan tembel ruh halinin ve konsantrasyon bozukluklarının artmasına neden olabilir. Sıvı tüketimine bağlı sorunlar ya da sular ve sıvılarla ilgili problemler yaşanabilir. Aramızdan bazı kişilerin ruhen rahat hissetmesi zorlaşabilir veya psikolojik destek almak isteyen kişiler bu anlamda adımlar atabilirler. 20 Şubat’ a kadar.

  Akrep burcu, 12 Ocak 2015 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  20 Şubat’a kadar hayatınızda daha fazla zaman ayırmanızı gerektirebilecek başlıklar, aşk hayatınızı, sevgi temalı ilişkilerinizi, çocuklarınızı ya da yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konulara kayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın olumlu açıları daha rahat sosyalleşmemiz, estetikle ilgili konularda kararlar almamız, sevgi temalı ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz veya evimizde ya da ailemizle iyi vakit geçirmemiz için olanak sağlayacaktır. Yarın Balık burcuna geçecek Mars ise, bir taraftan daha fazla çalışmamızı gerektirebilecek koşulları oluştururken, diğer taraftan tembel ruh halinin ve konsantrasyon bozukluklarının artmasına neden olabilir. Sıvı tüketimine bağlı sorunlar ya da sular ve sıvılarla ilgili problemler yaşanabilir. Aramızdan bazı kişilerin ruhen rahat hissetmesi zorlaşabilir veya psikolojik destek almak isteyen kişiler bu anlamda adımlar atabilirler. 20 Şubat’ a kadar.

  Yay burcu, 12 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Mücadele etmeden sonuç almanın zor olabileceği, rekabet ve mücadelelere açık iş hayatınızda sizi yorabilecek koşulların oluşabileceği 6 haftalık sürece giriyorsunuz. 20 Şubat’a kadar, evinizi veya ailenizi ilgilendiren konulara daha fazla zaman ayırmanızı gerektirebilecek gelişmeler yaşanabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın olumlu açıları daha rahat sosyalleşmemiz, estetikle ilgili konularda kararlar almamız, sevgi temalı ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz veya evimizde ya da ailemizle iyi vakit geçirmemiz için olanak sağlayacaktır. Yarın Balık burcuna geçecek Mars ise, bir taraftan daha fazla çalışmamızı gerektirebilecek koşulları oluştururken, diğer taraftan tembel ruh halinin ve konsantrasyon bozukluklarının artmasına neden olabilir. Sıvı tüketimine bağlı sorunlar ya da sular ve sıvılarla ilgili problemler yaşanabilir. Aramızdan bazı kişilerin ruhen rahat hissetmesi zorlaşabilir veya psikolojik destek almak isteyen kişiler bu anlamda adımlar atabilirler. 20 Şubat’ a kadar.

  Oğlak burcu, 12 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Yakın çevre(kardeş, akraba, komşu v.b) ilişkilerinizi ilgilendiren konular, yayıncılık, medya, kısa mesafeli seyahatler, ziyaretler, satış pazarlama, eğitim, halkla ilişkiler başlıklarında yaşanabilecek gelişmeler 6 hafta boyunca başlıca mücadele alanları İş nedeniyle yapılacak kısa mesafeli yolculuklar artabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın olumlu açıları daha rahat sosyalleşmemiz, estetikle ilgili konularda kararlar almamız, sevgi temalı ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz veya evimizde ya da ailemizle iyi vakit geçirmemiz için olanak sağlayacaktır. Yarın Balık burcuna geçecek Mars ise, bir taraftan daha fazla çalışmamızı gerektirebilecek koşulları oluştururken, diğer taraftan tembel ruh halinin ve konsantrasyon bozukluklarının artmasına neden olabilir. Sıvı tüketimine bağlı sorunlar ya da sular ve sıvılarla ilgili problemler yaşanabilir. Aramızdan bazı kişilerin ruhen rahat hissetmesi zorlaşabilir veya psikolojik destek almak isteyen kişiler bu anlamda adımlar atabilirler. 20 Şubat’ a kadar.

  Kova burcu, 12 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Maddi başlıklı konuların ön plana çıkabileceği, bu alanda daha fazla mücadele etmenizi gerektirebilecek koşulların oluşabileceği 6 haftalık sürece giriyorsunuz. Harcamalarınızı kontrol altına almanız, alacak verecek konularına odaklanmanız, ödemelerinizi ihmal etmemeniz gerekiyor. İş hayatınız ise, disiplinli ve planlı hareket etmeyi gerektiriyor. Tüm burçlar için gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın olumlu açıları daha rahat sosyalleşmemiz, estetikle ilgili konularda kararlar almamız, sevgi temalı ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz veya evimizde ya da ailemizle iyi vakit geçirmemiz için olanak sağlayacaktır. Yarın Balık burcuna geçecek Mars ise, bir taraftan daha fazla çalışmamızı gerektirebilecek koşulları oluştururken, diğer taraftan tembel ruh halinin ve konsantrasyon bozukluklarının artmasına neden olabilir. Sıvı tüketimine bağlı sorunlar ya da sular ve sıvılarla ilgili problemler yaşanabilir. Aramızdan bazı kişilerin ruhen rahat hissetmesi zorlaşabilir veya psikolojik destek almak isteyen kişiler bu anlamda adımlar atabilirler. 20 Şubat’ a kadar.

  Balık burcu, 12 Ocak 2015 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Yarın burcunuza geçecek olan Mars, 20 Şubat’ a kadar size yüksek enerji verebilir. Halledilmesi gereken veya yarım kalmış işlere odaklanabilirsiniz. Ancak, mücadele gerektiren veya rekabet içeren konular da fazlalaşıyor. Ani hareketlerden ve tepkilerden kaçınmanızda fayda var. Aşırı çalışma koşulları sağlığınızı zayıflatabilir. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor bu süreçte. Tüm burçlar için gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın olumlu açıları daha rahat sosyalleşmemiz, estetikle ilgili konularda kararlar almamız, sevgi temalı ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz veya evimizde ya da ailemizle iyi vakit geçirmemiz için olanak sağlayacaktır. Yarın Balık burcuna geçecek Mars ise, bir taraftan daha fazla çalışmamızı gerektirebilecek koşulları oluştururken, diğer taraftan tembel ruh halinin ve konsantrasyon bozukluklarının artmasına neden olabilir. Sıvı tüketimine bağlı sorunlar ya da sular ve sıvılarla ilgili problemler yaşanabilir. Aramızdan bazı kişilerin ruhen rahat hissetmesi zorlaşabilir veya psikolojik destek almak isteyen kişiler bu anlamda adımlar atabilirler. 20 Şubat’ a kadar.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  12 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •