1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 10 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 10 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 10 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Diğerlerinden jest ve yardım talebinde bulunup ve karşılığında vaatlerde bulunabileceğiniz, bu sayede özel yaşamınızla veya iş hayatınızla ilgili hedeflerinize yakınlaşmanızı sağlayabilecek günlerdesiniz. Size bazı konulara saplanıp kaldığınızı söyleyen kişilere kulak vermeniz ve yön değişikliğine gitmeniz gerekebilir. Yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler aşk hayatınızı canlandırabilir. Ufukta aşk var. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın sert açıları sabah saatlerinde belli belirsiz bir huzursuzluğa, strese ya da endişeli ruh haline neden olabilir. Öğle saatlerinde ise, belirsizlik, yanılgılar, yanılsamalar, kararsızlıklar veya dalgınlaşma etkisi hakim. Diğer taraftan birbirimizi daha iyi anlamak veya birbirimize yardımcı olmak isteyebilir ya da oluşan koşullar nedeniyle birbirimize yardım etmek zorunda kalabiliriz. Akşama doğru açılar güzelleşiyor.

  Boğa burcu, 10 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Enerjinizi doğru işler için harcamalı, yapıcı düşünmelisiniz. Bir sonraki adımınızı atabileceğiniz günler. Ancak, kurumlarla ilişkiler veya seyahatler esnasında bazı engeller veya aksilikler oluşabilir. Bazı konuları hafife almamakta ve gereksiz maddi kayıplardan kaçınmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın sert açıları sabah saatlerinde belli belirsiz bir huzursuzluğa, strese ya da endişeli ruh haline neden olabilir. Öğle saatlerinde ise, belirsizlik, yanılgılar, yanılsamalar, kararsızlıklar veya dalgınlaşma etkisi hakim. Diğer taraftan birbirimizi daha iyi anlamak veya birbirimize yardımcı olmak isteyebilir ya da oluşan koşullar nedeniyle birbirimize yardım etmek zorunda kalabiliriz. Akşama doğru açılar güzelleşiyor.

  İkizler burcu, 10 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Uyarıcı sinyallere kulak vermekte fayda var. Ters giden şeyleri görmezden gelmek ileride daha büyük sorun yaratabilir. Eğlenceli ve sempatik kişiliğiniz bazı kişilerin sizin tarafınıza geçmesine veya sizi desteklemesine neden olabilir. İş hayatınızda veya özel yaşamınızda değişiklik yapabilir ve bu değişiklik için gerekli destekçi ve yardımcı kişileri bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın sert açıları sabah saatlerinde belli belirsiz bir huzursuzluğa, strese ya da endişeli ruh haline neden olabilir. Öğle saatlerinde ise, belirsizlik, yanılgılar, yanılsamalar, kararsızlıklar veya dalgınlaşma etkisi hakim. Diğer taraftan birbirimizi daha iyi anlamak veya birbirimize yardımcı olmak isteyebilir ya da oluşan koşullar nedeniyle birbirimize yardım etmek zorunda kalabiliriz. Akşama doğru açılar güzelleşiyor.

  Yengeç burcu, 10 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Evde ve iş de belirsizlikler söz konusu olabilir. Görev veya sorumluluklarınızı ihmal etmeniz ya da tam olarak yerine getirmemeniz nedeniyle problemler oluşabilir. Yapamayacağınız işler için söz vermemenizde fayda var. Sizi suçlu hissettirmeye çalışan kişilerden uzak durun. Bazı kişiler bakış açınızdaki zekayı göremeseler de son gülen siz olacağa benziyorsunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın sert açıları sabah saatlerinde belli belirsiz bir huzursuzluğa, strese ya da endişeli ruh haline neden olabilir. Öğle saatlerinde ise, belirsizlik, yanılgılar, yanılsamalar, kararsızlıklar veya dalgınlaşma etkisi hakim. Diğer taraftan birbirimizi daha iyi anlamak veya birbirimize yardımcı olmak isteyebilir ya da oluşan koşullar nedeniyle birbirimize yardım etmek zorunda kalabiliriz. Akşama doğru açılar güzelleşiyor.

  Aslan burcu, 10 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Partneriniz veya yakın ilişkide olduğunuz bir kişiyle ilgili bir durumla ilgilenilmesi gerekebilir. Bazı tartışmalar kanalıyla bu kişileri ikna edemezseniz tartışmayı başka bir güne bırakmak daha faydalı olabilir. Yaşam tarzınızı değiştirmek, yaşam standartlarınızı yükseltmek veya daha konforlu bir hayata geçiş yapmak istiyorsanız gereken değişiklikleri yapmalısınız. Yolunuz açıkken şansınızı kullanmanız gereken zamanlardasınız sevgili Aslan’lar. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın sert açıları sabah saatlerinde belli belirsiz bir huzursuzluğa, strese ya da endişeli ruh haline neden olabilir. Öğle saatlerinde ise, belirsizlik, yanılgılar, yanılsamalar, kararsızlıklar veya dalgınlaşma etkisi hakim. Diğer taraftan birbirimizi daha iyi anlamak veya birbirimize yardımcı olmak isteyebilir ya da oluşan koşullar nedeniyle birbirimize yardım etmek zorunda kalabiliriz. Akşama doğru açılar güzelleşiyor.

  Başak burcu, 10 Ocak 2015 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Özel yaşamınızın gizliliğine önem vermeniz ve özel yaşamınızla ilgili konuları diğerleriyle paylaşmamanız gereken bir gün. Ne yaptığınızı veya ne yapmak üzere olduğunuzu anlayan kişiler ilerlemenizi durdurabilir. Çok fazla bilgi paylaşmamanızda fayda var. Uygulanması gereken işler varsa, harekete geçin. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın sert açıları sabah saatlerinde belli belirsiz bir huzursuzluğa, strese ya da endişeli ruh haline neden olabilir. Öğle saatlerinde ise, belirsizlik, yanılgılar, yanılsamalar, kararsızlıklar veya dalgınlaşma etkisi hakim. Diğer taraftan birbirimizi daha iyi anlamak veya birbirimize yardımcı olmak isteyebilir ya da oluşan koşullar nedeniyle birbirimize yardım etmek zorunda kalabiliriz. Akşama doğru açılar güzelleşiyor.

  Terazi burcu, 10 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bazı konularda harekete geçmek için sabırsızlanıyorsunuz. Yakında koşullar oluşabilir, ama o zamana kadar, sunumunuz için gerekli son dokunuşları yerine getirmenizde fayda var. Evde ve özel yaşamınızda her şeyin yolunda gittiğinden emin olmalısınız. Şikayetlerden kaçınmak ve huzur ortamını yakalamak istiyorsanız yapmanız gereken değişiklikler var. Gerçek duygularınızı göstermek için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın sert açıları sabah saatlerinde belli belirsiz bir huzursuzluğa, strese ya da endişeli ruh haline neden olabilir. Öğle saatlerinde ise, belirsizlik, yanılgılar, yanılsamalar, kararsızlıklar veya dalgınlaşma etkisi hakim. Diğer taraftan birbirimizi daha iyi anlamak veya birbirimize yardımcı olmak isteyebilir ya da oluşan koşullar nedeniyle birbirimize yardım etmek zorunda kalabiliriz. Akşama doğru açılar güzelleşiyor.

  Akrep burcu, 10 Ocak 2015 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  İnatçılık eden veya ısrarcı olan kişi aynı tepkiyle karşılaşacağını bilmeli. Her ne kadar sorunlardan veya sorunlu kişilerden uzak durmaya çalışsanız da, birkaç gündür, bazı kişiler niyetlerinizi sorguluyor ya da sabrınızı zorluyor olabilirler. Sahip olduğunuz şeyleri korumalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın sert açıları sabah saatlerinde belli belirsiz bir huzursuzluğa, strese ya da endişeli ruh haline neden olabilir. Öğle saatlerinde ise, belirsizlik, yanılgılar, yanılsamalar, kararsızlıklar veya dalgınlaşma etkisi hakim. Diğer taraftan birbirimizi daha iyi anlamak veya birbirimize yardımcı olmak isteyebilir ya da oluşan koşullar nedeniyle birbirimize yardım etmek zorunda kalabiliriz. Akşama doğru açılar güzelleşiyor.

  Yay burcu, 10 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Belli konularda size ilham veren fikirleriniz olabilir. Sezgilerinize güvenmeniz bazı sorunlara beklenmedik çözümler getirmenizi sağlayabilir. Az konuşup çok iş yapma zamanı. Boş konuşmadığınızı veya sözlerinizin arkasında durduğunuzu ispat edebilirseniz, karşılığını görebilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var ve romantik planlar söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın sert açıları sabah saatlerinde belli belirsiz bir huzursuzluğa, strese ya da endişeli ruh haline neden olabilir. Öğle saatlerinde ise, belirsizlik, yanılgılar, yanılsamalar, kararsızlıklar veya dalgınlaşma etkisi hakim. Diğer taraftan birbirimizi daha iyi anlamak veya birbirimize yardımcı olmak isteyebilir ya da oluşan koşullar nedeniyle birbirimize yardım etmek zorunda kalabiliriz. Akşama doğru açılar güzelleşiyor.

  Oğlak burcu, 10 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Uyumu ve huzuru yakalamak istiyorsanız politik davranmanız gereken bir gün. Evinizde, iş yerinizde, iş ortamınızda, ailenizde veya ait olduğunuz topluluklarda meydana gelen değişiklikleri dikkatle takip etmelisiniz. İşlerinizi ihmal etmemeli, kendinizi meşgul tutmalı, ama etrafınızda olan bitenin farkında olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın sert açıları sabah saatlerinde belli belirsiz bir huzursuzluğa, strese ya da endişeli ruh haline neden olabilir. Öğle saatlerinde ise, belirsizlik, yanılgılar, yanılsamalar, kararsızlıklar veya dalgınlaşma etkisi hakim. Diğer taraftan birbirimizi daha iyi anlamak veya birbirimize yardımcı olmak isteyebilir ya da oluşan koşullar nedeniyle birbirimize yardım etmek zorunda kalabiliriz. Akşama doğru açılar güzelleşiyor.

  Kova burcu, 10 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Etrafınızda olan biteni kontrol edemezseniz duygusal patlamalara hazır olmalısınız. Başka kişileri zorlayarak ya da ısrarcı olarak ilerlemeye çalışmak tartışmaları beraberinde getirebilir. Ancak, olumlu tavırlar ve eğilimler olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir. Politik davranmalısınız. Uzun süreli bir soruna veya konuya diğerlerinin farklı açılardan bakmaları, onları onaylamanızı gerektirmiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın sert açıları sabah saatlerinde belli belirsiz bir huzursuzluğa, strese ya da endişeli ruh haline neden olabilir. Öğle saatlerinde ise, belirsizlik, yanılgılar, yanılsamalar, kararsızlıklar veya dalgınlaşma etkisi hakim. Diğer taraftan birbirimizi daha iyi anlamak veya birbirimize yardımcı olmak isteyebilir ya da oluşan koşullar nedeniyle birbirimize yardım etmek zorunda kalabiliriz. Akşama doğru açılar güzelleşiyor.

  Balık burcu, 10 Ocak 2015 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bazı kişiler tavsiyelerinize kulak vermezse belli konularda ilerleme sağlanamayacağını fark edebilirsiniz ya da fark etseniz iyi olur. Bazı konularda seçenekleriniz fazla, ama planlarınızı hazır olana kadar mutlaka gizli tutmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın sert açıları sabah saatlerinde belli belirsiz bir huzursuzluğa, strese ya da endişeli ruh haline neden olabilir. Öğle saatlerinde ise, belirsizlik, yanılgılar, yanılsamalar, kararsızlıklar veya dalgınlaşma etkisi hakim. Diğer taraftan birbirimizi daha iyi anlamak veya birbirimize yardımcı olmak isteyebilir ya da oluşan koşullar nedeniyle birbirimize yardım etmek zorunda kalabiliriz. Akşama doğru açılar güzelleşiyor.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  10 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •