1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 09 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 09 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 9 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Sizi heyecanlandırmayan veya hakkında olumlu düşünceler beslemediğiniz bazı iş, plan veya konuları rafa kaldırmak eğiliminde olabilirsiniz. Göründüğü kadar kolay bir iş olmasa da, diğer taraftan bu rahatlama, işinize bakmanıza yardım edecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı fikir alışverişleri, önemli görüşmeler veya alınacak tavsiyeler açısından daha uygun olabilir. Kendimizi göstermek istediğimiz konularda başarı sağlayabilir veya önemli kişilerden akıl ya da tavsiye almamız gerekiyorsa bu saatlerden faydalanabiliriz. Öğleden sonra ise, Mars’ın olumsuz görünümü, ufak tefek sakarlıkları veya kazaları, ufak tartışmaları ya da gerginlikleri de akla getiriyor. Akşam saatlerinde, sakin diyaloglar kurmamız ve kendimizi rahat hissettiğimiz kişilerle diyaloglar içerisine girmemiz daha doğru olacaktır.

  Boğa burcu, 9 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Şimdiye kadar bazı konularda sizi duymazlıktan gelen, söylediklerinizi önemsemeyen veya yöntemlerinizi onaylamayan kişiler varsa, bugünlerde kendinizi daha iyi ifade edebileceğinizi fark edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı fikir alışverişleri, önemli görüşmeler veya alınacak tavsiyeler açısından daha uygun olabilir. Kendimizi göstermek istediğimiz konularda başarı sağlayabilir veya önemli kişilerden akıl ya da tavsiye almamız gerekiyorsa bu saatlerden faydalanabiliriz. Öğleden sonra ise, Mars’ın olumsuz görünümü, ufak tefek sakarlıkları veya kazaları, ufak tartışmaları ya da gerginlikleri de akla getiriyor. Akşam saatlerinde, sakin diyaloglar kurmamız ve kendimizi rahat hissettiğimiz kişilerle diyaloglar içerisine girmemiz daha doğru olacaktır.

  İkizler burcu, 9 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Kişisel gelişiminizi ilgilendiren çalışmalar, eğitimler veya kurslar üzerine yoğunlaşmanız gerekebilir. Ancak, bu yola çıkarken konunun uzun zaman alacağını bilerek ilerlemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı fikir alışverişleri, önemli görüşmeler veya alınacak tavsiyeler açısından daha uygun olabilir. Kendimizi göstermek istediğimiz konularda başarı sağlayabilir veya önemli kişilerden akıl ya da tavsiye almamız gerekiyorsa bu saatlerden faydalanabiliriz. Öğleden sonra ise, Mars’ın olumsuz görünümü, ufak tefek sakarlıkları veya kazaları, ufak tartışmaları ya da gerginlikleri de akla getiriyor. Akşam saatlerinde, sakin diyaloglar kurmamız ve kendimizi rahat hissettiğimiz kişilerle diyaloglar içerisine girmemiz daha doğru olacaktır.

  Yengeç burcu, 9 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  İşinizi ilgilendiren veya ilişkilerinizle ilgili bazı konuların belli bir şekilde ilerlemesini istiyor olabilirsiniz. Ancak, bunun için bir şeyler yapmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı fikir alışverişleri, önemli görüşmeler veya alınacak tavsiyeler açısından daha uygun olabilir. Kendimizi göstermek istediğimiz konularda başarı sağlayabilir veya önemli kişilerden akıl ya da tavsiye almamız gerekiyorsa bu saatlerden faydalanabiliriz. Öğleden sonra ise, Mars’ın olumsuz görünümü, ufak tefek sakarlıkları veya kazaları, ufak tartışmaları ya da gerginlikleri de akla getiriyor. Akşam saatlerinde, sakin diyaloglar kurmamız ve kendimizi rahat hissettiğimiz kişilerle diyaloglar içerisine girmemiz daha doğru olacaktır.

  Aslan burcu, 9 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Bazı konular bir türlü istediğiniz şekilde ilerlemiyorsa veya yavaş gelişiyorsa, üzülmeyin. Çok yakında istenilen hıza kavuşacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı fikir alışverişleri, önemli görüşmeler veya alınacak tavsiyeler açısından daha uygun olabilir. Kendimizi göstermek istediğimiz konularda başarı sağlayabilir veya önemli kişilerden akıl ya da tavsiye almamız gerekiyorsa bu saatlerden faydalanabiliriz. Öğleden sonra ise, Mars’ın olumsuz görünümü, ufak tefek sakarlıkları veya kazaları, ufak tartışmaları ya da gerginlikleri de akla getiriyor. Akşam saatlerinde, sakin diyaloglar kurmamız ve kendimizi rahat hissettiğimiz kişilerle diyaloglar içerisine girmemiz daha doğru olacaktır.

  Başak burcu, 9 Ocak 2015 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Belli bir konuda ne kadar pratik olursanız ilerleme şansınızda o kadar yüksek olacaktır. Bu esnada yararcı düşünmeyi de unutmamanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı fikir alışverişleri, önemli görüşmeler veya alınacak tavsiyeler açısından daha uygun olabilir. Kendimizi göstermek istediğimiz konularda başarı sağlayabilir veya önemli kişilerden akıl ya da tavsiye almamız gerekiyorsa bu saatlerden faydalanabiliriz. Öğleden sonra ise, Mars’ın olumsuz görünümü, ufak tefek sakarlıkları veya kazaları, ufak tartışmaları ya da gerginlikleri de akla getiriyor. Akşam saatlerinde, sakin diyaloglar kurmamız ve kendimizi rahat hissettiğimiz kişilerle diyaloglar içerisine girmemiz daha doğru olacaktır.

  Terazi burcu, 9 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Evinizi ilgilendiren bazı konulara nasıl yaklaşacağınızı bilemiyor veya kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Ancak, öylesine bir seçim yapılabilecek zamanlarda değilsiniz bilginize. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı fikir alışverişleri, önemli görüşmeler veya alınacak tavsiyeler açısından daha uygun olabilir. Kendimizi göstermek istediğimiz konularda başarı sağlayabilir veya önemli kişilerden akıl ya da tavsiye almamız gerekiyorsa bu saatlerden faydalanabiliriz. Öğleden sonra ise, Mars’ın olumsuz görünümü, ufak tefek sakarlıkları veya kazaları, ufak tartışmaları ya da gerginlikleri de akla getiriyor. Akşam saatlerinde, sakin diyaloglar kurmamız ve kendimizi rahat hissettiğimiz kişilerle diyaloglar içerisine girmemiz daha doğru olacaktır.

  Akrep burcu, 9 Ocak 2015 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Son aylarda bazı konulara bakış açınız değişmiş olabilir. Dolayısıyla, ön plana çıkmaya veya şekillenmeye başlayan konulara yeni bakış açınıza göre yaklaşmanızda ve buna göre bir yol haritası çizmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı fikir alışverişleri, önemli görüşmeler veya alınacak tavsiyeler açısından daha uygun olabilir. Kendimizi göstermek istediğimiz konularda başarı sağlayabilir veya önemli kişilerden akıl ya da tavsiye almamız gerekiyorsa bu saatlerden faydalanabiliriz. Öğleden sonra ise, Mars’ın olumsuz görünümü, ufak tefek sakarlıkları veya kazaları, ufak tartışmaları ya da gerginlikleri de akla getiriyor. Akşam saatlerinde, sakin diyaloglar kurmamız ve kendimizi rahat hissettiğimiz kişilerle diyaloglar içerisine girmemiz daha doğru olacaktır.

  Yay burcu, 9 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Belli anlaşmaların, düzenlemelerin veya planların üzerinden geçilmesi gerekiyorsa, başka birisinin harekete geçmesini beklemek yerine sizin harekete geçmeniz gerekiyor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı fikir alışverişleri, önemli görüşmeler veya alınacak tavsiyeler açısından daha uygun olabilir. Kendimizi göstermek istediğimiz konularda başarı sağlayabilir veya önemli kişilerden akıl ya da tavsiye almamız gerekiyorsa bu saatlerden faydalanabiliriz. Öğleden sonra ise, Mars’ın olumsuz görünümü, ufak tefek sakarlıkları veya kazaları, ufak tartışmaları ya da gerginlikleri de akla getiriyor. Akşam saatlerinde, sakin diyaloglar kurmamız ve kendimizi rahat hissettiğimiz kişilerle diyaloglar içerisine girmemiz daha doğru olacaktır.

  Oğlak burcu, 9 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı konularda anlaşmaya varmak ya da anlaşma imzalamak için çabalamanın fazla anlamı olmayabilir. Ne demek istediğimi zaman içinde daha iyi anlayabilirsiniz belki, ama bağlayıcı sözler vermemeniz hareket kabiliyetinizi arttırmanızı veya seçeneklerinizi fark etmenizi sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı fikir alışverişleri, önemli görüşmeler veya alınacak tavsiyeler açısından daha uygun olabilir. Kendimizi göstermek istediğimiz konularda başarı sağlayabilir veya önemli kişilerden akıl ya da tavsiye almamız gerekiyorsa bu saatlerden faydalanabiliriz. Öğleden sonra ise, Mars’ın olumsuz görünümü, ufak tefek sakarlıkları veya kazaları, ufak tartışmaları ya da gerginlikleri de akla getiriyor. Akşam saatlerinde, sakin diyaloglar kurmamız ve kendimizi rahat hissettiğimiz kişilerle diyaloglar içerisine girmemiz daha doğru olacaktır.

  Kova burcu, 9 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Bazı konularda harekete geçmek için veya bazı işleri başlatmak veya tamamlamak için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Ancak, konuyu ilgilendiren diğer kişiler henüz hazır olmayabilirler. Dolayısıyla, siz şimdilik gerekli planlamaları yapsanız daha doğru olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı fikir alışverişleri, önemli görüşmeler veya alınacak tavsiyeler açısından daha uygun olabilir. Kendimizi göstermek istediğimiz konularda başarı sağlayabilir veya önemli kişilerden akıl ya da tavsiye almamız gerekiyorsa bu saatlerden faydalanabiliriz. Öğleden sonra ise, Mars’ın olumsuz görünümü, ufak tefek sakarlıkları veya kazaları, ufak tartışmaları ya da gerginlikleri de akla getiriyor. Akşam saatlerinde, sakin diyaloglar kurmamız ve kendimizi rahat hissettiğimiz kişilerle diyaloglar içerisine girmemiz daha doğru olacaktır.

  Balık burcu, 9 Ocak 2015 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Herkes kendi fikrinin doğruluğu konusunda ısrarcı olabilir. Dolayısıyla, bu kişileri ikna etmek konusunda ısrarcı olmak en az onlar kadar inatçılık yapmak anlamına gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı fikir alışverişleri, önemli görüşmeler veya alınacak tavsiyeler açısından daha uygun olabilir. Kendimizi göstermek istediğimiz konularda başarı sağlayabilir veya önemli kişilerden akıl ya da tavsiye almamız gerekiyorsa bu saatlerden faydalanabiliriz. Öğleden sonra ise, Mars’ın olumsuz görünümü, ufak tefek sakarlıkları veya kazaları, ufak tartışmaları ya da gerginlikleri de akla getiriyor. Akşam saatlerinde, sakin diyaloglar kurmamız ve kendimizi rahat hissettiğimiz kişilerle diyaloglar içerisine girmemiz daha doğru olacaktır.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  09 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •