1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 08 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 08 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 8 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Oldukça az rastlanır türde olaylar veya gelişmeler nedeniyle günlük planlarınızda veya genel anlamda planlarınızda bazı aksamalar olabilir. Ancak, aslında bu durumun lehinize sonuçlar doğurduğunu görebilirsiniz, şu an göremesenizde, göreceksiniz. Bu sözlerimi unutmayın derim Niobe’ce. Tüm burçlar için gün geneli: Güne enerjik başlıyoruz. Sosyal, hareketli, kendimizi ifade etmemiz, yeni şeyler denememiz veya kendimizi göstermemiz için uygun koşular yaratan etkilere açık bir gündeyiz. Hepinize faydalı işlerinizi tamamlayabileceğiniz güzel bir gün dilerim.

  Boğa burcu, 8 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bazı konulara yeni bir bakış açısıyla yaklaşmanız gerekiyor olabilir. Eğer hedeflerinize ulaşmak veya istediğiniz şeylerin gerçek olmasını sağlamak niyetindeyseniz yeni yöntemler denemeli ve bazı değişiklikler yapmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Güne enerjik başlıyoruz. Sosyal, hareketli, kendimizi ifade etmemiz, yeni şeyler denememiz veya kendimizi göstermemiz için uygun koşular yaratan etkilere açık bir gündeyiz. Hepinize faydalı işlerinizi tamamlayabileceğiniz güzel bir gün dilerim.

  İkizler burcu, 8 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Yeni görevler, sorumluluklar ya da yükler aniden gündeminizde yer alabilir veya yer almaya başlayabilir. Hiç problem yok. Hepsinin üstesinden gelebilecek yetenekte ve akıldasınız malum. Tüm burçlar için gün geneli: Güne enerjik başlıyoruz. Sosyal, hareketli, kendimizi ifade etmemiz, yeni şeyler denememiz veya kendimizi göstermemiz için uygun koşular yaratan etkilere açık bir gündeyiz. Hepinize faydalı işlerinizi tamamlayabileceğiniz güzel bir gün dilerim.

  Yengeç burcu, 8 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Maddi başlıklı ya da yaratıcılık isteyen ve giderek içinden çıkılmaz hale gelmiş olan bazı konularda aklınıza ani ve yaratıcı fikirler gelebilir. Bu fikirler gerçekten de sorunlarınızın çözümüne işaret edeceğe benziyor. Tüm burçlar için gün geneli: Güne enerjik başlıyoruz. Sosyal, hareketli, kendimizi ifade etmemiz, yeni şeyler denememiz veya kendimizi göstermemiz için uygun koşular yaratan etkilere açık bir gündeyiz. Hepinize faydalı işlerinizi tamamlayabileceğiniz güzel bir gün dilerim.

  Aslan burcu, 8 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Çevrenizdeki kişiler ne yaptığınızdan emin olduğunuz ön kabulüyle hareket ediyorlar. Dolayısıyla, bazı konularda şüpheleriniz varsa, bu kişilerin şüphe giderici olacağını düşünmek yanlış olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Güne enerjik başlıyoruz. Sosyal, hareketli, kendimizi ifade etmemiz, yeni şeyler denememiz veya kendimizi göstermemiz için uygun koşular yaratan etkilere açık bir gündeyiz. Hepinize faydalı işlerinizi tamamlayabileceğiniz güzel bir gün dilerim.

  Başak burcu, 8 Ocak 2015 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı konuları sürekli erteleyen veya planları değiştiren kişiler dengenizi bozabilirler. Ancak, yakında, bu eğilimlerinin değiştiğini fark edebilirsiniz. Dolayısıyla, şimdilik en sempatik halinizle tepki vermeniz daha doğru olur. Tüm burçlar için gün geneli: Güne enerjik başlıyoruz. Sosyal, hareketli, kendimizi ifade etmemiz, yeni şeyler denememiz veya kendimizi göstermemiz için uygun koşular yaratan etkilere açık bir gündeyiz. Hepinize faydalı işlerinizi tamamlayabileceğiniz güzel bir gün dilerim.

  Terazi burcu, 8 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Sınırlarınızı aşmanın, ufkunuzu geliştirmenin vakti geldi de geçiyor bile. Günlük akışınızın ve rutinin dışına çıkmanız gereken günlerdesiniz ve bu işe bugün başlamanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Güne enerjik başlıyoruz. Sosyal, hareketli, kendimizi ifade etmemiz, yeni şeyler denememiz veya kendimizi göstermemiz için uygun koşular yaratan etkilere açık bir gündeyiz. Hepinize faydalı işlerinizi tamamlayabileceğiniz güzel bir gün dilerim.

  Akrep burcu, 8 Ocak 2015 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Yeni yerler görmek, yeni şeyler öğrenmek, yeni yöntemler denemek ve yeni kişiler tanımak için uygun zamanlar ya da bu dediklerimi yapmamanız zararınıza sonuçlar doğurabilir. Değişiklik ve gelişme ihtiyacı artıyor. Tüm burçlar için gün geneli: Güne enerjik başlıyoruz. Sosyal, hareketli, kendimizi ifade etmemiz, yeni şeyler denememiz veya kendimizi göstermemiz için uygun koşular yaratan etkilere açık bir gündeyiz. Hepinize faydalı işlerinizi tamamlayabileceğiniz güzel bir gün dilerim.

  Yay burcu, 8 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Aklınızdan geçenleri söylemek konusunda sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Ancak, söyleyeceklerinizin olası sonuçları, diğerleri üzerindeki etkisi ve olası tepkiler üzerine daha çok düşünmeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Güne enerjik başlıyoruz. Sosyal, hareketli, kendimizi ifade etmemiz, yeni şeyler denememiz veya kendimizi göstermemiz için uygun koşular yaratan etkilere açık bir gündeyiz. Hepinize faydalı işlerinizi tamamlayabileceğiniz güzel bir gün dilerim.

  Oğlak burcu, 8 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı alanlarda bir şeylerin yanlış gittiğine veya yanlış yolda olduğunuza dair endişeleriniz olabilir. Ancak, çok yakında bu endişelerinizin yanlış olduğunu anlayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Güne enerjik başlıyoruz. Sosyal, hareketli, kendimizi ifade etmemiz, yeni şeyler denememiz veya kendimizi göstermemiz için uygun koşular yaratan etkilere açık bir gündeyiz. Hepinize faydalı işlerinizi tamamlayabileceğiniz güzel bir gün dilerim.

  Kova burcu, 8 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Hiç talep etmemenize rağmen tavsiye ve önerilerini bonkörce sunan kişilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. En ilginci, bu kişilerin önerileri düşündüğünüzden de önemli ve yararlı sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Güne enerjik başlıyoruz. Sosyal, hareketli, kendimizi ifade etmemiz, yeni şeyler denememiz veya kendimizi göstermemiz için uygun koşular yaratan etkilere açık bir gündeyiz. Hepinize faydalı işlerinizi tamamlayabileceğiniz güzel bir gün dilerim.

  Balık burcu, 8 Ocak 2015 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Ailenizi, işlerinizi veya sağlığınızı ilgilendiren konularda yaşadığınız yoğunluk ya da karışıklık azalmaya başlıyor. Yakında hayatınızın düzene girdiğini ve yaşamsal enerjinizin arttığını hissedebilir, günlerinizi daha keyifli geçirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Güne enerjik başlıyoruz. Sosyal, hareketli, kendimizi ifade etmemiz, yeni şeyler denememiz veya kendimizi göstermemiz için uygun koşular yaratan etkilere açık bir gündeyiz. Hepinize faydalı işlerinizi tamamlayabileceğiniz güzel bir gün dilerim.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  08 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •