1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 06 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 06 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 6 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Aileniz ve işiniz arasındaki dengeyi sağlamanız zor olabilir. İki tarafta da yoğunluk yaşayabilirsiniz. İşinizi, yaşadığınız yeri veya ailenizi ilgilendiren konularda stres yaşanabilir. Ortaya çıkan bilgileri veya alacağınız haberleri doğru değerlendirmeli, gerekirse olayların dışında kalmalısınız. Tartışmalardan kaçınmanız gereken beş günlük süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde, herkes gereğinden fazla alıngansa ya da siz stresliyseniz, bir nedeni var elbet: Yengeç burcunda meydana gelecek dolunay, hafta sonu oluşan Uranüs ve Güneş karesiyle ters açıda oluşuyor. Bu anlamda, önümüzdeki beş gün boyunca(aslında beş gün önce başladı; beş gündür bazı gerilimler yaşadıysanız daha az etkilenirsiniz), hayatlarımızda bazı konular müdahale gerektirebilir ya da kontrolden çıkabilir; hassasiyet ve gerilim artıyor. Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri hakim. Dolunayın Yengeç burcunda gerçekleşiyor olması genel hatlarıyla, aile, ev, yaşanılan yer ve yurt başlıklarında adlandırılabilecek konuların ön plana çıkartabilir. Ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara, tartışmacı, gergin ya da saldırgan kişi veya gruplara dikkat etmeli, acele hareketlerden kaçınmalı, kelimelerimizi dikkatli kullanmalıyız.

  Boğa burcu, 6 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  İş hayatınızı ilgilendiren görüşmeler yapabileceğiniz, iletişimin hızlanacağı ve belli plan ya da projelerinizi uygulama fırsatı bulabileceğiniz süreçtesiniz. Eğitim başlıklı konularda dikkatli diyaloglar kurulmasında fayda var! Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde, herkes gereğinden fazla alıngansa ya da siz stresliyseniz, bir nedeni var elbet: Yengeç burcunda meydana gelecek dolunay, hafta sonu oluşan Uranüs ve Güneş karesiyle ters açıda oluşuyor. Bu anlamda, önümüzdeki beş gün boyunca(aslında beş gün önce başladı; beş gündür bazı gerilimler yaşadıysanız daha az etkilenirsiniz), hayatlarımızda bazı konular müdahale gerektirebilir ya da kontrolden çıkabilir; hassasiyet ve gerilim artıyor. Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri hakim. Dolunayın Yengeç burcunda gerçekleşiyor olması genel hatlarıyla, aile, ev, yaşanılan yer ve yurt başlıklarında adlandırılabilecek konuların ön plana çıkartabilir. Ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara, tartışmacı, gergin ya da saldırgan kişi veya gruplara dikkat etmeli, acele hareketlerden kaçınmalı, kelimelerimizi dikkatli kullanmalıyız.

  İkizler burcu, 6 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Yayıncılık, bilişim, medya, yabancılarla ilişkiler, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim, seyahatler veya dış ticaret başlıklarında iletişim hızlanıyor. Bu alanlarda önemli görüşmeler veya fikir alışverişleri söz konusu olabilir. Sonuçlanma enerjisi hakim. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde, herkes gereğinden fazla alıngansa ya da siz stresliyseniz, bir nedeni var elbet: Yengeç burcunda meydana gelecek dolunay, hafta sonu oluşan Uranüs ve Güneş karesiyle ters açıda oluşuyor. Bu anlamda, önümüzdeki beş gün boyunca(aslında beş gün önce başladı; beş gündür bazı gerilimler yaşadıysanız daha az etkilenirsiniz), hayatlarımızda bazı konular müdahale gerektirebilir ya da kontrolden çıkabilir; hassasiyet ve gerilim artıyor. Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri hakim. Dolunayın Yengeç burcunda gerçekleşiyor olması genel hatlarıyla, aile, ev, yaşanılan yer ve yurt başlıklarında adlandırılabilecek konuların ön plana çıkartabilir. Ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara, tartışmacı, gergin ya da saldırgan kişi veya gruplara dikkat etmeli, acele hareketlerden kaçınmalı, kelimelerimizi dikkatli kullanmalıyız.

  Yengeç burcu, 6 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Önümüzdeki beş gün boyunca, iş arkadaşlarınız veya iş yaptığınız kişiler tolerans sınırlarınızı zorlayabilirler. Maddi başlıklı konular, borç-alacak meseleleri, ödemeler ya da gelirlerinizi ilgilendiren konularda veya ikili ilişkilerinizde sonlanma veya sonuçlanma enerjisi hakim. Tartışmalı ortamlardan uzak durmalısınız. Yanlış kararlar almamaya dikkat! Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde, herkes gereğinden fazla alıngansa ya da siz stresliyseniz, bir nedeni var elbet: Yengeç burcunda meydana gelecek dolunay, hafta sonu oluşan Uranüs ve Güneş karesiyle ters açıda oluşuyor. Bu anlamda, önümüzdeki beş gün boyunca(aslında beş gün önce başladı; beş gündür bazı gerilimler yaşadıysanız daha az etkilenirsiniz), hayatlarımızda bazı konular müdahale gerektirebilir ya da kontrolden çıkabilir; hassasiyet ve gerilim artıyor. Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri hakim. Dolunayın Yengeç burcunda gerçekleşiyor olması genel hatlarıyla, aile, ev, yaşanılan yer ve yurt başlıklarında adlandırılabilecek konuların ön plana çıkartabilir. Ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara, tartışmacı, gergin ya da saldırgan kişi veya gruplara dikkat etmeli, acele hareketlerden kaçınmalı, kelimelerimizi dikkatli kullanmalıyız.

  Aslan burcu, 6 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Duygusal konuları tartışmak veya sağlığı ihmal etmek için uygun günler değil. Önümüzdeki beş gün içinde(geçtiğimiz beş gün önce başladı aslında)gizli kalması gereken konular ya da arkanızdan yürütülen bazı işler su yüzüne çıkabilir. Ekip çalışması, iş birliği veya ortaklık gerektiren işleriniz hızlanmaya başlayacak. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde, herkes gereğinden fazla alıngansa ya da siz stresliyseniz, bir nedeni var elbet: Yengeç burcunda meydana gelecek dolunay, hafta sonu oluşan Uranüs ve Güneş karesiyle ters açıda oluşuyor. Bu anlamda, önümüzdeki beş gün boyunca(aslında beş gün önce başladı; beş gündür bazı gerilimler yaşadıysanız daha az etkilenirsiniz), hayatlarımızda bazı konular müdahale gerektirebilir ya da kontrolden çıkabilir; hassasiyet ve gerilim artıyor. Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri hakim. Dolunayın Yengeç burcunda gerçekleşiyor olması genel hatlarıyla, aile, ev, yaşanılan yer ve yurt başlıklarında adlandırılabilecek konuların ön plana çıkartabilir. Ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara, tartışmacı, gergin ya da saldırgan kişi veya gruplara dikkat etmeli, acele hareketlerden kaçınmalı, kelimelerimizi dikkatli kullanmalıyız.

  Başak burcu, 6 Ocak 2015 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Önümüzdeki beş gün içerisinde, sosyal yaşamınız ve özel hayatınız arasında denge kurmakta zorlanabilir, hangi tarafı idare edeceğinizi şaşırabilirsiniz. İşinizi ilgilendiren veya kendinize iş olarak gördüğünüz başlıklarda iletişim hızlanıyor, iş başvuruları yapabilir, işle ilgili planlarınızı ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde, herkes gereğinden fazla alıngansa ya da siz stresliyseniz, bir nedeni var elbet: Yengeç burcunda meydana gelecek dolunay, hafta sonu oluşan Uranüs ve Güneş karesiyle ters açıda oluşuyor. Bu anlamda, önümüzdeki beş gün boyunca(aslında beş gün önce başladı; beş gündür bazı gerilimler yaşadıysanız daha az etkilenirsiniz), hayatlarımızda bazı konular müdahale gerektirebilir ya da kontrolden çıkabilir; hassasiyet ve gerilim artıyor. Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri hakim. Dolunayın Yengeç burcunda gerçekleşiyor olması genel hatlarıyla, aile, ev, yaşanılan yer ve yurt başlıklarında adlandırılabilecek konuların ön plana çıkartabilir. Ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara, tartışmacı, gergin ya da saldırgan kişi veya gruplara dikkat etmeli, acele hareketlerden kaçınmalı, kelimelerimizi dikkatli kullanmalıyız.

  Terazi burcu, 6 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Önümüzdeki beş gün içerisinde, iş hayatınızı ve kariyerinizi ilgilendiren konularda yoğunluk veya bazı stresli gelişmeler(bir süredir işaretleri vardır!) söz konusu olabilir. İş hayatınız ve özel yaşamınız arasında kalabilir, dengeyi sağlamak isterken stresli olaylar yaşayabilirsiniz. Gerilimi arttırıcı aktivitelerden uzak durmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde, herkes gereğinden fazla alıngansa ya da siz stresliyseniz, bir nedeni var elbet: Yengeç burcunda meydana gelecek dolunay, hafta sonu oluşan Uranüs ve Güneş karesiyle ters açıda oluşuyor. Bu anlamda, önümüzdeki beş gün boyunca(aslında beş gün önce başladı; beş gündür bazı gerilimler yaşadıysanız daha az etkilenirsiniz), hayatlarımızda bazı konular müdahale gerektirebilir ya da kontrolden çıkabilir; hassasiyet ve gerilim artıyor. Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri hakim. Dolunayın Yengeç burcunda gerçekleşiyor olması genel hatlarıyla, aile, ev, yaşanılan yer ve yurt başlıklarında adlandırılabilecek konuların ön plana çıkartabilir. Ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara, tartışmacı, gergin ya da saldırgan kişi veya gruplara dikkat etmeli, acele hareketlerden kaçınmalı, kelimelerimizi dikkatli kullanmalıyız.

  Akrep burcu, 6 Ocak 2015 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Önümüzdeki beş gün içinde, yayıncılık, halkla ilişkiler, eğitim, hukuk, seyahatler, satış pazarlama alanlarında sonuçlanan, tamamlanan veya sonlanan olaylar söz konusu olabilir. Bu alanlardaki bazı gelişmeler size harekete geçmeniz gereken yerleri hatırlatabilir ya da stresli kişileri veya gergin ortamları sakinleştirme işi size düşebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde, herkes gereğinden fazla alıngansa ya da siz stresliyseniz, bir nedeni var elbet: Yengeç burcunda meydana gelecek dolunay, hafta sonu oluşan Uranüs ve Güneş karesiyle ters açıda oluşuyor. Bu anlamda, önümüzdeki beş gün boyunca(aslında beş gün önce başladı; beş gündür bazı gerilimler yaşadıysanız daha az etkilenirsiniz), hayatlarımızda bazı konular müdahale gerektirebilir ya da kontrolden çıkabilir; hassasiyet ve gerilim artıyor. Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri hakim. Dolunayın Yengeç burcunda gerçekleşiyor olması genel hatlarıyla, aile, ev, yaşanılan yer ve yurt başlıklarında adlandırılabilecek konuların ön plana çıkartabilir. Ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara, tartışmacı, gergin ya da saldırgan kişi veya gruplara dikkat etmeli, acele hareketlerden kaçınmalı, kelimelerimizi dikkatli kullanmalıyız.

  Yay burcu, 6 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Önümüzdeki beş gün boyunca ortak kaynak(kredi, nafaka, miras, burs, sponsorluk, komisyon, prim v.b) kullanımı gerektiren konulara, borç alacak dengenize, ödemelerinize ve gelirlerinize odaklanmanız gerekebilir. Konuları sakinliğinizi koruyarak ele almanız gerekiyor, unutmayın! Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde, herkes gereğinden fazla alıngansa ya da siz stresliyseniz, bir nedeni var elbet: Yengeç burcunda meydana gelecek dolunay, hafta sonu oluşan Uranüs ve Güneş karesiyle ters açıda oluşuyor. Bu anlamda, önümüzdeki beş gün boyunca(aslında beş gün önce başladı; beş gündür bazı gerilimler yaşadıysanız daha az etkilenirsiniz), hayatlarımızda bazı konular müdahale gerektirebilir ya da kontrolden çıkabilir; hassasiyet ve gerilim artıyor. Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri hakim. Dolunayın Yengeç burcunda gerçekleşiyor olması genel hatlarıyla, aile, ev, yaşanılan yer ve yurt başlıklarında adlandırılabilecek konuların ön plana çıkartabilir. Ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara, tartışmacı, gergin ya da saldırgan kişi veya gruplara dikkat etmeli, acele hareketlerden kaçınmalı, kelimelerimizi dikkatli kullanmalıyız.

  Oğlak burcu, 6 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı konularda kendi başınıza hareket etmek zorunda kalabilir veya bırakılabilirsiniz. Özel hayatınızdaki kişilerle veya partnerinizle ilişkilerinizin hassaslaşabileceği, gergin diyaloglar içerisine girebileceğiniz beş günlük süreçtesiniz. Önceliklerinizi değiştirmeniz gerekebilir. Sakinliğinizi korumanızda ve ani tepkilerden kaçınmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde, herkes gereğinden fazla alıngansa ya da siz stresliyseniz, bir nedeni var elbet: Yengeç burcunda meydana gelecek dolunay, hafta sonu oluşan Uranüs ve Güneş karesiyle ters açıda oluşuyor. Bu anlamda, önümüzdeki beş gün boyunca(aslında beş gün önce başladı; beş gündür bazı gerilimler yaşadıysanız daha az etkilenirsiniz), hayatlarımızda bazı konular müdahale gerektirebilir ya da kontrolden çıkabilir; hassasiyet ve gerilim artıyor. Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri hakim. Dolunayın Yengeç burcunda gerçekleşiyor olması genel hatlarıyla, aile, ev, yaşanılan yer ve yurt başlıklarında adlandırılabilecek konuların ön plana çıkartabilir. Ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara, tartışmacı, gergin ya da saldırgan kişi veya gruplara dikkat etmeli, acele hareketlerden kaçınmalı, kelimelerimizi dikkatli kullanmalıyız.

  Kova burcu, 6 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Normalde güvendiğiniz veya sizi kollayacağını düşündüğünüz kişiler sizi yanıltabilir. Önümüzdeki beş gün, iş hayatınız, çalışma ortamınız, birlikte çalıştığınız kişiler, verdiğiniz ya da aldığınız hizmetler açısından belli konuların tamamlanacağına işaret ediyor. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz! Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde, herkes gereğinden fazla alıngansa ya da siz stresliyseniz, bir nedeni var elbet: Yengeç burcunda meydana gelecek dolunay, hafta sonu oluşan Uranüs ve Güneş karesiyle ters açıda oluşuyor. Bu anlamda, önümüzdeki beş gün boyunca(aslında beş gün önce başladı; beş gündür bazı gerilimler yaşadıysanız daha az etkilenirsiniz), hayatlarımızda bazı konular müdahale gerektirebilir ya da kontrolden çıkabilir; hassasiyet ve gerilim artıyor. Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri hakim. Dolunayın Yengeç burcunda gerçekleşiyor olması genel hatlarıyla, aile, ev, yaşanılan yer ve yurt başlıklarında adlandırılabilecek konuların ön plana çıkartabilir. Ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara, tartışmacı, gergin ya da saldırgan kişi veya gruplara dikkat etmeli, acele hareketlerden kaçınmalı, kelimelerimizi dikkatli kullanmalıyız.

  Balık burcu, 6 Ocak 2015 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Önümüzdeki beş gün, iş birliklerinizi, ilişkilerinizi veya aşk hayatınızla ilgili konuları ön plana çıkartıyor. Bazı ilişki ya da iş birliklerinizin size yük olmaya başladığını düşünebilirsiniz. Sosyal yaşamınızla aşk hayatınız arasında kalabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde, herkes gereğinden fazla alıngansa ya da siz stresliyseniz, bir nedeni var elbet: Yengeç burcunda meydana gelecek dolunay, hafta sonu oluşan Uranüs ve Güneş karesiyle ters açıda oluşuyor. Bu anlamda, önümüzdeki beş gün boyunca(aslında beş gün önce başladı; beş gündür bazı gerilimler yaşadıysanız daha az etkilenirsiniz), hayatlarımızda bazı konular müdahale gerektirebilir ya da kontrolden çıkabilir; hassasiyet ve gerilim artıyor. Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri hakim. Dolunayın Yengeç burcunda gerçekleşiyor olması genel hatlarıyla, aile, ev, yaşanılan yer ve yurt başlıklarında adlandırılabilecek konuların ön plana çıkartabilir. Ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara, tartışmacı, gergin ya da saldırgan kişi veya gruplara dikkat etmeli, acele hareketlerden kaçınmalı, kelimelerimizi dikkatli kullanmalıyız.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  06 OCAK 2015 Günlük Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •