1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 03 ocak 2015 Günlük Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 03 ocak 2015 Günlük Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 3 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Aklınıza gelen fikirler veya ilham verici gelişmeler alışılmadık işlere dönüşebilir. Bu gelişme her ne ise, size rakip kişileri tehdit edeceğe benziyor. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar veya belirsizlikler ön planda olabilir. Akşam saatleri ise zihnen ve bedenen daha hareketliyiz, enerjik planlar veya hareketli işler yapabiliriz. Hayallere dalmak ya da karşımızdaki kişilere şefkatle yaklaşmak için güzel bir gün veya gelişmeler birbirimize sevgiyle yaklaşmamızı ve şefkat göstermemizi gerektirebilir. Yalnız bir ihtimal, aslında hafta sonu etkili olacak Güneş Uranüs ters açısının etkileri de, şimdiden kendini göstermeye başlayabilir ve zaman zaman gerilim hissedilmesine, agresifleşmemize ya da agresif tepkilere maruz kalmamıza neden olabilir, hatırlatmakta fayda var.

  Boğa burcu, 3 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Özellikle stres altında olduğunuzda tekrar ettiğiniz zararlı alışkanlıklarınızdan kurtulmak isteyebilirsiniz. Umutsuz olsanızda, bir kez daha denemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar veya belirsizlikler ön planda olabilir. Akşam saatleri ise zihnen ve bedenen daha hareketliyiz, enerjik planlar veya hareketli işler yapabiliriz. Hayallere dalmak ya da karşımızdaki kişilere şefkatle yaklaşmak için güzel bir gün veya gelişmeler birbirimize sevgiyle yaklaşmamızı ve şefkat göstermemizi gerektirebilir. Yalnız bir ihtimal, aslında hafta sonu etkili olacak Güneş Uranüs ters açısının etkileri de, şimdiden kendini göstermeye başlayabilir ve zaman zaman gerilim hissedilmesine, agresifleşmemize ya da agresif tepkilere maruz kalmamıza neden olabilir, hatırlatmakta fayda var.

  İkizler burcu, 3 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Özel ilişkide olduğunuz veya iş birliği yaptığınız bir kişi belli anlaşmaların dışına çıkabilir veya belli düzenlemelere uymayabilir(Avustralya da denize girmeyi planlarken, kayak takımları satın alıp gelen eşiniz v.b). Sakinliğinizi koruyup gelişmelere uygun davranmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar veya belirsizlikler ön planda olabilir. Akşam saatleri ise zihnen ve bedenen daha hareketliyiz, enerjik planlar veya hareketli işler yapabiliriz. Hayallere dalmak ya da karşımızdaki kişilere şefkatle yaklaşmak için güzel bir gün veya gelişmeler birbirimize sevgiyle yaklaşmamızı ve şefkat göstermemizi gerektirebilir. Yalnız bir ihtimal, aslında hafta sonu etkili olacak Güneş Uranüs ters açısının etkileri de, şimdiden kendini göstermeye başlayabilir ve zaman zaman gerilim hissedilmesine, agresifleşmemize ya da agresif tepkilere maruz kalmamıza neden olabilir, hatırlatmakta fayda var.

  Yengeç burcu, 3 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  İyi huylu karakter yapınıza güvenerek sizi suiistimal ya da ihmal eden kişiler diğer yüzünüzle tanışabilirler. Bu esnada sivri bir dilden çok mizahi yaklaşımlarda bulunmaya dikkat etmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar veya belirsizlikler ön planda olabilir. Akşam saatleri ise zihnen ve bedenen daha hareketliyiz, enerjik planlar veya hareketli işler yapabiliriz. Hayallere dalmak ya da karşımızdaki kişilere şefkatle yaklaşmak için güzel bir gün veya gelişmeler birbirimize sevgiyle yaklaşmamızı ve şefkat göstermemizi gerektirebilir. Yalnız bir ihtimal, aslında hafta sonu etkili olacak Güneş Uranüs ters açısının etkileri de, şimdiden kendini göstermeye başlayabilir ve zaman zaman gerilim hissedilmesine, agresifleşmemize ya da agresif tepkilere maruz kalmamıza neden olabilir, hatırlatmakta fayda var.

  Aslan burcu, 3 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Plana uygun gitmeyen işlerde ya da mevcut planlarda yapılması gereken durumun gerektirdiği değişiklikleri yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu esnada, zarafetinizi korumayı da ihmal etmeyin lütfen. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar veya belirsizlikler ön planda olabilir. Akşam saatleri ise zihnen ve bedenen daha hareketliyiz, enerjik planlar veya hareketli işler yapabiliriz. Hayallere dalmak ya da karşımızdaki kişilere şefkatle yaklaşmak için güzel bir gün veya gelişmeler birbirimize sevgiyle yaklaşmamızı ve şefkat göstermemizi gerektirebilir. Yalnız bir ihtimal, aslında hafta sonu etkili olacak Güneş Uranüs ters açısının etkileri de, şimdiden kendini göstermeye başlayabilir ve zaman zaman gerilim hissedilmesine, agresifleşmemize ya da agresif tepkilere maruz kalmamıza neden olabilir, hatırlatmakta fayda var.

  Başak burcu, 3 Ocak 2015 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Ailenizden birisinin ya da bir yakınınızın sizden sürpriz talepleri olabilir veya bazı hareketlerine şaşırabilirsiniz. Olayları incelemeye almak yerine, karşı tarafı dikkatle dinlemeniz daha doğru olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar veya belirsizlikler ön planda olabilir. Akşam saatleri ise zihnen ve bedenen daha hareketliyiz, enerjik planlar veya hareketli işler yapabiliriz. Hayallere dalmak ya da karşımızdaki kişilere şefkatle yaklaşmak için güzel bir gün veya gelişmeler birbirimize sevgiyle yaklaşmamızı ve şefkat göstermemizi gerektirebilir. Yalnız bir ihtimal, aslında hafta sonu etkili olacak Güneş Uranüs ters açısının etkileri de, şimdiden kendini göstermeye başlayabilir ve zaman zaman gerilim hissedilmesine, agresifleşmemize ya da agresif tepkilere maruz kalmamıza neden olabilir, hatırlatmakta fayda var.

  Terazi burcu, 3 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Hali hazırda devam eden olaylar veya rutin akışınız sizi sıkmaya başladıysa, artık bazı şeyleri değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir. Aksi takdirde, ilerlemek istediğiniz konularda bu yıl da ilerlemekte zorlanabilirsiniz. Değişimden korkmayın. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar veya belirsizlikler ön planda olabilir. Akşam saatleri ise zihnen ve bedenen daha hareketliyiz, enerjik planlar veya hareketli işler yapabiliriz. Hayallere dalmak ya da karşımızdaki kişilere şefkatle yaklaşmak için güzel bir gün veya gelişmeler birbirimize sevgiyle yaklaşmamızı ve şefkat göstermemizi gerektirebilir. Yalnız bir ihtimal, aslında hafta sonu etkili olacak Güneş Uranüs ters açısının etkileri de, şimdiden kendini göstermeye başlayabilir ve zaman zaman gerilim hissedilmesine, agresifleşmemize ya da agresif tepkilere maruz kalmamıza neden olabilir, hatırlatmakta fayda var.

  Akrep burcu, 3 Ocak 2015 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Bazı iş birliklerinizi, müşterilerinizi ya da farklı başlıklardaki maddi konuları ilgilendiren haberler ortaya çıkabilir. Aslında, bu haberler bir süredir merak ettiğiniz konuların da cevabı olacağa benziyor. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar veya belirsizlikler ön planda olabilir. Akşam saatleri ise zihnen ve bedenen daha hareketliyiz, enerjik planlar veya hareketli işler yapabiliriz. Hayallere dalmak ya da karşımızdaki kişilere şefkatle yaklaşmak için güzel bir gün veya gelişmeler birbirimize sevgiyle yaklaşmamızı ve şefkat göstermemizi gerektirebilir. Yalnız bir ihtimal, aslında hafta sonu etkili olacak Güneş Uranüs ters açısının etkileri de, şimdiden kendini göstermeye başlayabilir ve zaman zaman gerilim hissedilmesine, agresifleşmemize ya da agresif tepkilere maruz kalmamıza neden olabilir, hatırlatmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… 2015 burç yorumları ve yıllık burç yorumunuzu okumak için Niobe Aslı Temel Yazıları | Niobe Aslı Temel En Son Köşe Yazıları linkini tıklayabilir, gazetede hazırlamış olduğum detaylı yorumlara ulaşabilirsiniz.

  Yay burcu, 3 Ocak 2015 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı planlarınız istendiği gibi yürümeyebilir. Dolayısıyla, ek planlarınızın olmasında fayda var. Tartışmalı ortamlara da girmemeye çalışın. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar veya belirsizlikler ön planda olabilir. Akşam saatleri ise zihnen ve bedenen daha hareketliyiz, enerjik planlar veya hareketli işler yapabiliriz. Hayallere dalmak ya da karşımızdaki kişilere şefkatle yaklaşmak için güzel bir gün veya gelişmeler birbirimize sevgiyle yaklaşmamızı ve şefkat göstermemizi gerektirebilir. Yalnız bir ihtimal, aslında hafta sonu etkili olacak Güneş Uranüs ters açısının etkileri de, şimdiden kendini göstermeye başlayabilir ve zaman zaman gerilim hissedilmesine, agresifleşmemize ya da agresif tepkilere maruz kalmamıza neden olabilir, hatırlatmakta fayda var.

  Oğlak burcu, 3 Ocak 2015 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı konularda tamamen ters istikamette gitmek durumunda kalabilirsiniz. Aslında söylediğinizin tam tersi davranmanız normalde sizin için çok kolay olmasa da, bu sefer pek söz hakkınız olmayacağa benziyor. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar veya belirsizlikler ön planda olabilir. Akşam saatleri ise zihnen ve bedenen daha hareketliyiz, enerjik planlar veya hareketli işler yapabiliriz. Hayallere dalmak ya da karşımızdaki kişilere şefkatle yaklaşmak için güzel bir gün veya gelişmeler birbirimize sevgiyle yaklaşmamızı ve şefkat göstermemizi gerektirebilir. Yalnız bir ihtimal, aslında hafta sonu etkili olacak Güneş Uranüs ters açısının etkileri de, şimdiden kendini göstermeye başlayabilir ve zaman zaman gerilim hissedilmesine, agresifleşmemize ya da agresif tepkilere maruz kalmamıza neden olabilir, hatırlatmakta fayda var.

  Kova burcu, 3 Ocak 2015 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  İş hayatınızı ilgilendiren bazı konular beklediğinizden de yavaş ilerliyor olabilir. Bu durum, bazı alanlarda devamlılık göstermek yerine, ani değişikliklere ağırlık vermeyi seçmeniz anlamına gelebilir. Yine de dikkatli ilerleyin. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar veya belirsizlikler ön planda olabilir. Akşam saatleri ise zihnen ve bedenen daha hareketliyiz, enerjik planlar veya hareketli işler yapabiliriz. Hayallere dalmak ya da karşımızdaki kişilere şefkatle yaklaşmak için güzel bir gün veya gelişmeler birbirimize sevgiyle yaklaşmamızı ve şefkat göstermemizi gerektirebilir. Yalnız bir ihtimal, aslında hafta sonu etkili olacak Güneş Uranüs ters açısının etkileri de, şimdiden kendini göstermeye başlayabilir ve zaman zaman gerilim hissedilmesine, agresifleşmemize ya da agresif tepkilere maruz kalmamıza neden olabilir, hatırlatmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

  Balık burcu, 3 Ocak 2015 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Aslında karlı sonuçlar doğurmasına rağmen, size sıkıcı gelen, ilham vermeyen veya rutine bağlamış bazı iş, oluşum veya çalışmayı rafa kaldırma ya da köklü değişiklikler yapma kararı alabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar veya belirsizlikler ön planda olabilir. Akşam saatleri ise zihnen ve bedenen daha hareketliyiz, enerjik planlar veya hareketli işler yapabiliriz. Hayallere dalmak ya da karşımızdaki kişilere şefkatle yaklaşmak için güzel bir gün veya gelişmeler birbirimize sevgiyle yaklaşmamızı ve şefkat göstermemizi gerektirebilir. Yalnız bir ihtimal, aslında hafta sonu etkili olacak Güneş Uranüs ters açısının etkileri de, şimdiden kendini göstermeye başlayabilir ve zaman zaman gerilim hissedilmesine, agresifleşmemize ya da agresif tepkilere maruz kalmamıza neden olabilir, hatırlatmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  03 ocak 2015 Günlük Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •