1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 05 KASIM 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 05 KASIM 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 5 Kasım 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Dışında kalmak istediğiniz konular ya da dikkate almadığınız tavsiyeler söz konusu olabilir. Ancak, tüm bunların dışında beklemesi zor konular ya da devamlılığı olması gereken işler her halükarda sizi bekliyor. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın gün içerisinde oluşturacağı olumsuz açılar, risk almak, tartışmalara girmek veya önemli konuları konuşmak için doğru gün olmadığına işaret ediyor. Ufak tefek sakarlıklara karşı tedbirli olmalı, ani tepki ve hızlı hareketlerden kaçınmalıyız. Gerçekle gerçek olmayanı ayırmamız gerekiyor. Aksi takdirde, yanlış adımlar atılabilir. Dolayısıyla, mantığımızı kullanmalı, her şeyi üç kere ölçümlemeli, perde arkasındaki olayları da görmeye çalışmalıyız. Olayları ezbere ele almaktansa, bizim için en önemli planları ortaya koymak için dörtdörtlük hesap yaparak ilerlemeliyiz.

  Boğa burcu, 5 Kasım 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Artan görev ve sorumluluklarınızla baş etmekte zorlanabilir ya da bugünlerde artan iş yükünüz nedeniyle bazı hatalar yapabilirsiniz. İş bölümü yapmak olası sorunların önüne geçebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın gün içerisinde oluşturacağı olumsuz açılar, risk almak, tartışmalara girmek veya önemli konuları konuşmak için doğru gün olmadığına işaret ediyor. Ufak tefek sakarlıklara karşı tedbirli olmalı, ani tepki ve hızlı hareketlerden kaçınmalıyız. Gerçekle gerçek olmayanı ayırmamız gerekiyor. Aksi takdirde, yanlış adımlar atılabilir. Dolayısıyla, mantığımızı kullanmalı, her şeyi üç kere ölçümlemeli, perde arkasındaki olayları da görmeye çalışmalıyız. Olayları ezbere ele almaktansa, bizim için en önemli planları ortaya koymak için dörtdörtlük hesap yaparak ilerlemeliyiz.

  İkizler burcu, 5 Kasım 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Tüm tavsiye, öneri, eleştiri, yorum veya isteklerinize rağmen bazı kişiler bildikleri şekilde davranmaya devam edebilirler. Siz en iyisi şimdilik bu kişilere karışmayın ve hatalarını yaşayarak öğrenmelerine izin verin. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın gün içerisinde oluşturacağı olumsuz açılar, risk almak, tartışmalara girmek veya önemli konuları konuşmak için doğru gün olmadığına işaret ediyor. Ufak tefek sakarlıklara karşı tedbirli olmalı, ani tepki ve hızlı hareketlerden kaçınmalıyız. Gerçekle gerçek olmayanı ayırmamız gerekiyor. Aksi takdirde, yanlış adımlar atılabilir. Dolayısıyla, mantığımızı kullanmalı, her şeyi üç kere ölçümlemeli, perde arkasındaki olayları da görmeye çalışmalıyız. Olayları ezbere ele almaktansa, bizim için en önemli planları ortaya koymak için dörtdörtlük hesap yaparak ilerlemeliyiz.

  Yengeç burcu, 5 Kasım 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Yüksek performansınızın karşılığını alamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Çalışmalarınızdan daha fazla verim almak ya da daha çok kazanmak için yeni planlar yapmanız ya da mevcut planlarınızdaki eksikleri gidermeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın gün içerisinde oluşturacağı olumsuz açılar, risk almak, tartışmalara girmek veya önemli konuları konuşmak için doğru gün olmadığına işaret ediyor. Ufak tefek sakarlıklara karşı tedbirli olmalı, ani tepki ve hızlı hareketlerden kaçınmalıyız. Gerçekle gerçek olmayanı ayırmamız gerekiyor. Aksi takdirde, yanlış adımlar atılabilir. Dolayısıyla, mantığımızı kullanmalı, her şeyi üç kere ölçümlemeli, perde arkasındaki olayları da görmeye çalışmalıyız. Olayları ezbere ele almaktansa, bizim için en önemli planları ortaya koymak için dörtdörtlük hesap yaparak ilerlemeliyiz.

  Aslan burcu, 5 Kasım 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Karşınızdaki kişileri istek veya ihtiyaçlarınız konusunda aydınlatabilir veya onayladığınız ya da onaylamadığınız konuların altını çizebilirsiniz. Bu esnada politik davranmaya çalışmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın gün içerisinde oluşturacağı olumsuz açılar, risk almak, tartışmalara girmek veya önemli konuları konuşmak için doğru gün olmadığına işaret ediyor. Ufak tefek sakarlıklara karşı tedbirli olmalı, ani tepki ve hızlı hareketlerden kaçınmalıyız. Gerçekle gerçek olmayanı ayırmamız gerekiyor. Aksi takdirde, yanlış adımlar atılabilir. Dolayısıyla, mantığımızı kullanmalı, her şeyi üç kere ölçümlemeli, perde arkasındaki olayları da görmeye çalışmalıyız. Olayları ezbere ele almaktansa, bizim için en önemli planları ortaya koymak için dörtdörtlük hesap yaparak ilerlemeliyiz.

  Başak burcu, 5 Kasım 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı konularda uzlaşmak veya pazarlık etmek zor olabilir. Siz her ne kadar politik veya açık davransanız da, karşı taraf bu konuda isteksiz olacağa benziyor. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın gün içerisinde oluşturacağı olumsuz açılar, risk almak, tartışmalara girmek veya önemli konuları konuşmak için doğru gün olmadığına işaret ediyor. Ufak tefek sakarlıklara karşı tedbirli olmalı, ani tepki ve hızlı hareketlerden kaçınmalıyız. Gerçekle gerçek olmayanı ayırmamız gerekiyor. Aksi takdirde, yanlış adımlar atılabilir. Dolayısıyla, mantığımızı kullanmalı, her şeyi üç kere ölçümlemeli, perde arkasındaki olayları da görmeye çalışmalıyız. Olayları ezbere ele almaktansa, bizim için en önemli planları ortaya koymak için dörtdörtlük hesap yaparak ilerlemeliyiz.

  Terazi burcu, 5 Kasım 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bazı konularda ortak çözüm üretmek ya da ortak bir noktada buluşmak zor olabilir. Pazarlıklara ya da üzerinde uzlaşılması gereken konulara zaman harcanması gerekebilecek bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın gün içerisinde oluşturacağı olumsuz açılar, risk almak, tartışmalara girmek veya önemli konuları konuşmak için doğru gün olmadığına işaret ediyor. Ufak tefek sakarlıklara karşı tedbirli olmalı, ani tepki ve hızlı hareketlerden kaçınmalıyız. Gerçekle gerçek olmayanı ayırmamız gerekiyor. Aksi takdirde, yanlış adımlar atılabilir. Dolayısıyla, mantığımızı kullanmalı, her şeyi üç kere ölçümlemeli, perde arkasındaki olayları da görmeye çalışmalıyız. Olayları ezbere ele almaktansa, bizim için en önemli planları ortaya koymak için dörtdörtlük hesap yaparak ilerlemeliyiz.

  Akrep burcu, 5 Kasım 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  İleride pişman olabileceğiniz ya da sözlerinizi geri almanızı gerektirebilecek durumlarla karşılaşmamak için iddialı veya abartılı konuşmaktan kaçınmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın gün içerisinde oluşturacağı olumsuz açılar, risk almak, tartışmalara girmek veya önemli konuları konuşmak için doğru gün olmadığına işaret ediyor. Ufak tefek sakarlıklara karşı tedbirli olmalı, ani tepki ve hızlı hareketlerden kaçınmalıyız. Gerçekle gerçek olmayanı ayırmamız gerekiyor. Aksi takdirde, yanlış adımlar atılabilir. Dolayısıyla, mantığımızı kullanmalı, her şeyi üç kere ölçümlemeli, perde arkasındaki olayları da görmeye çalışmalıyız. Olayları ezbere ele almaktansa, bizim için en önemli planları ortaya koymak için dörtdörtlük hesap yaparak ilerlemeliyiz.

  Yay burcu, 5 Kasım 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Abartılı hareketlerden, aşırı tavırlardan, iddialı cümlelerden ve gereğinden fazla hızlı hareket etmekten kaçınmanız gerekiyor. Zor durumda kalabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın gün içerisinde oluşturacağı olumsuz açılar, risk almak, tartışmalara girmek veya önemli konuları konuşmak için doğru gün olmadığına işaret ediyor. Ufak tefek sakarlıklara karşı tedbirli olmalı, ani tepki ve hızlı hareketlerden kaçınmalıyız. Gerçekle gerçek olmayanı ayırmamız gerekiyor. Aksi takdirde, yanlış adımlar atılabilir. Dolayısıyla, mantığımızı kullanmalı, her şeyi üç kere ölçümlemeli, perde arkasındaki olayları da görmeye çalışmalıyız. Olayları ezbere ele almaktansa, bizim için en önemli planları ortaya koymak için dörtdörtlük hesap yaparak ilerlemeliyiz.

  Oğlak burcu, 5 Kasım 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Ortaya çıkabilecek bilgiler veya haberler detaylı çalışmalar yapılmasını gerektirebilir. Gelişmeler lehinize sonuçlar doğurabileceği için gerekli hazırlıkları yapmanızda da fayda olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın gün içerisinde oluşturacağı olumsuz açılar, risk almak, tartışmalara girmek veya önemli konuları konuşmak için doğru gün olmadığına işaret ediyor. Ufak tefek sakarlıklara karşı tedbirli olmalı, ani tepki ve hızlı hareketlerden kaçınmalıyız. Gerçekle gerçek olmayanı ayırmamız gerekiyor. Aksi takdirde, yanlış adımlar atılabilir. Dolayısıyla, mantığımızı kullanmalı, her şeyi üç kere ölçümlemeli, perde arkasındaki olayları da görmeye çalışmalıyız. Olayları ezbere ele almaktansa, bizim için en önemli planları ortaya koymak için dörtdörtlük hesap yaparak ilerlemeliyiz.

  Kova burcu, 5 Kasım 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  İş hayatınızı veya önemsediğiniz plan ya da işlerinizi, daha fazla dikkat çekebileceğiniz yöntemleri veya ortamları göz önünde bulundurarak kurgulamanın yararını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın gün içerisinde oluşturacağı olumsuz açılar, risk almak, tartışmalara girmek veya önemli konuları konuşmak için doğru gün olmadığına işaret ediyor. Ufak tefek sakarlıklara karşı tedbirli olmalı, ani tepki ve hızlı hareketlerden kaçınmalıyız. Gerçekle gerçek olmayanı ayırmamız gerekiyor. Aksi takdirde, yanlış adımlar atılabilir. Dolayısıyla, mantığımızı kullanmalı, her şeyi üç kere ölçümlemeli, perde arkasındaki olayları da görmeye çalışmalıyız. Olayları ezbere ele almaktansa, bizim için en önemli planları ortaya koymak için dörtdörtlük hesap yaparak ilerlemeliyiz.

  Balık burcu, 5 Kasım 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Hafife aldığınız, ertelediğiniz, şu an için uğraşmak istemediğiniz ya da ilgilenmeme kararına vardığınız konular size bazı bedeller ödetebilir ya da ileride daha da karışık şekilde karşınıza çıkabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın gün içerisinde oluşturacağı olumsuz açılar, risk almak, tartışmalara girmek veya önemli konuları konuşmak için doğru gün olmadığına işaret ediyor. Ufak tefek sakarlıklara karşı tedbirli olmalı, ani tepki ve hızlı hareketlerden kaçınmalıyız. Gerçekle gerçek olmayanı ayırmamız gerekiyor. Aksi takdirde, yanlış adımlar atılabilir. Dolayısıyla, mantığımızı kullanmalı, her şeyi üç kere ölçümlemeli, perde arkasındaki olayları da görmeye çalışmalıyız. Olayları ezbere ele almaktansa, bizim için en önemli planları ortaya koymak için dörtdörtlük hesap yaparak ilerlemeliyiz.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  05 KASIM 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •