1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 02 KASIM 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 02 KASIM 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 2 Kasım 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bugün hiç çalışmak istemeyebilir veya görev ya da sorumluluklarınızı yarıda bırakmak isteyebilirsiniz veya maceraya atılma arzunuz artabilir. Aniden Antalya’ ya gitmek isterseniz durmayın! Hayata bir kere geliyorsunuz ne de olsa! Tüm burçlar için gün geneli: Ekip çalışmalarının verimli olmasının veya grup aktivitelerinin istendiği gibi sürmesinin temel şartı şikayet etmeden çalışmak kuşkusuz. Dolayısıyla, grubunuzdaki kişilere neyin nasıl yapılması veya neyin nasıl çalıştığı konusunda açıklama yaparken ya da olaylar kendi kendine ilerlerken acele etmemenizde ve sabırlı olmanızda fayda var. Genel anlamda keyifli planlara uygun bir hafta sonu.

  Boğa burcu, 2 Kasım 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bu hafta sonu, kulağa mantıksız, hatta çılgınca gelebilecek fikirleri olan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Tavsiyeleri çok fazla ciddiye almasanız da, yine de dinlemek için zaman ayırmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ekip çalışmalarının verimli olmasının veya grup aktivitelerinin istendiği gibi sürmesinin temel şartı şikayet etmeden çalışmak kuşkusuz. Dolayısıyla, grubunuzdaki kişilere neyin nasıl yapılması veya neyin nasıl çalıştığı konusunda açıklama yaparken ya da olaylar kendi kendine ilerlerken acele etmemenizde ve sabırlı olmanızda fayda var. Genel anlamda keyifli planlara uygun bir hafta sonu.

  İkizler burcu, 2 Kasım 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Belli düzenlemeler, işler veya planlar konusunda bazı itirazlarınız olsa da, şu an için durmanızda fayda var. Zira, yakında daha fazla bilgi edinip o şekilde itirazlarınızı dile getirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ekip çalışmalarının verimli olmasının veya grup aktivitelerinin istendiği gibi sürmesinin temel şartı şikayet etmeden çalışmak kuşkusuz. Dolayısıyla, grubunuzdaki kişilere neyin nasıl yapılması veya neyin nasıl çalıştığı konusunda açıklama yaparken ya da olaylar kendi kendine ilerlerken acele etmemenizde ve sabırlı olmanızda fayda var. Genel anlamda keyifli planlara uygun bir hafta sonu.

  Yengeç burcu, 2 Kasım 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Çevrenizdeki kişileri ikna etme yeteneğinizin arttığı dönemdesiniz. Belli plan veya projelerinizdeki potansiyeli ya da pırıltıyı görmemiş olan kişilerle bağlantıya geçebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ekip çalışmalarının verimli olmasının veya grup aktivitelerinin istendiği gibi sürmesinin temel şartı şikayet etmeden çalışmak kuşkusuz. Dolayısıyla, grubunuzdaki kişilere neyin nasıl yapılması veya neyin nasıl çalıştığı konusunda açıklama yaparken ya da olaylar kendi kendine ilerlerken acele etmemenizde ve sabırlı olmanızda fayda var. Genel anlamda keyifli planlara uygun bir hafta sonu.

  Aslan burcu, 2 Kasım 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Mantıksız veya saçma öneri, teklif veya davetleri kabullenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumdan fayda elde edebilmek içinse, olumlu taraflarını ortaya çıkartmaya çalışabilir ve işleyişi faydalı hale getirmenin yollarını bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ekip çalışmalarının verimli olmasının veya grup aktivitelerinin istendiği gibi sürmesinin temel şartı şikayet etmeden çalışmak kuşkusuz. Dolayısıyla, grubunuzdaki kişilere neyin nasıl yapılması veya neyin nasıl çalıştığı konusunda açıklama yaparken ya da olaylar kendi kendine ilerlerken acele etmemenizde ve sabırlı olmanızda fayda var. Genel anlamda keyifli planlara uygun bir hafta sonu.

  Başak burcu, 2 Kasım 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Sizi anlamsız tartışmaların içine sokmaya çalışan kişiler olabilir. Olası tuzaklara karşı tedbirli olmanızda ve bu tür diyaloglar içerisine girmemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ekip çalışmalarının verimli olmasının veya grup aktivitelerinin istendiği gibi sürmesinin temel şartı şikayet etmeden çalışmak kuşkusuz. Dolayısıyla, grubunuzdaki kişilere neyin nasıl yapılması veya neyin nasıl çalıştığı konusunda açıklama yaparken ya da olaylar kendi kendine ilerlerken acele etmemenizde ve sabırlı olmanızda fayda var. Genel anlamda keyifli planlara uygun bir hafta sonu.

  Terazi burcu, 2 Kasım 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bazı plan veya projelerinizi renklendirmeniz, monotonluktan kurtarmanız size iyi gelebilir veya rutinin dışında planlar yapabileceğiniz bir haftadasınız. Tüm burçlar için gün geneli: Ekip çalışmalarının verimli olmasının veya grup aktivitelerinin istendiği gibi sürmesinin temel şartı şikayet etmeden çalışmak kuşkusuz. Dolayısıyla, grubunuzdaki kişilere neyin nasıl yapılması veya neyin nasıl çalıştığı konusunda açıklama yaparken ya da olaylar kendi kendine ilerlerken acele etmemenizde ve sabırlı olmanızda fayda var. Genel anlamda keyifli planlara uygun bir hafta sonu.

  Akrep burcu, 2 Kasım 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Bazı girişimlerinizi gözden geçirebilir, yeni atılımlarda veya girişimlerde bulunmanız sayesinde oldukça anlamsız olan diğer iş ve oluşumlarınızı geri planda bırakma şansı bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ekip çalışmalarının verimli olmasının veya grup aktivitelerinin istendiği gibi sürmesinin temel şartı şikayet etmeden çalışmak kuşkusuz. Dolayısıyla, grubunuzdaki kişilere neyin nasıl yapılması veya neyin nasıl çalıştığı konusunda açıklama yaparken ya da olaylar kendi kendine ilerlerken acele etmemenizde ve sabırlı olmanızda fayda var. Genel anlamda keyifli planlara uygun bir hafta sonu.

  Yay burcu, 2 Kasım 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı konuşmalar yapmadan önce karşı tarafın sözlerinizi nasıl anlayabileceği üzerine detaylı düşünmenizde fayda var. Zira, iyi niyetli konuşmalarınız yanlış yorumlanabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ekip çalışmalarının verimli olmasının veya grup aktivitelerinin istendiği gibi sürmesinin temel şartı şikayet etmeden çalışmak kuşkusuz. Dolayısıyla, grubunuzdaki kişilere neyin nasıl yapılması veya neyin nasıl çalıştığı konusunda açıklama yaparken ya da olaylar kendi kendine ilerlerken acele etmemenizde ve sabırlı olmanızda fayda var. Genel anlamda keyifli planlara uygun bir hafta sonu.

  Oğlak burcu, 2 Kasım 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Yapamayacaklarınıza değil, yapabileceklerinize odaklanın. Yapamayacaklarınıza odaklanmanız durumunda çok fazla şeyle uğraşmanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ekip çalışmalarının verimli olmasının veya grup aktivitelerinin istendiği gibi sürmesinin temel şartı şikayet etmeden çalışmak kuşkusuz. Dolayısıyla, grubunuzdaki kişilere neyin nasıl yapılması veya neyin nasıl çalıştığı konusunda açıklama yaparken ya da olaylar kendi kendine ilerlerken acele etmemenizde ve sabırlı olmanızda fayda var. Genel anlamda keyifli planlara uygun bir hafta sonu.

  Kova burcu, 2 Kasım 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Bazı planlarınızda eksikler ya da yanlış yapılmış hesaplar söz konusu olabilir. Bu konudaki öngörülerinizin gerçekçi veya gerçek haliyle bağlantılı olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Ekip çalışmalarının verimli olmasının veya grup aktivitelerinin istendiği gibi sürmesinin temel şartı şikayet etmeden çalışmak kuşkusuz. Dolayısıyla, grubunuzdaki kişilere neyin nasıl yapılması veya neyin nasıl çalıştığı konusunda açıklama yaparken ya da olaylar kendi kendine ilerlerken acele etmemenizde ve sabırlı olmanızda fayda var. Genel anlamda keyifli planlara uygun bir hafta sonu.

  Balık burcu, 2 Kasım 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Masa üzerinde veya sözde kuvvetli görünen ya da isteksiz veya belli belirsiz planlar yapmak yerine, yol haritanızı hazırlarken ya da oyun planınızı kurarken en ince detaya kadar hesaplamanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Ekip çalışmalarının verimli olmasının veya grup aktivitelerinin istendiği gibi sürmesinin temel şartı şikayet etmeden çalışmak kuşkusuz. Dolayısıyla, grubunuzdaki kişilere neyin nasıl yapılması veya neyin nasıl çalıştığı konusunda açıklama yaparken ya da olaylar kendi kendine ilerlerken acele etmemenizde ve sabırlı olmanızda fayda var. Genel anlamda keyifli planlara uygun bir hafta sonu.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  02 KASIM 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •