1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 01 KASIM 2014 Günlü Burç Yorumunuz

Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Trakya
    Konular
    3714

Post 01 KASIM 2014 Günlü Burç Yorumunuz

alıntıdır

Koç burcu, 1 Kasım 2014 için burç yorumu
    21 Mart - 20 Nisan
    Gökyüzünün planı sizin planınızdan farklı olabilir, ama olsun. Önemli olan, sizin kafanızda belli bir ilerlemeyi planlıyor olmanız. Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var.

Boğa burcu, 1 Kasım 2014 için burç yorumu
    21 Nisan - 21 Mayıs
    Belli bir hayran kitleniz veya sadık şekilde size bağlı kişiler olduğunu fark edebilirsiniz. Bakalım bu kişiler size bazı anlaşmalar teklif edecekler mi? Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var.

İkizler burcu, 1 Kasım 2014 için burç yorumu
    22 Mayıs - 21 Haziran
    Ortaklık gerektiren bir girişiminizde diğer tarafla ilgili fikirleriniz değişmeye başlayabilir. Bu durum maddi açıdan sizin için daha iyi olabileceği gibi, ruhen de daha iyi hissedebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var.

Yengeç burcu, 1 Kasım 2014 için burç yorumu
    22 Haziran - 22 Temmuz
    Önümüzdeki günlerde şekillenecek iş birliklerini veya düzenlemeleri gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu esnada, doğru taktik kullanmaya ve pazarlık elinizi kuvvetlendirmeye çalışmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var.

Aslan burcu, 1 Kasım 2014 için burç yorumu
    23 Temmuz - 23 Ağustos
    Karmaşık görünen bir iş, gayrimenkullerle ilgili ya da ailesel bir konu netlik kazanabilir. Veya bu konularla uğraşmanıza yardım edebilecek yöntemler geliştirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var.

Başak burcu, 1 Kasım 2014 için burç yorumu
    24 Ağustos - 22 Eylül
    Bazı kişiler işin ya da olayın gerektirdiğinden daha fazla ya da daha hızlı çalışılması için baskı yapıyor olabilirler. Bu durum sizi ilgilendirmiyor, kişilerin kendi planı veya tercihi olmalı. Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var.

Terazi burcu, 1 Kasım 2014 için burç yorumu
    23 Eylül - 23 Ekim
    Maddi veya gayrimenkullerle bağlantılı bir konu her an açıklığa kavuşabilir. Ancak, olay yüzünü gösterene kadar siz yine de diğer seçeneklerinizi açık tutmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var.

Akrep burcu, 1 Kasım 2014 için burç yorumu
    24 Ekim - 22 Kasım
    Bir yerlerde çabalarınızın ve çalışmalarınızın farkında olan ve iyiliğiniz için çalışan kişiler var. Çok yakında bu kişilerin kim olduğunu fark edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var.

Yay burcu, 1 Kasım 2014 için burç yorumu
    23 Kasım - 21 Aralık
    Gizli tuttuğunuz plan veya projelerinizi yavaş yavaş görünür hale getirebilirsiniz. Zira, birkaç gün içinde yeni fırsatlar yüzünü gösterebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var.

Oğlak burcu, 1 Kasım 2014 için burç yorumu
    22 Aralık - 20 Ocak
    Olası problemler yaratabileceğini ya da riskleri veya tehlikeleri olduğunu düşündüğünüz plan veya programların peşinden gitmekten sakınmanızda fayda var. Bu alanda kadere güvenerek hareket etmek doğru olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var.

Kova burcu, 1 Kasım 2014 için burç yorumu
    21 Ocak - 18 Şubat
    Kapalı kapılar ardında sizin için olumlu gelişmeler yaşanıyor olabilir. Gerekli onaylanmalar gerçekleşene kadar beklemeniz gerekebilir. Ama, olsun gelişmeler önemli ne de olsa. Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var.

Balık burcu, 1 Kasım 2014 için burç yorumu
    19 Şubat - 20 Mart
    Oldukça yüksek riskli veya tehlikeli konulardan başarı elde etme olasılığı çok düşük olabilir. Dolayısıyla, yavaş ve çok dikkatli hareket etmeniz ya da ilerlemeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var.

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

01 KASIM 2014 Günlü Burç Yorumunuz

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler