1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 18 EKİM 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 18 EKİM 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 18 Ekim 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Belli iş birlikleriniz veya ilişkilerinizle ilgili düşünceleriniz netleşmiş ve aralarından sizin için en karlı ya da yararlı olanlarını seçme aşamasına gelmiş olabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Doğru hamleleri yapanın, ilerlemesini durduran engelleri aşmasının veya bazı pişman olduğu konuları telafi etmesinin kolaylaşabileceği bir gün. Bu esnada, bazı iniş çıkışlı durumlar, aniden fikir değiştiren kişiler, beklenmedik gelişmeler ya da farklı virajlara sapan kişiler olabilir, ama önemli değil. Zira, gelişmeler, planlarımızı veya ilerlememizi bu olaylar ışığında belirlememiz için yardım niteliği taşıyor aslında! Yanlış giden şeyleri düzeltebilme şansı doğabilir.

  Boğa burcu, 18 Ekim 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Sağlığınıza dikkat etmeli, diyet, spor veya ticari anlaşmalar anlamında düşünülebilecek konularda bazı fikirler geliştirmeye çalışmalı ve aynı zamanda sunduğunuz ürünleri veya verdiğiniz hizmetleri geliştirmenin yollarını aramalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Doğru hamleleri yapanın, ilerlemesini durduran engelleri aşmasının veya bazı pişman olduğu konuları telafi etmesinin kolaylaşabileceği bir gün. Bu esnada, bazı iniş çıkışlı durumlar, aniden fikir değiştiren kişiler, beklenmedik gelişmeler ya da farklı virajlara sapan kişiler olabilir, ama önemli değil. Zira, gelişmeler, planlarımızı veya ilerlememizi bu olaylar ışığında belirlememiz için yardım niteliği taşıyor aslında! Yanlış giden şeyleri düzeltebilme şansı doğabilir.

  İkizler burcu, 18 Ekim 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bugün olumlu olmanız için çok neden var veya ancak olumlu görüntü vermeniz durumunda olaylar istediğiniz şekilde gelişebilir. Oldukça dinamik, sevimli ve eğlenceli olmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Doğru hamleleri yapanın, ilerlemesini durduran engelleri aşmasının veya bazı pişman olduğu konuları telafi etmesinin kolaylaşabileceği bir gün. Bu esnada, bazı iniş çıkışlı durumlar, aniden fikir değiştiren kişiler, beklenmedik gelişmeler ya da farklı virajlara sapan kişiler olabilir, ama önemli değil. Zira, gelişmeler, planlarımızı veya ilerlememizi bu olaylar ışığında belirlememiz için yardım niteliği taşıyor aslında! Yanlış giden şeyleri düzeltebilme şansı doğabilir.

  Yengeç burcu, 18 Ekim 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Kağıt üzerinde olumlu görünen, ama gerçekte eksikleri olan anlaşmalar ya da planlar gündemde olabilir. Bazı konularda bazı düzenlemeler ve ayarlamalar yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Doğru hamleleri yapanın, ilerlemesini durduran engelleri aşmasının veya bazı pişman olduğu konuları telafi etmesinin kolaylaşabileceği bir gün. Bu esnada, bazı iniş çıkışlı durumlar, aniden fikir değiştiren kişiler, beklenmedik gelişmeler ya da farklı virajlara sapan kişiler olabilir, ama önemli değil. Zira, gelişmeler, planlarımızı veya ilerlememizi bu olaylar ışığında belirlememiz için yardım niteliği taşıyor aslında! Yanlış giden şeyleri düzeltebilme şansı doğabilir.

  Aslan burcu, 18 Ekim 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Yararsız plan, program, ilişki veya anlaşmaları hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Bu şekilde boş alan yaratarak veya özgür kalarak kalben istediğiniz konulara odaklanmanız daha kolay olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Doğru hamleleri yapanın, ilerlemesini durduran engelleri aşmasının veya bazı pişman olduğu konuları telafi etmesinin kolaylaşabileceği bir gün. Bu esnada, bazı iniş çıkışlı durumlar, aniden fikir değiştiren kişiler, beklenmedik gelişmeler ya da farklı virajlara sapan kişiler olabilir, ama önemli değil. Zira, gelişmeler, planlarımızı veya ilerlememizi bu olaylar ışığında belirlememiz için yardım niteliği taşıyor aslında! Yanlış giden şeyleri düzeltebilme şansı doğabilir.

  Başak burcu, 18 Ekim 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Ne kadar karmaşık olursa olsun son dönemlerde kurduğunuz hayalleri gerçekleştirme fırsatı bulabilirsiniz. Dikkatle düşünmeye başlamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Doğru hamleleri yapanın, ilerlemesini durduran engelleri aşmasının veya bazı pişman olduğu konuları telafi etmesinin kolaylaşabileceği bir gün. Bu esnada, bazı iniş çıkışlı durumlar, aniden fikir değiştiren kişiler, beklenmedik gelişmeler ya da farklı virajlara sapan kişiler olabilir, ama önemli değil. Zira, gelişmeler, planlarımızı veya ilerlememizi bu olaylar ışığında belirlememiz için yardım niteliği taşıyor aslında! Yanlış giden şeyleri düzeltebilme şansı doğabilir.

  Terazi burcu, 18 Ekim 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Yapmak istediğiniz her şey için geçerli sebepleriniz olabilir ve bu sebepleri diğerlerine kolaylıkla aktarabilirsiniz. Olayları kendi açınızdan bakarak anlatmak ikna edici olmanızı sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Doğru hamleleri yapanın, ilerlemesini durduran engelleri aşmasının veya bazı pişman olduğu konuları telafi etmesinin kolaylaşabileceği bir gün. Bu esnada, bazı iniş çıkışlı durumlar, aniden fikir değiştiren kişiler, beklenmedik gelişmeler ya da farklı virajlara sapan kişiler olabilir, ama önemli değil. Zira, gelişmeler, planlarımızı veya ilerlememizi bu olaylar ışığında belirlememiz için yardım niteliği taşıyor aslında! Yanlış giden şeyleri düzeltebilme şansı doğabilir.

  Akrep burcu, 18 Ekim 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Endişelerinizi büyütmek yerine, plan, proje veya aşk hayatınızla ilgi sıkıntı yaratan veya acil müdahale gereken durumların nedenleri üzerine düşünmeniz daha doğru olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Doğru hamleleri yapanın, ilerlemesini durduran engelleri aşmasının veya bazı pişman olduğu konuları telafi etmesinin kolaylaşabileceği bir gün. Bu esnada, bazı iniş çıkışlı durumlar, aniden fikir değiştiren kişiler, beklenmedik gelişmeler ya da farklı virajlara sapan kişiler olabilir, ama önemli değil. Zira, gelişmeler, planlarımızı veya ilerlememizi bu olaylar ışığında belirlememiz için yardım niteliği taşıyor aslında! Yanlış giden şeyleri düzeltebilme şansı doğabilir.

  Yay burcu, 18 Ekim 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  İlgisiz veya önemsiz bir işle uğraşırken, aklınıza belli bir hedefinize ulaşmanızı sağlayacak ya da belli konulara daha derinlikli yaklaşmanıza yardım edecek fikirler gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Doğru hamleleri yapanın, ilerlemesini durduran engelleri aşmasının veya bazı pişman olduğu konuları telafi etmesinin kolaylaşabileceği bir gün. Bu esnada, bazı iniş çıkışlı durumlar, aniden fikir değiştiren kişiler, beklenmedik gelişmeler ya da farklı virajlara sapan kişiler olabilir, ama önemli değil. Zira, gelişmeler, planlarımızı veya ilerlememizi bu olaylar ışığında belirlememiz için yardım niteliği taşıyor aslında! Yanlış giden şeyleri düzeltebilme şansı doğabilir.

  Oğlak burcu, 18 Ekim 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Kariyerinizi veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren konularda aklınıza gelen dahiyane fikirler iyi sonuçlar doğurabilir. Gezegenler sizi destekliyor. Tüm burçlar için gün geneli: Doğru hamleleri yapanın, ilerlemesini durduran engelleri aşmasının veya bazı pişman olduğu konuları telafi etmesinin kolaylaşabileceği bir gün. Bu esnada, bazı iniş çıkışlı durumlar, aniden fikir değiştiren kişiler, beklenmedik gelişmeler ya da farklı virajlara sapan kişiler olabilir, ama önemli değil. Zira, gelişmeler, planlarımızı veya ilerlememizi bu olaylar ışığında belirlememiz için yardım niteliği taşıyor aslında! Yanlış giden şeyleri düzeltebilme şansı doğabilir.

  Kova burcu, 18 Ekim 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Size çok önemli oranda bir geri dönüşü olmayacak olsa bile, heyecan verici fikirlerin arkasından gidebilir veya bu tür aktiviteleri uygulamaya koyabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Doğru hamleleri yapanın, ilerlemesini durduran engelleri aşmasının veya bazı pişman olduğu konuları telafi etmesinin kolaylaşabileceği bir gün. Bu esnada, bazı iniş çıkışlı durumlar, aniden fikir değiştiren kişiler, beklenmedik gelişmeler ya da farklı virajlara sapan kişiler olabilir, ama önemli değil. Zira, gelişmeler, planlarımızı veya ilerlememizi bu olaylar ışığında belirlememiz için yardım niteliği taşıyor aslında! Yanlış giden şeyleri düzeltebilme şansı doğabilir.

  Balık burcu, 18 Ekim 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Ortak kaynak kullanımı gerektiren işleriniz veya özel hayatınızla ilgili girişimleriniz gündemde. Bu konularda bugünlerde daha detaylı düşünmeniz, ileri tarihlerde daha hazırlıklı ve bilgilenmiş seçimler yapmanıza yardım edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Doğru hamleleri yapanın, ilerlemesini durduran engelleri aşmasının veya bazı pişman olduğu konuları telafi etmesinin kolaylaşabileceği bir gün. Bu esnada, bazı iniş çıkışlı durumlar, aniden fikir değiştiren kişiler, beklenmedik gelişmeler ya da farklı virajlara sapan kişiler olabilir, ama önemli değil. Zira, gelişmeler, planlarımızı veya ilerlememizi bu olaylar ışığında belirlememiz için yardım niteliği taşıyor aslında! Yanlış giden şeyleri düzeltebilme şansı doğabilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  18 EKİM 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •