1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 16 EKİM 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 16 EKİM 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 16 Ekim 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Planlı programlı hareket etmeniz ve istikrarlı olduğunuzu göstermeniz gereken bir gün. Genelde spontane hareket eden veya belli metinlere bağlı kalmadan konuşan veya hazırlıksız işe soyunan birisiyseniz, bugün bu durumu kaldırabilecek ortamlarda olmayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Etrafta, ‘’ - Sözler çok güzel, ama hareket yok ‘’ diyen kişiler çoğunlukta görünebilir. Herkes, bazı adımların atılması, bazı konulara dikkat edilmesi veya ne yapılacaksa bir an önce yapılması gerektiği konusunda hem fikir olabilir. Ancak, her ne kadar kafanızdan geçenleri uygulamaya geçirecek motivasyona ve enerjiye sahip olsanız da, astrolojik açıdan neler olup biteceğini görmek için biraz daha zamana ihtiyaç var. Ben kendi adıma öylece izliyor ve bekliyorum Niobe’ce! İkna yeteneği fazla olan ya da kuvvetle baskı kurabilen kişilerin yönlendirmelerine karşı tedbirli olmak gerekiyor!

  Boğa burcu, 16 Ekim 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Asıl isteklerinizin yerine gelmesine zaman var diye düşünüyorsanız, o zaman çok yakında olabilir. Siz hiçbirşey yapmasanız da olaylar hızlı bir şekilde gelişebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Etrafta, ‘’ - Sözler çok güzel, ama hareket yok ‘’ diyen kişiler çoğunlukta görünebilir. Herkes, bazı adımların atılması, bazı konulara dikkat edilmesi veya ne yapılacaksa bir an önce yapılması gerektiği konusunda hem fikir olabilir. Ancak, her ne kadar kafanızdan geçenleri uygulamaya geçirecek motivasyona ve enerjiye sahip olsanız da, astrolojik açıdan neler olup biteceğini görmek için biraz daha zamana ihtiyaç var. Ben kendi adıma öylece izliyor ve bekliyorum Niobe’ce! İkna yeteneği fazla olan ya da kuvvetle baskı kurabilen kişilerin yönlendirmelerine karşı tedbirli olmak gerekiyor!

  İkizler burcu, 16 Ekim 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Kendinize özgü çekiciliğiniz malum ve oldukça yetenekli birisisiniz. Dolayısıyla, bugünlerde sevdiğiniz kişilere istediğiniz şeyleri yaptırmanız hiç de zor olmayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Etrafta, ‘’ - Sözler çok güzel, ama hareket yok ‘’ diyen kişiler çoğunlukta görünebilir. Herkes, bazı adımların atılması, bazı konulara dikkat edilmesi veya ne yapılacaksa bir an önce yapılması gerektiği konusunda hem fikir olabilir. Ancak, her ne kadar kafanızdan geçenleri uygulamaya geçirecek motivasyona ve enerjiye sahip olsanız da, astrolojik açıdan neler olup biteceğini görmek için biraz daha zamana ihtiyaç var. Ben kendi adıma öylece izliyor ve bekliyorum Niobe’ce! İkna yeteneği fazla olan ya da kuvvetle baskı kurabilen kişilerin yönlendirmelerine karşı tedbirli olmak gerekiyor!

  Yengeç burcu, 16 Ekim 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Hafif işlere talip olmanız veya bazı konuları fazla ciddiye almamanız bugün istediğiniz şeylerin istediğiniz şekilde ilerlemesini sağlayabilir. Bırakın, diğerleri ciddi işlerle uğraşsınlar. Tüm burçlar için gün geneli: Etrafta, ‘’ - Sözler çok güzel, ama hareket yok ‘’ diyen kişiler çoğunlukta görünebilir. Herkes, bazı adımların atılması, bazı konulara dikkat edilmesi veya ne yapılacaksa bir an önce yapılması gerektiği konusunda hem fikir olabilir. Ancak, her ne kadar kafanızdan geçenleri uygulamaya geçirecek motivasyona ve enerjiye sahip olsanız da, astrolojik açıdan neler olup biteceğini görmek için biraz daha zamana ihtiyaç var. Ben kendi adıma öylece izliyor ve bekliyorum Niobe’ce! İkna yeteneği fazla olan ya da kuvvetle baskı kurabilen kişilerin yönlendirmelerine karşı tedbirli olmak gerekiyor!

  Aslan burcu, 16 Ekim 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Aşk hayatınız veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde çok hoş sonuçlar alabileceğiniz veya olumlu gelişmelere açık bir iki günlük süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Etrafta, ‘’ - Sözler çok güzel, ama hareket yok ‘’ diyen kişiler çoğunlukta görünebilir. Herkes, bazı adımların atılması, bazı konulara dikkat edilmesi veya ne yapılacaksa bir an önce yapılması gerektiği konusunda hem fikir olabilir. Ancak, her ne kadar kafanızdan geçenleri uygulamaya geçirecek motivasyona ve enerjiye sahip olsanız da, astrolojik açıdan neler olup biteceğini görmek için biraz daha zamana ihtiyaç var. Ben kendi adıma öylece izliyor ve bekliyorum Niobe’ce! İkna yeteneği fazla olan ya da kuvvetle baskı kurabilen kişilerin yönlendirmelerine karşı tedbirli olmak gerekiyor!

  Başak burcu, 16 Ekim 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Aslında başka şeyler yapmak istemenize rağmen, başka bir şeyle uğraşmanız eğlenceli görünse de, istikrarsız bir görüntü ortaya çıkması diğerlerine rahatsız edici gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Etrafta, ‘’ - Sözler çok güzel, ama hareket yok ‘’ diyen kişiler çoğunlukta görünebilir. Herkes, bazı adımların atılması, bazı konulara dikkat edilmesi veya ne yapılacaksa bir an önce yapılması gerektiği konusunda hem fikir olabilir. Ancak, her ne kadar kafanızdan geçenleri uygulamaya geçirecek motivasyona ve enerjiye sahip olsanız da, astrolojik açıdan neler olup biteceğini görmek için biraz daha zamana ihtiyaç var. Ben kendi adıma öylece izliyor ve bekliyorum Niobe’ce! İkna yeteneği fazla olan ya da kuvvetle baskı kurabilen kişilerin yönlendirmelerine karşı tedbirli olmak gerekiyor!

  Terazi burcu, 16 Ekim 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Belli sunumlarınızda renkli ve detaycı olmanız durumunda yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Dolayısıyla, neler yapmak ve neler elde etmek istediğinizi netleştirip pratiğini yapmalı ve ilerlemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Etrafta, ‘’ - Sözler çok güzel, ama hareket yok ‘’ diyen kişiler çoğunlukta görünebilir. Herkes, bazı adımların atılması, bazı konulara dikkat edilmesi veya ne yapılacaksa bir an önce yapılması gerektiği konusunda hem fikir olabilir. Ancak, her ne kadar kafanızdan geçenleri uygulamaya geçirecek motivasyona ve enerjiye sahip olsanız da, astrolojik açıdan neler olup biteceğini görmek için biraz daha zamana ihtiyaç var. Ben kendi adıma öylece izliyor ve bekliyorum Niobe’ce! İkna yeteneği fazla olan ya da kuvvetle baskı kurabilen kişilerin yönlendirmelerine karşı tedbirli olmak gerekiyor!

  Akrep burcu, 16 Ekim 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Bazı kişiler sizi bir şekilde etkileyebilecek konuşmalar yapabilirler. Öncelikle karşınızdaki kişinin konuşmasını beklemeli duyacağınız şeylere göre karşılık vermelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Etrafta, ‘’ - Sözler çok güzel, ama hareket yok ‘’ diyen kişiler çoğunlukta görünebilir. Herkes, bazı adımların atılması, bazı konulara dikkat edilmesi veya ne yapılacaksa bir an önce yapılması gerektiği konusunda hem fikir olabilir. Ancak, her ne kadar kafanızdan geçenleri uygulamaya geçirecek motivasyona ve enerjiye sahip olsanız da, astrolojik açıdan neler olup biteceğini görmek için biraz daha zamana ihtiyaç var. Ben kendi adıma öylece izliyor ve bekliyorum Niobe’ce! İkna yeteneği fazla olan ya da kuvvetle baskı kurabilen kişilerin yönlendirmelerine karşı tedbirli olmak gerekiyor!

  Yay burcu, 16 Ekim 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Sıkı kraterleri olan kişilerle veya değişmez kurallara bağlı düzenleme veya anlaşmalar yapmak yerine, daha esnek olmanın faydasını görebileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Etrafta, ‘’ - Sözler çok güzel, ama hareket yok ‘’ diyen kişiler çoğunlukta görünebilir. Herkes, bazı adımların atılması, bazı konulara dikkat edilmesi veya ne yapılacaksa bir an önce yapılması gerektiği konusunda hem fikir olabilir. Ancak, her ne kadar kafanızdan geçenleri uygulamaya geçirecek motivasyona ve enerjiye sahip olsanız da, astrolojik açıdan neler olup biteceğini görmek için biraz daha zamana ihtiyaç var. Ben kendi adıma öylece izliyor ve bekliyorum Niobe’ce! İkna yeteneği fazla olan ya da kuvvetle baskı kurabilen kişilerin yönlendirmelerine karşı tedbirli olmak gerekiyor!

  Oğlak burcu, 16 Ekim 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Önemli konularda yanlış ya da karışık mesajlar veriyor olabilirsiniz. Daha az kafa karıştırıcı olmaya dikkat etmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Etrafta, ‘’ - Sözler çok güzel, ama hareket yok ‘’ diyen kişiler çoğunlukta görünebilir. Herkes, bazı adımların atılması, bazı konulara dikkat edilmesi veya ne yapılacaksa bir an önce yapılması gerektiği konusunda hem fikir olabilir. Ancak, her ne kadar kafanızdan geçenleri uygulamaya geçirecek motivasyona ve enerjiye sahip olsanız da, astrolojik açıdan neler olup biteceğini görmek için biraz daha zamana ihtiyaç var. Ben kendi adıma öylece izliyor ve bekliyorum Niobe’ce! İkna yeteneği fazla olan ya da kuvvetle baskı kurabilen kişilerin yönlendirmelerine karşı tedbirli olmak gerekiyor!

  Kova burcu, 16 Ekim 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Yeni şeyler denemeye açık olmalı ve keşif niteliğindeki fikirleri boş geçmemelisiniz. Yeni yöntemler denemeniz veya yeniliklere açık olmanız uzun soluklu hedefleri gündeme taşıyabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Etrafta, ‘’ - Sözler çok güzel, ama hareket yok ‘’ diyen kişiler çoğunlukta görünebilir. Herkes, bazı adımların atılması, bazı konulara dikkat edilmesi veya ne yapılacaksa bir an önce yapılması gerektiği konusunda hem fikir olabilir. Ancak, her ne kadar kafanızdan geçenleri uygulamaya geçirecek motivasyona ve enerjiye sahip olsanız da, astrolojik açıdan neler olup biteceğini görmek için biraz daha zamana ihtiyaç var. Ben kendi adıma öylece izliyor ve bekliyorum Niobe’ce! İkna yeteneği fazla olan ya da kuvvetle baskı kurabilen kişilerin yönlendirmelerine karşı tedbirli olmak gerekiyor!

  Balık burcu, 16 Ekim 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Uzun zamandır arkadaşınız olan kişiler herşeye karışmaya başlamış olabilirler. Ancak, bu durumun çok fazla üzerinde durmamalı, yüzünüzdeki gülümsemeyi kaybetmemeli ve asıl duygularınızı göstermemelisiniz. Bu sayede hiçbir konuda engellenmeden ilerlemeniz daha kolay olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Etrafta, ‘’ - Sözler çok güzel, ama hareket yok ‘’ diyen kişiler çoğunlukta görünebilir. Herkes, bazı adımların atılması, bazı konulara dikkat edilmesi veya ne yapılacaksa bir an önce yapılması gerektiği konusunda hem fikir olabilir. Ancak, her ne kadar kafanızdan geçenleri uygulamaya geçirecek motivasyona ve enerjiye sahip olsanız da, astrolojik açıdan neler olup biteceğini görmek için biraz daha zamana ihtiyaç var. Ben kendi adıma öylece izliyor ve bekliyorum Niobe’ce! İkna yeteneği fazla olan ya da kuvvetle baskı kurabilen kişilerin yönlendirmelerine karşı tedbirli olmak gerekiyor!

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  16 EKİM 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •