1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 14 EKİM 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 14 EKİM 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 14 Ekim 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı hedef veya amaçlarınıza ulaşmak konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Ancak, şu an için biraz geri planda kalıp sizi hedefinize taşıyabilecek şeyleri ve ihtiyaçlarınızı belirlemeniz daha iyi olur. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda kolay karar verdiğinizi veya seçilmiş ya da önünüze getirilmiş yollardan birinden gittiğinizi düşünerek zaman kaybedebilirsiniz. Oysa şu noktada, halledilmesi gereken çok iş var! Ya da mevcut düzenlemelerden karlı çıkmanın veya kendini kurtarmanın yollarına odaklanmak en iyisi.

  Boğa burcu, 14 Ekim 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bugünlerde konu her ne olursa olsun(iş, aşk veya duygusal herhangi bir başlık v.b), düzenleme ya da anlaşma eğer gerçekten istediğiniz şekildeyse katılmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda kolay karar verdiğinizi veya seçilmiş ya da önünüze getirilmiş yollardan birinden gittiğinizi düşünerek zaman kaybedebilirsiniz. Oysa şu noktada, halledilmesi gereken çok iş var! Ya da mevcut düzenlemelerden karlı çıkmanın veya kendini kurtarmanın yollarına odaklanmak en iyisi.

  İkizler burcu, 14 Ekim 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Karşı karşıya olduğunuz kişilerin ne yaptığını bildiğinden emin olmadan harekete geçmemeniz veya tepki vermemeniz yerinde olur. Bazı kişiler gerçekleri yanlış yorumluyor ya da çarpıtıyor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda kolay karar verdiğinizi veya seçilmiş ya da önünüze getirilmiş yollardan birinden gittiğinizi düşünerek zaman kaybedebilirsiniz. Oysa şu noktada, halledilmesi gereken çok iş var! Ya da mevcut düzenlemelerden karlı çıkmanın veya kendini kurtarmanın yollarına odaklanmak en iyisi.

  Yengeç burcu, 14 Ekim 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Gerekli analizleri yapmadan veya belli yöntemlerle ilerlemeden yola çıkmanız durumunda, peşinden gittiğiniz fikrin ya da bazı isteklerinizin gerçekleşme veya başarılı olma şansı zayıf olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda kolay karar verdiğinizi veya seçilmiş ya da önünüze getirilmiş yollardan birinden gittiğinizi düşünerek zaman kaybedebilirsiniz. Oysa şu noktada, halledilmesi gereken çok iş var! Ya da mevcut düzenlemelerden karlı çıkmanın veya kendini kurtarmanın yollarına odaklanmak en iyisi.

  Aslan burcu, 14 Ekim 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Saçma olarak adlandırılabilecek yanlış anlaşılmalara açık günler. Siz, kendi niyetinizi açıkça dile getirir ve her şeyin yolunda olduğu mesajını verebilirseniz, her şey yolunda gidecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda kolay karar verdiğinizi veya seçilmiş ya da önünüze getirilmiş yollardan birinden gittiğinizi düşünerek zaman kaybedebilirsiniz. Oysa şu noktada, halledilmesi gereken çok iş var! Ya da mevcut düzenlemelerden karlı çıkmanın veya kendini kurtarmanın yollarına odaklanmak en iyisi.

  Başak burcu, 14 Ekim 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı konuları telafi şansı bulabileceğiniz gibi, yanlış ilerlemeniz durumunda bazı işler ya da kafanız karışabilir veya fikir çatışmaları gündeme gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda kolay karar verdiğinizi veya seçilmiş ya da önünüze getirilmiş yollardan birinden gittiğinizi düşünerek zaman kaybedebilirsiniz. Oysa şu noktada, halledilmesi gereken çok iş var! Ya da mevcut düzenlemelerden karlı çıkmanın veya kendini kurtarmanın yollarına odaklanmak en iyisi.

  Terazi burcu, 14 Ekim 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  İyi bir plan yapabilirseniz, kafa karıştıran tavsiye ve önerileri birbirinden ayırmanız daha kolay olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda kolay karar verdiğinizi veya seçilmiş ya da önünüze getirilmiş yollardan birinden gittiğinizi düşünerek zaman kaybedebilirsiniz. Oysa şu noktada, halledilmesi gereken çok iş var! Ya da mevcut düzenlemelerden karlı çıkmanın veya kendini kurtarmanın yollarına odaklanmak en iyisi.

  Akrep burcu, 14 Ekim 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Bazı konularda diplomatik davrandığınızdan veya politik konuşmalar, sunumlar ya da açıklamalar yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Ancak, siz yine de bir kez daha düşünün. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda kolay karar verdiğinizi veya seçilmiş ya da önünüze getirilmiş yollardan birinden gittiğinizi düşünerek zaman kaybedebilirsiniz. Oysa şu noktada, halledilmesi gereken çok iş var! Ya da mevcut düzenlemelerden karlı çıkmanın veya kendini kurtarmanın yollarına odaklanmak en iyisi.

  Yay burcu, 14 Ekim 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı kişileri zayıf noktalarından yakalama eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, bu kişilere bazı şeyler anlatmak veya yaptırmak istiyorsanız, daha ılımlı olmanız ve iyimser cümleler kurmanız daha doğru olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda kolay karar verdiğinizi veya seçilmiş ya da önünüze getirilmiş yollardan birinden gittiğinizi düşünerek zaman kaybedebilirsiniz. Oysa şu noktada, halledilmesi gereken çok iş var! Ya da mevcut düzenlemelerden karlı çıkmanın veya kendini kurtarmanın yollarına odaklanmak en iyisi.

  Oğlak burcu, 14 Ekim 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı işlerin istediğiniz gibi olması niyetindeyseniz, belli kişileri uyarmaktan ya da yaptıkları işlerin yanlışlığını göstermekten çekinmenizde fayda var. Karşınızdaki kişiyle uzlaşabileceğiniz bir açı yakalamaya bakmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda kolay karar verdiğinizi veya seçilmiş ya da önünüze getirilmiş yollardan birinden gittiğinizi düşünerek zaman kaybedebilirsiniz. Oysa şu noktada, halledilmesi gereken çok iş var! Ya da mevcut düzenlemelerden karlı çıkmanın veya kendini kurtarmanın yollarına odaklanmak en iyisi.

  Kova burcu, 14 Ekim 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Bazı kişileri eleştirmekten ya da şikayetçi olmaktan vazgeçseniz iyi olur. Zira, bugünlerde herkes gereğinden fazla hassas olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda kolay karar verdiğinizi veya seçilmiş ya da önünüze getirilmiş yollardan birinden gittiğinizi düşünerek zaman kaybedebilirsiniz. Oysa şu noktada, halledilmesi gereken çok iş var! Ya da mevcut düzenlemelerden karlı çıkmanın veya kendini kurtarmanın yollarına odaklanmak en iyisi.

  Balık burcu, 14 Ekim 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Potansiyel problemleri hesaplamakla vakit geçirebileceğiniz günler. Şu an için, elinizdeki düzenleme, plan veya anlaşmalardan en fazla kazanımı elde etmenin yollarını aramanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda kolay karar verdiğinizi veya seçilmiş ya da önünüze getirilmiş yollardan birinden gittiğinizi düşünerek zaman kaybedebilirsiniz. Oysa şu noktada, halledilmesi gereken çok iş var! Ya da mevcut düzenlemelerden karlı çıkmanın veya kendini kurtarmanın yollarına odaklanmak en iyisi.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  14 EKİM 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •