1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 12 EKİM 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 12 EKİM 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 12 Ekim 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı duygularınızı bastırmaya veya göstermemeye çalışıyorsanız, daha fazla yorulmanıza gerek yok. Zira, her koşulda ortaya çıkacağa benziyorlar. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konular ya da kişiler ısrarla dikkatinizi çekmeye çalışıyor olabilir. Bir göz atmakta fayda var. Gökyüzünden bakıldığında, bazı düzenlemelerin veya planların yeniden gözden geçirilmesi ya da yeni uyarlamalar(yer ya da görev değişikliği v.b) yapılması gerekiyor gibi duruyor.

  Boğa burcu, 12 Ekim 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Belli hedeflerinize giden yolda bazı engellerle veya rahatsız edici durumlarla karşılaşırsanız, büyütmeyin. Bu durum, sizi razı olduğunuzdan daha iyi bir noktaya taşıyabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konular ya da kişiler ısrarla dikkatinizi çekmeye çalışıyor olabilir. Bir göz atmakta fayda var. Gökyüzünden bakıldığında, bazı düzenlemelerin veya planların yeniden gözden geçirilmesi ya da yeni uyarlamalar(yer ya da görev değişikliği v.b) yapılması gerekiyor gibi duruyor.

  İkizler burcu, 12 Ekim 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı planlarınızı uygulamanıza veya isteklerinizi gerçekleştirmenize olanak tanıyabilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konular ya da kişiler ısrarla dikkatinizi çekmeye çalışıyor olabilir. Bir göz atmakta fayda var. Gökyüzünden bakıldığında, bazı düzenlemelerin veya planların yeniden gözden geçirilmesi ya da yeni uyarlamalar(yer ya da görev değişikliği v.b) yapılması gerekiyor gibi duruyor.

  Yengeç burcu, 12 Ekim 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bazı kişilerin size olan sevgi veya ilgilerini göstermelerini bekleyebilirsiniz. Ancak, bu esnada çok fazla talepkar olmanız sorun yaratabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konular ya da kişiler ısrarla dikkatinizi çekmeye çalışıyor olabilir. Bir göz atmakta fayda var. Gökyüzünden bakıldığında, bazı düzenlemelerin veya planların yeniden gözden geçirilmesi ya da yeni uyarlamalar(yer ya da görev değişikliği v.b) yapılması gerekiyor gibi duruyor.

  Aslan burcu, 12 Ekim 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Bir sonraki adımı organize etmek, planlamak, zorlamak ya da teşvik etmek için kendinizi yormanıza gerek yok. Bırakın herşey kendiliğinden gelişsin. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konular ya da kişiler ısrarla dikkatinizi çekmeye çalışıyor olabilir. Bir göz atmakta fayda var. Gökyüzünden bakıldığında, bazı düzenlemelerin veya planların yeniden gözden geçirilmesi ya da yeni uyarlamalar(yer ya da görev değişikliği v.b) yapılması gerekiyor gibi duruyor.

  Başak burcu, 12 Ekim 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Maddi durumunuzu, hesaplarınızı veya belli anlaşmaların koşullarını gözden geçirmenizde veya kontrol etmenizde fayda var. Bazı kişiler veya olaylar kontrolden çıkmış olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konular ya da kişiler ısrarla dikkatinizi çekmeye çalışıyor olabilir. Bir göz atmakta fayda var. Gökyüzünden bakıldığında, bazı düzenlemelerin veya planların yeniden gözden geçirilmesi ya da yeni uyarlamalar(yer ya da görev değişikliği v.b) yapılması gerekiyor gibi duruyor.

  Terazi burcu, 12 Ekim 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Karşınızdaki kişileri hafife almamanız durumunda her şey yolunda gidecektir. Karşınızdaki kişilerin sözlerine dikkat etmeli, attıkları adımlara göre kendi hamlenizi yapmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konular ya da kişiler ısrarla dikkatinizi çekmeye çalışıyor olabilir. Bir göz atmakta fayda var. Gökyüzünden bakıldığında, bazı düzenlemelerin veya planların yeniden gözden geçirilmesi ya da yeni uyarlamalar(yer ya da görev değişikliği v.b) yapılması gerekiyor gibi duruyor.

  Akrep burcu, 12 Ekim 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Kendinizi aniden gelişen tartışmaların veya gerilim içeren bilgilendirmelerin ya da haberlerin ortasında bulabilirsiniz. Olayları yüzeysel algılamamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konular ya da kişiler ısrarla dikkatinizi çekmeye çalışıyor olabilir. Bir göz atmakta fayda var. Gökyüzünden bakıldığında, bazı düzenlemelerin veya planların yeniden gözden geçirilmesi ya da yeni uyarlamalar(yer ya da görev değişikliği v.b) yapılması gerekiyor gibi duruyor.

  Yay burcu, 12 Ekim 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Fırsatlar, olanaklar veya şanslar tek tek yüzünü göstermeye başlayabilir. İyi bir değerlendirmenin ardından gelen teklifleri veya fırsatları kaçırmayacağınızı düşünüyorum. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konular ya da kişiler ısrarla dikkatinizi çekmeye çalışıyor olabilir. Bir göz atmakta fayda var. Gökyüzünden bakıldığında, bazı düzenlemelerin veya planların yeniden gözden geçirilmesi ya da yeni uyarlamalar(yer ya da görev değişikliği v.b) yapılması gerekiyor gibi duruyor.

  Oğlak burcu, 12 Ekim 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı konularda direktifler vermek için doğru bir gün olmayabilir. Zira, bir çıkış yapmanız durumunda bir an da her şey ortaya dökülebileceğe benziyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konular ya da kişiler ısrarla dikkatinizi çekmeye çalışıyor olabilir. Bir göz atmakta fayda var. Gökyüzünden bakıldığında, bazı düzenlemelerin veya planların yeniden gözden geçirilmesi ya da yeni uyarlamalar(yer ya da görev değişikliği v.b) yapılması gerekiyor gibi duruyor.

  Kova burcu, 12 Ekim 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Aniden ortaya çıkan yorum, eleştiri, tavsiye veya şikayetlere belli bir seviyede yaklaşmanızda ve aşırı ilgi gösterir bir havada olmamaya gayret etmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konular ya da kişiler ısrarla dikkatinizi çekmeye çalışıyor olabilir. Bir göz atmakta fayda var. Gökyüzünden bakıldığında, bazı düzenlemelerin veya planların yeniden gözden geçirilmesi ya da yeni uyarlamalar(yer ya da görev değişikliği v.b) yapılması gerekiyor gibi duruyor.

  Balık burcu, 12 Ekim 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Gezegen etkileri her konuya coşkuyla ve abartılı yaklaşımı destekliyor. Sınırsız güç, sınırsız harcama, sınırsız bonkörlük, aşırı yeme içme veya abartılı konuşmalar v.b. Ancak, bu duruma kendinizi fazlaca kaptırmanın sonuçları istendiği gibi olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konular ya da kişiler ısrarla dikkatinizi çekmeye çalışıyor olabilir. Bir göz atmakta fayda var. Gökyüzünden bakıldığında, bazı düzenlemelerin veya planların yeniden gözden geçirilmesi ya da yeni uyarlamalar(yer ya da görev değişikliği v.b) yapılması gerekiyor gibi duruyor.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  12 EKİM 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •