1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 05 EKİM 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 05 EKİM 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 5 Ekim 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Geri giden Merkür 10 Ekim’e kadar, geçmişle bağlantılı borç alacak meselelerini ya da diğer türlü ödemeleri gündeme getirebilir. Yanlış para transferleri, kayıp makbuzlar veya yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ters giden durumlarla karşılaşmamız durumunda pes etmek, bırakmak ya da geri çekilmek yerine, gereken yenilikleri veya düzenlemeleri yapıp ilerlemeye devam etmemiz gereken(Başkasınınkiyle karışan piyango biletinize ikramiye çıkabilir! Kim bilir?) bir hafta sonu. Bugün geri harekete geçen Merkür (her seferinde olduğu gibi yine!) 25 Ekim’e kadar iletişim sorunları, yanlış anlaşılmalar, ulaşımla ya da seyahatlerle ilgili problemler(çifte rezervasyon, uçuş rötarları, klima problemleri v.b), bilişim, bilgisayar dahil her tür elektrik elektronik ve mekanik araçlarla ilgili teknik sorunlar, evde unutulan eşyalar, kaybolan evraklar, yanlış mesajlaşma v.b türünde aksiliklere neden olabilir. Bu süreçte her konuyu iki kere kontrol etmekte fayda var. Yeni başlangıçlar yapmak veya imzalar atmak için de 25 Ekim sonrasını beklemek yararımıza olur. Zira, Merkür geri giderken atılan yeni adımlar verimli şekilde devam edemeyebilir. Ancak, Merkür gerilemesinin en güzel etkisi olarak eski arkadaşlar veya tanıdıklar ya da geçmişte başlatılmaya çalışılmış ama ilerlememiş iş veya projeler tekrar gündeme gelebilir.Ülke olarak da, bu dönemde bazı aksiliklere açık olmamamız sebebiyle 25 Ekim’e kadar bağlayıcı sözler vermemiz veya önemli ve hayatımızı bağlayıcı yeni başlangıçlar yapmamız doğru olmayabilir. Merkür gerilemelerinde yapılan başlangıçların istendiği akıcılıkta ilerlemesi zordur.

  Boğa burcu, 5 Ekim 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Merkür’ün geri hareketi 10 Ekim’e kadar, özel hayatınızda yanlış anlaşılmalara neden olabilir, eski veya tamamlanmamış aşklar gündeme gelebilir. 10 Ekim – 25 Ekim aralığında ise, iş arkadaşlarınızla veya işle bağlantılı kişilerle sorunlara veya eski proje ve işlerin gündeme gelmesine neden olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ters giden durumlarla karşılaşmamız durumunda pes etmek, bırakmak ya da geri çekilmek yerine, gereken yenilikleri veya düzenlemeleri yapıp ilerlemeye devam etmemiz gereken(Başkasınınkiyle karışan piyango biletinize ikramiye çıkabilir! Kim bilir?) bir hafta sonu. Bugün geri harekete geçen Merkür (her seferinde olduğu gibi yine!) 25 Ekim’e kadar iletişim sorunları, yanlış anlaşılmalar, ulaşımla ya da seyahatlerle ilgili problemler(çifte rezervasyon, uçuş rötarları, klima problemleri v.b), bilişim, bilgisayar dahil her tür elektrik elektronik ve mekanik araçlarla ilgili teknik sorunlar, evde unutulan eşyalar, kaybolan evraklar, yanlış mesajlaşma v.b türünde aksiliklere neden olabilir. Bu süreçte her konuyu iki kere kontrol etmekte fayda var. Yeni başlangıçlar yapmak veya imzalar atmak için de 25 Ekim sonrasını beklemek yararımıza olur. Zira, Merkür geri giderken atılan yeni adımlar verimli şekilde devam edemeyebilir. Ancak, Merkür gerilemesinin en güzel etkisi olarak eski arkadaşlar veya tanıdıklar ya da geçmişte başlatılmaya çalışılmış ama ilerlememiş iş veya projeler tekrar gündeme gelebilir.Ülke olarak da, bu dönemde bazı aksiliklere açık olmamamız sebebiyle 25 Ekim’e kadar bağlayıcı sözler vermemiz veya önemli ve hayatımızı bağlayıcı yeni başlangıçlar yapmamız doğru olmayabilir. Merkür gerilemelerinde yapılan başlangıçların istendiği akıcılıkta ilerlemesi zordur.

  İkizler burcu, 5 Ekim 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Merkür gerilemesi 10 Ekim’e kadar sağlığınıza ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat etmeniz gerektiğine işaret ediyor. 10 – 25 Ekim arası ise, eski bir aşk tekrar gündeme gelebilir veya özel yaşamınızda yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ters giden durumlarla karşılaşmamız durumunda pes etmek, bırakmak ya da geri çekilmek yerine, gereken yenilikleri veya düzenlemeleri yapıp ilerlemeye devam etmemiz gereken(Başkasınınkiyle karışan piyango biletinize ikramiye çıkabilir! Kim bilir?) bir hafta sonu. Bugün geri harekete geçen Merkür (her seferinde olduğu gibi yine!) 25 Ekim’e kadar iletişim sorunları, yanlış anlaşılmalar, ulaşımla ya da seyahatlerle ilgili problemler(çifte rezervasyon, uçuş rötarları, klima problemleri v.b), bilişim, bilgisayar dahil her tür elektrik elektronik ve mekanik araçlarla ilgili teknik sorunlar, evde unutulan eşyalar, kaybolan evraklar, yanlış mesajlaşma v.b türünde aksiliklere neden olabilir. Bu süreçte her konuyu iki kere kontrol etmekte fayda var. Yeni başlangıçlar yapmak veya imzalar atmak için de 25 Ekim sonrasını beklemek yararımıza olur. Zira, Merkür geri giderken atılan yeni adımlar verimli şekilde devam edemeyebilir. Ancak, Merkür gerilemesinin en güzel etkisi olarak eski arkadaşlar veya tanıdıklar ya da geçmişte başlatılmaya çalışılmış ama ilerlememiş iş veya projeler tekrar gündeme gelebilir.Ülke olarak da, bu dönemde bazı aksiliklere açık olmamamız sebebiyle 25 Ekim’e kadar bağlayıcı sözler vermemiz veya önemli ve hayatımızı bağlayıcı yeni başlangıçlar yapmamız doğru olmayabilir. Merkür gerilemelerinde yapılan başlangıçların istendiği akıcılıkta ilerlemesi zordur.

  Yengeç burcu, 5 Ekim 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  10 Ekim’e kadar geçmişle bağlantılı ilişkiler tekrar gündeme gelebilir, 25 Ekim’e kadar ise, aile hayatınızda ve özel yaşamınızda yanlış anlaşılmalara dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz. Ancak, eski problemlerin çözüme ulaşması için uygun bir süreç olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ters giden durumlarla karşılaşmamız durumunda pes etmek, bırakmak ya da geri çekilmek yerine, gereken yenilikleri veya düzenlemeleri yapıp ilerlemeye devam etmemiz gereken(Başkasınınkiyle karışan piyango biletinize ikramiye çıkabilir! Kim bilir?) bir hafta sonu. Bugün geri harekete geçen Merkür (her seferinde olduğu gibi yine!) 25 Ekim’e kadar iletişim sorunları, yanlış anlaşılmalar, ulaşımla ya da seyahatlerle ilgili problemler(çifte rezervasyon, uçuş rötarları, klima problemleri v.b), bilişim, bilgisayar dahil her tür elektrik elektronik ve mekanik araçlarla ilgili teknik sorunlar, evde unutulan eşyalar, kaybolan evraklar, yanlış mesajlaşma v.b türünde aksiliklere neden olabilir. Bu süreçte her konuyu iki kere kontrol etmekte fayda var. Yeni başlangıçlar yapmak veya imzalar atmak için de 25 Ekim sonrasını beklemek yararımıza olur. Zira, Merkür geri giderken atılan yeni adımlar verimli şekilde devam edemeyebilir. Ancak, Merkür gerilemesinin en güzel etkisi olarak eski arkadaşlar veya tanıdıklar ya da geçmişte başlatılmaya çalışılmış ama ilerlememiş iş veya projeler tekrar gündeme gelebilir.Ülke olarak da, bu dönemde bazı aksiliklere açık olmamamız sebebiyle 25 Ekim’e kadar bağlayıcı sözler vermemiz veya önemli ve hayatımızı bağlayıcı yeni başlangıçlar yapmamız doğru olmayabilir. Merkür gerilemelerinde yapılan başlangıçların istendiği akıcılıkta ilerlemesi zordur.

  Aslan burcu, 5 Ekim 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  10 Ekim’e kadar Merkür gerilemesi evle ilgili konularda ve aile hayatınızda bazı aksiliklere veya yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Ev alım satımı ya da kiralama türünde işler için uygun bir dönemde olmayacaksınız. 10 -25 Ekim aralığında ise, yakın çevre ilişkilerinde dikkat gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ters giden durumlarla karşılaşmamız durumunda pes etmek, bırakmak ya da geri çekilmek yerine, gereken yenilikleri veya düzenlemeleri yapıp ilerlemeye devam etmemiz gereken(Başkasınınkiyle karışan piyango biletinize ikramiye çıkabilir! Kim bilir?) bir hafta sonu. Bugün geri harekete geçen Merkür (her seferinde olduğu gibi yine!) 25 Ekim’e kadar iletişim sorunları, yanlış anlaşılmalar, ulaşımla ya da seyahatlerle ilgili problemler(çifte rezervasyon, uçuş rötarları, klima problemleri v.b), bilişim, bilgisayar dahil her tür elektrik elektronik ve mekanik araçlarla ilgili teknik sorunlar, evde unutulan eşyalar, kaybolan evraklar, yanlış mesajlaşma v.b türünde aksiliklere neden olabilir. Bu süreçte her konuyu iki kere kontrol etmekte fayda var. Yeni başlangıçlar yapmak veya imzalar atmak için de 25 Ekim sonrasını beklemek yararımıza olur. Zira, Merkür geri giderken atılan yeni adımlar verimli şekilde devam edemeyebilir. Ancak, Merkür gerilemesinin en güzel etkisi olarak eski arkadaşlar veya tanıdıklar ya da geçmişte başlatılmaya çalışılmış ama ilerlememiş iş veya projeler tekrar gündeme gelebilir.Ülke olarak da, bu dönemde bazı aksiliklere açık olmamamız sebebiyle 25 Ekim’e kadar bağlayıcı sözler vermemiz veya önemli ve hayatımızı bağlayıcı yeni başlangıçlar yapmamız doğru olmayabilir. Merkür gerilemelerinde yapılan başlangıçların istendiği akıcılıkta ilerlemesi zordur.

  Başak burcu, 5 Ekim 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Geri harekete geçen Merkür ticari konularda iletişim ve bilgisayar problemlerine bağlı aksilikleri ve yanlış anlaşılmaları gündeme taşıyabilir. 10-25 Ekim aralığında ise, geçmişe bağlı olaylar tekrar gündeme gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ters giden durumlarla karşılaşmamız durumunda pes etmek, bırakmak ya da geri çekilmek yerine, gereken yenilikleri veya düzenlemeleri yapıp ilerlemeye devam etmemiz gereken(Başkasınınkiyle karışan piyango biletinize ikramiye çıkabilir! Kim bilir?) bir hafta sonu. Bugün geri harekete geçen Merkür (her seferinde olduğu gibi yine!) 25 Ekim’e kadar iletişim sorunları, yanlış anlaşılmalar, ulaşımla ya da seyahatlerle ilgili problemler(çifte rezervasyon, uçuş rötarları, klima problemleri v.b), bilişim, bilgisayar dahil her tür elektrik elektronik ve mekanik araçlarla ilgili teknik sorunlar, evde unutulan eşyalar, kaybolan evraklar, yanlış mesajlaşma v.b türünde aksiliklere neden olabilir. Bu süreçte her konuyu iki kere kontrol etmekte fayda var. Yeni başlangıçlar yapmak veya imzalar atmak için de 25 Ekim sonrasını beklemek yararımıza olur. Zira, Merkür geri giderken atılan yeni adımlar verimli şekilde devam edemeyebilir. Ancak, Merkür gerilemesinin en güzel etkisi olarak eski arkadaşlar veya tanıdıklar ya da geçmişte başlatılmaya çalışılmış ama ilerlememiş iş veya projeler tekrar gündeme gelebilir.Ülke olarak da, bu dönemde bazı aksiliklere açık olmamamız sebebiyle 25 Ekim’e kadar bağlayıcı sözler vermemiz veya önemli ve hayatımızı bağlayıcı yeni başlangıçlar yapmamız doğru olmayabilir. Merkür gerilemelerinde yapılan başlangıçların istendiği akıcılıkta ilerlemesi zordur.

  Terazi burcu, 5 Ekim 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  25 Ekim’e kadar parasal işlerinizde veya maddi kökenli konularda bazı aksilikler veya yanlışlıklar yaşanabilir. Kendinizi ifade ederken de yanlış anlaşılabileceğiniz bir süreçte olacaksınız. Dolayısıyla, yeni ortamlara girmek için uygun bir süreç olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ters giden durumlarla karşılaşmamız durumunda pes etmek, bırakmak ya da geri çekilmek yerine, gereken yenilikleri veya düzenlemeleri yapıp ilerlemeye devam etmemiz gereken(Başkasınınkiyle karışan piyango biletinize ikramiye çıkabilir! Kim bilir?) bir hafta sonu. Bugün geri harekete geçen Merkür (her seferinde olduğu gibi yine!) 25 Ekim’e kadar iletişim sorunları, yanlış anlaşılmalar, ulaşımla ya da seyahatlerle ilgili problemler(çifte rezervasyon, uçuş rötarları, klima problemleri v.b), bilişim, bilgisayar dahil her tür elektrik elektronik ve mekanik araçlarla ilgili teknik sorunlar, evde unutulan eşyalar, kaybolan evraklar, yanlış mesajlaşma v.b türünde aksiliklere neden olabilir. Bu süreçte her konuyu iki kere kontrol etmekte fayda var. Yeni başlangıçlar yapmak veya imzalar atmak için de 25 Ekim sonrasını beklemek yararımıza olur. Zira, Merkür geri giderken atılan yeni adımlar verimli şekilde devam edemeyebilir. Ancak, Merkür gerilemesinin en güzel etkisi olarak eski arkadaşlar veya tanıdıklar ya da geçmişte başlatılmaya çalışılmış ama ilerlememiş iş veya projeler tekrar gündeme gelebilir.Ülke olarak da, bu dönemde bazı aksiliklere açık olmamamız sebebiyle 25 Ekim’e kadar bağlayıcı sözler vermemiz veya önemli ve hayatımızı bağlayıcı yeni başlangıçlar yapmamız doğru olmayabilir. Merkür gerilemelerinde yapılan başlangıçların istendiği akıcılıkta ilerlemesi zordur.

  Akrep burcu, 5 Ekim 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  25 Ekim’e kadar önemli imzalar atmak veya yeni başlangıçlar yapmak yanlış olabilir. Geçmişle bağlantılı olayların gündeme gelebileceği bir süreç, ancak aksiliklere karşı tedbir almakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ters giden durumlarla karşılaşmamız durumunda pes etmek, bırakmak ya da geri çekilmek yerine, gereken yenilikleri veya düzenlemeleri yapıp ilerlemeye devam etmemiz gereken(Başkasınınkiyle karışan piyango biletinize ikramiye çıkabilir! Kim bilir?) bir hafta sonu. Bugün geri harekete geçen Merkür (her seferinde olduğu gibi yine!) 25 Ekim’e kadar iletişim sorunları, yanlış anlaşılmalar, ulaşımla ya da seyahatlerle ilgili problemler(çifte rezervasyon, uçuş rötarları, klima problemleri v.b), bilişim, bilgisayar dahil her tür elektrik elektronik ve mekanik araçlarla ilgili teknik sorunlar, evde unutulan eşyalar, kaybolan evraklar, yanlış mesajlaşma v.b türünde aksiliklere neden olabilir. Bu süreçte her konuyu iki kere kontrol etmekte fayda var. Yeni başlangıçlar yapmak veya imzalar atmak için de 25 Ekim sonrasını beklemek yararımıza olur. Zira, Merkür geri giderken atılan yeni adımlar verimli şekilde devam edemeyebilir. Ancak, Merkür gerilemesinin en güzel etkisi olarak eski arkadaşlar veya tanıdıklar ya da geçmişte başlatılmaya çalışılmış ama ilerlememiş iş veya projeler tekrar gündeme gelebilir.Ülke olarak da, bu dönemde bazı aksiliklere açık olmamamız sebebiyle 25 Ekim’e kadar bağlayıcı sözler vermemiz veya önemli ve hayatımızı bağlayıcı yeni başlangıçlar yapmamız doğru olmayabilir. Merkür gerilemelerinde yapılan başlangıçların istendiği akıcılıkta ilerlemesi zordur.

  Yay burcu, 5 Ekim 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  10 Ekim’e kadar gizli veya yarım kalmış olayların gerçek nedenlerini öğrenebilir ya da bazı olaylarla yüzleşebilirsiniz. Yanlış anlaşılmamaya dikkat etmelisiniz. 10-25 Ekim aralığında ise, arkadaşlarınızla yanlış anlaşılmalara açık günler, ancak eski arkadaşlarınızla tekrar bir araya gelebilir ilişkilerinizi tazeleyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ters giden durumlarla karşılaşmamız durumunda pes etmek, bırakmak ya da geri çekilmek yerine, gereken yenilikleri veya düzenlemeleri yapıp ilerlemeye devam etmemiz gereken(Başkasınınkiyle karışan piyango biletinize ikramiye çıkabilir! Kim bilir?) bir hafta sonu. Bugün geri harekete geçen Merkür (her seferinde olduğu gibi yine!) 25 Ekim’e kadar iletişim sorunları, yanlış anlaşılmalar, ulaşımla ya da seyahatlerle ilgili problemler(çifte rezervasyon, uçuş rötarları, klima problemleri v.b), bilişim, bilgisayar dahil her tür elektrik elektronik ve mekanik araçlarla ilgili teknik sorunlar, evde unutulan eşyalar, kaybolan evraklar, yanlış mesajlaşma v.b türünde aksiliklere neden olabilir. Bu süreçte her konuyu iki kere kontrol etmekte fayda var. Yeni başlangıçlar yapmak veya imzalar atmak için de 25 Ekim sonrasını beklemek yararımıza olur. Zira, Merkür geri giderken atılan yeni adımlar verimli şekilde devam edemeyebilir. Ancak, Merkür gerilemesinin en güzel etkisi olarak eski arkadaşlar veya tanıdıklar ya da geçmişte başlatılmaya çalışılmış ama ilerlememiş iş veya projeler tekrar gündeme gelebilir.Ülke olarak da, bu dönemde bazı aksiliklere açık olmamamız sebebiyle 25 Ekim’e kadar bağlayıcı sözler vermemiz veya önemli ve hayatımızı bağlayıcı yeni başlangıçlar yapmamız doğru olmayabilir. Merkür gerilemelerinde yapılan başlangıçların istendiği akıcılıkta ilerlemesi zordur.

  Oğlak burcu, 5 Ekim 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Grup çalışmaları, arkadaşlık ilişkileri iletişim problemlerine bağlı yanlış anlaşılmalara açık olabilir 10 Ekim’e kadar. 10-25 Ekim aralığında ise, toplum önünde olduğunuz anlarda yanlış anlaşılmalara açıksınız. İfadelerinizi doğru seçmeli ve iletişim araçlarını doğru kullanmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Ters giden durumlarla karşılaşmamız durumunda pes etmek, bırakmak ya da geri çekilmek yerine, gereken yenilikleri veya düzenlemeleri yapıp ilerlemeye devam etmemiz gereken(Başkasınınkiyle karışan piyango biletinize ikramiye çıkabilir! Kim bilir?) bir hafta sonu. Bugün geri harekete geçen Merkür (her seferinde olduğu gibi yine!) 25 Ekim’e kadar iletişim sorunları, yanlış anlaşılmalar, ulaşımla ya da seyahatlerle ilgili problemler(çifte rezervasyon, uçuş rötarları, klima problemleri v.b), bilişim, bilgisayar dahil her tür elektrik elektronik ve mekanik araçlarla ilgili teknik sorunlar, evde unutulan eşyalar, kaybolan evraklar, yanlış mesajlaşma v.b türünde aksiliklere neden olabilir. Bu süreçte her konuyu iki kere kontrol etmekte fayda var. Yeni başlangıçlar yapmak veya imzalar atmak için de 25 Ekim sonrasını beklemek yararımıza olur. Zira, Merkür geri giderken atılan yeni adımlar verimli şekilde devam edemeyebilir. Ancak, Merkür gerilemesinin en güzel etkisi olarak eski arkadaşlar veya tanıdıklar ya da geçmişte başlatılmaya çalışılmış ama ilerlememiş iş veya projeler tekrar gündeme gelebilir.Ülke olarak da, bu dönemde bazı aksiliklere açık olmamamız sebebiyle 25 Ekim’e kadar bağlayıcı sözler vermemiz veya önemli ve hayatımızı bağlayıcı yeni başlangıçlar yapmamız doğru olmayabilir. Merkür gerilemelerinde yapılan başlangıçların istendiği akıcılıkta ilerlemesi zordur.

  Kova burcu, 5 Ekim 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  10 Ekim’e kadar kariyerinizi ve iş hayatınızı ilgilendiren konularda yeni başlangıçlar yapmak yerine, geçmişle bağlantılı projelere ve işlere yoğunlaşmanız daha doğru olur. 10-25 Ekim aralığında ise, iletişim, eğitim, bilişim, ticaret veya seyahat konularında yaşanabilecek aksiliklere karşı tedbirli olmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ters giden durumlarla karşılaşmamız durumunda pes etmek, bırakmak ya da geri çekilmek yerine, gereken yenilikleri veya düzenlemeleri yapıp ilerlemeye devam etmemiz gereken(Başkasınınkiyle karışan piyango biletinize ikramiye çıkabilir! Kim bilir?) bir hafta sonu. Bugün geri harekete geçen Merkür (her seferinde olduğu gibi yine!) 25 Ekim’e kadar iletişim sorunları, yanlış anlaşılmalar, ulaşımla ya da seyahatlerle ilgili problemler(çifte rezervasyon, uçuş rötarları, klima problemleri v.b), bilişim, bilgisayar dahil her tür elektrik elektronik ve mekanik araçlarla ilgili teknik sorunlar, evde unutulan eşyalar, kaybolan evraklar, yanlış mesajlaşma v.b türünde aksiliklere neden olabilir. Bu süreçte her konuyu iki kere kontrol etmekte fayda var. Yeni başlangıçlar yapmak veya imzalar atmak için de 25 Ekim sonrasını beklemek yararımıza olur. Zira, Merkür geri giderken atılan yeni adımlar verimli şekilde devam edemeyebilir. Ancak, Merkür gerilemesinin en güzel etkisi olarak eski arkadaşlar veya tanıdıklar ya da geçmişte başlatılmaya çalışılmış ama ilerlememiş iş veya projeler tekrar gündeme gelebilir.Ülke olarak da, bu dönemde bazı aksiliklere açık olmamamız sebebiyle 25 Ekim’e kadar bağlayıcı sözler vermemiz veya önemli ve hayatımızı bağlayıcı yeni başlangıçlar yapmamız doğru olmayabilir. Merkür gerilemelerinde yapılan başlangıçların istendiği akıcılıkta ilerlemesi zordur.

  Balık burcu, 5 Ekim 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  10 Ekim’e kadar, seyahat, ulaştırma, hukuk, medya, eğitim, ticaret ve iletişim alanlarında dikkatli hareket etmelisiniz. 10-25 Ekim aralığında ise, borç alacak meseleleri, ortak kaynak kullanımı gerektiren konular(nafaka, miras, kredi, prim, sigorta v.b)dikkat gerektirebilir. Yeni başlangıç yapmak için uygun olmayan üç haftalık süreç. Geçmişle bağlantılı ve yarım kalmış konular da gündeme gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ters giden durumlarla karşılaşmamız durumunda pes etmek, bırakmak ya da geri çekilmek yerine, gereken yenilikleri veya düzenlemeleri yapıp ilerlemeye devam etmemiz gereken(Başkasınınkiyle karışan piyango biletinize ikramiye çıkabilir! Kim bilir?) bir hafta sonu. Bugün geri harekete geçen Merkür (her seferinde olduğu gibi yine!) 25 Ekim’e kadar iletişim sorunları, yanlış anlaşılmalar, ulaşımla ya da seyahatlerle ilgili problemler(çifte rezervasyon, uçuş rötarları, klima problemleri v.b), bilişim, bilgisayar dahil her tür elektrik elektronik ve mekanik araçlarla ilgili teknik sorunlar, evde unutulan eşyalar, kaybolan evraklar, yanlış mesajlaşma v.b türünde aksiliklere neden olabilir. Bu süreçte her konuyu iki kere kontrol etmekte fayda var. Yeni başlangıçlar yapmak veya imzalar atmak için de 25 Ekim sonrasını beklemek yararımıza olur. Zira, Merkür geri giderken atılan yeni adımlar verimli şekilde devam edemeyebilir. Ancak, Merkür gerilemesinin en güzel etkisi olarak eski arkadaşlar veya tanıdıklar ya da geçmişte başlatılmaya çalışılmış ama ilerlememiş iş veya projeler tekrar gündeme gelebilir.Ülke olarak da, bu dönemde bazı aksiliklere açık olmamamız sebebiyle 25 Ekim’e kadar bağlayıcı sözler vermemiz veya önemli ve hayatımızı bağlayıcı yeni başlangıçlar yapmamız doğru olmayabilir. Merkür gerilemelerinde yapılan başlangıçların istendiği akıcılıkta ilerlemesi zordur.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  05 EKİM 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •