1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 28 EYLÜL 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 28 EYLÜL 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 28 Eylül 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı konuların sizin işinize yarayan kısımlarına odaklanabilirsiniz. Bazı kişiler size yardımcı olabilecek adımlar atmaktan kaçarsa, siz de, kendi başınıza ilerlemenin bir yolunu bulursunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Maddi ya da duygusal düzenlemeler ya da kararlara gerçekçi yaklaştığımızdan emin miyiz? Gerçekten tutkularımızdan bağımsız veya tarafsız bakabiliyor muyuz? Kendine güvenli şekilde ön plana çıkma eğilimimiz güzel, AMA kalben ve mantıken içten içe kafamızda soru işaretleri varsa, kafamız karışıksa bu hafta sonu sezgileri ihmal etme zamanı değil! Benden söylemesi Niobe’ce!

  Boğa burcu, 28 Eylül 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bu haftasonu, belli konulardaki durumunuzda değişiklik yapmanıza yardım edecek çok sayıda fikir birbiriyle yarışabilir. Seçeneklerinizi gözden geçirmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Maddi ya da duygusal düzenlemeler ya da kararlara gerçekçi yaklaştığımızdan emin miyiz? Gerçekten tutkularımızdan bağımsız veya tarafsız bakabiliyor muyuz? Kendine güvenli şekilde ön plana çıkma eğilimimiz güzel, AMA kalben ve mantıken içten içe kafamızda soru işaretleri varsa, kafamız karışıksa bu hafta sonu sezgileri ihmal etme zamanı değil! Benden söylemesi Niobe’ce!

  İkizler burcu, 28 Eylül 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı konuların yeniden organize edilmesi veya bazı işlerin ortaya çıkmadan önce test edilmesi çok daha etkin şekilde devreye sokulması anlamına gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Maddi ya da duygusal düzenlemeler ya da kararlara gerçekçi yaklaştığımızdan emin miyiz? Gerçekten tutkularımızdan bağımsız veya tarafsız bakabiliyor muyuz? Kendine güvenli şekilde ön plana çıkma eğilimimiz güzel, AMA kalben ve mantıken içten içe kafamızda soru işaretleri varsa, kafamız karışıksa bu hafta sonu sezgileri ihmal etme zamanı değil! Benden söylemesi Niobe’ce!

  Yengeç burcu, 28 Eylül 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  İlerlemenize veya tanınmanıza yardımı olabilecek kişilerle iletişim kurma şansını yakalayabileceğiniz fırsatlar kapıda. Tüm burçlar için gün geneli: Maddi ya da duygusal düzenlemeler ya da kararlara gerçekçi yaklaştığımızdan emin miyiz? Gerçekten tutkularımızdan bağımsız veya tarafsız bakabiliyor muyuz? Kendine güvenli şekilde ön plana çıkma eğilimimiz güzel, AMA kalben ve mantıken içten içe kafamızda soru işaretleri varsa, kafamız karışıksa bu hafta sonu sezgileri ihmal etme zamanı değil! Benden söylemesi Niobe’ce!

  Aslan burcu, 28 Eylül 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Önümüzdeki birkaç gün içinde mevcut pozisyonunuzda bir ilerleme söz konusu olabilir. Ancak şu günler, belli konularda anonslar yapmak için uygun olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Maddi ya da duygusal düzenlemeler ya da kararlara gerçekçi yaklaştığımızdan emin miyiz? Gerçekten tutkularımızdan bağımsız veya tarafsız bakabiliyor muyuz? Kendine güvenli şekilde ön plana çıkma eğilimimiz güzel, AMA kalben ve mantıken içten içe kafamızda soru işaretleri varsa, kafamız karışıksa bu hafta sonu sezgileri ihmal etme zamanı değil! Benden söylemesi Niobe’ce!

  Başak burcu, 28 Eylül 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı konularda bilgi sahibi olabilmek için amansız bir ihtiyaç içerisinde olabilirsiniz. Ancak, şimdilik bu isteği ertelemenizde fayda var. Aksi takdirde, istemediğiniz bir tepkiyle karşılaşabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Maddi ya da duygusal düzenlemeler ya da kararlara gerçekçi yaklaştığımızdan emin miyiz? Gerçekten tutkularımızdan bağımsız veya tarafsız bakabiliyor muyuz? Kendine güvenli şekilde ön plana çıkma eğilimimiz güzel, AMA kalben ve mantıken içten içe kafamızda soru işaretleri varsa, kafamız karışıksa bu hafta sonu sezgileri ihmal etme zamanı değil! Benden söylemesi Niobe’ce!

  Terazi burcu, 28 Eylül 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Sezgilerinize güvenmeniz durumunda en zor durumları çözebilir veya en zor soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Maddi ya da duygusal düzenlemeler ya da kararlara gerçekçi yaklaştığımızdan emin miyiz? Gerçekten tutkularımızdan bağımsız veya tarafsız bakabiliyor muyuz? Kendine güvenli şekilde ön plana çıkma eğilimimiz güzel, AMA kalben ve mantıken içten içe kafamızda soru işaretleri varsa, kafamız karışıksa bu hafta sonu sezgileri ihmal etme zamanı değil! Benden söylemesi Niobe’ce!

  Akrep burcu, 28 Eylül 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Konsantrasyon gerektiren konulara konsantrasyonunuzu kaybetmemelisiniz. Gökyüzü bugünlerde başarmak istediğiniz konularda sizi destekliyor. Tek ihtiyacınız planlarınıza sadık kalmanız olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Maddi ya da duygusal düzenlemeler ya da kararlara gerçekçi yaklaştığımızdan emin miyiz? Gerçekten tutkularımızdan bağımsız veya tarafsız bakabiliyor muyuz? Kendine güvenli şekilde ön plana çıkma eğilimimiz güzel, AMA kalben ve mantıken içten içe kafamızda soru işaretleri varsa, kafamız karışıksa bu hafta sonu sezgileri ihmal etme zamanı değil! Benden söylemesi Niobe’ce!

  Yay burcu, 28 Eylül 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Şimdilik, bazı ihtiyaçlarınızı içinde bulunduğunuz topluluğun iyiliği için ertelemenizde fayda var. Zira, bu ihtiyaçları bir hak olarak görmeniz durumunda istediğiniz tepkileri almanız zor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Maddi ya da duygusal düzenlemeler ya da kararlara gerçekçi yaklaştığımızdan emin miyiz? Gerçekten tutkularımızdan bağımsız veya tarafsız bakabiliyor muyuz? Kendine güvenli şekilde ön plana çıkma eğilimimiz güzel, AMA kalben ve mantıken içten içe kafamızda soru işaretleri varsa, kafamız karışıksa bu hafta sonu sezgileri ihmal etme zamanı değil! Benden söylemesi Niobe’ce!

  Oğlak burcu, 28 Eylül 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Gökyüzünün bugünlerdeki mesajını doğru okuyabilirseniz, kötümser düşünmek yerine iyimser olabilir ve belli plan, anlaşma ya da sözleşmelerinizin uzun vadeli olacağı yönündeki işaretlerin farkına varabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Maddi ya da duygusal düzenlemeler ya da kararlara gerçekçi yaklaştığımızdan emin miyiz? Gerçekten tutkularımızdan bağımsız veya tarafsız bakabiliyor muyuz? Kendine güvenli şekilde ön plana çıkma eğilimimiz güzel, AMA kalben ve mantıken içten içe kafamızda soru işaretleri varsa, kafamız karışıksa bu hafta sonu sezgileri ihmal etme zamanı değil! Benden söylemesi Niobe’ce!

  Kova burcu, 28 Eylül 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Etrafınızdaki kişiler katılımcı olmasa da, sizin, en kötü şeyin bile iyi tarafını görmeye çalışmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Maddi ya da duygusal düzenlemeler ya da kararlara gerçekçi yaklaştığımızdan emin miyiz? Gerçekten tutkularımızdan bağımsız veya tarafsız bakabiliyor muyuz? Kendine güvenli şekilde ön plana çıkma eğilimimiz güzel, AMA kalben ve mantıken içten içe kafamızda soru işaretleri varsa, kafamız karışıksa bu hafta sonu sezgileri ihmal etme zamanı değil! Benden söylemesi Niobe’ce!

  Balık burcu, 28 Eylül 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bazı konularda şüpheleriniz olsa da, yüzünüzdeki gülümsemeyi korumak zorunda olabilirsiniz. İyimser düşünmeseniz de, iyimser görünmeye çalışmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Maddi ya da duygusal düzenlemeler ya da kararlara gerçekçi yaklaştığımızdan emin miyiz? Gerçekten tutkularımızdan bağımsız veya tarafsız bakabiliyor muyuz? Kendine güvenli şekilde ön plana çıkma eğilimimiz güzel, AMA kalben ve mantıken içten içe kafamızda soru işaretleri varsa, kafamız karışıksa bu hafta sonu sezgileri ihmal etme zamanı değil! Benden söylemesi Niobe’ce!

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  28 EYLÜL 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •