1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 26 EYLÜL 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 26 EYLÜL 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 26 Eylül 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı istek veya dileklerinizin gerçekleşmeyeceğinden eminseniz, bugünlerde bazı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik gelişmeler yüzünüzü güldürebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Beklenmeyeni beklemeli, neler olup bittiğini ve sizden beklenenin ne olduğunu anlayana kadar kızgın zeminden uzak durmalısınız. Sakin ve serin kanlı olmanız gereken bir gün. ÖRN.: Sunum yapacağınız dosyayı evde unuttuğunuzu ve arabanızın lastiklerinin de inmiş olduğunuzu gördüğünüzde sakin olmakta zorlanabilirsiniz, ama elinizden gelenin en iyisi yapmamanız çözümü daha da zorlaştırır. Öyle değil mi? Ancak, aynı zamanda yeniliklere ve hoş sürprizlere de açık üç günün içindeyiz!

  Boğa burcu, 26 Eylül 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bugünlerde sezgilerinize güvenebilir, İçinizden gelen sese kulak verebilir, bu duruma göre, bazı konularda ilerleyebilir, bazı konuları sonlandırma kararı alabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Beklenmeyeni beklemeli, neler olup bittiğini ve sizden beklenenin ne olduğunu anlayana kadar kızgın zeminden uzak durmalısınız. Sakin ve serin kanlı olmanız gereken bir gün. ÖRN.: Sunum yapacağınız dosyayı evde unuttuğunuzu ve arabanızın lastiklerinin de inmiş olduğunuzu gördüğünüzde sakin olmakta zorlanabilirsiniz, ama elinizden gelenin en iyisi yapmamanız çözümü daha da zorlaştırır. Öyle değil mi? Ancak, aynı zamanda yeniliklere ve hoş sürprizlere de açık üç günün içindeyiz!

  İkizler burcu, 26 Eylül 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Yatıştığını veya geride kaldığını düşündüğünüz konular aslında halen seviyesini koruyor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Beklenmeyeni beklemeli, neler olup bittiğini ve sizden beklenenin ne olduğunu anlayana kadar kızgın zeminden uzak durmalısınız. Sakin ve serin kanlı olmanız gereken bir gün. ÖRN.: Sunum yapacağınız dosyayı evde unuttuğunuzu ve arabanızın lastiklerinin de inmiş olduğunuzu gördüğünüzde sakin olmakta zorlanabilirsiniz, ama elinizden gelenin en iyisi yapmamanız çözümü daha da zorlaştırır. Öyle değil mi? Ancak, aynı zamanda yeniliklere ve hoş sürprizlere de açık üç günün içindeyiz!

  Yengeç burcu, 26 Eylül 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Maddi konularda bazı taleplerde bulunma ayrıcalığına sahipsiniz. Ancak iyi bir sunum yapmanız gerekiyor. Farklı maddi kazanımlar söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Beklenmeyeni beklemeli, neler olup bittiğini ve sizden beklenenin ne olduğunu anlayana kadar kızgın zeminden uzak durmalısınız. Sakin ve serin kanlı olmanız gereken bir gün. ÖRN.: Sunum yapacağınız dosyayı evde unuttuğunuzu ve arabanızın lastiklerinin de inmiş olduğunuzu gördüğünüzde sakin olmakta zorlanabilirsiniz, ama elinizden gelenin en iyisi yapmamanız çözümü daha da zorlaştırır. Öyle değil mi? Ancak, aynı zamanda yeniliklere ve hoş sürprizlere de açık üç günün içindeyiz!

  Aslan burcu, 26 Eylül 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Hızla değişkenlik gösteren olaylar ve kaçınılması zor gelişmeler bazı konularda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Sürprizlere açık günler. Tüm burçlar için gün geneli: Beklenmeyeni beklemeli, neler olup bittiğini ve sizden beklenenin ne olduğunu anlayana kadar kızgın zeminden uzak durmalısınız. Sakin ve serin kanlı olmanız gereken bir gün. ÖRN.: Sunum yapacağınız dosyayı evde unuttuğunuzu ve arabanızın lastiklerinin de inmiş olduğunuzu gördüğünüzde sakin olmakta zorlanabilirsiniz, ama elinizden gelenin en iyisi yapmamanız çözümü daha da zorlaştırır. Öyle değil mi? Ancak, aynı zamanda yeniliklere ve hoş sürprizlere de açık üç günün içindeyiz!

  Başak burcu, 26 Eylül 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı konuları tahmin ederek hareket etmekten kaçının. Normal şartlar altında bile bir kişinin nasıl davranacağını tahmin edebilmek zorken, bugün imkansız görünüyor. Tüm burçlar için gün geneli: Beklenmeyeni beklemeli, neler olup bittiğini ve sizden beklenenin ne olduğunu anlayana kadar kızgın zeminden uzak durmalısınız. Sakin ve serin kanlı olmanız gereken bir gün. ÖRN.: Sunum yapacağınız dosyayı evde unuttuğunuzu ve arabanızın lastiklerinin de inmiş olduğunuzu gördüğünüzde sakin olmakta zorlanabilirsiniz, ama elinizden gelenin en iyisi yapmamanız çözümü daha da zorlaştırır. Öyle değil mi? Ancak, aynı zamanda yeniliklere ve hoş sürprizlere de açık üç günün içindeyiz!

  Terazi burcu, 26 Eylül 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bugünlerde herkes karşılığında ne verebileceğine bakmaksızın, sizin onlar için neler yapabileceğinize odaklanmış olabilirler. Şimdilik idare etmeye çalışın, yakında tutumları değişecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Beklenmeyeni beklemeli, neler olup bittiğini ve sizden beklenenin ne olduğunu anlayana kadar kızgın zeminden uzak durmalısınız. Sakin ve serin kanlı olmanız gereken bir gün. ÖRN.: Sunum yapacağınız dosyayı evde unuttuğunuzu ve arabanızın lastiklerinin de inmiş olduğunuzu gördüğünüzde sakin olmakta zorlanabilirsiniz, ama elinizden gelenin en iyisi yapmamanız çözümü daha da zorlaştırır. Öyle değil mi? Ancak, aynı zamanda yeniliklere ve hoş sürprizlere de açık üç günün içindeyiz!

  Akrep burcu, 26 Eylül 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Aniden ortaya çıkan gelişmeleri önemsemenizde fayda var. Zira, asla olmayacağı düşünülen konulara, erişilmez veya ulaşılmaz görünen başlıklara giden yolun başlangıcı olabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Beklenmeyeni beklemeli, neler olup bittiğini ve sizden beklenenin ne olduğunu anlayana kadar kızgın zeminden uzak durmalısınız. Sakin ve serin kanlı olmanız gereken bir gün. ÖRN.: Sunum yapacağınız dosyayı evde unuttuğunuzu ve arabanızın lastiklerinin de inmiş olduğunuzu gördüğünüzde sakin olmakta zorlanabilirsiniz, ama elinizden gelenin en iyisi yapmamanız çözümü daha da zorlaştırır. Öyle değil mi? Ancak, aynı zamanda yeniliklere ve hoş sürprizlere de açık üç günün içindeyiz!

  Yay burcu, 26 Eylül 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz işlere veya aşk hayatınıza ya da sevgi temalı ilişkilerinize eğilmek istiyorsanız, tam zamanı! Ancak, diğerlerinin neler yaptığını görmeye çalışmayı bırakmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Beklenmeyeni beklemeli, neler olup bittiğini ve sizden beklenenin ne olduğunu anlayana kadar kızgın zeminden uzak durmalısınız. Sakin ve serin kanlı olmanız gereken bir gün. ÖRN.: Sunum yapacağınız dosyayı evde unuttuğunuzu ve arabanızın lastiklerinin de inmiş olduğunuzu gördüğünüzde sakin olmakta zorlanabilirsiniz, ama elinizden gelenin en iyisi yapmamanız çözümü daha da zorlaştırır. Öyle değil mi? Ancak, aynı zamanda yeniliklere ve hoş sürprizlere de açık üç günün içindeyiz!

  Oğlak burcu, 26 Eylül 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bugün yaşanabilecek beklenmedik gelişmelerden kaçmakta zorlanabilirsiniz. Başınız dik ve gururla yürümeniz için pek çok nedeniniz olduğunun farkına varacaksınız. Her şekilde ayak uydurmaya çalışmanın faydası olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Beklenmeyeni beklemeli, neler olup bittiğini ve sizden beklenenin ne olduğunu anlayana kadar kızgın zeminden uzak durmalısınız. Sakin ve serin kanlı olmanız gereken bir gün. ÖRN.: Sunum yapacağınız dosyayı evde unuttuğunuzu ve arabanızın lastiklerinin de inmiş olduğunuzu gördüğünüzde sakin olmakta zorlanabilirsiniz, ama elinizden gelenin en iyisi yapmamanız çözümü daha da zorlaştırır. Öyle değil mi? Ancak, aynı zamanda yeniliklere ve hoş sürprizlere de açık üç günün içindeyiz!

  Kova burcu, 26 Eylül 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Olası ilişki veya iş birliklerini sonlandırabilecek açıklamalar yapmaktan kaçınmanız gereken bir gün. Karşı tarafın davranış ya da yaklaşımlarının nedenlerini anlamaya çalışmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Beklenmeyeni beklemeli, neler olup bittiğini ve sizden beklenenin ne olduğunu anlayana kadar kızgın zeminden uzak durmalısınız. Sakin ve serin kanlı olmanız gereken bir gün. ÖRN.: Sunum yapacağınız dosyayı evde unuttuğunuzu ve arabanızın lastiklerinin de inmiş olduğunuzu gördüğünüzde sakin olmakta zorlanabilirsiniz, ama elinizden gelenin en iyisi yapmamanız çözümü daha da zorlaştırır. Öyle değil mi? Ancak, aynı zamanda yeniliklere ve hoş sürprizlere de açık üç günün içindeyiz!

  Balık burcu, 26 Eylül 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bugünlerde aniden, geri dönüşü olmayacağını düşündüğünüz anlaşmalarda bazı boşluklar yakalayabilir, fayda sağlayacağınız açıları tespit edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Beklenmeyeni beklemeli, neler olup bittiğini ve sizden beklenenin ne olduğunu anlayana kadar kızgın zeminden uzak durmalısınız. Sakin ve serin kanlı olmanız gereken bir gün. ÖRN.: Sunum yapacağınız dosyayı evde unuttuğunuzu ve arabanızın lastiklerinin de inmiş olduğunuzu gördüğünüzde sakin olmakta zorlanabilirsiniz, ama elinizden gelenin en iyisi yapmamanız çözümü daha da zorlaştırır. Öyle değil mi? Ancak, aynı zamanda yeniliklere ve hoş sürprizlere de açık üç günün içindeyiz!

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  26 EYLÜL 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •