1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 25 EYLÜL 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 25 EYLÜL 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 25 Eylül 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  İlişkilerinizle ilgili yeni kararlar alabileceğiniz, ilişkilerinizi yenileyebileceğiniz, yeni iş birlikleri veya ilişkiler içerisine girebileceğiniz bir haftalık süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İçinde bulunulan durum iş birliğine ve ekip çalışmasına yatkın olmayı, öneri ve yorumları (her ne kadar asıl istek veya fikirlerinizle uyuşmasa da)dikkate almayı gerektiriyor. Başkalarının rehberliğinden faydalanmak ve iş birliği içinde hareket etmek ya da en azından o şekilde görünmek size iyi gelebilir.

  Boğa burcu, 25 Eylül 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  İşiniz, eğitiminiz, sağlığınız veya belli konularda tatmin sağlamanız için neye ihtiyacınız olduğunu belirleyebilir. Başta iş hayatınız olmak üzere yaşamınızda yeni olanakları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İçinde bulunulan durum iş birliğine ve ekip çalışmasına yatkın olmayı, öneri ve yorumları (her ne kadar asıl istek veya fikirlerinizle uyuşmasa da)dikkate almayı gerektiriyor. Başkalarının rehberliğinden faydalanmak ve iş birliği içinde hareket etmek ya da en azından o şekilde görünmek size iyi gelebilir.

  İkizler burcu, 25 Eylül 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı kişilere evinizle ilgili gerçekleri anlatmanız ilgi çekmenizi sağlayabilir. Aşk hayatınız açısından yeniliklere veya yeni aşklara açık bir haftanın içindesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İçinde bulunulan durum iş birliğine ve ekip çalışmasına yatkın olmayı, öneri ve yorumları (her ne kadar asıl istek veya fikirlerinizle uyuşmasa da)dikkate almayı gerektiriyor. Başkalarının rehberliğinden faydalanmak ve iş birliği içinde hareket etmek ya da en azından o şekilde görünmek size iyi gelebilir.

  Yengeç burcu, 25 Eylül 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Pek çok konuda rahatlama hissedeceğiniz bir haftalık süreçtesiniz. Hayatınızda yenilenen alanlar bir takım ev veya aileyle ilgili sıkıntıları da sonlandırabilir. Maddi açıdan fırsatlar söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: İçinde bulunulan durum iş birliğine ve ekip çalışmasına yatkın olmayı, öneri ve yorumları (her ne kadar asıl istek veya fikirlerinizle uyuşmasa da)dikkate almayı gerektiriyor. Başkalarının rehberliğinden faydalanmak ve iş birliği içinde hareket etmek ya da en azından o şekilde görünmek size iyi gelebilir.

  Aslan burcu, 25 Eylül 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  İş hayatınız başta olmak üzere, önemli görüşmelerin, olanakların veya fırsatların söz konusu olabileceği günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İçinde bulunulan durum iş birliğine ve ekip çalışmasına yatkın olmayı, öneri ve yorumları (her ne kadar asıl istek veya fikirlerinizle uyuşmasa da)dikkate almayı gerektiriyor. Başkalarının rehberliğinden faydalanmak ve iş birliği içinde hareket etmek ya da en azından o şekilde görünmek size iyi gelebilir.

  Başak burcu, 25 Eylül 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Maddi anlamda dikkatli ilerlemeniz gerekse de, bu hafta, maddi anlamda farklı olanaklar, şanslar ya da fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İçinde bulunulan durum iş birliğine ve ekip çalışmasına yatkın olmayı, öneri ve yorumları (her ne kadar asıl istek veya fikirlerinizle uyuşmasa da)dikkate almayı gerektiriyor. Başkalarının rehberliğinden faydalanmak ve iş birliği içinde hareket etmek ya da en azından o şekilde görünmek size iyi gelebilir.

  Terazi burcu, 25 Eylül 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Hayatınızın belli alanlarında yenilenme enerjisi söz konusu olabilir. Yeni başlangıçlar yapabilir, yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Katılacağınız sosyal aktiviteler olumlu olaylara aracılık edebileceği için teklifleri değerlendirmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İçinde bulunulan durum iş birliğine ve ekip çalışmasına yatkın olmayı, öneri ve yorumları (her ne kadar asıl istek veya fikirlerinizle uyuşmasa da)dikkate almayı gerektiriyor. Başkalarının rehberliğinden faydalanmak ve iş birliği içinde hareket etmek ya da en azından o şekilde görünmek size iyi gelebilir.

  Akrep burcu, 25 Eylül 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Kendi istek ve ihtiyaçlarınızı diğerlerininkilerin önüne alacağınız, biraz da kendinizi düşünmeye başlayacağınız, ruhsal yenilenme içeren bir haftalık süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İçinde bulunulan durum iş birliğine ve ekip çalışmasına yatkın olmayı, öneri ve yorumları (her ne kadar asıl istek veya fikirlerinizle uyuşmasa da)dikkate almayı gerektiriyor. Başkalarının rehberliğinden faydalanmak ve iş birliği içinde hareket etmek ya da en azından o şekilde görünmek size iyi gelebilir.

  Yay burcu, 25 Eylül 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Şanslı gelişmeler ve fırsatlar gündeminizde. Davetler, organizasyonlar veya grup çalışmalarının ön plana çıkabileceği bir haftalık süreçtesiniz. Sosyal açıdan hareketli günler. Tüm burçlar için gün geneli: İçinde bulunulan durum iş birliğine ve ekip çalışmasına yatkın olmayı, öneri ve yorumları (her ne kadar asıl istek veya fikirlerinizle uyuşmasa da)dikkate almayı gerektiriyor. Başkalarının rehberliğinden faydalanmak ve iş birliği içinde hareket etmek ya da en azından o şekilde görünmek size iyi gelebilir.

  Oğlak burcu, 25 Eylül 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Kariyerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren görüşmeler, planlar veya iş teklifleri bir hafta boyunca gündeminizde. Üst pozisyondaki kişilerle ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İçinde bulunulan durum iş birliğine ve ekip çalışmasına yatkın olmayı, öneri ve yorumları (her ne kadar asıl istek veya fikirlerinizle uyuşmasa da)dikkate almayı gerektiriyor. Başkalarının rehberliğinden faydalanmak ve iş birliği içinde hareket etmek ya da en azından o şekilde görünmek size iyi gelebilir.

  Kova burcu, 25 Eylül 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Yabancılarla ilişkiler, yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, hukuk, eğitim, medya, yayıncılık veya bilişim konularında yeni başlangıçlar, fırsatlar veya teklifler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: İçinde bulunulan durum iş birliğine ve ekip çalışmasına yatkın olmayı, öneri ve yorumları (her ne kadar asıl istek veya fikirlerinizle uyuşmasa da)dikkate almayı gerektiriyor. Başkalarının rehberliğinden faydalanmak ve iş birliği içinde hareket etmek ya da en azından o şekilde görünmek size iyi gelebilir.

  Balık burcu, 25 Eylül 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda(nafaka, miras, burs, sponsorluk, prim, komisyon, kredi v.b) yeni başlangıçlara açık bir haftalık süreçtesiniz. Yeni iş teklifleri söz konusu olabilir veya yeni gelir kapıları açılıyor. Tüm burçlar için gün geneli: İçinde bulunulan durum iş birliğine ve ekip çalışmasına yatkın olmayı, öneri ve yorumları (her ne kadar asıl istek veya fikirlerinizle uyuşmasa da)dikkate almayı gerektiriyor. Başkalarının rehberliğinden faydalanmak ve iş birliği içinde hareket etmek ya da en azından o şekilde görünmek size iyi gelebilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  25 EYLÜL 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •