1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 23 EYLÜL 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 23 EYLÜL 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 23 Eylül 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Aşk hayatınızı ilgilendiren konularda yeniliklere açık, canlandırıcı etkisi olabilecek, ilişkilerinizi kuvvetlendirebileceğiniz on günlük süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yanılma olasılığı yüksek, bilerek veya bilmeyerek yanıltıcı olabilecek kişi sayısı fazla. Aynı etki ülkemizin yıldız haritası açısından da etkili. Dolayısıyla, bizi bekleyen gizli oyunlara karşı ülke olarak bir bütün olarak açık akılla mücadele etmeliyiz. Görünene değil görünenin arkasındakilere odaklanma ve güvenliği ön planda tutma zamanındayız.

  Boğa burcu, 23 Eylül 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Ortak kaynak kullanımı gerektiren başlıklar, maddi konular öncelikli olmak üzere, içinde bulunduğunuz durumlara göre diğer alanlar da dahil, arkadaşlarınız tarafından yanlış yönlendirilebileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yanılma olasılığı yüksek, bilerek veya bilmeyerek yanıltıcı olabilecek kişi sayısı fazla. Aynı etki ülkemizin yıldız haritası açısından da etkili. Dolayısıyla, bizi bekleyen gizli oyunlara karşı ülke olarak bir bütün olarak açık akılla mücadele etmeliyiz. Görünene değil görünenin arkasındakilere odaklanma ve güvenliği ön planda tutma zamanındayız.

  İkizler burcu, 23 Eylül 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Kalabalık ortamlarda veya grup çalışmalarında yanlış yönlendirilebileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yanılma olasılığı yüksek, bilerek veya bilmeyerek yanıltıcı olabilecek kişi sayısı fazla. Aynı etki ülkemizin yıldız haritası açısından da etkili. Dolayısıyla, bizi bekleyen gizli oyunlara karşı ülke olarak bir bütün olarak açık akılla mücadele etmeliyiz. Görünene değil görünenin arkasındakilere odaklanma ve güvenliği ön planda tutma zamanındayız.

  Yengeç burcu, 23 Eylül 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Ev ve aileyle ilgili başlıklar ön plana çıkmaya başlıyor. Kiralama, taşınma, alım satım veya ev arkadaşı bulma türünde konular gündeme gelebilir. Ailenizle ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yanılma olasılığı yüksek, bilerek veya bilmeyerek yanıltıcı olabilecek kişi sayısı fazla. Aynı etki ülkemizin yıldız haritası açısından da etkili. Dolayısıyla, bizi bekleyen gizli oyunlara karşı ülke olarak bir bütün olarak açık akılla mücadele etmeliyiz. Görünene değil görünenin arkasındakilere odaklanma ve güvenliği ön planda tutma zamanındayız.

  Aslan burcu, 23 Eylül 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Sevgi temalı ilişkileriniz, aşk hayatınız veya maddi yatırımlarınız açısından yanıltıcı etkilerin söz konusu olabileceği günler. Tüm burçlar için gün geneli: Yanılma olasılığı yüksek, bilerek veya bilmeyerek yanıltıcı olabilecek kişi sayısı fazla. Aynı etki ülkemizin yıldız haritası açısından da etkili. Dolayısıyla, bizi bekleyen gizli oyunlara karşı ülke olarak bir bütün olarak açık akılla mücadele etmeliyiz. Görünene değil görünenin arkasındakilere odaklanma ve güvenliği ön planda tutma zamanındayız.

  Başak burcu, 23 Eylül 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Finansal konularda planlama yapmanız gereken, belli ödemelerin veya yeni kazançların söz konusu olabileceği süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yanılma olasılığı yüksek, bilerek veya bilmeyerek yanıltıcı olabilecek kişi sayısı fazla. Aynı etki ülkemizin yıldız haritası açısından da etkili. Dolayısıyla, bizi bekleyen gizli oyunlara karşı ülke olarak bir bütün olarak açık akılla mücadele etmeliyiz. Görünene değil görünenin arkasındakilere odaklanma ve güvenliği ön planda tutma zamanındayız.

  Terazi burcu, 23 Eylül 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bugün ve yarın, yakın çevre ilişkilerinize dikkat edin. Bazı kişiler bazı konularda sizi yanıltabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Yanılma olasılığı yüksek, bilerek veya bilmeyerek yanıltıcı olabilecek kişi sayısı fazla. Aynı etki ülkemizin yıldız haritası açısından da etkili. Dolayısıyla, bizi bekleyen gizli oyunlara karşı ülke olarak bir bütün olarak açık akılla mücadele etmeliyiz. Görünene değil görünenin arkasındakilere odaklanma ve güvenliği ön planda tutma zamanındayız.

  Akrep burcu, 23 Eylül 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Parasal açıdan yanıltılmamak için dikkatli olmanız gerekiyor. Yakın çevrenizden kişiler bu alanlarda yanıltıcı olabilirler veya iyi niyetinizi suistimal eden kişiler olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yanılma olasılığı yüksek, bilerek veya bilmeyerek yanıltıcı olabilecek kişi sayısı fazla. Aynı etki ülkemizin yıldız haritası açısından da etkili. Dolayısıyla, bizi bekleyen gizli oyunlara karşı ülke olarak bir bütün olarak açık akılla mücadele etmeliyiz. Görünene değil görünenin arkasındakilere odaklanma ve güvenliği ön planda tutma zamanındayız.

  Yay burcu, 23 Eylül 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Sosyal teklifler, organizasyonlar, aktiviteler, ekip çalışmaları önümüzdeki on gün boyunca ağırlıklı olarak gündeme gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yanılma olasılığı yüksek, bilerek veya bilmeyerek yanıltıcı olabilecek kişi sayısı fazla. Aynı etki ülkemizin yıldız haritası açısından da etkili. Dolayısıyla, bizi bekleyen gizli oyunlara karşı ülke olarak bir bütün olarak açık akılla mücadele etmeliyiz. Görünene değil görünenin arkasındakilere odaklanma ve güvenliği ön planda tutma zamanındayız.

  Oğlak burcu, 23 Eylül 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Kariyerinizi veya önemli pozisyondaki kişilerle ilişkilerinizi ilgilendiren konularda olumlu adımlar atabileceğiniz, planlarınızı uygulama olanağı bulabileceğiniz on günün içerisindesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yanılma olasılığı yüksek, bilerek veya bilmeyerek yanıltıcı olabilecek kişi sayısı fazla. Aynı etki ülkemizin yıldız haritası açısından da etkili. Dolayısıyla, bizi bekleyen gizli oyunlara karşı ülke olarak bir bütün olarak açık akılla mücadele etmeliyiz. Görünene değil görünenin arkasındakilere odaklanma ve güvenliği ön planda tutma zamanındayız.

  Kova burcu, 23 Eylül 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Maddi alanlarda yanılma veya yanıltılma ihtimaliniz yüksek. Dolayısıyla, parasal işlerinizde dikkatli olmalı ve paranızı korumalısınız. Yabancılarla ilişkiler, yurtdışı bağlantılı konular, medya, halkla ilişkiler ve iletişim başlıklarında yeniliklere açık süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yanılma olasılığı yüksek, bilerek veya bilmeyerek yanıltıcı olabilecek kişi sayısı fazla. Aynı etki ülkemizin yıldız haritası açısından da etkili. Dolayısıyla, bizi bekleyen gizli oyunlara karşı ülke olarak bir bütün olarak açık akılla mücadele etmeliyiz. Görünene değil görünenin arkasındakilere odaklanma ve güvenliği ön planda tutma zamanındayız.

  Balık burcu, 23 Eylül 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Kredi, burs, sponsorluk, nafaka, miras veya prim gibi ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda yeni başlangıçlara açık on günlük süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yanılma olasılığı yüksek, bilerek veya bilmeyerek yanıltıcı olabilecek kişi sayısı fazla. Aynı etki ülkemizin yıldız haritası açısından da etkili. Dolayısıyla, bizi bekleyen gizli oyunlara karşı ülke olarak bir bütün olarak açık akılla mücadele etmeliyiz. Görünene değil görünenin arkasındakilere odaklanma ve güvenliği ön planda tutma zamanındayız.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  23 EYLÜL 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •