1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 19 EYLÜL 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 19 EYLÜL 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 19 Eylül 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Değiştiremeyeceğiniz şeyleri istekli şekilde değiştirme zamanı. Durumu gülerek kabullenmek en güzeli. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün.

  Boğa burcu, 19 Eylül 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bazı konulardaki tavsiyelerinizin veya eleştirilerinizin karşı taraf için olumlu değişikliklerin yolunu açma olasılığı olmasına rağmen, bu kişilerin sizi dinlememesi veya size kırılması olasılığına karşı da plan yapmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün.

  İkizler burcu, 19 Eylül 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Mevcut alternatiflerinizi bilirseniz, seçim yapmanız daha kolay olacaktır. Yeni ortaya çıkan haberlere veya bilgilere göre sizin için hangi yönde ilerlemenin doğru olacağını daha rahat bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün.

  Yengeç burcu, 19 Eylül 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Enerjinizin yüksek olması veya iyimser olmanız çok normal. Zira, pek çok iyi haber ardı ardına gelebilir. Haberler yolda! Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün.

  Aslan burcu, 19 Eylül 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Herkesin ayakları birkaç gün içinde yere basmaya başlayacaktır. O güne kadar kimsenin ilişkisine veya işine karışmamakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün.

  Başak burcu, 19 Eylül 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Doğru zamanda doğru yerde olduğunuzun farkındasınız veya çok yakında doğru yerde olacaksınız. Plan ve programınızı hızla uygulamaya devam edin. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün.

  Terazi burcu, 19 Eylül 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bazı kişiler bazı konularda farkında olmadan kendi kendilerini kandırıyor veya yanlışa yönlendiriyor olabilirler. Ancak, sizin bu konuda onları uyarmaya çalışmanızın da çok fazla yararı olmayabilir ya da zorlanabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün.

  Akrep burcu, 19 Eylül 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Olumlu düşünmeli ve istediğinizi aldığınızı hayal ederek yola çıkmalısınız. Olumlu düşünmeyi yaşam tarzı olarak kabul edenler hayatta daha fazla yol alıyor ne de olsa. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün.

  Yay burcu, 19 Eylül 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Hassas bir şekilde uyardığınız ya da tavsiyelerde bulunduğunuz kişiler sözlerinize kulak asmayabilirler. Bu kişilere tepki vermek niyetindeyseniz, şimdilik bu durumu ertelemeniz daha doğru olur. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün.

  Oğlak burcu, 19 Eylül 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Yeni başlayacağınız girişimlerinizde ya da ilerlemek istediğiniz konularda hata yaşamamak için(zira ne zaman harekete geçseniz bir hata bitmeden diğeri başlıyor olabilir) organize ve planlı şekilde harekete geçmek isteyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün.

  Kova burcu, 19 Eylül 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Ani tepkiler, aniden harekete geçmek veya girişimde bulunmak bugünlerde size başarı getirmeyecektir. Bunun yerine detay odaklı ve organize olmak gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün.

  Balık burcu, 19 Eylül 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Belli girişimleriniz konusunda bazı endişelere sahip olabilirsiniz. Ancak, genelde endişeli bir mizacınız olduğunu hatırlamanız, biraz olsun rahatlamanızı ve attığınız ya da atacağınız adımların sağlamasını daha rahat bir kafayla yapmanızı sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  19 EYLÜL 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •