1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 14 EYLÜL 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 14 EYLÜL 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 14 Eylül 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bir fırsat kendini gösterirse veya bazı olumlu olanaklara kavuşursanız anında değerlendirmeniz gerekiyor. Büyüme ve ilerleme arzusundasınız ve bu amaçla daha çok çalışabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflerimizi, amaçlarımızı devreye sokmak, hareketlerimizin arkasında durmak, ürün veya planlarımızı sunmak için oldukça olumlu astrolojik etkiler altındayız. Dolayısıyla, tanıtmak, başvurmak, tanışmak, iletişim kurmak ya da teklif etmek başlıklarından hangisi sizi ilgilendiriyorsa perde kapanmadan fırsatları değerlendirmek için güzel bir haftasonu!

  Boğa burcu, 14 Eylül 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Başarmak veya ortaya çıkartmak istediğiniz konularda, sonuçlandırmak istediğiniz işlerde rahatsızlık yaratan ne varsa ortadan kaldırmanın bir yolunu bulabilirsiniz. Sadece daha yaratıcı düşünmeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflerimizi, amaçlarımızı devreye sokmak, hareketlerimizin arkasında durmak, ürün veya planlarımızı sunmak için oldukça olumlu astrolojik etkiler altındayız. Dolayısıyla, tanıtmak, başvurmak, tanışmak, iletişim kurmak ya da teklif etmek başlıklarından hangisi sizi ilgilendiriyorsa perde kapanmadan fırsatları değerlendirmek için güzel bir haftasonu!

  İkizler burcu, 14 Eylül 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Daha önce gözünüze cazip görünmeyen bir öneri, bir davet ya da bir teklif gerçekte içinde fırsatlar barındırıyor olabilir. Olası potansiyelleri görebileceğiniz bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflerimizi, amaçlarımızı devreye sokmak, hareketlerimizin arkasında durmak, ürün veya planlarımızı sunmak için oldukça olumlu astrolojik etkiler altındayız. Dolayısıyla, tanıtmak, başvurmak, tanışmak, iletişim kurmak ya da teklif etmek başlıklarından hangisi sizi ilgilendiriyorsa perde kapanmadan fırsatları değerlendirmek için güzel bir haftasonu!

  Yengeç burcu, 14 Eylül 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bazı kişilerin size yardımcı olmasını istiyorsanız yardım ya da destek istemekten çekinmemelisiniz. Ayrıca, siz de diğerlerine yardımcı olurken zamanı geldiğinde destek görmeyi hayal etmemiş miydiniz? Burcunuzu güzel günler bekliyor. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflerimizi, amaçlarımızı devreye sokmak, hareketlerimizin arkasında durmak, ürün veya planlarımızı sunmak için oldukça olumlu astrolojik etkiler altındayız. Dolayısıyla, tanıtmak, başvurmak, tanışmak, iletişim kurmak ya da teklif etmek başlıklarından hangisi sizi ilgilendiriyorsa perde kapanmadan fırsatları değerlendirmek için güzel bir haftasonu!

  Aslan burcu, 14 Eylül 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Bazı kişileri etkileme amacınız son dönemlerin en parlak geri dönüşünü yaşatabilir. Çabalarınızın karşılıksız kalmadığını görerek sevinebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflerimizi, amaçlarımızı devreye sokmak, hareketlerimizin arkasında durmak, ürün veya planlarımızı sunmak için oldukça olumlu astrolojik etkiler altındayız. Dolayısıyla, tanıtmak, başvurmak, tanışmak, iletişim kurmak ya da teklif etmek başlıklarından hangisi sizi ilgilendiriyorsa perde kapanmadan fırsatları değerlendirmek için güzel bir haftasonu!

  Başak burcu, 14 Eylül 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Pek çok şeyin olması mümkün. Yeter ki isteyin. Çalışmanız, zorlamanız ve aklınızı kullanmanız durumunda işler istediğiniz gibi gidecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflerimizi, amaçlarımızı devreye sokmak, hareketlerimizin arkasında durmak, ürün veya planlarımızı sunmak için oldukça olumlu astrolojik etkiler altındayız. Dolayısıyla, tanıtmak, başvurmak, tanışmak, iletişim kurmak ya da teklif etmek başlıklarından hangisi sizi ilgilendiriyorsa perde kapanmadan fırsatları değerlendirmek için güzel bir haftasonu!

  Terazi burcu, 14 Eylül 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bir süredir eviniz, özel yaşamınız veya ailenizle ilgili işleri düzene sokmak istiyorsanız, bu haftasonu doğru zamanda olabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflerimizi, amaçlarımızı devreye sokmak, hareketlerimizin arkasında durmak, ürün veya planlarımızı sunmak için oldukça olumlu astrolojik etkiler altındayız. Dolayısıyla, tanıtmak, başvurmak, tanışmak, iletişim kurmak ya da teklif etmek başlıklarından hangisi sizi ilgilendiriyorsa perde kapanmadan fırsatları değerlendirmek için güzel bir haftasonu!

  Akrep burcu, 14 Eylül 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Çok fazla sayıda destekçiniz veya hayranınız var. Risk yarar analizi yapıp, belli girişimlerinizi veya yaratıcılık gerektiren çalışmalarınızı diğerleriyle paylaşabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflerimizi, amaçlarımızı devreye sokmak, hareketlerimizin arkasında durmak, ürün veya planlarımızı sunmak için oldukça olumlu astrolojik etkiler altındayız. Dolayısıyla, tanıtmak, başvurmak, tanışmak, iletişim kurmak ya da teklif etmek başlıklarından hangisi sizi ilgilendiriyorsa perde kapanmadan fırsatları değerlendirmek için güzel bir haftasonu!

  Yay burcu, 14 Eylül 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Kendi istek ve ihtiyaçlarınızı ihmal ediyor olabilirsiniz. Yanlış yerde yanlış şeyler arıyorsanız, herkesin ihtiyaçlarınızı bilmesini sağlamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflerimizi, amaçlarımızı devreye sokmak, hareketlerimizin arkasında durmak, ürün veya planlarımızı sunmak için oldukça olumlu astrolojik etkiler altındayız. Dolayısıyla, tanıtmak, başvurmak, tanışmak, iletişim kurmak ya da teklif etmek başlıklarından hangisi sizi ilgilendiriyorsa perde kapanmadan fırsatları değerlendirmek için güzel bir haftasonu!

  Oğlak burcu, 14 Eylül 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı hayallerinizi gerçeğe dönüştürme şansıyla karşı karşıyasınız! Daha fazla zaman kaybetmeyin lütfen! Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflerimizi, amaçlarımızı devreye sokmak, hareketlerimizin arkasında durmak, ürün veya planlarımızı sunmak için oldukça olumlu astrolojik etkiler altındayız. Dolayısıyla, tanıtmak, başvurmak, tanışmak, iletişim kurmak ya da teklif etmek başlıklarından hangisi sizi ilgilendiriyorsa perde kapanmadan fırsatları değerlendirmek için güzel bir haftasonu!

  Kova burcu, 14 Eylül 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Arkadaşlarınızdan ve akrabalarınızdan destek gördüğünüz günlerdesiniz. Bu durumu ve sizi özel birisi gibi gördükleri gerçeğini en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Önemli olan doğru yolu bulabilmek. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflerimizi, amaçlarımızı devreye sokmak, hareketlerimizin arkasında durmak, ürün veya planlarımızı sunmak için oldukça olumlu astrolojik etkiler altındayız. Dolayısıyla, tanıtmak, başvurmak, tanışmak, iletişim kurmak ya da teklif etmek başlıklarından hangisi sizi ilgilendiriyorsa perde kapanmadan fırsatları değerlendirmek için güzel bir haftasonu!

  Balık burcu, 14 Eylül 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bazı durumlar uzun zamandır istediğiniz belli konuların veya uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz amaçlarınızın olurluğunu sağlayabilir. Koşullar oluşuyor, hedefler ulaşılabilir oluyor. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflerimizi, amaçlarımızı devreye sokmak, hareketlerimizin arkasında durmak, ürün veya planlarımızı sunmak için oldukça olumlu astrolojik etkiler altındayız. Dolayısıyla, tanıtmak, başvurmak, tanışmak, iletişim kurmak ya da teklif etmek başlıklarından hangisi sizi ilgilendiriyorsa perde kapanmadan fırsatları değerlendirmek için güzel bir haftasonu

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  14 EYLÜL 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •