1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 28 AĞUSTOS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 28 AĞUSTOS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 28 Agustos 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı kişilerin bakış açınızı anlayabilmesi zor olabilir. Bu durumun tartışma yaratmasını engelleyebilirseniz, ileride kendinizi ifade edebilmeniz daha kolay olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında aklımız hızlı çalışmasına rağmen Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı her ilişkide anlaşmayı zorlaştırıp, rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz.

  Boğa burcu, 28 Agustos 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Ev, aile veya özel yaşamınızdaki ilişkileri zorlamak için doğru bir gün olmayabilir. Ateşe yaklaşırken yanıcı veya yakıcı madde taşımadığınızdan emin olmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında aklımız hızlı çalışmasına rağmen Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı her ilişkide anlaşmayı zorlaştırıp, rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz.

  İkizler burcu, 28 Agustos 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı konulara kendinizi fazla kaptırabilir ve akla yatkın olmayan konuların peşinden gidebilirsiniz. Ya da çok mantıklı görünmeyen beklentileriniz söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında aklımız hızlı çalışmasına rağmen Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı her ilişkide anlaşmayı zorlaştırıp, rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz.

  Yengeç burcu, 28 Agustos 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bazı kişilere öneri, tavsiye ya da uyarılarda bulunmak için güzel bir gün olmayabilir. Bu tür girişimler tartışmalara sebep olabileceği için konulara daha yüzeysel yaklaşmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında aklımız hızlı çalışmasına rağmen Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı her ilişkide anlaşmayı zorlaştırıp, rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz.

  Aslan burcu, 28 Agustos 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Bazı konularda başkalarından farklı olmanın kötü bir tarafı yok. Farklılıkları kabul edebilirseniz sorun yaşamazsınız, ancak karşı tarafla aynı düşünce ve tavrı paylaşma çabası ilişkileri gerebilir, dikkat! Tüm burçlar için gün geneli: Aslında aklımız hızlı çalışmasına rağmen Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı her ilişkide anlaşmayı zorlaştırıp, rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz.

  Başak burcu, 28 Agustos 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı kişiler bazı sorunları çözmek istermiş gibi görünmelerine rağmen bu amaçtan kilometrelerce uzakta olabilirler. Dolayısıyla, mükemmel ve mantıklı önerilerinize iş düşebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında aklımız hızlı çalışmasına rağmen Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı her ilişkide anlaşmayı zorlaştırıp, rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz.

  Terazi burcu, 28 Agustos 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bugün bazı konuların sizin istediğiniz yöntemlerle çözülmesi kolay olmayabilir. Dolayısıyla, doğru diyalog kurmanın zor olduğu bir günde olduğumuzu hatırlayarak ısrarcı olmamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında aklımız hızlı çalışmasına rağmen Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı her ilişkide anlaşmayı zorlaştırıp, rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz.

  Akrep burcu, 28 Agustos 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  İşle veya finansal başlıklarla ilgili konularda suların ısınabileceği bir gün. İniş çıkışlı konu, kişi ve durumları doğru yöneterek olayların sakinleşmesini beklemeniz daha doğru olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında aklımız hızlı çalışmasına rağmen Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı her ilişkide anlaşmayı zorlaştırıp, rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz.

  Yay burcu, 28 Agustos 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Belli bir seçim yapma veya belli bir yoldan ilerleme zorunluluğu duymanız sizi biraz sinirlendirebilir veya çevredeki gergin kişiler günün akışını bozabilir. Biraz esnek olmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında aklımız hızlı çalışmasına rağmen Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı her ilişkide anlaşmayı zorlaştırıp, rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz.

  Oğlak burcu, 28 Agustos 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Herkesin biraz gergin olabileceği bir iki günlük süreçteyiz. Dolayısıyla yardım amaçlı dahi olsa başkalarının işlerine karışmamakta veya çok fazla inatlaşmamakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında aklımız hızlı çalışmasına rağmen Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı her ilişkide anlaşmayı zorlaştırıp, rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz.

  Kova burcu, 28 Agustos 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Bazı kişiler sizi sinirlendirmeye çalışabilirler. Bu kişilere kayıtsız kalmaya çalışmanızda ve anlaşılmak ya da duyulmak için başka bir günü beklemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında aklımız hızlı çalışmasına rağmen Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı her ilişkide anlaşmayı zorlaştırıp, rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz.

  Balık burcu, 28 Agustos 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bugün etrafa direktifler yağdırma eğiliminiz artabilir veya bu tür gereksinimler çoğalacaktır. Ancak, herkes kendi yöntemiyle ilerlemek istediği için gergin diyaloglara hazır olmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında aklımız hızlı çalışmasına rağmen Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı her ilişkide anlaşmayı zorlaştırıp, rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  28 AĞUSTOS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •