1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 23 AĞUSTOS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 23 AĞUSTOS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 23 Agustos 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Sorumluluklarınızı yerine getirmeniz şikayetlerden kurtulmanızı sağlayabilir. Alışverişe çıkmak veya arkadaşlarla planlar yapmak türünde keyifli aktivitelere katılabilirsiniz. Son dakika değişiklikleri ilginç maceraları destekleyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin arzu ettiğimiz şekilde davranması, olayların istendiği gibi gitmesi veya keşkelerin olmaması durumunda neler olabileceğini veya neler yapabileceğimizi hayal etmekte zorlanabileceğimiz günler. Dolayısıyla, en azından kendimize düşen kısımları yönetebileceğimizi bilerek, disiplinli olmalı ve kelimelerimizi dikkatli seçmeliyiz.

  Boğa burcu, 23 Agustos 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Uzlaşmacı olmalı, tartışmalardan kaçınmalısınız. Ufak tefek şeyler keyfinizi kaçırmamalı. Evinizde keyifli veya konforu arttırıcı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu tür değişiklikler kendinizi iyi hissetmenize ve stresi azaltmanıza da yardım edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin arzu ettiğimiz şekilde davranması, olayların istendiği gibi gitmesi veya keşkelerin olmaması durumunda neler olabileceğini veya neler yapabileceğimizi hayal etmekte zorlanabileceğimiz günler. Dolayısıyla, en azından kendimize düşen kısımları yönetebileceğimizi bilerek, disiplinli olmalı ve kelimelerimizi dikkatli seçmeliyiz.

  İkizler burcu, 23 Agustos 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Yardıma yatkın olmanız güzel, ama iyi niyetinizi suistimal eden kişiler olabilir. Eviniz, aileniz ve sizin için önem taşıyan bir kişi için daha fazla gayret göstermelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin arzu ettiğimiz şekilde davranması, olayların istendiği gibi gitmesi veya keşkelerin olmaması durumunda neler olabileceğini veya neler yapabileceğimizi hayal etmekte zorlanabileceğimiz günler. Dolayısıyla, en azından kendimize düşen kısımları yönetebileceğimizi bilerek, disiplinli olmalı ve kelimelerimizi dikkatli seçmeliyiz.

  Yengeç burcu, 23 Agustos 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Elinize hiçbirşey geçmeyecek olmasına rağmen tüm işleri üstlenmenize gerek yok. Sadece kendinize düşen görev ve sorumlulukları yerine getirmeniz gerekli. Evinizle ilgili bir kişiye yaklaşımınızı değiştirmeniz daha olumlu sonuçlar ortaya çıkartabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin arzu ettiğimiz şekilde davranması, olayların istendiği gibi gitmesi veya keşkelerin olmaması durumunda neler olabileceğini veya neler yapabileceğimizi hayal etmekte zorlanabileceğimiz günler. Dolayısıyla, en azından kendimize düşen kısımları yönetebileceğimizi bilerek, disiplinli olmalı ve kelimelerimizi dikkatli seçmeliyiz.

  Aslan burcu, 23 Agustos 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Özel yaşamınıza ait sırları kimseyle paylaşmamalısınız. Değişiklik yapılması gereken konular olabilir. Sağlığınızı ve maddi durumunuzu korumanız gerekiyor. Herşeyin fazlası yaşam standardınızın zorlanması anlamına gelebilir. Aşk hayatınız ön planda. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin arzu ettiğimiz şekilde davranması, olayların istendiği gibi gitmesi veya keşkelerin olmaması durumunda neler olabileceğini veya neler yapabileceğimizi hayal etmekte zorlanabileceğimiz günler. Dolayısıyla, en azından kendimize düşen kısımları yönetebileceğimizi bilerek, disiplinli olmalı ve kelimelerimizi dikkatli seçmeliyiz.

  Başak burcu, 23 Agustos 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Sunulan ya da elinize geçen bilgilere kulak vermenizde fayda var. İlişkilerinizde ve iş birliklerinizde sezgilerinize güvenebilirsiniz. Yaşadığınız yerle ilgili alacağınız bir karar gelecekte maddi durumunuzu etkileyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin arzu ettiğimiz şekilde davranması, olayların istendiği gibi gitmesi veya keşkelerin olmaması durumunda neler olabileceğini veya neler yapabileceğimizi hayal etmekte zorlanabileceğimiz günler. Dolayısıyla, en azından kendimize düşen kısımları yönetebileceğimizi bilerek, disiplinli olmalı ve kelimelerimizi dikkatli seçmeliyiz.

  Terazi burcu, 23 Agustos 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Planlarınızı bozan kişilere izin vermemelisiniz. Sunduklarınızın faydasını görebilecek ve sizi takdir edebilecek kişi ve gruplara katkınız olabilir. İlginç bir teklif işiniz veya özel yaşamınızla ilgili olumlu değişikliklere neden olabilir. Romantizm hayatınızı renklendirebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin arzu ettiğimiz şekilde davranması, olayların istendiği gibi gitmesi veya keşkelerin olmaması durumunda neler olabileceğini veya neler yapabileceğimizi hayal etmekte zorlanabileceğimiz günler. Dolayısıyla, en azından kendimize düşen kısımları yönetebileceğimizi bilerek, disiplinli olmalı ve kelimelerimizi dikkatli seçmeliyiz.

  Akrep burcu, 23 Agustos 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  İşler ilerleyecek sorun yok, ancak faydasız görünen iş veya ilişkilerin sonlandırılması gerekebilir. Hızlı ilerlemek veya çok fazla şey üstlenmek yıkıcı olabilir. Olan biten her şeyi zaman içinde atılmış bir adım olarak görmeye çalışmak daha faydalı olacaktır. İşle ilgili bir problemin büyümesine izin vermemelisiniz. Aşırı tepkiler olayların beklenmedik şekilde gelişmesine neden olabilir. Sezgilerinize güvenmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin arzu ettiğimiz şekilde davranması, olayların istendiği gibi gitmesi veya keşkelerin olmaması durumunda neler olabileceğini veya neler yapabileceğimizi hayal etmekte zorlanabileceğimiz günler. Dolayısıyla, en azından kendimize düşen kısımları yönetebileceğimizi bilerek, disiplinli olmalı ve kelimelerimizi dikkatli seçmeliyiz.

  Yay burcu, 23 Agustos 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Diğerlerinin size anlattıklarına değil, sezgilerinize güvenmelisiniz. Net olmamanız veya kendi araştırmanızı kendiniz yapmamanız durumunda yanlış bilgiler edinebilir veya yanlış yönlendirilebilirsiniz. Sağlıkla, anlaşmalarla ilgili veya finansal konulara odaklanmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin arzu ettiğimiz şekilde davranması, olayların istendiği gibi gitmesi veya keşkelerin olmaması durumunda neler olabileceğini veya neler yapabileceğimizi hayal etmekte zorlanabileceğimiz günler. Dolayısıyla, en azından kendimize düşen kısımları yönetebileceğimizi bilerek, disiplinli olmalı ve kelimelerimizi dikkatli seçmeliyiz.

  Oğlak burcu, 23 Agustos 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Ruhsal veya gerçek anlamda yolculuklara açık dört haftalık süreç başlıyor. Beklenmedik gelişmeler sizi bazı alanlarda oyun dışında bırakabilir. Yapılması gerekenlere odaklanmalı ve iş yaşamınızda ilerlemeye çalışmalısınız. Özel yaşamınızın sizi yavaşlatmasına izin vermeyin. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin arzu ettiğimiz şekilde davranması, olayların istendiği gibi gitmesi veya keşkelerin olmaması durumunda neler olabileceğini veya neler yapabileceğimizi hayal etmekte zorlanabileceğimiz günler. Dolayısıyla, en azından kendimize düşen kısımları yönetebileceğimizi bilerek, disiplinli olmalı ve kelimelerimizi dikkatli seçmeliyiz.

  Kova burcu, 23 Agustos 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Açık konuşmalı ve size daha fazla sorumluluk ya da yük yükleme peşinde olan kişilere izin vermemelisiniz. Kendi yorumunuzu kendiniz yapın. Diğerleriyle ilişkilerinizi yönetme biçiminizde oluşacak bir değişiklik daha iyi günlerin işareti olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin arzu ettiğimiz şekilde davranması, olayların istendiği gibi gitmesi veya keşkelerin olmaması durumunda neler olabileceğini veya neler yapabileceğimizi hayal etmekte zorlanabileceğimiz günler. Dolayısıyla, en azından kendimize düşen kısımları yönetebileceğimizi bilerek, disiplinli olmalı ve kelimelerimizi dikkatli seçmeliyiz.

  Balık burcu, 23 Agustos 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Yaşça sizden küçük veya sizi iyi hissettirebilecek kişilerle bir araya gelebileceğiniz aktivitelere katılmalısınız. Önümüzdeki ay, ilişkileriniz toleransınızı sınayabilir, ama şimdilik ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir, özel planlarınızı devreye sokabilmek için gerekli desteği bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin arzu ettiğimiz şekilde davranması, olayların istendiği gibi gitmesi veya keşkelerin olmaması durumunda neler olabileceğini veya neler yapabileceğimizi hayal etmekte zorlanabileceğimiz günler. Dolayısıyla, en azından kendimize düşen kısımları yönetebileceğimizi bilerek, disiplinli olmalı ve kelimelerimizi dikkatli seçmeliyiz.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  23 AĞUSTOS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •