1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 18 TEMMUZ 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 18 TEMMUZ 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 18 Temmuz 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Düşüncelerinizi meslektaşlarınızla paylaşmanız size rahatsızlık veren bazı konularla ilgili çözümleri arttırabilir. Romantizme zaman ayırmanız gerekiyor. Yüksek enerjinin öfkeye dönüşmesi yerine romantik yollarla harcanması daha doğru olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Aşırı duygusal tepkiler verebileceğimiz, rekabet veya mücadele ortamlarına girebileceğimiz bir gün. Yüzleşilmesi gereken kişi veya durumlar varsa başka bir güne ertelemek daha doğru olabilir. Zorlayıcı durumları olumlu değişiklikler yapmak ve yenilenmek için kullanmak en doğrusu olacaktır. Ne de olsa kabuk değiştirme zamanlarındayız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Bugün ve herzaman günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Boğa burcu, 18 Temmuz 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Şanssız ya da ihtiyaç sahibi olduğunu düşündüğünüz kişilere yardım edebilirsiniz. Bu esnada size yardımcı olabilecek kişilerle de karşılaşabilirsiniz. Evinizde değişiklikler veya lüks eşyalara aşırı harcamalar yapmak için uygun zaman olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Aşırı duygusal tepkiler verebileceğimiz, rekabet veya mücadele ortamlarına girebileceğimiz bir gün. Yüzleşilmesi gereken kişi veya durumlar varsa başka bir güne ertelemek daha doğru olabilir. Zorlayıcı durumları olumlu değişiklikler yapmak ve yenilenmek için kullanmak en doğrusu olacaktır. Ne de olsa kabuk değiştirme zamanlarındayız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Bugün ve herzaman günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  İkizler burcu, 18 Temmuz 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Kendinizle ilgili özel bilgileri paylaşırken dikkatli olmalısınız. Sizden fayda sağlamaya çalışan ya da yanlış imaj çizen kişiler söz konusu olabilir. Çok fazla şikayet etmeden size verilen işleri tamamlamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Aşırı duygusal tepkiler verebileceğimiz, rekabet veya mücadele ortamlarına girebileceğimiz bir gün. Yüzleşilmesi gereken kişi veya durumlar varsa başka bir güne ertelemek daha doğru olabilir. Zorlayıcı durumları olumlu değişiklikler yapmak ve yenilenmek için kullanmak en doğrusu olacaktır. Ne de olsa kabuk değiştirme zamanlarındayız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Bugün ve herzaman günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Yengeç burcu, 18 Temmuz 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Meraklılığınız nedeniyle ilginç diyaloglar içine girebilirsiniz. Farklı kültürlerden gelen kişilerle iş birliği içine girebilir ve kazançlı sonuçlar doğurabilecek planlar yapabilirsiniz. Çok yakında hayatınızda istikrar ve güvenli bir gelecek söz konusu olabilecek. Tüm burçlar için gün geneli: Aşırı duygusal tepkiler verebileceğimiz, rekabet veya mücadele ortamlarına girebileceğimiz bir gün. Yüzleşilmesi gereken kişi veya durumlar varsa başka bir güne ertelemek daha doğru olabilir. Zorlayıcı durumları olumlu değişiklikler yapmak ve yenilenmek için kullanmak en doğrusu olacaktır. Ne de olsa kabuk değiştirme zamanlarındayız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Bugün ve herzaman günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Aslan burcu, 18 Temmuz 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Hayatınızı renklendirme zamanı geldi. Daha önce ziyaret etmediğiniz yerleri ziyaret edebilir, alışılmadık aktivitelere katılımda bulunmanız durumunda size iyi bir gelecek vaat eden yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Yaşlı kişilere yardım etmeniz durumunda farklı şekilde takdir görebilir veya ödüllendirilebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Aşırı duygusal tepkiler verebileceğimiz, rekabet veya mücadele ortamlarına girebileceğimiz bir gün. Yüzleşilmesi gereken kişi veya durumlar varsa başka bir güne ertelemek daha doğru olabilir. Zorlayıcı durumları olumlu değişiklikler yapmak ve yenilenmek için kullanmak en doğrusu olacaktır. Ne de olsa kabuk değiştirme zamanlarındayız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Bugün ve herzaman günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Başak burcu, 18 Temmuz 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı şeyleri farklı şekilde ele almanız dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayabilir. Hayat akışınızı zenginleştirmeli ve ilginizi çeken farklı şeylere de zaman ayırmalısınız. Bu sayede ekstra kazançlara neden olabilecek fikirler geliştirme fırsatı bulabilirsiniz. Askıda kalmış borç alacak meselelerini veya hukuki konuları istikrara kavuşturabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Aşırı duygusal tepkiler verebileceğimiz, rekabet veya mücadele ortamlarına girebileceğimiz bir gün. Yüzleşilmesi gereken kişi veya durumlar varsa başka bir güne ertelemek daha doğru olabilir. Zorlayıcı durumları olumlu değişiklikler yapmak ve yenilenmek için kullanmak en doğrusu olacaktır. Ne de olsa kabuk değiştirme zamanlarındayız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Bugün ve herzaman günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Terazi burcu, 18 Temmuz 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Size kendinizi daha iyi hissettirecek ve imajınız üzerinde olumlu etkisi olacak işlerle vakit geçirmelisiniz. Farkındalığınızı arttıracak aktiviteler aynı zamanda yaşam tarınızı da zenginleştirebilir. Hayatınızda eski ne varsa atmalı ve yenilenmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Aşırı duygusal tepkiler verebileceğimiz, rekabet veya mücadele ortamlarına girebileceğimiz bir gün. Yüzleşilmesi gereken kişi veya durumlar varsa başka bir güne ertelemek daha doğru olabilir. Zorlayıcı durumları olumlu değişiklikler yapmak ve yenilenmek için kullanmak en doğrusu olacaktır. Ne de olsa kabuk değiştirme zamanlarındayız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Bugün ve herzaman günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Akrep burcu, 18 Temmuz 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Yeni şeylere başlamak için güzel bir gün. Diğerlerinin size katılımını sağlamak için tecrübe ve bilginizi kullanabilirsiniz, ancak tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Alışverişler veya pazarlıklar esnasında karşı koyulması zor teklifler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Aşırı duygusal tepkiler verebileceğimiz, rekabet veya mücadele ortamlarına girebileceğimiz bir gün. Yüzleşilmesi gereken kişi veya durumlar varsa başka bir güne ertelemek daha doğru olabilir. Zorlayıcı durumları olumlu değişiklikler yapmak ve yenilenmek için kullanmak en doğrusu olacaktır. Ne de olsa kabuk değiştirme zamanlarındayız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Bugün ve herzaman günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Yay burcu, 18 Temmuz 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Evinizde yapacağınız değişiklikler konforu arttırabilir. Gereğinden fazla cazip görünen fikir, teklif veya yatırım önerilerine şüpheyle yaklaşmanızda fayda var. Yorucu, ama keyifli fiziksel aktiviteler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Aşırı duygusal tepkiler verebileceğimiz, rekabet veya mücadele ortamlarına girebileceğimiz bir gün. Yüzleşilmesi gereken kişi veya durumlar varsa başka bir güne ertelemek daha doğru olabilir. Zorlayıcı durumları olumlu değişiklikler yapmak ve yenilenmek için kullanmak en doğrusu olacaktır. Ne de olsa kabuk değiştirme zamanlarındayız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Bugün ve herzaman günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Oğlak burcu, 18 Temmuz 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı kişi veya olaylarla yüzleşmek ya da karşı karşıya gelmek için güzel bir gün olmayabilir. Zira tartışmalara açık bir gün. Daha fazla para kazanmaya veya alışverişler esnasında kar elde etmeye odaklanmalısınız. İmajınızı korumanız ve iş de istikrarı sağlayıcı şeylerle uğraşmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Aşırı duygusal tepkiler verebileceğimiz, rekabet veya mücadele ortamlarına girebileceğimiz bir gün. Yüzleşilmesi gereken kişi veya durumlar varsa başka bir güne ertelemek daha doğru olabilir. Zorlayıcı durumları olumlu değişiklikler yapmak ve yenilenmek için kullanmak en doğrusu olacaktır. Ne de olsa kabuk değiştirme zamanlarındayız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Bugün ve herzaman günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Kova burcu, 18 Temmuz 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Maddi konulara odaklanmanız gereken günler. Size yük olabilecek veya yük olan kişilere ödün vermemenizde fayda var. Haklarınızı savunmanız size duyulan saygıyı arttıracaktır. Kariyerinizle ilgili olumlu bir değişiklik söz konusu olabilir. Maillerinizi ve gelen mesajları dikkatle okumanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Aşırı duygusal tepkiler verebileceğimiz, rekabet veya mücadele ortamlarına girebileceğimiz bir gün. Yüzleşilmesi gereken kişi veya durumlar varsa başka bir güne ertelemek daha doğru olabilir. Zorlayıcı durumları olumlu değişiklikler yapmak ve yenilenmek için kullanmak en doğrusu olacaktır. Ne de olsa kabuk değiştirme zamanlarındayız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Bugün ve herzaman günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Balık burcu, 18 Temmuz 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Duygusal konular üretkenliğinizi düşürebilir. İstediğiniz şeylerin peşinden gitmeniz gerekiyor. Evinizde konforu arttırıcı veya daha keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Aşırı duygusal tepkiler verebileceğimiz, rekabet veya mücadele ortamlarına girebileceğimiz bir gün. Yüzleşilmesi gereken kişi veya durumlar varsa başka bir güne ertelemek daha doğru olabilir. Zorlayıcı durumları olumlu değişiklikler yapmak ve yenilenmek için kullanmak en doğrusu olacaktır. Ne de olsa kabuk değiştirme zamanlarındayız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Bugün ve herzaman günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  18 TEMMUZ 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •