1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 15 TEMMUZ 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 15 TEMMUZ 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 15 Temmuz 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Sevdiğiniz kişiler, iş arkadaşlarınız veya yöneticileriniz zarafetinize ve sempatikliğinize karşılıksız kalamayabilirler. Daha da önemlisi ihtiyaçlarınızı karşılamak için istekli olabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı kişiler bazı olaylara yaklaşımımız veya planlarımız hakkında eleştiri ya da yorumlarını dile getirebilirler. Kritikleri duymazdan gelmek yerine yapıcı birer eleştiri olarak görmek ve belli düzenlemeleri ya da düzeltmeleri yapmak faydalı olabilir.

  Boğa burcu, 15 Temmuz 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bazı planlarınızın istediğiniz zamanlamayla devam etmeyeceğine dair işaretleri doğru değerlendirmenizde fayda var. Zaman akışı farklı olsa da bir şekilde istedikleriniz gerçek olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı kişiler bazı olaylara yaklaşımımız veya planlarımız hakkında eleştiri ya da yorumlarını dile getirebilirler. Kritikleri duymazdan gelmek yerine yapıcı birer eleştiri olarak görmek ve belli düzenlemeleri ya da düzeltmeleri yapmak faydalı olabilir.

  İkizler burcu, 15 Temmuz 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Birkaç gün içinde ortaya çıkacak bilgiler olayların açıklığa kavuşmasını sağlayacaktır. Biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı kişiler bazı olaylara yaklaşımımız veya planlarımız hakkında eleştiri ya da yorumlarını dile getirebilirler. Kritikleri duymazdan gelmek yerine yapıcı birer eleştiri olarak görmek ve belli düzenlemeleri ya da düzeltmeleri yapmak faydalı olabilir.

  Yengeç burcu, 15 Temmuz 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bazı konuların sizin müdahaleniz olmaksızın açıklığa kavuşması için yer açmalısınız. Aşk hayatınızın hareketlenebileceği, romantik etkilere açık veya mevcut ilişkileri geliştirmek için güzel bir döneme giriyorsunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı kişiler bazı olaylara yaklaşımımız veya planlarımız hakkında eleştiri ya da yorumlarını dile getirebilirler. Kritikleri duymazdan gelmek yerine yapıcı birer eleştiri olarak görmek ve belli düzenlemeleri ya da düzeltmeleri yapmak faydalı olabilir.

  Aslan burcu, 15 Temmuz 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Hassasiyet ve zarafet gerektiren günlerdeyiz. Dolayısıyla, belli anlaşma, plan veya düzenlemeler esnasında bu durumu hatırlamak faydalı olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı kişiler bazı olaylara yaklaşımımız veya planlarımız hakkında eleştiri ya da yorumlarını dile getirebilirler. Kritikleri duymazdan gelmek yerine yapıcı birer eleştiri olarak görmek ve belli düzenlemeleri ya da düzeltmeleri yapmak faydalı olabilir.

  Başak burcu, 15 Temmuz 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Ani değişiklikleri moral bozucu olarak yorumlamamalı veya diğerlerine bu şekilde lanse etmemelisiniz. Sadece siz, hedeflerinize ulaşma konusunda çok fazla acele ediyorsunuz. Sabırla ilerlemeli. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı kişiler bazı olaylara yaklaşımımız veya planlarımız hakkında eleştiri ya da yorumlarını dile getirebilirler. Kritikleri duymazdan gelmek yerine yapıcı birer eleştiri olarak görmek ve belli düzenlemeleri ya da düzeltmeleri yapmak faydalı olabilir.

  Terazi burcu, 15 Temmuz 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  İşle ilgili görüşmeler hızlanmaya başlıyor, kariyer planlarınız ya da işinizi ilgilendiren plan ve programlar ön planda. Yeteneklerinizi gösterebilme şansını bulacaksınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı kişiler bazı olaylara yaklaşımımız veya planlarımız hakkında eleştiri ya da yorumlarını dile getirebilirler. Kritikleri duymazdan gelmek yerine yapıcı birer eleştiri olarak görmek ve belli düzenlemeleri ya da düzeltmeleri yapmak faydalı olabilir.

  Akrep burcu, 15 Temmuz 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Kimseyi suçlamanın kimseye bir faydası olmayacaktır. Bir taraftan karşınızdaki kişileri sakinleştirmeye çalışırken diğer taraftan geri adım atıyorsanız, bugün veya yarın bu sözlerimi hatırlayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı kişiler bazı olaylara yaklaşımımız veya planlarımız hakkında eleştiri ya da yorumlarını dile getirebilirler. Kritikleri duymazdan gelmek yerine yapıcı birer eleştiri olarak görmek ve belli düzenlemeleri ya da düzeltmeleri yapmak faydalı olabilir.

  Yay burcu, 15 Temmuz 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bugünlerde, maddi konularda görüşmeler veya konuşmalar artabilir. Bugünlerde çok da akla yatkın ya da verim getirecek gibi durmayan fikir ya da planlar konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Dikkatli ilerlemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı kişiler bazı olaylara yaklaşımımız veya planlarımız hakkında eleştiri ya da yorumlarını dile getirebilirler. Kritikleri duymazdan gelmek yerine yapıcı birer eleştiri olarak görmek ve belli düzenlemeleri ya da düzeltmeleri yapmak faydalı olabilir.

  Oğlak burcu, 15 Temmuz 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Eğer kendinizi aniden hassas bir konunun ya da tartışmanın içinde bulursanız harareti arttırmamaya dikkat edin. Ekip çalışmaları, ortaklık veya iş birliği gerektiren işlerde artış yaşanabilecek günlerdesiniz. Aynı zamanda sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi de düzenleyebileceğiniz, sorunlarınızı konuşarak çözebileceğiniz günler. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı kişiler bazı olaylara yaklaşımımız veya planlarımız hakkında eleştiri ya da yorumlarını dile getirebilirler. Kritikleri duymazdan gelmek yerine yapıcı birer eleştiri olarak görmek ve belli düzenlemeleri ya da düzeltmeleri yapmak faydalı olabilir.

  Kova burcu, 15 Temmuz 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Demode düşünmemeli ve ortaya çıkan gerçekler bazı konuların nedenlerini anlamanızı sağlamış olabilir veya yüzleşilmesi gereken durumlar söz konusu olabilir. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gereken günler. Yorgunluğu hafife almamalı. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı kişiler bazı olaylara yaklaşımımız veya planlarımız hakkında eleştiri ya da yorumlarını dile getirebilirler. Kritikleri duymazdan gelmek yerine yapıcı birer eleştiri olarak görmek ve belli düzenlemeleri ya da düzeltmeleri yapmak faydalı olabilir.

  Balık burcu, 15 Temmuz 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bazen kendi isteğimizle bazen meydana gelen olaylar neticesinde yol değiştirmemiz gerekebilir; bugünlerde yaşananlar biraz zorlama neticesinde gerçekleşeceğe benziyor. Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren konular ön plana çıkıyor. Duyguları paylaşmak ya da açıklamak için uygun günler başlıyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı kişiler bazı olaylara yaklaşımımız veya planlarımız hakkında eleştiri ya da yorumlarını dile getirebilirler. Kritikleri duymazdan gelmek yerine yapıcı birer eleştiri olarak görmek ve belli düzenlemeleri ya da düzeltmeleri yapmak faydalı olabilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  15 TEMMUZ 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •