1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 17 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 17 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 17 Haziran 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı konularda ısrarcı olma eğiliminde olabilir veya bazı kişilerin üzerine gidebilirsiniz. Mantık olarak haklı olsanız bile, bu tavrın hiç de hoş olmayan yan etkileri ve karşı tepkileri de olabilir. Gözönünde bulundurmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bir süredir sizi zorlayan, strese sokan, karışık ya da çelişkili konulara, planlara, anlaşmalara ya da düzenlemelere yeni bir bakış açısıyla yaklaşabilir ve herkesi memnun edecek yeni çözüm veya yöntemler geliştirebilirsiniz. Hala konuya eski veya daha önce karar verilmiş haliyle yaklaşmak gerekmediğinin anlaşılabileceği, manevraya açık bir gün.

  Boğa burcu, 17 Haziran 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bazı konularda kurallara uygun oynayarak yol alabilir veya yan yollardan ya da kuraldışı oynayarak ilerleyebilirsiniz. Seçtiğiniz yol veya yöntem çevreniz ya da çevrenizle ilişkilerinizi etkileyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bir süredir sizi zorlayan, strese sokan, karışık ya da çelişkili konulara, planlara, anlaşmalara ya da düzenlemelere yeni bir bakış açısıyla yaklaşabilir ve herkesi memnun edecek yeni çözüm veya yöntemler geliştirebilirsiniz. Hala konuya eski veya daha önce karar verilmiş haliyle yaklaşmak gerekmediğinin anlaşılabileceği, manevraya açık bir gün.

  İkizler burcu, 17 Haziran 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  İş birliği içerisine gireceğiniz veya anlaşma yapacağınız kişilerin kapasitelerini hafife alıyor ya da gözünüzde büyütüyor olabilirsiniz. Bu kişileri yeniden değerlendirmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bir süredir sizi zorlayan, strese sokan, karışık ya da çelişkili konulara, planlara, anlaşmalara ya da düzenlemelere yeni bir bakış açısıyla yaklaşabilir ve herkesi memnun edecek yeni çözüm veya yöntemler geliştirebilirsiniz. Hala konuya eski veya daha önce karar verilmiş haliyle yaklaşmak gerekmediğinin anlaşılabileceği, manevraya açık bir gün.

  Yengeç burcu, 17 Haziran 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Sizi tatmin etmeyen veya keyif vermeyen iş, anlaşma, ilişki veya iş birliklerini sonlandırabilirsiniz. Kendinizi özgür hissetmek isteyeceğiniz günler. Tüm burçlar için gün geneli: Bir süredir sizi zorlayan, strese sokan, karışık ya da çelişkili konulara, planlara, anlaşmalara ya da düzenlemelere yeni bir bakış açısıyla yaklaşabilir ve herkesi memnun edecek yeni çözüm veya yöntemler geliştirebilirsiniz. Hala konuya eski veya daha önce karar verilmiş haliyle yaklaşmak gerekmediğinin anlaşılabileceği, manevraya açık bir gün.

  Aslan burcu, 17 Haziran 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Gelişen günler içerisinde girişimlerinize ve isteklerinize uygun şekilde hareket edebilecek ve ilerleme sağlayacak durumda olabileceksiniz. Şimdilik sabırlı olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bir süredir sizi zorlayan, strese sokan, karışık ya da çelişkili konulara, planlara, anlaşmalara ya da düzenlemelere yeni bir bakış açısıyla yaklaşabilir ve herkesi memnun edecek yeni çözüm veya yöntemler geliştirebilirsiniz. Hala konuya eski veya daha önce karar verilmiş haliyle yaklaşmak gerekmediğinin anlaşılabileceği, manevraya açık bir gün.

  Başak burcu, 17 Haziran 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Değiştirici ve dönüştürücü olaylar ve gelişmeler konuyla ilgili herkesi etkileyeceği için, yapacaklarınızı, düşünce ve eğilimlerinizi diğerlerine de aksettirmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bir süredir sizi zorlayan, strese sokan, karışık ya da çelişkili konulara, planlara, anlaşmalara ya da düzenlemelere yeni bir bakış açısıyla yaklaşabilir ve herkesi memnun edecek yeni çözüm veya yöntemler geliştirebilirsiniz. Hala konuya eski veya daha önce karar verilmiş haliyle yaklaşmak gerekmediğinin anlaşılabileceği, manevraya açık bir gün.

  Terazi burcu, 17 Haziran 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Ekip çalışmalarına veya grup aktivitelerine uyum göstermeniz gerekebilir. Şikayet etmeden veya eleştirmeden devam etmeniz ilerlemenizi kolaylaştıracaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bir süredir sizi zorlayan, strese sokan, karışık ya da çelişkili konulara, planlara, anlaşmalara ya da düzenlemelere yeni bir bakış açısıyla yaklaşabilir ve herkesi memnun edecek yeni çözüm veya yöntemler geliştirebilirsiniz. Hala konuya eski veya daha önce karar verilmiş haliyle yaklaşmak gerekmediğinin anlaşılabileceği, manevraya açık bir gün.

  Akrep burcu, 17 Haziran 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Belli bir teklif ya da önerinin değerlendirmesini yaparken gerçekçi olmanızda fayda var. Üzerinde yoğunlaşılan plan veya projeler sonuna kadar detaylandırılmayı gerektiriyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bir süredir sizi zorlayan, strese sokan, karışık ya da çelişkili konulara, planlara, anlaşmalara ya da düzenlemelere yeni bir bakış açısıyla yaklaşabilir ve herkesi memnun edecek yeni çözüm veya yöntemler geliştirebilirsiniz. Hala konuya eski veya daha önce karar verilmiş haliyle yaklaşmak gerekmediğinin anlaşılabileceği, manevraya açık bir gün.

  Yay burcu, 17 Haziran 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı kişilerin otoritenizi sarsmaya çalıştığını veya size meydan okuduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, elinizde delil olmadan harekete geçmemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bir süredir sizi zorlayan, strese sokan, karışık ya da çelişkili konulara, planlara, anlaşmalara ya da düzenlemelere yeni bir bakış açısıyla yaklaşabilir ve herkesi memnun edecek yeni çözüm veya yöntemler geliştirebilirsiniz. Hala konuya eski veya daha önce karar verilmiş haliyle yaklaşmak gerekmediğinin anlaşılabileceği, manevraya açık bir gün.

  Oğlak burcu, 17 Haziran 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Kızgınlıkla ani tepkiler verebileceğiniz ve çok özel ve güzel planları hızla harcayabileceğiniz günlerdesiniz. Acele etmeden hareket etmeli ve düşünerek tepki vermelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bir süredir sizi zorlayan, strese sokan, karışık ya da çelişkili konulara, planlara, anlaşmalara ya da düzenlemelere yeni bir bakış açısıyla yaklaşabilir ve herkesi memnun edecek yeni çözüm veya yöntemler geliştirebilirsiniz. Hala konuya eski veya daha önce karar verilmiş haliyle yaklaşmak gerekmediğinin anlaşılabileceği, manevraya açık bir gün.

  Kova burcu, 17 Haziran 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Dikkat!: Yanıltıcı gezegen etkileri belli aletlerin, cihazların ya da konuların tamir edildikten sonra düzelebileceğine ya da uzmanlık gerektiren bir pozisyonun sezonluk bir stajyer ya da çırak yardımıyla doldurulabileceğine olan inancınızı arttırabilir. Belki de olabilir, ama çok çok dikkatli olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bir süredir sizi zorlayan, strese sokan, karışık ya da çelişkili konulara, planlara, anlaşmalara ya da düzenlemelere yeni bir bakış açısıyla yaklaşabilir ve herkesi memnun edecek yeni çözüm veya yöntemler geliştirebilirsiniz. Hala konuya eski veya daha önce karar verilmiş haliyle yaklaşmak gerekmediğinin anlaşılabileceği, manevraya açık bir gün.

  Balık burcu, 17 Haziran 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Sizi eleştiren veya küçük duruma düşürmeye çalışan kişilere kendi üslubunuzla ya da yöntemlerinizle tepki göstermek zorunda hissedebilirsiniz. Ancak, hiç o yollara sapmaya tenezzül etmemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bir süredir sizi zorlayan, strese sokan, karışık ya da çelişkili konulara, planlara, anlaşmalara ya da düzenlemelere yeni bir bakış açısıyla yaklaşabilir ve herkesi memnun edecek yeni çözüm veya yöntemler geliştirebilirsiniz. Hala konuya eski veya daha önce karar verilmiş haliyle yaklaşmak gerekmediğinin anlaşılabileceği, manevraya açık bir gün.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  17 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •