1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 15 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 15 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 15 Haziran 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  İkili ilişkiler açısından yine tartışmalara açık bir gündeyiz. Dolayısıyla, iş birlikleriniz, ortaklarınız veya özel yaşamınızdaki ilişkilerinizde dikkatli hareket etmenizde fayda var. Eğitim alanında bazı konularda sonuçlanmalar söz konusu. Tüm burçlar için gün geneli: Belli bir plan, anlaşma ya da düzenleme bir kez daha aksaklık yaşarsa veya bir cm. ilerleme göstermiyorsa artık yeni bir yapılanma içerisine girilmesi ya da yerine başka bir şey konulması gerekiyor demektir. Tıp okumak istemenize rağmen, her kan gördüğünüzde bayılıyorsanız, belki de avukat olmanız gerekiyordur ya da her diktirdiğiniz ceketin düğmesi düşüyorsa, sanılanın aksine suç iplikte değil terzi de olabilir, değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. İlerlemeyen işlerde ısrar etmeme zamanı. Gereken değişiklik yapılmalı veya yapılan yanlıştan dönülmeli!

  Boğa burcu, 15 Haziran 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Aslında fikir sahibi ya da yeterince bilgili olmadığınız konularda uzmanmışçasına konuşabileceğiniz ve tuhaf duruma düşebileceğiniz bir hafta sonundasınız. Dolayısıyla, ilk 11’i sayamıyorsanız, uzatılan mikrofona tuttuğunuz takım hakkında konuşmaktan çekinmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Belli bir plan, anlaşma ya da düzenleme bir kez daha aksaklık yaşarsa veya bir cm. ilerleme göstermiyorsa artık yeni bir yapılanma içerisine girilmesi ya da yerine başka bir şey konulması gerekiyor demektir. Tıp okumak istemenize rağmen, her kan gördüğünüzde bayılıyorsanız, belki de avukat olmanız gerekiyordur ya da her diktirdiğiniz ceketin düğmesi düşüyorsa, sanılanın aksine suç iplikte değil terzi de olabilir, değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. İlerlemeyen işlerde ısrar etmeme zamanı. Gereken değişiklik yapılmalı veya yapılan yanlıştan dönülmeli!

  İkizler burcu, 15 Haziran 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Önemli harcamalar veya ödemeler söz konusu olabilir. Ortaklık gerektiren işler veya maddi zemin paylaşılan ilişkilerde anlaşmazlıklar yaşanabilecek bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Belli bir plan, anlaşma ya da düzenleme bir kez daha aksaklık yaşarsa veya bir cm. ilerleme göstermiyorsa artık yeni bir yapılanma içerisine girilmesi ya da yerine başka bir şey konulması gerekiyor demektir. Tıp okumak istemenize rağmen, her kan gördüğünüzde bayılıyorsanız, belki de avukat olmanız gerekiyordur ya da her diktirdiğiniz ceketin düğmesi düşüyorsa, sanılanın aksine suç iplikte değil terzi de olabilir, değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. İlerlemeyen işlerde ısrar etmeme zamanı. Gereken değişiklik yapılmalı veya yapılan yanlıştan dönülmeli!

  Yengeç burcu, 15 Haziran 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Evinizde, ailenizde veya özel yaşamınızda yer alan kişilerle ilişkilerinizde tartışmalara açık bir gün. Sakinliği korumak ve ne olursa olsun politik davranmak gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Belli bir plan, anlaşma ya da düzenleme bir kez daha aksaklık yaşarsa veya bir cm. ilerleme göstermiyorsa artık yeni bir yapılanma içerisine girilmesi ya da yerine başka bir şey konulması gerekiyor demektir. Tıp okumak istemenize rağmen, her kan gördüğünüzde bayılıyorsanız, belki de avukat olmanız gerekiyordur ya da her diktirdiğiniz ceketin düğmesi düşüyorsa, sanılanın aksine suç iplikte değil terzi de olabilir, değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. İlerlemeyen işlerde ısrar etmeme zamanı. Gereken değişiklik yapılmalı veya yapılan yanlıştan dönülmeli!

  Aslan burcu, 15 Haziran 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Karşı karşıya kalabileceğiniz teklifler ya da yapılan yorumlar, belki de amaçlarınıza hizmet ediyor olabilir. Bu hafta sonu bu konuya şans tanımanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Belli bir plan, anlaşma ya da düzenleme bir kez daha aksaklık yaşarsa veya bir cm. ilerleme göstermiyorsa artık yeni bir yapılanma içerisine girilmesi ya da yerine başka bir şey konulması gerekiyor demektir. Tıp okumak istemenize rağmen, her kan gördüğünüzde bayılıyorsanız, belki de avukat olmanız gerekiyordur ya da her diktirdiğiniz ceketin düğmesi düşüyorsa, sanılanın aksine suç iplikte değil terzi de olabilir, değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. İlerlemeyen işlerde ısrar etmeme zamanı. Gereken değişiklik yapılmalı veya yapılan yanlıştan dönülmeli!

  Başak burcu, 15 Haziran 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bu haftasonu için, ilerlemek istediğiniz konularda yaklaşımlarınız veya yöntemleriniz uygulanabilir olmaktan uzak ya da demode olabilir. Ya da zaman içerisinde etkinliği azalmış olabilir. Dolayısıyla ısrarcı olmamakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Belli bir plan, anlaşma ya da düzenleme bir kez daha aksaklık yaşarsa veya bir cm. ilerleme göstermiyorsa artık yeni bir yapılanma içerisine girilmesi ya da yerine başka bir şey konulması gerekiyor demektir. Tıp okumak istemenize rağmen, her kan gördüğünüzde bayılıyorsanız, belki de avukat olmanız gerekiyordur ya da her diktirdiğiniz ceketin düğmesi düşüyorsa, sanılanın aksine suç iplikte değil terzi de olabilir, değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. İlerlemeyen işlerde ısrar etmeme zamanı. Gereken değişiklik yapılmalı veya yapılan yanlıştan dönülmeli!

  Terazi burcu, 15 Haziran 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Ev ve aile hayatınızla ilgili kişilerle ilişkilerinizin gerilebileceği, çekişme veya rekabet ortamlarına açık bir gün maalesef. Sakinliği korumak veya günü kendi sevdiğiniz şeylerle geçirmek dengeyi kurmanızı sağlayabilir. Maddi konular da gündemde. Tüm burçlar için gün geneli: Belli bir plan, anlaşma ya da düzenleme bir kez daha aksaklık yaşarsa veya bir cm. ilerleme göstermiyorsa artık yeni bir yapılanma içerisine girilmesi ya da yerine başka bir şey konulması gerekiyor demektir. Tıp okumak istemenize rağmen, her kan gördüğünüzde bayılıyorsanız, belki de avukat olmanız gerekiyordur ya da her diktirdiğiniz ceketin düğmesi düşüyorsa, sanılanın aksine suç iplikte değil terzi de olabilir, değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. İlerlemeyen işlerde ısrar etmeme zamanı. Gereken değişiklik yapılmalı veya yapılan yanlıştan dönülmeli!

  Akrep burcu, 15 Haziran 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Verdiğiniz kararları veya yaptığınız bir seçimi sorgulayabilirsiniz. Özel yaşamınızdaki problemlerin kendini belirgin hale getirebileceği veya maddi konularda bazı aksilik ya da zorlanmaların söz konusu olabileceği beş günlük süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli bir plan, anlaşma ya da düzenleme bir kez daha aksaklık yaşarsa veya bir cm. ilerleme göstermiyorsa artık yeni bir yapılanma içerisine girilmesi ya da yerine başka bir şey konulması gerekiyor demektir. Tıp okumak istemenize rağmen, her kan gördüğünüzde bayılıyorsanız, belki de avukat olmanız gerekiyordur ya da her diktirdiğiniz ceketin düğmesi düşüyorsa, sanılanın aksine suç iplikte değil terzi de olabilir, değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. İlerlemeyen işlerde ısrar etmeme zamanı. Gereken değişiklik yapılmalı veya yapılan yanlıştan dönülmeli!

  Yay burcu, 15 Haziran 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Ekip çalışmaları veya sosyal yaşantınızla bağlantılı aktiviteler esnasında ya da arkadaşlarınızla ilişkilerinizde anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Hiçkimse hiçkimseyi tolere etme havasında olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli bir plan, anlaşma ya da düzenleme bir kez daha aksaklık yaşarsa veya bir cm. ilerleme göstermiyorsa artık yeni bir yapılanma içerisine girilmesi ya da yerine başka bir şey konulması gerekiyor demektir. Tıp okumak istemenize rağmen, her kan gördüğünüzde bayılıyorsanız, belki de avukat olmanız gerekiyordur ya da her diktirdiğiniz ceketin düğmesi düşüyorsa, sanılanın aksine suç iplikte değil terzi de olabilir, değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. İlerlemeyen işlerde ısrar etmeme zamanı. Gereken değişiklik yapılmalı veya yapılan yanlıştan dönülmeli!

  Oğlak burcu, 15 Haziran 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Güç mücadelelerine, rekabet ve çekişmelere açık bir gün. Birlikte iş yaptığınız ya da ortak çıkarınız olan kişilerle ilişkilerinize zarar vermemenizde fayda var. Zor da olsa, kuralları dikte eden kişilere tolerans göstermeye çalışın. Tüm burçlar için gün geneli: Belli bir plan, anlaşma ya da düzenleme bir kez daha aksaklık yaşarsa veya bir cm. ilerleme göstermiyorsa artık yeni bir yapılanma içerisine girilmesi ya da yerine başka bir şey konulması gerekiyor demektir. Tıp okumak istemenize rağmen, her kan gördüğünüzde bayılıyorsanız, belki de avukat olmanız gerekiyordur ya da her diktirdiğiniz ceketin düğmesi düşüyorsa, sanılanın aksine suç iplikte değil terzi de olabilir, değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. İlerlemeyen işlerde ısrar etmeme zamanı. Gereken değişiklik yapılmalı veya yapılan yanlıştan dönülmeli!

  Kova burcu, 15 Haziran 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Yerine getiremeyeceğiniz sözler verebileceğiniz bir haftasonu. Akıldan veya sağduyudan çok uzak hareketleri olan kişiler sizi şaşırtabilirler. Yakın çevre ilişkilerinizde dikkatli hareket etmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli bir plan, anlaşma ya da düzenleme bir kez daha aksaklık yaşarsa veya bir cm. ilerleme göstermiyorsa artık yeni bir yapılanma içerisine girilmesi ya da yerine başka bir şey konulması gerekiyor demektir. Tıp okumak istemenize rağmen, her kan gördüğünüzde bayılıyorsanız, belki de avukat olmanız gerekiyordur ya da her diktirdiğiniz ceketin düğmesi düşüyorsa, sanılanın aksine suç iplikte değil terzi de olabilir, değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. İlerlemeyen işlerde ısrar etmeme zamanı. Gereken değişiklik yapılmalı veya yapılan yanlıştan dönülmeli!

  Balık burcu, 15 Haziran 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Dikkatli davranmanız gereken bir haftasonu. Dikkatsiz olmanız veya gerçeklikten uzak düşünceler içerisine girmeniz önemli sonuçlar doğurabilir. Uzun zamandır üzerinde yoğunlaştığınız bir proje için gerekli araştırmaları silmeniz veya bu iş önemli kişilerle ilişkileri sonlandırmanız v.b Tüm burçlar için gün geneli: Belli bir plan, anlaşma ya da düzenleme bir kez daha aksaklık yaşarsa veya bir cm. ilerleme göstermiyorsa artık yeni bir yapılanma içerisine girilmesi ya da yerine başka bir şey konulması gerekiyor demektir. Tıp okumak istemenize rağmen, her kan gördüğünüzde bayılıyorsanız, belki de avukat olmanız gerekiyordur ya da her diktirdiğiniz ceketin düğmesi düşüyorsa, sanılanın aksine suç iplikte değil terzi de olabilir, değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. İlerlemeyen işlerde ısrar etmeme zamanı. Gereken değişiklik yapılmalı veya yapılan yanlıştan dönülmeli!

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  15 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •