1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 11 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Trakya
    Konular
    3714

Post 11 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

alıntıdır

Koç burcu, 11 Haziran 2014 için burç yorumu
    21 Mart - 20 Nisan
    Bazı konularda istikrarı sağlamak veya dengeyi korumak için ne gerekiyorsa yapmanızda fayda var. Detaylara dikkat etmeniz durumunda gelirlerinizi arttırabilir, karlı alışverişler yapabilir veya imajınızı güçlendirebilirsiniz. Tecrübeli veya yaşça sizden büyük kişilerin destek veya yardımını alabileceğiniz bir gün. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Tüm burçlar için gün geneli: Çelişkili veya çözümsüz ya da hiç ilerlemeyen durumlardan çıkmanın en iyi yolu risk almak, maceraya atılmak ya da daha önce hiç denenmemiş yoldan gitmek değil midir? İnanın bana, pek çok başarı hikayesinin altında bu vardır. Dolayısıyla, köşeye sıkışmış hissederseniz, yeni şeyler deneyin, farklı düşünün, farklı hareket edin. Hayat onu nasıl yorumlarsanız o şekli alır. Paçalarınıza bulaşan çamurdan şikayet etmeyi bırakıp, aynı çamurdan hoş bir heykel ortaya çıkartabilir, hatta içinizdeki yeteneği keşfedebilirsiniz. İsterseniz yapabilirsiniz! Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa burcu, 11 Haziran 2014 için burç yorumu
    21 Nisan - 21 Mayıs
    İşiniz veya meslektaşlarınızla ilgili duygusal konular üretkenliğinizi etkileyebilir. Problemleri hızla çözüp yolunuza devam etmenizde fayda var. Adaletli olmak ve olayları iki taraflı düşünmek olası tartışmaları engelleyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Çelişkili veya çözümsüz ya da hiç ilerlemeyen durumlardan çıkmanın en iyi yolu risk almak, maceraya atılmak ya da daha önce hiç denenmemiş yoldan gitmek değil midir? İnanın bana, pek çok başarı hikayesinin altında bu vardır. Dolayısıyla, köşeye sıkışmış hissederseniz, yeni şeyler deneyin, farklı düşünün, farklı hareket edin. Hayat onu nasıl yorumlarsanız o şekli alır. Paçalarınıza bulaşan çamurdan şikayet etmeyi bırakıp, aynı çamurdan hoş bir heykel ortaya çıkartabilir, hatta içinizdeki yeteneği keşfedebilirsiniz. İsterseniz yapabilirsiniz! Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

İkizler burcu, 11 Haziran 2014 için burç yorumu
    22 Mayıs - 21 Haziran
    Doğru adımları atıyorsunuz ve istediğinizi alana kadar olayları zorlayabilirsiniz. Yardıma hazır olmanız ve politik davranmanız durumunda başardığınız veya tamamladığınız işler yeni fırsatların kapısını açabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Çelişkili veya çözümsüz ya da hiç ilerlemeyen durumlardan çıkmanın en iyi yolu risk almak, maceraya atılmak ya da daha önce hiç denenmemiş yoldan gitmek değil midir? İnanın bana, pek çok başarı hikayesinin altında bu vardır. Dolayısıyla, köşeye sıkışmış hissederseniz, yeni şeyler deneyin, farklı düşünün, farklı hareket edin. Hayat onu nasıl yorumlarsanız o şekli alır. Paçalarınıza bulaşan çamurdan şikayet etmeyi bırakıp, aynı çamurdan hoş bir heykel ortaya çıkartabilir, hatta içinizdeki yeteneği keşfedebilirsiniz. İsterseniz yapabilirsiniz! Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yengeç burcu, 11 Haziran 2014 için burç yorumu
    22 Haziran - 22 Temmuz
    Yolunda devam etmeyen şeylerin yerine yenilerini koyabileceğiniz günler. Fikir alışverişlerinin arttığı, daha fazla sosyalleşmenin faydasını görebileceğiniz bir gün. Aşk hayatınız, romantik planlar veya sevgi temalı ilişkiler ön planda olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Çelişkili veya çözümsüz ya da hiç ilerlemeyen durumlardan çıkmanın en iyi yolu risk almak, maceraya atılmak ya da daha önce hiç denenmemiş yoldan gitmek değil midir? İnanın bana, pek çok başarı hikayesinin altında bu vardır. Dolayısıyla, köşeye sıkışmış hissederseniz, yeni şeyler deneyin, farklı düşünün, farklı hareket edin. Hayat onu nasıl yorumlarsanız o şekli alır. Paçalarınıza bulaşan çamurdan şikayet etmeyi bırakıp, aynı çamurdan hoş bir heykel ortaya çıkartabilir, hatta içinizdeki yeteneği keşfedebilirsiniz. İsterseniz yapabilirsiniz! Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Aslan burcu, 11 Haziran 2014 için burç yorumu
    23 Temmuz - 23 Ağustos
    Ev ve aile başlıklı konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Zorlayıcı olmanız ve uzlaşmamakta direnmeniz durumunda size karşı çıkan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Çevrenizi geliştirmenize yardımı dokunabilecek olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Yapacağınız değişiklikler özgüveninizi arttırmanıza yardım edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Çelişkili veya çözümsüz ya da hiç ilerlemeyen durumlardan çıkmanın en iyi yolu risk almak, maceraya atılmak ya da daha önce hiç denenmemiş yoldan gitmek değil midir? İnanın bana, pek çok başarı hikayesinin altında bu vardır. Dolayısıyla, köşeye sıkışmış hissederseniz, yeni şeyler deneyin, farklı düşünün, farklı hareket edin. Hayat onu nasıl yorumlarsanız o şekli alır. Paçalarınıza bulaşan çamurdan şikayet etmeyi bırakıp, aynı çamurdan hoş bir heykel ortaya çıkartabilir, hatta içinizdeki yeteneği keşfedebilirsiniz. İsterseniz yapabilirsiniz! Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Başak burcu, 11 Haziran 2014 için burç yorumu
    24 Ağustos - 22 Eylül
    Bazı konularda ya da işlerinizde aksilikler yaşanabilir. Adım adım ele almanız, yine de, olumlu sonuç almanıza yardım edecektir, denemeyi bırakmayın. Bir ilişkinizi yeniden gözden geçirmeniz durumunda bağlantınızı güçlendirmenin yollarını bulabilirsiniz. Fikir alışverişleri kendinizde yapmayı düşündüğünüz değişiklikleri yapmanıza yardım edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Çelişkili veya çözümsüz ya da hiç ilerlemeyen durumlardan çıkmanın en iyi yolu risk almak, maceraya atılmak ya da daha önce hiç denenmemiş yoldan gitmek değil midir? İnanın bana, pek çok başarı hikayesinin altında bu vardır. Dolayısıyla, köşeye sıkışmış hissederseniz, yeni şeyler deneyin, farklı düşünün, farklı hareket edin. Hayat onu nasıl yorumlarsanız o şekli alır. Paçalarınıza bulaşan çamurdan şikayet etmeyi bırakıp, aynı çamurdan hoş bir heykel ortaya çıkartabilir, hatta içinizdeki yeteneği keşfedebilirsiniz. İsterseniz yapabilirsiniz! Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Terazi burcu, 11 Haziran 2014 için burç yorumu
    23 Eylül - 23 Ekim
    İşle ilgili girişimlerinizin olumlu geri dönüşleri kendini göstermeye başlayabilir. Mükemmelliyetçiliği ön planda tutmanız durumunda eleştirilerden ve işinize karışan kişilerden kurtulmanız daha kolay olacaktır. Belirsizlikler ve kararsızlıklar anlaşmazlıklara neden olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Çelişkili veya çözümsüz ya da hiç ilerlemeyen durumlardan çıkmanın en iyi yolu risk almak, maceraya atılmak ya da daha önce hiç denenmemiş yoldan gitmek değil midir? İnanın bana, pek çok başarı hikayesinin altında bu vardır. Dolayısıyla, köşeye sıkışmış hissederseniz, yeni şeyler deneyin, farklı düşünün, farklı hareket edin. Hayat onu nasıl yorumlarsanız o şekli alır. Paçalarınıza bulaşan çamurdan şikayet etmeyi bırakıp, aynı çamurdan hoş bir heykel ortaya çıkartabilir, hatta içinizdeki yeteneği keşfedebilirsiniz. İsterseniz yapabilirsiniz! Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep burcu, 11 Haziran 2014 için burç yorumu
    24 Ekim - 22 Kasım
    Bazı konuların bitirilme veya yetiştirilme zamanıyla ilgili anlaşmazlıklar söz konusuysa, şu an için daha fazla manevra alanına sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Yapmaktan hoşlandığınız şeylerle zaman geçirebilir, ilginizi çeken konuları araştırabilirsiniz. Yeni ilgi alanları veya tanışılan yeni kişiler dış görünüşünüzü olumlu etkileyebilir ve geleceğinizle ilgili kararlarınızda etkili olabilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Tüm burçlar için gün geneli: Çelişkili veya çözümsüz ya da hiç ilerlemeyen durumlardan çıkmanın en iyi yolu risk almak, maceraya atılmak ya da daha önce hiç denenmemiş yoldan gitmek değil midir? İnanın bana, pek çok başarı hikayesinin altında bu vardır. Dolayısıyla, köşeye sıkışmış hissederseniz, yeni şeyler deneyin, farklı düşünün, farklı hareket edin. Hayat onu nasıl yorumlarsanız o şekli alır. Paçalarınıza bulaşan çamurdan şikayet etmeyi bırakıp, aynı çamurdan hoş bir heykel ortaya çıkartabilir, hatta içinizdeki yeteneği keşfedebilirsiniz. İsterseniz yapabilirsiniz! Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yay burcu, 11 Haziran 2014 için burç yorumu
    23 Kasım - 21 Aralık
    Kişisel sırlarınızı kendinize saklamanızda fayda var. Bulacağınız çözümler karşınızdaki kişileri memnun edebilir. İstikrarlı olmanız ve çok fazla göz önünde bulunmamanız durumunda daha fazla şey başarabilir, hatta, süreç içerisinde çok şanslı olaylar yaşayabilirsiniz. Ancak şu an için biraz yavaşlamanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Çelişkili veya çözümsüz ya da hiç ilerlemeyen durumlardan çıkmanın en iyi yolu risk almak, maceraya atılmak ya da daha önce hiç denenmemiş yoldan gitmek değil midir? İnanın bana, pek çok başarı hikayesinin altında bu vardır. Dolayısıyla, köşeye sıkışmış hissederseniz, yeni şeyler deneyin, farklı düşünün, farklı hareket edin. Hayat onu nasıl yorumlarsanız o şekli alır. Paçalarınıza bulaşan çamurdan şikayet etmeyi bırakıp, aynı çamurdan hoş bir heykel ortaya çıkartabilir, hatta içinizdeki yeteneği keşfedebilirsiniz. İsterseniz yapabilirsiniz! Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Oğlak burcu, 11 Haziran 2014 için burç yorumu
    22 Aralık - 20 Ocak
    Seyahatler esnasında ve imajınızı zedeleyebilecek, devam eden değişikliklere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Tartışarak vakit kaybetmeyin ve başladığınız işleri bitirin. Sevgi temalı ilişkileriniz olumsuzluklar karşısında size destek olacaktır. Seçeneklerinizi gözden geçirebilir ve karşınızdaki kişilerle ya da meslektaşlarınızla uyumu yakalayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Çelişkili veya çözümsüz ya da hiç ilerlemeyen durumlardan çıkmanın en iyi yolu risk almak, maceraya atılmak ya da daha önce hiç denenmemiş yoldan gitmek değil midir? İnanın bana, pek çok başarı hikayesinin altında bu vardır. Dolayısıyla, köşeye sıkışmış hissederseniz, yeni şeyler deneyin, farklı düşünün, farklı hareket edin. Hayat onu nasıl yorumlarsanız o şekli alır. Paçalarınıza bulaşan çamurdan şikayet etmeyi bırakıp, aynı çamurdan hoş bir heykel ortaya çıkartabilir, hatta içinizdeki yeteneği keşfedebilirsiniz. İsterseniz yapabilirsiniz! Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Kova burcu, 11 Haziran 2014 için burç yorumu
    21 Ocak - 18 Şubat
    Bazı konularla zaman kaybetme eğilimindesiniz, sakın oyalanmayın. Kazanılacak paralar var ve ilerleme kaydedeceğiniz kuşkusuz. İlerleyebileceğiniz alanlara konsantre olmalısınız. Evde yapacağınız değişiklikler veya planlar maddi durumunuzu dengelemenize ya da gelirlerinizi arttırmanızı sağlayabilir. Yeteneklerinizi geliştirin. Tüm burçlar için gün geneli: Çelişkili veya çözümsüz ya da hiç ilerlemeyen durumlardan çıkmanın en iyi yolu risk almak, maceraya atılmak ya da daha önce hiç denenmemiş yoldan gitmek değil midir? İnanın bana, pek çok başarı hikayesinin altında bu vardır. Dolayısıyla, köşeye sıkışmış hissederseniz, yeni şeyler deneyin, farklı düşünün, farklı hareket edin. Hayat onu nasıl yorumlarsanız o şekli alır. Paçalarınıza bulaşan çamurdan şikayet etmeyi bırakıp, aynı çamurdan hoş bir heykel ortaya çıkartabilir, hatta içinizdeki yeteneği keşfedebilirsiniz. İsterseniz yapabilirsiniz! Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Balık burcu, 11 Haziran 2014 için burç yorumu
    19 Şubat - 20 Mart
    Bazı konular çok kolay görünmüyor ya da yolunda gitmiyor olabilir. Ancak, bu durum sürekli olarak bu şekilde devam edecek anlamına da gelmiyor! Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya eski meslektaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Bu esnada ilginç tekliflerde söz konusu olabilir. Grup aktiviteleri esnasında önemli olabilecek bir kişiyle tanışabilir ya da karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu değişiklikler var. Tüm burçlar için gün geneli: Çelişkili veya çözümsüz ya da hiç ilerlemeyen durumlardan çıkmanın en iyi yolu risk almak, maceraya atılmak ya da daha önce hiç denenmemiş yoldan gitmek değil midir? İnanın bana, pek çok başarı hikayesinin altında bu vardır. Dolayısıyla, köşeye sıkışmış hissederseniz, yeni şeyler deneyin, farklı düşünün, farklı hareket edin. Hayat onu nasıl yorumlarsanız o şekli alır. Paçalarınıza bulaşan çamurdan şikayet etmeyi bırakıp, aynı çamurdan hoş bir heykel ortaya çıkartabilir, hatta içinizdeki yeteneği keşfedebilirsiniz. İsterseniz yapabilirsiniz! Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

11 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler