1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 10 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 10 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 10 Haziran 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Gün içerisinde meydana gelecek ufak tefek aksilikleri gözünüzde büyütmemeli büyük resme odaklanmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler değişim dönüşüm istiyor, değişime zorluyor. Kim ki değişime direniyor, işi iyice zorlaşıyor! Geçmişte ne kadar iş görmüş, etkili olmuş, takdir kazanmış veya katılımcısı olmuş olsa da, artık eskisi kadar işlevsel olmayan ya da etkisini yitirmiş ne varsa(iş, ilişki, eğitim, seyahatler, maddi konular v.b) değişimle şekillenmeyi gerektiriyor. Sıkı sıkıya ağaca tutunmak yerine, rüzgarla hareket edip yeni bir orman kurmak yeni bir dünya yaratmak zamanı!

  Boğa burcu, 10 Haziran 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Konuşmak veya bazı konuları dile getirmek için doğru zamanı bulmanız gerekiyor. Karşı tarafın harekete geçmesini beklemek yerine sizin harekete geçmeniz daha doğru olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler değişim dönüşüm istiyor, değişime zorluyor. Kim ki değişime direniyor, işi iyice zorlaşıyor! Geçmişte ne kadar iş görmüş, etkili olmuş, takdir kazanmış veya katılımcısı olmuş olsa da, artık eskisi kadar işlevsel olmayan ya da etkisini yitirmiş ne varsa(iş, ilişki, eğitim, seyahatler, maddi konular v.b) değişimle şekillenmeyi gerektiriyor. Sıkı sıkıya ağaca tutunmak yerine, rüzgarla hareket edip yeni bir orman kurmak yeni bir dünya yaratmak zamanı!

  İkizler burcu, 10 Haziran 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Enerjinizi ve çekiciliğinizi sizin için en önemli konularda kullanmalısınız. Girişimci olmanız ciddi ilerleme sağlamanıza yardım edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler değişim dönüşüm istiyor, değişime zorluyor. Kim ki değişime direniyor, işi iyice zorlaşıyor! Geçmişte ne kadar iş görmüş, etkili olmuş, takdir kazanmış veya katılımcısı olmuş olsa da, artık eskisi kadar işlevsel olmayan ya da etkisini yitirmiş ne varsa(iş, ilişki, eğitim, seyahatler, maddi konular v.b) değişimle şekillenmeyi gerektiriyor. Sıkı sıkıya ağaca tutunmak yerine, rüzgarla hareket edip yeni bir orman kurmak yeni bir dünya yaratmak zamanı!

  Yengeç burcu, 10 Haziran 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  İnatçı ya da ısrarcı kişilerle karşılaşırsanız mevzunun içine dahil olmamaya özen göstermelisiniz. Asıl amacınız ilerlemek mi yoksa gereksiz bir tartışmanın içinde yer almak mı? Bu sorunun cevabına göre tavır belirlemeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler değişim dönüşüm istiyor, değişime zorluyor. Kim ki değişime direniyor, işi iyice zorlaşıyor! Geçmişte ne kadar iş görmüş, etkili olmuş, takdir kazanmış veya katılımcısı olmuş olsa da, artık eskisi kadar işlevsel olmayan ya da etkisini yitirmiş ne varsa(iş, ilişki, eğitim, seyahatler, maddi konular v.b) değişimle şekillenmeyi gerektiriyor. Sıkı sıkıya ağaca tutunmak yerine, rüzgarla hareket edip yeni bir orman kurmak yeni bir dünya yaratmak zamanı!

  Aslan burcu, 10 Haziran 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Hayatınızdaki diğer kişilerin ihtiyaçlarını önemsediğiniz kadar kendi istek ve ihtiyaçlarınızı da önemsemeniz gerekiyor. Bugünlerde attığınız adımların uzun süreli etkileri olabilir veya geleceği şekillendirebilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler değişim dönüşüm istiyor, değişime zorluyor. Kim ki değişime direniyor, işi iyice zorlaşıyor! Geçmişte ne kadar iş görmüş, etkili olmuş, takdir kazanmış veya katılımcısı olmuş olsa da, artık eskisi kadar işlevsel olmayan ya da etkisini yitirmiş ne varsa(iş, ilişki, eğitim, seyahatler, maddi konular v.b) değişimle şekillenmeyi gerektiriyor. Sıkı sıkıya ağaca tutunmak yerine, rüzgarla hareket edip yeni bir orman kurmak yeni bir dünya yaratmak zamanı!

  Başak burcu, 10 Haziran 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Yönlendirme veya baskı kurma arasında gidip gelirseniz, insanların baskıdan veya zorlamadan çok, zarif şekilde yönlendirilmekten hoşlandığını hatırlamalısınız. Bazı alanlarda asıl konudan sapmamaya çalışın. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler değişim dönüşüm istiyor, değişime zorluyor. Kim ki değişime direniyor, işi iyice zorlaşıyor! Geçmişte ne kadar iş görmüş, etkili olmuş, takdir kazanmış veya katılımcısı olmuş olsa da, artık eskisi kadar işlevsel olmayan ya da etkisini yitirmiş ne varsa(iş, ilişki, eğitim, seyahatler, maddi konular v.b) değişimle şekillenmeyi gerektiriyor. Sıkı sıkıya ağaca tutunmak yerine, rüzgarla hareket edip yeni bir orman kurmak yeni bir dünya yaratmak zamanı!

  Terazi burcu, 10 Haziran 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Karşınızdaki kişiler yanlış yönlendirilmiş veya bazı konuları yanlış anlamış olabilirler. Bu kişilerin olayları doğru anlayıp anlamadığından emin olmadan harekete geçmemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler değişim dönüşüm istiyor, değişime zorluyor. Kim ki değişime direniyor, işi iyice zorlaşıyor! Geçmişte ne kadar iş görmüş, etkili olmuş, takdir kazanmış veya katılımcısı olmuş olsa da, artık eskisi kadar işlevsel olmayan ya da etkisini yitirmiş ne varsa(iş, ilişki, eğitim, seyahatler, maddi konular v.b) değişimle şekillenmeyi gerektiriyor. Sıkı sıkıya ağaca tutunmak yerine, rüzgarla hareket edip yeni bir orman kurmak yeni bir dünya yaratmak zamanı!

  Akrep burcu, 10 Haziran 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Bazı olayların, yöntemlerin ya da gelişmelerin size uyuyor olması diğerlerine de uyuyor anlamına gelmiyor. Ama, yine de planlarınızda değişiklik yapmak zorunda değilsiniz tabii. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler değişim dönüşüm istiyor, değişime zorluyor. Kim ki değişime direniyor, işi iyice zorlaşıyor! Geçmişte ne kadar iş görmüş, etkili olmuş, takdir kazanmış veya katılımcısı olmuş olsa da, artık eskisi kadar işlevsel olmayan ya da etkisini yitirmiş ne varsa(iş, ilişki, eğitim, seyahatler, maddi konular v.b) değişimle şekillenmeyi gerektiriyor. Sıkı sıkıya ağaca tutunmak yerine, rüzgarla hareket edip yeni bir orman kurmak yeni bir dünya yaratmak zamanı!

  Yay burcu, 10 Haziran 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Tatminsiz olduğunuz bazı konuları diğerlerine anlatma konusundaki eğiliminizi engelleyemeyebilirsiniz. Ancak karşı tarafın sizinle aynı fikirde olmama olasılığını hesap ederek konuşmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler değişim dönüşüm istiyor, değişime zorluyor. Kim ki değişime direniyor, işi iyice zorlaşıyor! Geçmişte ne kadar iş görmüş, etkili olmuş, takdir kazanmış veya katılımcısı olmuş olsa da, artık eskisi kadar işlevsel olmayan ya da etkisini yitirmiş ne varsa(iş, ilişki, eğitim, seyahatler, maddi konular v.b) değişimle şekillenmeyi gerektiriyor. Sıkı sıkıya ağaca tutunmak yerine, rüzgarla hareket edip yeni bir orman kurmak yeni bir dünya yaratmak zamanı!

  Oğlak burcu, 10 Haziran 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı konular sizin olayları nasıl gördüğünüzle ilgili olabilir, ama aynı zamanda diğerlerinin belli bir mesafeden olayları nasıl yorumladığına da bakmanız ve görüşlerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler değişim dönüşüm istiyor, değişime zorluyor. Kim ki değişime direniyor, işi iyice zorlaşıyor! Geçmişte ne kadar iş görmüş, etkili olmuş, takdir kazanmış veya katılımcısı olmuş olsa da, artık eskisi kadar işlevsel olmayan ya da etkisini yitirmiş ne varsa(iş, ilişki, eğitim, seyahatler, maddi konular v.b) değişimle şekillenmeyi gerektiriyor. Sıkı sıkıya ağaca tutunmak yerine, rüzgarla hareket edip yeni bir orman kurmak yeni bir dünya yaratmak zamanı!

  Kova burcu, 10 Haziran 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Kontrol edebileceğiniz, hakim olabileceğiniz konulara konsantre olmalı, kontrol edemediğiniz olay, konu, kişi veya durumlardan uzak durmalısınız. Huzurlu bir gün geçirmenin anahtarı budur bugün için. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler değişim dönüşüm istiyor, değişime zorluyor. Kim ki değişime direniyor, işi iyice zorlaşıyor! Geçmişte ne kadar iş görmüş, etkili olmuş, takdir kazanmış veya katılımcısı olmuş olsa da, artık eskisi kadar işlevsel olmayan ya da etkisini yitirmiş ne varsa(iş, ilişki, eğitim, seyahatler, maddi konular v.b) değişimle şekillenmeyi gerektiriyor. Sıkı sıkıya ağaca tutunmak yerine, rüzgarla hareket edip yeni bir orman kurmak yeni bir dünya yaratmak zamanı!

  Balık burcu, 10 Haziran 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Eskisi kadar faydalı veya verimli olmayan ilişkileri, işleri ya da planları bir kenara bırakıp, yeni bağlantılar, birliktelikler, iş birlikleri veya yapılanmalar içerisine girmek isteyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler değişim dönüşüm istiyor, değişime zorluyor. Kim ki değişime direniyor, işi iyice zorlaşıyor! Geçmişte ne kadar iş görmüş, etkili olmuş, takdir kazanmış veya katılımcısı olmuş olsa da, artık eskisi kadar işlevsel olmayan ya da etkisini yitirmiş ne varsa(iş, ilişki, eğitim, seyahatler, maddi konular v.b) değişimle şekillenmeyi gerektiriyor. Sıkı sıkıya ağaca tutunmak yerine, rüzgarla hareket edip yeni bir orman kurmak yeni bir dünya yaratmak zamanı

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  10 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •