1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 06 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 06 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 6 Haziran 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı planlarınız umduğunuz gibi ilerlemeyebilir veya umduğunuzun dışında gelişebilir. Yine de gelişmelerin içindeki içerisindeki eğlenceli tarafları bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün herkes, kendi işinin veya verdiği sözlerin dışında ve onunla hiç ilgisi olmayan iş ve konularla ilgileniyor olabilir. Kendi görev ve sorumluluklarını hatırlattığınızda ise, sizi sadece kendinizi veya olayların kendinize düşen tarafını düşünmekle suçlayabilirler. Tersini iknaya çalışmakta ise, oldukça zorlanabilirsiniz. Ya da tam tersi, siz bu anlamda bazı kişileri suçlayabilir ve yükümlülüklerinizi aksatabilirsiniz.

  Boğa burcu, 6 Haziran 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Maddi ya da yaratıcılık içeren işleri planlarken veya düzenlerken alışılmadık şekilde düşünmeli ve ilginç tekliflere açık olmalısınız. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün herkes, kendi işinin veya verdiği sözlerin dışında ve onunla hiç ilgisi olmayan iş ve konularla ilgileniyor olabilir. Kendi görev ve sorumluluklarını hatırlattığınızda ise, sizi sadece kendinizi veya olayların kendinize düşen tarafını düşünmekle suçlayabilirler. Tersini iknaya çalışmakta ise, oldukça zorlanabilirsiniz. Ya da tam tersi, siz bu anlamda bazı kişileri suçlayabilir ve yükümlülüklerinizi aksatabilirsiniz.

  İkizler burcu, 6 Haziran 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Yeni şeyler öğrenebilir, yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Katılımcılığınız, ekip çalışmalarına ve grup aktivitelerine yatkınlığınız çok yakında ödüllendirilecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün herkes, kendi işinin veya verdiği sözlerin dışında ve onunla hiç ilgisi olmayan iş ve konularla ilgileniyor olabilir. Kendi görev ve sorumluluklarını hatırlattığınızda ise, sizi sadece kendinizi veya olayların kendinize düşen tarafını düşünmekle suçlayabilirler. Tersini iknaya çalışmakta ise, oldukça zorlanabilirsiniz. Ya da tam tersi, siz bu anlamda bazı kişileri suçlayabilir ve yükümlülüklerinizi aksatabilirsiniz.

  Yengeç burcu, 6 Haziran 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Herhangi bir işareti ortada olmasa da, her şeyin yolunda gideceğine dair inancınızı kaybetmemelisiniz. İş yaşamınızda veya özel hayatınızda gizli planda yürüyen işler yararınıza gelişiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün herkes, kendi işinin veya verdiği sözlerin dışında ve onunla hiç ilgisi olmayan iş ve konularla ilgileniyor olabilir. Kendi görev ve sorumluluklarını hatırlattığınızda ise, sizi sadece kendinizi veya olayların kendinize düşen tarafını düşünmekle suçlayabilirler. Tersini iknaya çalışmakta ise, oldukça zorlanabilirsiniz. Ya da tam tersi, siz bu anlamda bazı kişileri suçlayabilir ve yükümlülüklerinizi aksatabilirsiniz.

  Aslan burcu, 6 Haziran 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  İlerlemenizi hızlandıran veya hayatınızı kolaylaştıran önerilere kulak vermenizde fayda var. Zira, bu tür tavsiyeler hiç ummadığınız kaynaklardan gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün herkes, kendi işinin veya verdiği sözlerin dışında ve onunla hiç ilgisi olmayan iş ve konularla ilgileniyor olabilir. Kendi görev ve sorumluluklarını hatırlattığınızda ise, sizi sadece kendinizi veya olayların kendinize düşen tarafını düşünmekle suçlayabilirler. Tersini iknaya çalışmakta ise, oldukça zorlanabilirsiniz. Ya da tam tersi, siz bu anlamda bazı kişileri suçlayabilir ve yükümlülüklerinizi aksatabilirsiniz.

  Başak burcu, 6 Haziran 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Belli konularda nasıl ilerleyebileceğinize dair fikirleriniz net. Ancak yine de, kontrolü ele almak istediğinizde sizi engellemeye çalışan kişiler çıkabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün herkes, kendi işinin veya verdiği sözlerin dışında ve onunla hiç ilgisi olmayan iş ve konularla ilgileniyor olabilir. Kendi görev ve sorumluluklarını hatırlattığınızda ise, sizi sadece kendinizi veya olayların kendinize düşen tarafını düşünmekle suçlayabilirler. Tersini iknaya çalışmakta ise, oldukça zorlanabilirsiniz. Ya da tam tersi, siz bu anlamda bazı kişileri suçlayabilir ve yükümlülüklerinizi aksatabilirsiniz.

  Terazi burcu, 6 Haziran 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bazı kişiler hareketleriyle sizi şaşırtabilirler veya beklenmedik hareketleri olabilir. Neyse ki, bu durum, eğlenmenizi veya eğlenceye zaman ayırabilmenizi sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün herkes, kendi işinin veya verdiği sözlerin dışında ve onunla hiç ilgisi olmayan iş ve konularla ilgileniyor olabilir. Kendi görev ve sorumluluklarını hatırlattığınızda ise, sizi sadece kendinizi veya olayların kendinize düşen tarafını düşünmekle suçlayabilirler. Tersini iknaya çalışmakta ise, oldukça zorlanabilirsiniz. Ya da tam tersi, siz bu anlamda bazı kişileri suçlayabilir ve yükümlülüklerinizi aksatabilirsiniz.

  Akrep burcu, 6 Haziran 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Gelen desteğin kaynağını sorgulamadan nereden gelirse gelsin kabul etmekte fayda var. Herkesin biraz motivasyona ihtiyacı vardır. Öyle değil mi? Tüm burçlar için gün geneli: Bugün herkes, kendi işinin veya verdiği sözlerin dışında ve onunla hiç ilgisi olmayan iş ve konularla ilgileniyor olabilir. Kendi görev ve sorumluluklarını hatırlattığınızda ise, sizi sadece kendinizi veya olayların kendinize düşen tarafını düşünmekle suçlayabilirler. Tersini iknaya çalışmakta ise, oldukça zorlanabilirsiniz. Ya da tam tersi, siz bu anlamda bazı kişileri suçlayabilir ve yükümlülüklerinizi aksatabilirsiniz.

  Yay burcu, 6 Haziran 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Keşif denebilecek nitelikte fikirleriniz olabilir. Yeni ve denenmemiş işlerin, yolların ya da ilişkilerin ön planda olabileceği bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün herkes, kendi işinin veya verdiği sözlerin dışında ve onunla hiç ilgisi olmayan iş ve konularla ilgileniyor olabilir. Kendi görev ve sorumluluklarını hatırlattığınızda ise, sizi sadece kendinizi veya olayların kendinize düşen tarafını düşünmekle suçlayabilirler. Tersini iknaya çalışmakta ise, oldukça zorlanabilirsiniz. Ya da tam tersi, siz bu anlamda bazı kişileri suçlayabilir ve yükümlülüklerinizi aksatabilirsiniz.

  Oğlak burcu, 6 Haziran 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Sağlığınızı, işinizi veya miras ya da benzeri konuları ilgilendiren sorunlarla ilgili daha iyi metotlar bulmanız gerekiyor ve bugünlerde bu tür şanslara sahipsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün herkes, kendi işinin veya verdiği sözlerin dışında ve onunla hiç ilgisi olmayan iş ve konularla ilgileniyor olabilir. Kendi görev ve sorumluluklarını hatırlattığınızda ise, sizi sadece kendinizi veya olayların kendinize düşen tarafını düşünmekle suçlayabilirler. Tersini iknaya çalışmakta ise, oldukça zorlanabilirsiniz. Ya da tam tersi, siz bu anlamda bazı kişileri suçlayabilir ve yükümlülüklerinizi aksatabilirsiniz.

  Kova burcu, 6 Haziran 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Başarmak ya da tamamlamak istediğiniz konularda yaratıcı yöntemler bulabilirsiniz(bu konuda umutlu olmasanızda!). Olayların dışında kalmanın bu amacınıza bir faydası olmayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün herkes, kendi işinin veya verdiği sözlerin dışında ve onunla hiç ilgisi olmayan iş ve konularla ilgileniyor olabilir. Kendi görev ve sorumluluklarını hatırlattığınızda ise, sizi sadece kendinizi veya olayların kendinize düşen tarafını düşünmekle suçlayabilirler. Tersini iknaya çalışmakta ise, oldukça zorlanabilirsiniz. Ya da tam tersi, siz bu anlamda bazı kişileri suçlayabilir ve yükümlülüklerinizi aksatabilirsiniz.

  Balık burcu, 6 Haziran 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  İlham verici ve bazı ortamların ya da konuların netlik kazanması için uygun bir gün. Bundan sonra ise, bu yeni bakış açısını veya anlaşılan yönü, daha önceden yapılmış düzenlemelere veya anlaşmalara uygulamak için verilecek mücadeleye geldi sıra. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün herkes, kendi işinin veya verdiği sözlerin dışında ve onunla hiç ilgisi olmayan iş ve konularla ilgileniyor olabilir. Kendi görev ve sorumluluklarını hatırlattığınızda ise, sizi sadece kendinizi veya olayların kendinize düşen tarafını düşünmekle suçlayabilirler. Tersini iknaya çalışmakta ise, oldukça zorlanabilirsiniz. Ya da tam tersi, siz bu anlamda bazı kişileri suçlayabilir ve yükümlülüklerinizi aksatabilirsiniz.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  06 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •