1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 02 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 02 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 2 Haziran 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  ‘’Bir elin nesi var iki elin sesi var’’ cümlesini hatırlamanız ve ekip çalışmalarına ya da grup aktivitelerine uygunluğunuzu göstermeniz gereken bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu gezegenler bizi iş bitirici olmamız konusunda hem uyarıyor hem de destekliyor. Bazı konuların(bavul hazırlamaktan, G 8 zirvesi düzenlemeye kadar konular değişebilir!) ‘’keşke’’ veya ‘’birkaç gün sonra’’ mantığından çıkartılıp halledilmesi gerekiyor. Normalde listeler yaparak işleri çözmeyi seviyorsanız, bugünlerde ‘’bekle ve gör’’ mantığı işinize yaramayacaktır. Girişimci olmalı veya harekete geçmelisiniz.

  Boğa burcu, 2 Haziran 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Gereksiz konular nedeniyle telaşlanabilir ve gereğinden fazla tepki gösterebilirsiniz. Nedenli ve nedensiz tepkiyi birbirinden ayırmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu gezegenler bizi iş bitirici olmamız konusunda hem uyarıyor hem de destekliyor. Bazı konuların(bavul hazırlamaktan, G 8 zirvesi düzenlemeye kadar konular değişebilir!) ‘’keşke’’ veya ‘’birkaç gün sonra’’ mantığından çıkartılıp halledilmesi gerekiyor. Normalde listeler yaparak işleri çözmeyi seviyorsanız, bugünlerde ‘’bekle ve gör’’ mantığı işinize yaramayacaktır. Girişimci olmalı veya harekete geçmelisiniz.

  İkizler burcu, 2 Haziran 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı fırsatlar gördüğünüzden de parlak olabilir. Önünüzdeki şansları ufak ya da büyük(uygun fiyatlı telefon bulmaktan, mükemmel bir iş teklifine kadar v.b) değerlendirmeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu gezegenler bizi iş bitirici olmamız konusunda hem uyarıyor hem de destekliyor. Bazı konuların(bavul hazırlamaktan, G 8 zirvesi düzenlemeye kadar konular değişebilir!) ‘’keşke’’ veya ‘’birkaç gün sonra’’ mantığından çıkartılıp halledilmesi gerekiyor. Normalde listeler yaparak işleri çözmeyi seviyorsanız, bugünlerde ‘’bekle ve gör’’ mantığı işinize yaramayacaktır. Girişimci olmalı veya harekete geçmelisiniz.

  Yengeç burcu, 2 Haziran 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Öz eleştiri yapmanız durumunda, bazı problemlerin çözümü ya da bazı işlerin halledilmesi için iş birliği yapma ya da destek bulma olanağı bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu gezegenler bizi iş bitirici olmamız konusunda hem uyarıyor hem de destekliyor. Bazı konuların(bavul hazırlamaktan, G 8 zirvesi düzenlemeye kadar konular değişebilir!) ‘’keşke’’ veya ‘’birkaç gün sonra’’ mantığından çıkartılıp halledilmesi gerekiyor. Normalde listeler yaparak işleri çözmeyi seviyorsanız, bugünlerde ‘’bekle ve gör’’ mantığı işinize yaramayacaktır. Girişimci olmalı veya harekete geçmelisiniz.

  Aslan burcu, 2 Haziran 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Bazı konuların ilerlemesi veya gelişmesi için diğerlerinin harekete geçmesini beklememeli, siz harekete geçmelisiniz. Beklenmeyeni yapmanın da fayda sağlayabileceği zamanlar vardır sonuçta, öyle değil mi? Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu gezegenler bizi iş bitirici olmamız konusunda hem uyarıyor hem de destekliyor. Bazı konuların(bavul hazırlamaktan, G 8 zirvesi düzenlemeye kadar konular değişebilir!) ‘’keşke’’ veya ‘’birkaç gün sonra’’ mantığından çıkartılıp halledilmesi gerekiyor. Normalde listeler yaparak işleri çözmeyi seviyorsanız, bugünlerde ‘’bekle ve gör’’ mantığı işinize yaramayacaktır. Girişimci olmalı veya harekete geçmelisiniz.

  Başak burcu, 2 Haziran 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Yaratıcılık gerektiren işlerde veya maddi iş birliklerinde girişimci olmanız ve insiyatif kullanmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu gezegenler bizi iş bitirici olmamız konusunda hem uyarıyor hem de destekliyor. Bazı konuların(bavul hazırlamaktan, G 8 zirvesi düzenlemeye kadar konular değişebilir!) ‘’keşke’’ veya ‘’birkaç gün sonra’’ mantığından çıkartılıp halledilmesi gerekiyor. Normalde listeler yaparak işleri çözmeyi seviyorsanız, bugünlerde ‘’bekle ve gör’’ mantığı işinize yaramayacaktır. Girişimci olmalı veya harekete geçmelisiniz.

  Terazi burcu, 2 Haziran 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Sahne sizin! Hangi konuda ilerlemek veya geri çekilmek istiyor olursanız olun, her hamleniz kazanç hanenize yazılacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu gezegenler bizi iş bitirici olmamız konusunda hem uyarıyor hem de destekliyor. Bazı konuların(bavul hazırlamaktan, G 8 zirvesi düzenlemeye kadar konular değişebilir!) ‘’keşke’’ veya ‘’birkaç gün sonra’’ mantığından çıkartılıp halledilmesi gerekiyor. Normalde listeler yaparak işleri çözmeyi seviyorsanız, bugünlerde ‘’bekle ve gör’’ mantığı işinize yaramayacaktır. Girişimci olmalı veya harekete geçmelisiniz.

  Akrep burcu, 2 Haziran 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Çok önemli istek veya amaçlarınız var. Ancak, mevcut işler, sözler ya da anlaşmalar halledilmeden kendinize bahsettiğimiz konularda alan yaratabilmeniz zor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu gezegenler bizi iş bitirici olmamız konusunda hem uyarıyor hem de destekliyor. Bazı konuların(bavul hazırlamaktan, G 8 zirvesi düzenlemeye kadar konular değişebilir!) ‘’keşke’’ veya ‘’birkaç gün sonra’’ mantığından çıkartılıp halledilmesi gerekiyor. Normalde listeler yaparak işleri çözmeyi seviyorsanız, bugünlerde ‘’bekle ve gör’’ mantığı işinize yaramayacaktır. Girişimci olmalı veya harekete geçmelisiniz.

  Yay burcu, 2 Haziran 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Kendinize güvenin. Amaç ve hedefleriniz netleştikçe size kimin yardım edebileceğini bulmanız ve kimlerle görüşmekten kaçınmanız gerektiğini anlamanız da kolaylaşacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu gezegenler bizi iş bitirici olmamız konusunda hem uyarıyor hem de destekliyor. Bazı konuların(bavul hazırlamaktan, G 8 zirvesi düzenlemeye kadar konular değişebilir!) ‘’keşke’’ veya ‘’birkaç gün sonra’’ mantığından çıkartılıp halledilmesi gerekiyor. Normalde listeler yaparak işleri çözmeyi seviyorsanız, bugünlerde ‘’bekle ve gör’’ mantığı işinize yaramayacaktır. Girişimci olmalı veya harekete geçmelisiniz.

  Oğlak burcu, 2 Haziran 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Olayları yararınıza kullanabileceğiniz ve hangi yönde ilerleyeceğinize karar verebileceğiniz günler. Bu esnada, size yöneltilen eleştirileri azaltabilir veya ön plana çıkan konuları yatıştırabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu gezegenler bizi iş bitirici olmamız konusunda hem uyarıyor hem de destekliyor. Bazı konuların(bavul hazırlamaktan, G 8 zirvesi düzenlemeye kadar konular değişebilir!) ‘’keşke’’ veya ‘’birkaç gün sonra’’ mantığından çıkartılıp halledilmesi gerekiyor. Normalde listeler yaparak işleri çözmeyi seviyorsanız, bugünlerde ‘’bekle ve gör’’ mantığı işinize yaramayacaktır. Girişimci olmalı veya harekete geçmelisiniz.

  Kova burcu, 2 Haziran 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Aşk hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya bazı iş ilişkilerinizi belli bir yönde ilerletmek istiyorsanız işte zamanı geldi! Derin bir nefes alıp hamlenizi yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu gezegenler bizi iş bitirici olmamız konusunda hem uyarıyor hem de destekliyor. Bazı konuların(bavul hazırlamaktan, G 8 zirvesi düzenlemeye kadar konular değişebilir!) ‘’keşke’’ veya ‘’birkaç gün sonra’’ mantığından çıkartılıp halledilmesi gerekiyor. Normalde listeler yaparak işleri çözmeyi seviyorsanız, bugünlerde ‘’bekle ve gör’’ mantığı işinize yaramayacaktır. Girişimci olmalı veya harekete geçmelisiniz.

  Balık burcu, 2 Haziran 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Maceraya atılma isteğiniz artıyor. İstekliliğiniz ve motivasyonunuzla istediğiniz kişinin istediğiniz yönde sizi takip etmesini sağlamanız hiç de zor görünmüyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu gezegenler bizi iş bitirici olmamız konusunda hem uyarıyor hem de destekliyor. Bazı konuların(bavul hazırlamaktan, G 8 zirvesi düzenlemeye kadar konular değişebilir!) ‘’keşke’’ veya ‘’birkaç gün sonra’’ mantığından çıkartılıp halledilmesi gerekiyor. Normalde listeler yaparak işleri çözmeyi seviyorsanız, bugünlerde ‘’bekle ve gör’’ mantığı işinize yaramayacaktır. Girişimci olmalı veya harekete geçmelisiniz.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  02 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •