1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 01 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 01 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 1 Haziran 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Sizin için önem taşıyan konuları zorlamanız gerekiyor. İstediğiniz sonuçları elde edemeseniz bile, planlarınızı ortaya koyabilecek diğer bir yol bulabilirsiniz. Aşk hayatınıza öncelik tanımanız gerekiyor. Romantik planlar söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri duygusal yoğunluk ve başkalarına yardımcı olma arzusu yüksek. Öğleden sonra enerjik ve iş bitirici olabiliriz. Ancak, kazalara, öfke nöbetlerine, tartışmalara veya sakarlıklara açık etkiler de devrede. Gezegenler işleri tamamlamamızı ve girişimci olmamızı istiyor. Uzun uzun listeler ve planlar yaparak değil, ‘’hemen şimdi’’ mantığıyla ilerleme zamanı.

  Boğa burcu, 1 Haziran 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Fikirlerinizi ortaya koymanız, sınırlarınızı zorlamanız, ufkunuzu genişletmeniz ve evinizde ya da çalıştığınız yerde planlarınıza uygun değişiklikler yapmanız bazı konularda ilerlemenizi kolaylaştırabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri duygusal yoğunluk ve başkalarına yardımcı olma arzusu yüksek. Öğleden sonra enerjik ve iş bitirici olabiliriz. Ancak, kazalara, öfke nöbetlerine, tartışmalara veya sakarlıklara açık etkiler de devrede. Gezegenler işleri tamamlamamızı ve girişimci olmamızı istiyor. Uzun uzun listeler ve planlar yaparak değil, ‘’hemen şimdi’’ mantığıyla ilerleme zamanı.

  İkizler burcu, 1 Haziran 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Eski tanıdıklarla bağlantı kurabilirsiniz. Mevcut durumunuzu tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Kendi kendinize alacağınız kararlar ve diğerlerinden fazla beklenti içinde olmamanız doğal olarak takip edilmenizi sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri duygusal yoğunluk ve başkalarına yardımcı olma arzusu yüksek. Öğleden sonra enerjik ve iş bitirici olabiliriz. Ancak, kazalara, öfke nöbetlerine, tartışmalara veya sakarlıklara açık etkiler de devrede. Gezegenler işleri tamamlamamızı ve girişimci olmamızı istiyor. Uzun uzun listeler ve planlar yaparak değil, ‘’hemen şimdi’’ mantığıyla ilerleme zamanı.

  Yengeç burcu, 1 Haziran 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Aşırı hareketlerden, aşırı sorumluluk almaktan veya aşırı harcamalardan kaçınmanız gerekiyor. Zira her şeyin aşırısına kaçabileceğiniz günler. İlişkilerde tartışmalar söz konusu olabilir. Evinizle ilgili değişiklikler yapmanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri duygusal yoğunluk ve başkalarına yardımcı olma arzusu yüksek. Öğleden sonra enerjik ve iş bitirici olabiliriz. Ancak, kazalara, öfke nöbetlerine, tartışmalara veya sakarlıklara açık etkiler de devrede. Gezegenler işleri tamamlamamızı ve girişimci olmamızı istiyor. Uzun uzun listeler ve planlar yaparak değil, ‘’hemen şimdi’’ mantığıyla ilerleme zamanı.

  Aslan burcu, 1 Haziran 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Özgün fikirlerinizle karşınızdaki kişileri etkileyebilirsiniz. Sizi igilendiren konulara zaman ayırmanız size ilham veren kişilerle tanışmanızı sağlayabilir. Seyahatlaer söz konusu olabilir. Harcamalara dikkat! Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri duygusal yoğunluk ve başkalarına yardımcı olma arzusu yüksek. Öğleden sonra enerjik ve iş bitirici olabiliriz. Ancak, kazalara, öfke nöbetlerine, tartışmalara veya sakarlıklara açık etkiler de devrede. Gezegenler işleri tamamlamamızı ve girişimci olmamızı istiyor. Uzun uzun listeler ve planlar yaparak değil, ‘’hemen şimdi’’ mantığıyla ilerleme zamanı.

  Başak burcu, 1 Haziran 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Tamamlayamayacağınız işlere talip olmamalısınız. Belli konularda bazı sözler vermeden önce sahip olduklarınızı veya hissettiklerinizi doğru değerlendirmeniz gerekiyor. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri duygusal yoğunluk ve başkalarına yardımcı olma arzusu yüksek. Öğleden sonra enerjik ve iş bitirici olabiliriz. Ancak, kazalara, öfke nöbetlerine, tartışmalara veya sakarlıklara açık etkiler de devrede. Gezegenler işleri tamamlamamızı ve girişimci olmamızı istiyor. Uzun uzun listeler ve planlar yaparak değil, ‘’hemen şimdi’’ mantığıyla ilerleme zamanı.

  Terazi burcu, 1 Haziran 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Mücadele veya rekabet içeren ortamlara girebilir, bu ortamlarda, kendinizde olduğunu fark etmediğiniz yönleri keşfedebilirsiniz. Geçmişin geride kalması gerekiyor. Eğlenmenizi engelleyen kişilere izin vermeyin. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri duygusal yoğunluk ve başkalarına yardımcı olma arzusu yüksek. Öğleden sonra enerjik ve iş bitirici olabiliriz. Ancak, kazalara, öfke nöbetlerine, tartışmalara veya sakarlıklara açık etkiler de devrede. Gezegenler işleri tamamlamamızı ve girişimci olmamızı istiyor. Uzun uzun listeler ve planlar yaparak değil, ‘’hemen şimdi’’ mantığıyla ilerleme zamanı.

  Akrep burcu, 1 Haziran 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Yaratıcı düşünmeniz geçmişte anlamakta zorluk çektiğiniz bazı konuları anlamanıza yardım edebilir. Eğlenceye zaman ayırmalı, içinizden ne yapmak geliyorsa günü o şekilde değerlendirmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri duygusal yoğunluk ve başkalarına yardımcı olma arzusu yüksek. Öğleden sonra enerjik ve iş bitirici olabiliriz. Ancak, kazalara, öfke nöbetlerine, tartışmalara veya sakarlıklara açık etkiler de devrede. Gezegenler işleri tamamlamamızı ve girişimci olmamızı istiyor. Uzun uzun listeler ve planlar yaparak değil, ‘’hemen şimdi’’ mantığıyla ilerleme zamanı.

  Yay burcu, 1 Haziran 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Olmasını istediğiniz konular çalışmayı gerektiriyor. Kendinizde yapacağınız değişiklikler gerginliğinizin azalmasına yardım edebilir. Kazanamayacağınız konularda tartışmaya girmekten kaçınmanız gereken günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri duygusal yoğunluk ve başkalarına yardımcı olma arzusu yüksek. Öğleden sonra enerjik ve iş bitirici olabiliriz. Ancak, kazalara, öfke nöbetlerine, tartışmalara veya sakarlıklara açık etkiler de devrede. Gezegenler işleri tamamlamamızı ve girişimci olmamızı istiyor. Uzun uzun listeler ve planlar yaparak değil, ‘’hemen şimdi’’ mantığıyla ilerleme zamanı.

  Oğlak burcu, 1 Haziran 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Gereksiz engellere takılmamaya bakın. Bir arkadaşınız, akrabanız ya da komşunuzla anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Uzlaşmacı olmaya çalışmanızda fayda var. Sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri duygusal yoğunluk ve başkalarına yardımcı olma arzusu yüksek. Öğleden sonra enerjik ve iş bitirici olabiliriz. Ancak, kazalara, öfke nöbetlerine, tartışmalara veya sakarlıklara açık etkiler de devrede. Gezegenler işleri tamamlamamızı ve girişimci olmamızı istiyor. Uzun uzun listeler ve planlar yaparak değil, ‘’hemen şimdi’’ mantığıyla ilerleme zamanı.

  Kova burcu, 1 Haziran 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Rekabet veya mücadele gerektiren işlere kalkışabilir, başardıklarınızdan keyif alabilirsiniz. Gençlerle veya arkadaşlarınızla biraraya gelmeniz yaşam tarzınızda veya maddi gelir elde etme yollarınızda değişiklik yapmanıza neden olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri duygusal yoğunluk ve başkalarına yardımcı olma arzusu yüksek. Öğleden sonra enerjik ve iş bitirici olabiliriz. Ancak, kazalara, öfke nöbetlerine, tartışmalara veya sakarlıklara açık etkiler de devrede. Gezegenler işleri tamamlamamızı ve girişimci olmamızı istiyor. Uzun uzun listeler ve planlar yaparak değil, ‘’hemen şimdi’’ mantığıyla ilerleme zamanı.

  Balık burcu, 1 Haziran 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Kötü ya da yararsız alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Kendinizde veya evinizde yapacağınız değişiklikler imajınızı güçlendirmenizi sağlayabilir. Bazı konularda jest ya da yardımlar almak isteyebilirsiniz. Size yardımcı olan kişilerle aranızda güçlü bağlar kurabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu değişiklikler var. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri duygusal yoğunluk ve başkalarına yardımcı olma arzusu yüksek. Öğleden sonra enerjik ve iş bitirici olabiliriz. Ancak, kazalara, öfke nöbetlerine, tartışmalara veya sakarlıklara açık etkiler de devrede. Gezegenler işleri tamamlamamızı ve girişimci olmamızı istiyor. Uzun uzun listeler ve planlar yaparak değil, ‘’hemen şimdi’’ mantığıyla ilerleme zamanı.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  01 HAZİRAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •