1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 30 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 30 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 30 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Finansal konularda ailenizle birlikte hareket etmek isteyebileceğiniz, ailenize vakit ayırabileceğiniz günlerdesiniz. Ancak, son karar için en fazla kendinize güvenmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yengeç burcuna geçecek olan Merkür, önümüzdeki haftalarda empati yapmayı ve duygusal düşünmeyi kolaylaştırabilir. İradesi sağlam ve değişime kapalı kişiler dahi çevreden gelen seslere kulak açabilirler. Ancak, bu seferde pratik şekilde halledilebilecek konularda ya da pratik olmayı tercih ettiğimiz durumlarda sıkıntılar yaşanabilir. Bir de bugün için, bazı alanlarda yanıltıcı etkiler devrede, aldatılmamak ve kandırılmamak için uyanık olmakta fayda var. Hayatın sırrı ortama ayak uydurmakta, ritmi tutturmalıyız.

  Boğa burcu, 30 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  İmajınıza ve dış görünümünüze her zamankinden daha fazla önem vermeye başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki günlerde, bu amaçlı alışverişler de sıklıkla söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yengeç burcuna geçecek olan Merkür, önümüzdeki haftalarda empati yapmayı ve duygusal düşünmeyi kolaylaştırabilir. İradesi sağlam ve değişime kapalı kişiler dahi çevreden gelen seslere kulak açabilirler. Ancak, bu seferde pratik şekilde halledilebilecek konularda ya da pratik olmayı tercih ettiğimiz durumlarda sıkıntılar yaşanabilir. Bir de bugün için, bazı alanlarda yanıltıcı etkiler devrede, aldatılmamak ve kandırılmamak için uyanık olmakta fayda var. Hayatın sırrı ortama ayak uydurmakta, ritmi tutturmalıyız.

  İkizler burcu, 30 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Belli ilişkiler veya düzenlemelerin yapılandırılması konusunda inisiyatif kullanmanızda fayda var. Girişimleriniz olası şans ve fırsatlar nedeniyle hız kazanabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yengeç burcuna geçecek olan Merkür, önümüzdeki haftalarda empati yapmayı ve duygusal düşünmeyi kolaylaştırabilir. İradesi sağlam ve değişime kapalı kişiler dahi çevreden gelen seslere kulak açabilirler. Ancak, bu seferde pratik şekilde halledilebilecek konularda ya da pratik olmayı tercih ettiğimiz durumlarda sıkıntılar yaşanabilir. Bir de bugün için, bazı alanlarda yanıltıcı etkiler devrede, aldatılmamak ve kandırılmamak için uyanık olmakta fayda var. Hayatın sırrı ortama ayak uydurmakta, ritmi tutturmalıyız.

  Yengeç burcu, 30 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Karar alınması gereken konuları ertelemek gerekiyor. Eğitim, hukuk, halkla ilişkiler, ticaret, medya veya seyahatler başlıklarında yanıltıcı etkiler devrede, biraz şüpheci olmakta ve iyimser düşünmemekte fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yengeç burcuna geçecek olan Merkür, önümüzdeki haftalarda empati yapmayı ve duygusal düşünmeyi kolaylaştırabilir. İradesi sağlam ve değişime kapalı kişiler dahi çevreden gelen seslere kulak açabilirler. Ancak, bu seferde pratik şekilde halledilebilecek konularda ya da pratik olmayı tercih ettiğimiz durumlarda sıkıntılar yaşanabilir. Bir de bugün için, bazı alanlarda yanıltıcı etkiler devrede, aldatılmamak ve kandırılmamak için uyanık olmakta fayda var. Hayatın sırrı ortama ayak uydurmakta, ritmi tutturmalıyız.

  Aslan burcu, 30 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Doğruları ve gerçekleri ortaya çıkartabilmek için, bir beyin cerrahı hassasiyetiyle çalışmanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yengeç burcuna geçecek olan Merkür, önümüzdeki haftalarda empati yapmayı ve duygusal düşünmeyi kolaylaştırabilir. İradesi sağlam ve değişime kapalı kişiler dahi çevreden gelen seslere kulak açabilirler. Ancak, bu seferde pratik şekilde halledilebilecek konularda ya da pratik olmayı tercih ettiğimiz durumlarda sıkıntılar yaşanabilir. Bir de bugün için, bazı alanlarda yanıltıcı etkiler devrede, aldatılmamak ve kandırılmamak için uyanık olmakta fayda var. Hayatın sırrı ortama ayak uydurmakta, ritmi tutturmalıyız.

  Başak burcu, 30 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Yapacağınız planlar, bir taraftan yapılması gereken şeylerin olurunu sağlarken, bir diğer taraftan da, duygusal, mental veya maddi açıdan hedeflerinize hizmet etmeli. Tüm burçlar için gün geneli: Yengeç burcuna geçecek olan Merkür, önümüzdeki haftalarda empati yapmayı ve duygusal düşünmeyi kolaylaştırabilir. İradesi sağlam ve değişime kapalı kişiler dahi çevreden gelen seslere kulak açabilirler. Ancak, bu seferde pratik şekilde halledilebilecek konularda ya da pratik olmayı tercih ettiğimiz durumlarda sıkıntılar yaşanabilir. Bir de bugün için, bazı alanlarda yanıltıcı etkiler devrede, aldatılmamak ve kandırılmamak için uyanık olmakta fayda var. Hayatın sırrı ortama ayak uydurmakta, ritmi tutturmalıyız.

  Terazi burcu, 30 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  İşinizi veya kariyerinizi ilgilendiren konular veya görüşmeler ön planda. Bu alanlarda olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Günler ilerledikçe başarı şansınızda artacak. Tüm burçlar için gün geneli: Yengeç burcuna geçecek olan Merkür, önümüzdeki haftalarda empati yapmayı ve duygusal düşünmeyi kolaylaştırabilir. İradesi sağlam ve değişime kapalı kişiler dahi çevreden gelen seslere kulak açabilirler. Ancak, bu seferde pratik şekilde halledilebilecek konularda ya da pratik olmayı tercih ettiğimiz durumlarda sıkıntılar yaşanabilir. Bir de bugün için, bazı alanlarda yanıltıcı etkiler devrede, aldatılmamak ve kandırılmamak için uyanık olmakta fayda var. Hayatın sırrı ortama ayak uydurmakta, ritmi tutturmalıyız.

  Akrep burcu, 30 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  İlişkileriniz sıcak paylaşımlara açık ve kendini beslemeye başlıyor. Maddi açıdan ise, yanıltılmaya açık bir gündesiniz, risk almamalı, anlaşmalar esnasında dikkatli olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Yengeç burcuna geçecek olan Merkür, önümüzdeki haftalarda empati yapmayı ve duygusal düşünmeyi kolaylaştırabilir. İradesi sağlam ve değişime kapalı kişiler dahi çevreden gelen seslere kulak açabilirler. Ancak, bu seferde pratik şekilde halledilebilecek konularda ya da pratik olmayı tercih ettiğimiz durumlarda sıkıntılar yaşanabilir. Bir de bugün için, bazı alanlarda yanıltıcı etkiler devrede, aldatılmamak ve kandırılmamak için uyanık olmakta fayda var. Hayatın sırrı ortama ayak uydurmakta, ritmi tutturmalıyız.

  Yay burcu, 30 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Özel yaşamınızın tazelenebileceği, ev değiştirmek veya taşınmak türünde konuların gündeme gelebileceği günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yengeç burcuna geçecek olan Merkür, önümüzdeki haftalarda empati yapmayı ve duygusal düşünmeyi kolaylaştırabilir. İradesi sağlam ve değişime kapalı kişiler dahi çevreden gelen seslere kulak açabilirler. Ancak, bu seferde pratik şekilde halledilebilecek konularda ya da pratik olmayı tercih ettiğimiz durumlarda sıkıntılar yaşanabilir. Bir de bugün için, bazı alanlarda yanıltıcı etkiler devrede, aldatılmamak ve kandırılmamak için uyanık olmakta fayda var. Hayatın sırrı ortama ayak uydurmakta, ritmi tutturmalıyız.

  Oğlak burcu, 30 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Sağlıkla ilgili konulara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. İş hayatınız başta olmak üzere, yakın çevrenizdeki kişilerle ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yengeç burcuna geçecek olan Merkür, önümüzdeki haftalarda empati yapmayı ve duygusal düşünmeyi kolaylaştırabilir. İradesi sağlam ve değişime kapalı kişiler dahi çevreden gelen seslere kulak açabilirler. Ancak, bu seferde pratik şekilde halledilebilecek konularda ya da pratik olmayı tercih ettiğimiz durumlarda sıkıntılar yaşanabilir. Bir de bugün için, bazı alanlarda yanıltıcı etkiler devrede, aldatılmamak ve kandırılmamak için uyanık olmakta fayda var. Hayatın sırrı ortama ayak uydurmakta, ritmi tutturmalıyız.

  Kova burcu, 30 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Bugünden itibaren, evinize, ailenize, evle ilgili işlere, dekorasyon yenileme, tadilat, evde yapılacak düzenlemeler, kiralama, alım satım, ev arkadaşlarıyla ilgili konulara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yengeç burcuna geçecek olan Merkür, önümüzdeki haftalarda empati yapmayı ve duygusal düşünmeyi kolaylaştırabilir. İradesi sağlam ve değişime kapalı kişiler dahi çevreden gelen seslere kulak açabilirler. Ancak, bu seferde pratik şekilde halledilebilecek konularda ya da pratik olmayı tercih ettiğimiz durumlarda sıkıntılar yaşanabilir. Bir de bugün için, bazı alanlarda yanıltıcı etkiler devrede, aldatılmamak ve kandırılmamak için uyanık olmakta fayda var. Hayatın sırrı ortama ayak uydurmakta, ritmi tutturmalıyız.

  Balık burcu, 30 Mayıs 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Sizin için işleri güçleştiren değil, kolaylaştıran aktivitelerle vakit geçirmenizde fayda var. Bu aktivitelerin hangisi olduğu konusunun en iyi cevabını bilen de sizsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yengeç burcuna geçecek olan Merkür, önümüzdeki haftalarda empati yapmayı ve duygusal düşünmeyi kolaylaştırabilir. İradesi sağlam ve değişime kapalı kişiler dahi çevreden gelen seslere kulak açabilirler. Ancak, bu seferde pratik şekilde halledilebilecek konularda ya da pratik olmayı tercih ettiğimiz durumlarda sıkıntılar yaşanabilir. Bir de bugün için, bazı alanlarda yanıltıcı etkiler devrede, aldatılmamak ve kandırılmamak için uyanık olmakta fayda var. Hayatın sırrı ortama ayak uydurmakta, ritmi tutturmalıyız.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  30 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •